Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabel audio opticky 2 5m

Nalezeno:    797 produktů

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 161 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 121 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 127 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus mini HDMI kabel, 2 m

HDMI C mini (19pinový) konektor na HDMI A (19pinový) konektor, barva černá, pozlacené kontakty. Délka 2 m. Podpora HDMI 1.3.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

AQ M3

Kompaktní zesilovač AQ M3 je spolehlivý zesilovač vhodný jako doplněk televize nebo počítače. Kompaktní a čistý design jednoduchých linií bude stylovým doplňkem každého stolku. Můžete jej využít také ke kvalitnímu ozvučení zasedacích místností nebo restaurací. Na čelním panelu jsou umístěny dva hlavní ovládací prvky, které slouží k pohodlnému přepínání vstupů a multifunkční ovládání hlasitosti, korekce, balance a stand-by. Dále zde najdete display, který prosvítá přes černé plexi a informuje o...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

BELKIN Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m

Specifikace Kabel BELKIN audio zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m -Blue (AV20604qp07) BelkinAV kabel zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m Kabel pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV: propojovací prvky pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV řady Blue Series tvoří přechod z jednoho 3.5mm na dva RCA konektory a umožňují připojení přenosného přehrávače CD, MP3 nebo DVD k přenosným reproduktorům nebo AV přij...

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 200 Kč
Koupit nejlevněji

Gembird SPK103

Gembird SPK103 / přenosné reproduktory / 2W / USB / 3.5m audio kabel / černá Společnost Gembird byla založena v roce 1997. Postupně se stala jedním z největších světových dodavatelů počítačových doplňků. Tato společnost vyrábí produkty ve svých továrnách v Číně, tím pádem může poskytnout výraznou cenovou výhodu a konkurenceschopné ceny pro své zákazníky. Je držitelem ISO9002 a dodržuje přísné kontroly kvality včetně evropských norem. Gembird má rozsáhlou distribuční síť nejen v celé Evrop...

Více informací
od 171 Kč
Koupit nejlevněji

Logitech PC 960

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: USB 2.0 Mikrofon: Ano USB stereofonní headset k počítači, frekvenční rozsah 20Hz-20kHz, mikrofon 100z až 16kHz s citlivostí -44 dB, ovládání na kabelu.

Více informací
od 590 Kč
Koupit nejlevněji

EuroCase MC X201

Popis produktu Počítačové skříně jsou důležitou položkou při skládání počítačové sestavy. Jejich hlavní funkcí je ochrana mechanicky poškoditelných komponent, které se uvnitř nacházejí. Proto je třeba výběru skříně věnovat náležitou pozornost, aby vyhovovala vašim požadavkům ohledně její velikosti, přístupnosti tlačítek a konektorů. Zapomenout není radno ani na kvalitu zpracování skříně a zvolit si počet ventilátorů, kterou jí budete chtít osadit, aby ochlazovali použité komponenty. EuroCas...

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

BELKIN RockStar

Multiportový rozbočovač - slučovač. Dostupnost, záruka: * Záruka: 2 roky

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

AKASA AK-786 chladič CPU pro AMD s.A (462pin)

AK-786 je vykonný a cenově přijatelný chladič. Při nízké hlučnosti zaručuje vynikající chladící výkon. 6 bodový klip zabezpečuje jednoduchou instalaci a bezpečné přichycení. Je aplikována teplovodivá pasta AK-450. CPU: AMD Athlon XP &a Sempron Socket: A Hraniční výkon [MHz]: 3400 Typ pasivu: Hlink Rozměry pasivu [mm]: 69 x 80 x 43 Rozměry ventilátoru [mm]: 70 x 70 x 15 Typ ložiska: Ball Bearing Typ regulace: - Otáčky (RPM): 3200 Průtok vzduchu [CFM]: 20.0 Úroveň hluku [dBA]: 28.5 Životnost [hod...

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Kabel Bandridge optický, 5m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 5 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 5m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.150 Výška (cm): 4.20 Šířk...

Kabel Bandridge optický, 5m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 5 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 5m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.150 Výška (cm): 4.20 Šířk...

Audio kabel optický TOS3,5M - TOS(M), 1m - 11.92.4386

Popis optický audio kabel Kabel průměr 2,2mm Konektory TOS3,5M - TOS(M) Délka 1m Barva černá

Audio kabel optický TOS3,5M - TOS(M), 2m - 11.92.4388

Optický audio kabel Kabel: průměr 2,2mm Konektory: TOS3,5M - TOS(M) Délka: 2m Barva: černá

HAMA 122251 Optický audio kabel ODT,1,5m

pro přenos digitálního audio signálu, např. z Blu-ray přehrávače do zesilovače, flexibilní kabel z optických vláken pro přenos bez rušení, pro zařízení s ODT (Toslink) konektorem, délka 1,5 m

OPTICKÝ KABEL TOSLINK M/M, 5m

kabel optický digitální Toslink 4mm - 5m; pro připojení audio zařízení

Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m

Optický kabel vhodný pro propojení DVD/Blu-ray přehrávače a audio systému * Optický kabel * Délka: 7,5 metru Více na webu výrobce: http://www.gmb.nl/item.aspx?id=6761 Další informace naleznete také v datasheetu (záložka download)

Šňůra optický kabel Toslink Goobay 1,5m

Pro připojení zařízení s portálem TOSLINK (OPT In a OPT Out nebo SPDIF In a SPDIF Out)pro přenos digitálních audio signálů

Šňůra optický kabel Toslink Goobay 0,5m

Pro připojení zařízení s portálem TOSLINK (OPT In a OPT Out nebo SPDIF In a SPDIF Out)pro přenos digitálních audio signálů

Bandridge BAL5602 Optický Audio TOS kabel, 2m

Audio optický kabel Bandridge BAL5602 s délkou 2 metry.

Profigold PROA5602 Optický Audio TOS kabel, 2m

Profigold digitální optický kabel, TOS konektor - TOS konektor, 2,00m

Bandridge BBM25000W20 - Optický Audio kabel, Toslink, 2m

Digitální optický audio kabel s TOS konektorem a délkou 2 metry. Konektor je potažen 24 K zlatem. Vodič je vyroben z čistého křišťálu a se spolehlivým stíněním. Vysoce precizní optické jádro.

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

GEMBIRD Kabel audio optický 2m (Toslink)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

Kabel Bandridge optický, 2m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 2 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 2m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.300 Výška (cm): 15.00 Šíř...

Kabel Bandridge optický, 2m, audio - černý

Typ kabelu: Audio Z konektoru: Optický Do konektoru: Optický Délka kabelu (m): 2 Použití kabelu: rádio, hifi Použití prodlužovacího kabelu: Navíjecí buben: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Vlastnosti: • TOS konektor - TOS konektor, 2m • 24 K zlatem potažený konektor • Vodič z čistého křišťálu • Spolehlivé stínění • Vysoce precizní optické jádro Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.300 Výška (cm): 15.00 Šíř...

Monster Digitální optický kabel se speciálním optickým vláknem, 1,5m

Kvalitní digitální optický audio kabel Monster Digital Optic v délce 1,5 m s konektory zaručující dlouhou životnost. Slouží k propojení audio periferií.

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 5m - CLICK70370

Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk. - precizní provedení - včetně redukce na optický 3.5 mm jack v balení - kabel je balen v papírové krabičce se závěsným systémem a EAN kódem - ochrana konektorů na obou stranách kabelu Povrchová úprava : trojvrstvé velmi ohebné PVC / ABS, modrá barva Konektor 1: Toslink konektor + redukce na 3.5 mm jack Konektor 2: ...

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 5m

Popis produktu: ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male 5m; - pozlacené konektory 24karátovým zlatem; - optický audio kabel se skleněným vláknem; - barva: temně modrý kabel se stříbrnými kovovými koncovkami; - délka: 5m; - balení v bli...

PremiumCord optický Toslink M -> M, 5m (kjtos5)

Audio kabel Poptáváte spolehlivý kabel k propojení audia? Potom si pořiďte PremiumCord se dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male.Optický audio kabel PremiumCord je určen k propojení audia. