Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabelky z plastu

Nalezeno:    172 produktů

Crystal Clear Vibrator Pink

Vibrátor z tvrdého průhledného plastu o průměru 2 cm a délce 12.7 cm. Vhodné příslušenství dámské kabelky.

Minivibrátorek Funky Bullet Pink

Vodotěsná vibrační patrona z ABS plastu, která se vejde do každé kabelky. Délka: 5,5 cmPrůměr: 1,5cmBarva: fialováPohon: 3x LR44 (součást balení)

Minivibrátorek Funky Bullet Purple

Vodotěsná vibrační patrona z ABS plastu, která se vejde do každé kabelky. Délka: 5,5 cmPrůměr: 1,5cmBarva: fialováPohon: 3x LR44 (součást balení)

Vibrátor - Baby vibe blue

Minivibrátor BABY VIBE z tvrdého plastu je určený hlavně na cesty. Můžete ho mít neustále u sebe, je menších rozměrů a vejde se pohodlně do kabelky.

Vibrátor - Lady finger white

Minivibrátor LADY FINGER z tvrdého plastu je určený hlavně na cesty. Můžete ho mít neustále u sebe, je menších rozměrů a vleze se pohodlně do kabelky.

Vibrátor - Baby vibe red

Minivibrátor BABY VIBE z tvrdého plastu je určený hlavně na cesty. Můžete ho mít neustále u sebe, je menších rozměrů a vleze se pohodlně do kabelky.

Minivibrátorek Funky Bullet Pink

Vodotěsná vibrační patrona z ABS plastu, která se vejde do každé kabelky. Délka: 5,5 cmPrůměr: 1,5cmBarva: fialováPohon: 3x LR44 (součást balení)

Minivibrátorek Funky Bullet Purple

Vodotěsná vibrační patrona z ABS plastu, která se vejde do každé kabelky. Délka: 5,5 cmPrůměr: 1,5cmBarva: fialováPohon: 3x LR44 (součást balení)

Obag TĚLO O CITY AMARANTO + DÁREK DUST BAG

Hravý, městský styl v podobě nové kabelky O CITY. Tělo kabelky O city je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: AmarantoMateriál: 100 % EVARozměry: 16 cm (šířka), 20 cm (výška), 37 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag KNIT PÍSKOVÁ + DÁREK DUST BAG

O BAG KNIT - hravá varianta kabelky O bag. Tělo kabelky O bag Knit je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Tělo kabelky:Barva: PískováMateriál: 100 % EVARozměry: 31 x 18 cm (šířka dna), 27 cm (výška), 47 cm (délka nahoře)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy 2 v 1 do kabelky s integrovaným zrcadlem! Můžete ho nosit všude s sebou. Držadlo se výborně drží a ohebné štětiny mají zaoblené konce, které usnadňují úpravu účesu. Z plastu. Rozměry: 15x7,5cm.

Obag TĚLO O CITY BORDEAUX + DÁREK DUST BAG

Hravý, městský styl v podobě nové kabelky O CITY.Tělo kabelky O city je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: BordeauxMateriál: 100 % EVARozměry: 16 cm (šířka), 20 cm (výška), 37 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

Obag TĚLO O CITY RED + DÁREK DUST BAG

Hravý, městský styl v podobě nové kabelky O CITY. Tělo kabelky O city je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: RedMateriál: 100 % EVARozměry: 16 cm (šířka), 20 cm (výška), 37 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

Obag TĚLO O MOON COBALTO + DÁREK DUST BAG

Nebesky dokanalý tvar v podobě kabelky O MOON. Tělo kabelky O moon je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: Cobalto + 2 obrubyMateriál: 100 % EVARozměry: 11 cm (šířka), 31 cm (výška), 40 cm (délka)**možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

Obag TĚLO O MOON SKYWAY + DÁREK DUST BAG

Nebesky dokanalý tvar v podobě kabelky O MOON. Tělo kabelky O moon je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: Skyway + 2 obrubyMateriál: 100 % EVARozměry: 11 cm (šířka), 31 cm (výška), 40 cm (délka)**možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag PLAYATA ACQUA + DÁREK DUST BAG

O BAG PLAYATA - nepřehlédnutelná díky jedinečnému strukturovanému povrchu. Tělo kabelky O bag playata je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.O bag playata je menší variantou kabelky O BAG PLAYA. Tělo kabelky:Barva: AcquaMateriál: 100 % EVARozměry: 27 x 15,5 cm (šířka dna), 24 cm (výška), 39 cm (délka nahoře)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

Obag TĚLO O CITY CITRUS + DÁREK DUST BAG

Hravý, městský styl v podobě nové kabelky O CITY. Tělo kabelky O city je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: CitrusMateriál: 100 % EVARozměry: 16 cm (šířka), 20 cm (výška), 37 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag ČERNÁ + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v ČERNÉ barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: ČernáMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag ACQUA + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě ACQUA je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: AcquaMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag NARCIS + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě NARCIS je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: NarcisMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag PLAYA BÍLÁ + DÁREK DUST BAG

O BAG PLAYA - nepřehlédnutelná díky jedinečnému strukturovanému povrchu. Tělo kabelky O bag playa je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Tělo kabelky:Barva: BíláMateriál: 100 % EVARozměry: 31 x 18 cm (šířka dna), 27 cm (výška), 47 cm (délka nahoře)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag AZUROVÁ + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v AZUROVÉ barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: AzurováMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag TERRACOTTA + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě TERRACOTTA je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: TerracottaMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag SATIN SILVER + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě SATIN SILVER je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: Satin SilverMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag DUCK + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě DUCK je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: DuckMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag PHARD + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě PHARD je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: PhardMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag MILK + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě MILK je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: MilkMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag CHERRY + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě CHERRY je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: CherryMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag PORPORA + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě PORPORA je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: PorporaMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag ROCK + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě ROCK je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: RockMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag IVORY + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě IVORY je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: IvoryMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag AMARANTO + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě AMARANTO je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: AmarantoMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag GRAFITE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě GRAFITE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: GrafiteMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag ROSA SMOKE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě ROSA SMOKE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: Rosa SmokeMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag LIME + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě LIME je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: LimeMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag LILA + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě LILA je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: LilaMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag BEACH MINI CITRUS + DÁREK DUST BAG

O BAG BEACH MINI - nepřehlédnutelná díky jedinečnému strukturovanému povrchu. Tělo kabelky O bag beach mini je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Tělo kabelky:Barva: CitrusMateriál: 100 % EVARozměry: 15,5 cm (šířka), 26 cm (výška), 41 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag BÍLÁ + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v BÍLÉ barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: BíláMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag BRONZO + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě BRONZO je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: BronzoMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag POLVERE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě POLVERE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: PolvereMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag SKYWAY + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě SKYWAY je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: SkywayMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag OLIVOVÁ + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v OLIVOVÉ barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: OlivováMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag MARSALA + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě MARSALA je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: MarsalaMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag ŠEDÁ + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v ŠEDÉ barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: ŠedáMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag BISCOTTO + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě BISCOTTO je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: BiscottoMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag RED + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě RED je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: RedMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag TESTA DI MORO + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě TESTA DI MORO je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: Testa di moroMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag BLUE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě BLUE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: BlueMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag SVĚTLE ŠEDÁ + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag ve SVĚTLE ŠEDÉ barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: Světle šedáMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag LATTE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě LATTE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu. Tělo kabelky:Barva: LatteMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag NAVY + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě NAVY je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: NavyMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag APPLE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě APPLE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: AppleMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag CHAMPAGNE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě CHAMPAGNE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: ChampagneMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag PINK + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě PINK je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: PinkMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag CITRUS + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě CITRUS je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: CitrusMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag PLAYA FRAGOLA

