Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabel bandridge koaxialni 2m bily

Nalezeno:    12 produktů

FM Group 01

Charakteristika dámského parfému FM Group 01 Dámský parfém s vůní vyjádřenou ve směsi zeleného čaje, citrónu a brusinek s jemným nádechem sněhově bílých květů.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Bandridge, KOAX Video kabel, 2m BVL8802

koaxiální video kabel bílý, KOAX konektor - KOAX zdířka, 2 m, dvojité feritové jádro, Kvalita stínění větší než 91 dB

Bandridge koaxiální video kabel bílý, 1m, BVL8801

KOAX konektor - KOAX zdířka, 1m, Dvojité feritové jádro, Kvalita stínění vetší než 91 dB

Bandridge BNBVL8805 bílý 5m koaxiální kabel

Koaxiální video kabel Bandridge BVL8805 s dvojitým feritovým jádrem a kvalitou stínění 91 dB. Délka kabelu dosahuje 5 m. Konektory: 1x IEC konektor (samec) a 1x IEC konektor (samice). Bílé provedení.

Bandridge BVL8602 Koax kabel, 2m

Kvalitní pozlacený anténní koaxiální kabel Bandridge BVL8601 Koax konektor - Koax zdířka, délka 1 metr. Vhodný třeba pro propojení televize nebo set-top boxů k anténě.

Digitální koaxiální audio kabel, 2m, BAL4802, Bandridge - doprodej

<li>CINCH konektor - CINCH konektor, Digitální koax audio kabel</li> <li>2m</li>

Bandridge BSVL8702 2m

Tmavomodrý digitální anténní koaxiální kabel Bandridge BSVL8702 s délkou 2 metry poslouží pro každodenní propojení antény nebo kabelového rozvodu s televizorem. Aby byly co nejmenší ztráty a signál z antény byl stejný, je kabel konstrukčně stíněný dvojitou izolací. Disponuje konektorem, který je potažen 24 K zlatem, a dvojitým feritovým jádrem pro eliminaci EMI/RFI interferencí. Kabel je certifikován do 2,4 GHz.

GoGEN 1,2m

Typ kabelu: Anténní Z konektoru: Koaxiální Do konektoru: Koaxiální Délka kabelu (m): 1.2 Použití kabelu: televizor Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: bílá Provedení výrobku: bílá barva Bílý koaxiální kabel s přímými a kolmými IEC konektory je určen pro vedení signálu k širokému spektru televizní techniky. Disponuje dvojitým stíněním vodiče proti elektromagnetickému rušení. Stínění je zajištěno kombinací opletení jednotlivých vláken kabelu a následným obalením silnou hliník...

GoGEN 1,2m, 90° úhlový konektor (GOGCOAX120FM01) bílý

Bílý koaxiální kabel s přímými a kolmými IEC konektory je určen pro vedení signálu k širokému spektru televizní techniky. Disponuje dvojitým stíněním vodiče proti elektromagnetickému rušení. Stínění je zajištěno kombinací opletení jednotlivých vláken kabelu a následným obalením silnou hliníkovou fólií. Pro úsporu místa za televizí slouží kolmé konektory.