Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabel audio opticky 2 5m

Nalezeno:    952 produktů

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 208 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 120 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 227 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 227 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 121 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 140 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

Audio-Technica ATH-330COM

Vlastnosti Frekvenční rozsah (Hz): 20-20.000 Citlivost (dB): 101 Impedance (Ohm): 16 Značka Značka: Audio Technica Model Model: 330 Řada Řada: ATH AUDIO-TECHNICA ATH-330COM AUDIO-TECHNICA ATH-330COM - Audio-Technica (Japonsko), která slaví 45 let celosvětového působení na trhu, je předním inovátorem v oblasti technologie elektromagnetických měničů. Její mikrofony, bezdrátové mikrofony a systémy, In-Ear Monitor systémy, sluchátka, mixery a elektronika pro audio průmy...

Více informací
od 950 Kč
Koupit nejlevněji

BELKIN Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m

Specifikace Kabel BELKIN audio zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m -Blue (AV20604qp07) BelkinAV kabel zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m Kabel pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV: propojovací prvky pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV řady Blue Series tvoří přechod z jednoho 3.5mm na dva RCA konektory a umožňují připojení přenosného přehrávače CD, MP3 nebo DVD k přenosným reproduktorům nebo AV přij...

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

AQ M3

Kompaktní zesilovač AQ M3 je spolehlivý zesilovač vhodný jako doplněk televize nebo počítače. Kompaktní a čistý design jednoduchých linií bude stylovým doplňkem každého stolku. Můžete jej využít také ke kvalitnímu ozvučení zasedacích místností nebo restaurací. Na čelním panelu jsou umístěny dva hlavní ovládací prvky, které slouží k pohodlnému přepínání vstupů a multifunkční ovládání hlasitosti, korekce, balance a stand-by. Dále zde najdete display, který prosvítá přes černé plexi a informuje o...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

Gembird SPK103

Gembird SPK103 / přenosné reproduktory / 2W / USB / 3.5m audio kabel / černá Společnost Gembird byla založena v roce 1997. Postupně se stala jedním z největších světových dodavatelů počítačových doplňků. Tato společnost vyrábí produkty ve svých továrnách v Číně, tím pádem může poskytnout výraznou cenovou výhodu a konkurenceschopné ceny pro své zákazníky. Je držitelem ISO9002 a dodržuje přísné kontroly kvality včetně evropských norem. Gembird má rozsáhlou distribuční síť nejen v celé Evrop...

Více informací
od 213 Kč
Koupit nejlevněji

BELKIN RockStar

Multiportový rozbočovač - slučovač. Dostupnost, záruka: * Záruka: 2 roky

Více informací
od 373 Kč
Koupit nejlevněji

HP C51649A

C51649A hp tříbarevná inkoustová kazeta č. 49 inovovaný design tiskové hlavy vylepšený barevný inkoust pro jasnější a zářivější výstupy technologie PhotoREt zajišťuje rychlý a vynikající barevný tisk

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

König 8/8

Modulární krimpovací kleště pro konektory RJ10 (4/4), RJ11 (4/6), RJ12 (6/6) a RJ45 (8/8). Vhodné na konektory (TEL-0080R) a odizolování kulatých kabelů (TEL-C4100R). Kleště na telef. konektory 4/4 4/6 6/6 8/8 Ean: 5412810126088

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Kabel Bandridge optický, 0,5m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 0.5 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 0,5m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.100 Výška (cm): 15.00 ...

Kabel Bandridge optický, 0,5m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 0.5 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 0,5m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.100 Výška (cm): 15.00 ...

Kabel Bandridge optický, 5m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 5 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 5m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.000 Výška (cm): 15.00 Šíř...

Kabel Bandridge optický, 5m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 5 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 5m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.000 Výška (cm): 15.00 Šíř...

Audio kabel optický TOS3,5M - TOS(M), 1m - 11.92.4386

Popis optický audio kabel Kabel průměr 2,2mm Konektory TOS3,5M - TOS(M) Délka 1m Barva černá

Audio kabel optický TOS3,5M - TOS(M), 2m - 11.92.4388

Optický audio kabel Kabel: průměr 2,2mm Konektory: TOS3,5M - TOS(M) Délka: 2m Barva: černá

HAMA 122251 Optický audio kabel ODT,1,5m

pro přenos digitálního audio signálu, např. z Blu-ray přehrávače do zesilovače, flexibilní kabel z optických vláken pro přenos bez rušení, pro zařízení s ODT (Toslink) konektorem, délka 1,5 m

OPTICKÝ KABEL TOSLINK M/M, 5m

kabel optický digitální Toslink 4mm - 5m; pro připojení audio zařízení

Bandridge BAL5602 Optický Audio TOS kabel, 2m

Audio optický kabel Bandridge BAL5602 s délkou 2 metry.

Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 3 m Barva: černá

Profigold PROA5602 Optický Audio TOS kabel, 2m

Profigold digitální optický kabel, TOS konektor - TOS konektor, 2,00m

Bandridge BBM25000W20 - Optický Audio kabel, Toslink, 2m

Digitální optický audio kabel s TOS konektorem a délkou 2 metry. Konektor je potažen 24 K zlatem. Vodič je vyroben z čistého křišťálu a se spolehlivým stíněním. Vysoce precizní optické jádro.

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

Kabel Bandridge Premium, optický, 2m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 2 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 2m • 24 K zlatem potažený konektor • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.300 Výška (cm): 15.00 Šířka (cm): 10.00 Hloubka (cm)...

Kabel Bandridge Premium, optický, 2m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 2 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 2m • 24 K zlatem potažený konektor • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.300 Výška (cm): 15.00 Šířka (cm): 10.00 Hloubka (cm)...

Kabel Bandridge optický, 2m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 2 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 2m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.300 Výška (cm): 15.00 Šíř...

Kabel Bandridge optický, 2m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 2 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 2m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.300 Výška (cm): 15.00 Šíř...

Home Theater Optický kabel Toslink(M) - Toslink (M), 2,5m - 11.91.4382

Optický audio kabel pro propojení zařízení s konektory Toslink. Kabel: skleněné vlákno Konektory: TOS(M) - TOS(M) Barva šedostříbrná

BELKIN Optický digitální audio Toslink kabel, 2 m

Digitální optický propojovací audio Toslink kabelBelkin poskytuje ideální řešení pro připojenípřehrávačů disků DVD, CD, AV přijímačů adigitálních satelitních přijímačů pro prostorovýzvuk Dolby® Digital a DTS.* podporuje 5.1 a 7.1 prostorový zvuk* doživotní záruka výrobce* retailové balení v blistru

BELKIN Optický digitální audio Toslink kabel, gold,portable Y, 3 m

Konektor1: RCA (2x); Konektor2: 3.5mm jack; Délka: 5m; Barva: černá; : 53: Černá: 2: 2: 3,0 - 3,45,0 -

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 5m - CLICK70370

Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk. - precizní provedení - včetně redukce na optický 3.5 mm jack v balení - kabel je balen v papírové krabičce se závěsným systémem a EAN kódem - ochrana konektorů na obou stranách kabelu Povrchová úprava : trojvrstvé velmi ohebné PVC / ABS, modrá barva Konektor 1: Toslink konektor + redukce na 3.5 mm jack Konektor 2: ...

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 5m

Popis produktu: ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 5m; - pozlacené konektory 24karátovým zlatem; - optický audio kabel se skleněným vláknem; - barva: temně modrý kabel se stříbrnými kovovými koncovkami; - délka: 5m; - balení v bli...

BELKIN Optický digitální audio Toslink kabel, gold, 1 m

Digitální optický propojovací audio Toslink kabelBelkin poskytuje ideální řešení pro připojenípřehrávačů disků DVD, CD, AV přijímačů adigitálních satelitních přijímačů pro prostorovýzvuk Dolby® Digital a DTS. * podporuje 5.1 a 7.1 prostorový zvuk * 2 roky záruka * retailové balení v blistru

PremiumCord optický Toslink M -> M, 5m (kjtos5)

Audio kabel Poptáváte spolehlivý kabel k propojení audia? Potom si pořiďte PremiumCord se dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male.Optický audio kabel PremiumCord je určen k propojení audia. Disponuje zakončením dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male. Jeho délka přitom činí 5 metrů. S jeho použitím nedochází k vlivu elektromagnetického rušení, což zaručuje maximální kvalitu zvuku. 

Gembird kabel optický TosLink, 2m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

Kabel přípojný jack-2xcinch 1,5m audio

CCA-458 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 1.5 meter cable 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable 1.5 meter length Bulk packing

Kabel přípojný jack-2xcinch 1,5m audio

CCA-458 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 1.5 meter cable 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable 1.5 meter length Bulk packing

Kabel přípojný jack-2xcinch 1,5m audio

CCA-458 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 1.5 meter cable 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable 1.5 meter length Bulk packing

Logo KE015AD1QL Audio kabel 2 Cinch - 2 Cinch, 1,5m

Propojovací stereo audiokabel od výrobce Logo. Délka 1,5m

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 0,5m - CLICK70365

Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk. - precizní provedení - včetně redukce na optický 3.5 mm jack v balení - kabel je balen v papírové krabičce se závěsným systémem a EAN kódem - ochrana konektorů na obou stranách kabelu Povrchová úprava : trojvrstvé velmi ohebné PVC / ABS, modrá barva Konektor 1: Toslink konektor + redukce na 3.5 mm jack Konektor 2: ...

Hama 122295 Audio kabel jack - 2 cinch, 1,5m

Propojovací audio kabel s konektorem jack 3,5 mm na jedné straně a dvěma cinch konektory (vidlice) na straně druhé. Kabel je vhodný pro propojení dvou audio zařízení, například MP3 přehrávače a zesilovače nebo telefonu a reproduktorů. Je vyroben z kvalitních materiálů s stíněnými vodiči a má barevné odlišení pro snadnější správné zapojení. Délka kabelu je 1,5 m, barva černá.

Hama 122298 audio kabel jack - 2 cinch, 3*, 1,5m

Nové provedení HAMA 122298 přináší audio kabel jack - 2 cinch, 3 * s délkou 1,5 m. Má na jednom konci konektor s jackem 3,5 mm a na straně druhé 2x cinch vidlice. Audio kabel přenáší stereo signál mezi dvěma zařízeními. Je to propojovací kabel nejvyšší kvality. Vodiče v kabelu jsou stíněné a samotný materiál je vysoce flexibilní. Konektory jsou výrazně barevně odlišeny, s ochranou proti zalomení a jsou pozlacené. Černý kabel je k dispozici v délce 1,5 m, patří do kategorie 3 * (TechLine)....

Bandridge digitální optický audio kabel Toslink zástrčka - Toslink zástrčka 2 m BAL5602

Připojte DVD přehrávač, Blu-ray přehrávač nebo set-top box k domácímu kinu a vychutnejte si zážitek z digitálního prostorového zvuku.

König digitální optický audio kabel Toslink zástrčka - Toslink zástrčka 2 m KNA25000E20

Připojte DVD přehrávač, Blu-ray přehrávač nebo set-top box k domácímu kinu a vychutnejte si zážitek z digitálního prostorového zvuku.

4World Audio kabel Toslink Optical 1.5m OEM

4World Audio kabel Toslink Optical 1.5m OEM Optický kabel Délka 1.5 Černý

Kabel Hama Toslink, optický, 3m - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 3 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Pro přenos digitálního audio signálu, např. z Blu-ray přehrávače do zesilovače • flexibilní kabel z optických vláken pro přenos bez rušení • pro zařízení s ODT (Toslink) konektorem • délka: 3 m Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotno...

Kabel Hama Toslink, optický, 3m - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 3 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Pro přenos digitálního audio signálu, např. z Blu-ray přehrávače do zesilovače • flexibilní kabel z optických vláken pro přenos bez rušení • pro zařízení s ODT (Toslink) konektorem • délka: 3 m Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotno...

GEMBIRD Toslink optický kabel, černý, 2m

Výrobce: Gembird Třída produktu: Kabely a spojky Typ kabelu:   audio Toslink (optical) zásuvky:   2x male TOSLINK (optical) Délka kabelu:   2 m Pozlacené

Hama AUDIO cinch propojovací set 2,5m

Obsah setu:; - kabel 2 cinch vidlice - 2 cinch vidlice, 2,5 m; - redukce 2 cinch zásuvka - 3,5 mm jack vidlice stereo; - redukce jack 3,5 mm zásuvka - jack 6,3 mm vidlice, stereo; - 2x cinch spojka (zásuvka - zásuvka); - balení:

Hama AUDIO cinch propojovací set 2,5m

Obsah setu: - kabel 2 cinch vidlice - 2 cinch vidlice, 2,5 m - redukce 2 cinch zásuvka - 3,5 mm jack vidlice stereo - redukce jack 3,5 mm zásuvka - jack 6,3 mm vidlice, stereo - 2x cinch spojka (zásuvka - zásuvka) - balení: blistr

Hama AUDIO jack propojovací set 2.5m

- obsah: - 3,5 mm jack prodlužovací kabel, 2,5 m - redukce 3,5 mm jack zásuvka - 6,3 mm jack vidlice - redukce 6,3 mm jack zásuvka - 3,5 mm jack vidlice - spojka 3,5 mm jack vidlice - 3,5 mm jack vidlice - redukce 2x 3,5 mm jack zásuvka - 3,5 mm jack vidlice - balení: blistr

Hama AUDIO jack propojovací set 2.5m

- obsah:; - 3,5 mm jack prodlužovací kabel, 2,5 m; - redukce 3,5 mm jack zásuvka - 6,3 mm jack vidlice; - redukce 6,3 mm jack zásuvka - 3,5 mm jack vidlice; - spojka 3,5 mm jack vidlice - 3,5 mm jack vidlice; - redukce 2x 3,5 mm jack zásuvka - 3,5 mm

Delock audio kabel Toslink samec/samec 5m

Toslink = optický audio kabel používaný pro propojení domácího kina s DVD nebo Blu-ray přehrávači. Tento vysoce kvalitní kabel Toslink od Delocku může být připojen ke standardtu Toslink portu a podporovat optický přenos audio signálu. Oblasti použití jsou především pro připojení DVD, Blu-ray, atd. nebo pro audio zesilovač pro digitální přenos signálu. Vyznačuje se jak svým klasickým kovovým pouzdrem a pozlaceným konektorem, tak i kvalitním stíněním. Specifikace • Konektor: Toslink standar...

Delock audio kabel Toslink samec/samec 5m

Toslink = optický audio kabel používaný pro propojení domácího kina s DVD nebo Blu-ray přehrávači. Tento vysoce kvalitní kabel Toslink od Delocku může být připojen ke standardtu Toslink portu a podporovat optický přenos audio signálu. Oblasti použití jsou především pro připojení DVD, Blu-ray, atd. nebo pro audio zesilovač pro digitální přenos signálu. Vyznačuje se jak svým klasickým kovovým pouzdrem a pozlaceným konektorem, tak i kvalitním stíněním. Specifikace • Konektor: Toslink standar...

Delock audio kabel Toslink samec/samec 5m

Toslink = optický audio kabel používaný pro propojení domácího kina s DVD nebo Blu-ray přehrávači. Tento vysoce kvalitní kabel Toslink od Delocku může být připojen ke standardtu Toslink portu a podporovat optický přenos audio signálu. Oblasti použití jsou především pro připojení DVD, Blu-ray, atd. nebo pro audio zesilovač pro digitální přenos signálu. Vyznačuje se jak svým klasickým kovovým pouzdrem a pozlaceným konektorem, tak i kvalitním stíněním. Specifikace • Konektor: Toslink standar...

Delock audio kabel Toslink samec/samec 5m

Toslink = optický audio kabel používaný pro propojení domácího kina s DVD nebo Blu-ray přehrávači. Tento vysoce kvalitní kabel Toslink od Delocku může být připojen ke standardtu Toslink portu a podporovat optický přenos audio signálu. Oblasti použití jsou především pro připojení DVD, Blu-ray, atd. nebo pro audio zesilovač pro digitální přenos signálu. Vyznačuje se jak svým klasickým kovovým pouzdrem a pozlaceným konektorem, tak i kvalitním stíněním. Specifikace • Konektor: Toslink standar...

Home Theater Optický kabel Toslink(M) - Toslink (M), 1,5m - HT 302-150

Optický audio kabel pro propojení zařízení s konektory Toslink. Kabel: skleněné vlákno Konektory: TOS(M) - TOS(M) Barva šedostříbrná

Kabel GEMBIRD přípojný jack-2xcinch 1,5m audio

Popis produktu: CCA-458 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 1.5 meter cable 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable 1.5 meter length Bulk packing ilustrativní foto

Kabel GEMBIRD přípojný jack-2xcinch 1,5m audio

Popis produktu: CCA-458 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 1.5 meter cable 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable 1.5 meter length Bulk packing ilustrativní foto

Equip optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 5m

Výrobce: Equip; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 10 Gb/s; Barva: tyrkysový

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: modrá

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: nedostatek dat; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.982 kg

Equip optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Výrobce: Equip; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 50 cm; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 10 Gb/s; Barva: tyrkysový

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 SC-SC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 100 Gb/s; Barva: tyrkysová; Čistá hmotnost: 0.15 kg

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.08 kg

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.1 kg

Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 5m

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysokorýchlostní přenos dat s minimálni stratou signálu; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.084 kg

Gembird optický patch kabel ST-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 5m

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: ST duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysokorýchlostní přenos dat s minimálni stratou signálu; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.084 kg

Vigan Digitální optický kabel, M/M, 2 m

Vysoce kvalitní propojovací digitální optický audio kabel. Měkké a ohebné vodiče pro snadnější instalaci, vysoce čistý přenos audio signálu, ideální pro připojení AV zařízení jako jsou domácí kina, televizory, set-top boxy, Blu-ray přehrávače.

Zircon HDMI kabel Premium 5M

Vysokorychlostní HDMI kabel s Ethernetem verze 1.4V - délka 5m Specifikace: Rychlost přenosu dat až 10,2 Gb / s. Podporuje Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio ™ a HDCP HDMI Ethernet Channel - Přidá vysokorychlostní sítě k propojení HDMI, který umožňuje uživatelům plně využít jejich zařízení - IP je povoleno bez samostatného ethernetového kabelu. (pouze pro vysokorychlostní HDMI s Ethernetem podporujícími tuto funkci) Audio Return Channel - Umožňuje přes rozhraní HDMI připojeného televizoru s ves...

HAMA 43815 AUDIO cinch propoj.set 2.5m

Audio SET - kabel 2xCinch-2xCinch délka 2,5m; redukce 2xCinch-3,5mm J

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 3,5 mm Stereo M 2,5m

Audio kabel, 3,5 mm stereo 2,5m • 3,5 mm stereo jack konektor 3,5 mm stereo jack • CCS kabel, stíněný • Barva: černá

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 3,5 mm Stereo M 2,5m

Audio kabel, 3,5 mm stereo 2,5m • 3,5 mm stereo jack konektor 3,5 mm stereo jack • CCS kabel, stíněný • Barva: černá

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 3,5 mm Stereo M 2,5m

Audio kabel, 3,5 mm stereo 2,5m • 3,5 mm stereo jack konektor 3,5 mm stereo jack • CCS kabel, stíněný • Barva: černá

HAMA 43816 AUDIO jack propoj.set 2.5m

Audio SET - kabel 3,5mm Jack vidlice-3,5mm Jack zásuvka; redukce 3,5m - 3,5 mm jack prodlužovací kabel - délka: 2,5 m - redukce 3,5 mm jack zásuvka - 6,3 mm jack vidlice - redukce 6,3 mm jack zásuvka - 3,5 mm jack vidlice - spojka 3,5 mm jack vidlic

Gembird kabel audio JACK 3,5mm samec / 2x RCA (CINCH) samec 2.5M

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Kabely - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK; Typ kabelu: audio; RCA (cinch) zásuvky: 2x samec RCA (cinch); Jack zásuvky: 1x samec Jack 3,5mm stereo; Délka kabelu: 2.5 m; Pozlacené konektory: Ne; Barva kabelu: černá

687577 - DeLock Delock audio kabel Toslink samec/samec 5m - 82902

Toslink = optický audio kabel používaný pro propojení domácího kina s DVD nebo Blu-ray přehráv

Digitální Audio Kabel Toslink (M) - Optická 3.5mm Zástrčka 2.50 m Tmavě Šedá

Optický propojovací kabel pro digitální přenos dat s konektory toslink a 3.5mm optický jack.Délka 2.5m.Zkrácený kód: A13

Hama optický Toslink (ODT Toslink M <-> ODT Toslink M) 1.5m (122256)

Audio kabel s pozlacenými konektory Profesionální optický kabel Toslink v novém designovém provedení. Pomocí něho připojíte v digitální kvalitě CD přehrávač nebo jakékoliv jiné zařízení s optickým výstupem k AV receiveru. Kabel je z flexibilních optických vláken, které neví, co je to rušení. Optický přenos je nejdokonalejším způsobem přenosu bez jakýchkoliv ztrát. Leštěné kontaktní plochy a pozlacené konektory jsou tím pravým pro dokonalý přenos signálu....

Roline Gold kabel jack 3,5M - jack 3,5M, 2,5m - 11.09.4283

Propojovací audio kabel Pro propojení zařízení s konektory jack, jako jsou MP3 přehrávače, PC, reproduktory, sluchátka. Kabel: 2 vodiče (lanko) společně stíněné, ochranné vnější opletení (nylon), vnější průměr 6,3mm Konektory: stereo jack3,5M - stereo jack3,5M, zlacené

PREMIUMCORD Kabel prodlužovací audio 2x Cinch - 2x Cinch (RCA, M/F) 5m

Kabel pro prodloužení spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality. Na obou stranách jsou 2 konektory RCA (cinch). - Konektory: 2 x RCA cinch male 2 x RCA cinch female - Barva konektorů: čená a červená - Barva: černá - Délka: 5m