O BAG PLAYA - nepřehlédnutelná díky jedinečnému strukturovanému povrchu. Tělo kabelky O bag playa je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.Tělo kabelky:Barva: FragolaMateriál: 100 % EVARozměry: 22 cm (šířka), 26,5 cm (výška), 44 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag AIR BLUE + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě AIR BLUE je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: Air blueMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag BORDEAUX + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag v barvě BORDEAUX je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.Tělo kabelky:Barva: BordeauxMateriál: 100 % EVARozměry: 14 cm (šířka), 33 cm (výška), 39 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

Kosmetické zrcátko Duko 3057 kulaté, pr.75 mm

Kapesní kosmetické zrcátko je nepostradatelný doplněk každé dámské kabelky a zároveň praktickým dárkem pro každou ženu i dívku. Je to vynikající pomocník pro opravu make-upu kdykoliv během dne. Okolo zrcátka je ozdobný rámeček, který je z pevného plastu. Barva: modrá Průměr: 75 mm Tloušťka: 5 mm Vlastnosti: - praktické kapesní jednostranné zrcátko - zrcátko je vyrobeno z plastu a má kulatou formu

TĚLO Obag SAND MILK + DÁREK DUST BAG

O BAG SAND - nový letní tvar kabelky O bag. Tělo kabelky O BAG SAND je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný.K tělu O BAG SAND doporučujeme držadlo plexi, které lze nosit s touto kabelkou dvěma způsoby (s koncovými kapkami nebo bez nich).Tělo kabelky:Barva: MilkMateriál: 100 % EVARozměry: 23 cm (šířka), 28 cm (výška), 41 cm (horní délka), 32 cm (spodní délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od sk...

Kosmetické zrcátko Duko 3062 obdelníkové - modré, 61x83mm

Kapesní kosmetické zrcátko je nepostradatelný doplněk každé dámské kabelky a zároveň praktickým dárkem pro každou ženu i dívku. Je to vynikající pomocník pro opravu make-upu kdykoliv během dne. Okolo obdelníkového zrcátka je ozdobný modrý rámeček, který je z pevného plastu. Barva: modrá Rozměr: 61 x 83 mm Hloubka: 5 mm Vlastnosti: - praktické kapesní jednostranné zrcátko - zrcátko je vyrobeno z plastu a má obdelníkovou formu

Key Ring Vibe

Key Ring Vibe je příruční 6,5 cm dlouhý masér do Vaší kabelky. Růžová cca 2 cm široká vroubkovaná hlavice je vyrobena z jemného silikonu. Opatřen praktickým poutkem. Peckové baterie 2 ks LR44 jsou součástí balení. Uvnitř prostoru pro baterie je izolační proužek plastu, zabraňující toku proudu z baterií před prvním použitím. Musí být před prvním použitím odstraněn. Výrobek You2Toys.

Skládací deštník

Skládací deštník na ruční otevírání, vybavený obalem s pevnou podšívkou ve tvaru pilulky, díky kterému jej uložíte do kabelky, aniž byste ji umočila. Hodí se na cesty. Má černou vnitřní stranu jako ochranu před UV zářením ve dnech intenzivního slunečního záření. Z hliníku, železa a polyesteru. Otevřený má průměr 86 cm. Pevná podšívka vyrobená z plastu, měří 6x18 cm.

Silikonové pouzdro paprika Languo 4,5x24 cm (1 ks)

Vtipné silikonové pouzdro paprika zaujme každého. Je omyvatelné, zavírá se na zip. Hodí se především na psací potřeby, je velice skladné, pohodlně se vejde do kabelky i školní tašky. Silikon je ohebný, stopka papriky je z tvrdého plastu. Pouzdro je zabalené v průhledné plastové krabičce, kterou můžete zavěsit na prodejní stojan.

Vibrátor BABY VIBE bílý | Mandy Mystery

Bílý perleťový vibrátor vyrobený z tvrdého plastu, který Vám díky svým rozměrům může dělat společnost nejen v posteli, ale snadno ho uložíte také do kabelky nebo si ho přibalte na cesty. Použitý materiál - tvrdý plast umožňuje maximální přenos vibrací. Délka 13 cm, průměr 2,5 cm. Plynulá regulace vibrací, pohon na 1xAA baterii.

Vibrátor BABY VIBE modrý | Mandy Mystery

Modrý vibrátor vyrobený z tvrdého plastu, který Vám díky svým rozměrům může dělat společnost nejen v posteli, ale snadno ho uložíte také do kabelky nebo si ho přibalte na cesty. Použitý materiál - tvrdý plast umožňuje maximální přenos vibrací. Délka 13 cm, průměr 2,5 cm. Plynulá regulace vibrací, pohon na 1xAA baterii.

Diamond Pink Petit

Elegantní vibrátor délky 11,5cm a průměru 2,4 cm, který se vejde do každé kabelky je velice vkusným dárkem pro ženy. Tento vibrátor je vyrobený z velice příjemného růžového ABS plastu, který je hypoalergenní a zároveň i velice příjemný na dotek. Ve spodní části je zdobený kamínky a má regulovatelné vibrace. Je dodáván v krásném dárkovém balení. Napájení ; 2 x AAA baterie

O bag pískové tělo MINI Sabbia

Tělo O bag v menším rozměru ve variantě Mini v krásné neutrální pískové barvě, které je vyrobeno z kvalitního, lehce omyvatelného plastu EVA, který je flexibilní a neuvěřitelně lehký. Tělo kabelky můžete doplnit o Vámi vybraná držadla a textilní výplně a vytvořit si tak osobitý design kabelky. Rozměr: 34 x 27 x 9 cmTyp těla: O Bag MiniTyp: Těla...

O bag třešňové tělo MINI Ciliegia

Tělo kabelky O bag MINI v sytě růžové barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA, který je lehký a měkký. Tělo kabelky má hladký povrch a je voděodolné a snadné na údržbu. Tato výrazná barva oživí každý outfit a hodí se k libovolným O bag držadlům.Rozměry: 34 x 27 x 9 cm. Složení. 100% EVA (ethylen vinyl acetát).Typ těla: O Bag MiniTyp: Těla...

Sodastream Ladies Edition náhradní láhve (500ml/2ks)

Náhradní láhve pro Sodastream ,,LADIES EDITION" obsahuje dvě 0,5 litrové láhve v černobílém designu. Trendový design láhve se bude hodit do elegantní kabelky ale i do batohu. Láhve z nové řady" Ladies Edition "jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a tlaku odolného plastu a mohou se používat ve většině přístrojů na výrobu perlivé vody Sodastream. Tvému tělu určitě více prospívá čerstvá, doma připravená perlivá voda s kouskem ovoce, než limonády plné cukru nebo umělých sladidel....

Vibrátor - Mini wireless vibe silver

Pokovený minivibrátorek z tvrdého plastu je určený na cesty a jako doplněk k některým erotickým pomůckám jako jsou např.dráždící kroužky, do kterých se minivibrátor vloží a z nevibrační pomůcky je vibrační. Je miniaturních rozměrů, menší než např.rtěnka a vejde se pohodlně do kabelky. Při správném uzavření víčka baterií je vibrátor odolný vůči stříkající a stékající vodě, může se tedy použít ve sprše. Není vhodný pro osoby alergické na kovy....

Skládací lupa

Telefonní seznamy, cestovní mapy nebo návody jsou nejčastěji napsány velice malým až téměř nečitelným písmem. Tato malá příruční souprava obsahuje 3 lupy, které Vám kdykoliv pomůžou přečíst, co potřebujete, i ta nejmenší písmenka. Můžete ji klidně dát do kapsy nebo kabelky, protože je skládací a tudíž se nepoškodí. A budete ji mít stále po ruce. Z plastu. Rozměry cca 4 x 2,8 x 6 cm.

Skládací kartáč na vlasy se zrcátkem Ø6,5 cm (1 ks)

Každý účes potřebuje alespoň jednou za den trochu upravit. Do kabelky nebo na cesty je ideální kompaktní skládací kartáč se zrcátkem. Je z odolného plastu, který má perleťový lesk. Po rozevření je na jedné půlce kartáč na vlasy (který se vysune promáčknutím), na druhé straně je kulaté zrcátko. Štětinky jsou pružné, ukončené kuličkou. Praktický skládací kartáč ocení všechny aktivní ženy a dívky, které ho využijí na cestách, při sportovních aktivitách apod....

Kosmetické zrcátko Duko 3048 se stojánkem - oválné

Kosmetické zrcátko oválného tvaru má praktický stojánek na postavení. Tento nepostradatelný doplněk každé dámské kabelky je zároveň i praktickým dárkem. Je to vynikající pomocník pro opravu make-upu kdykoliv během dne. Zrcadlová plocha má modrý rámeček, který je z pevného plastu. Barva: tmavě modrá Rozměr: 90 x 100 mm Délka stojánku: 90 mm Tloušťka: 6 mm Vlastnosti: - praktické rozevíratelné kapesní zrcátko - po otevření zrcátka můžete stojánek na kloubu otočit o 180° a postavit na stůl č...

Kosmetické zrcátko Duko 3045 se stojánkem - obdelníkové

Kosmetické zrcátko obdelníkového tvaru má praktický stojánek na postavení. Tento nepostradatelný doplněk každé dámské kabelky je zároveň i praktickým dárkem. Je to vynikající pomocník pro opravu make-upu kdykoliv během dne. Zrcadlová plocha má modrý rámeček, který je z pevného plastu. Barva: tmavě modrá Rozměr: 90 x 100 mm Délka stojánku: 100 mm Tloušťka: 6 mm Vlastnosti: - praktické rozevíratelné kapesní zrcátko - po otevření zrcátka můžete stojánek na kloubu otočit o 180° a postavit na ...

Sodastream 0.5l dámská 2ks B&W Grass LE

SodaStream Dámská lahev typu Fuse pro výrobníky perlivé vody. + Nápojová lahev pro výrobníky perlivé vody SodaStream* + Dámské lahve v limitované edici Grass v černobílém provedení + Vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA + Tlakuodolná lahev určená k opakovanému sycení** + Objem lahve 0,5 litrů + Obsah balení 2 ks Originální stylové dámské lahve se hravě vejdou do kabelky a svým vzhledem upoutají pozornost hned, jak je z ní vytáhnete. Nové designové lahve jsou zároveň skvělým řešením ...

TĚLO Obag MINI ACQUA + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag mini v barvě ACQUA je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.O bag mini je menší varianta tašky O bag standard.Tělo O bag mini:Barva: AcquaMateriál: 100 % EVARozměry: 12 cm (šířka), 29 cm (výška), 34 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag MINI AMARANTO + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag mini v barvě AMARANTO je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.O bag mini je menší varianta tašky O bag standard.Tělo O bag mini:Barva: AmarantoMateriál: 100 % EVARozměry: 12 cm (šířka), 29 cm (výška), 34 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cm Barevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag MINI NAVY + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag mini v barvě NAVY je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.O bag mini je menší varianta tašky O bag standard.Tělo O bag mini:Barva: NavyMateriál: 100 % EVARozměry: 12 cm (šířka), 29 cm (výška), 34 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.

TĚLO Obag MINI ČERNÁ + DÁREK DUST BAG

Tělo kabelky O bag mini v ČERNÉ barvě je vyrobeno z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch a voděodolnost zaručují snadnou údržbu.O bag mini je menší varianta tašky O bag standard.Tělo O bag mini:Barva: ČernáMateriál: 100 % EVARozměry: 12 cm (šířka), 29 cm (výška), 34 cm (délka)* *možná odchylka + - 2 cmBarevný odstín a struktura materiálu se může odlišovat od skutečnosti.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:umyvadlo z plastu    •  pyramida z plastu    •  regal z plastu    •  regaly z plastu    •  termosky z plastu    •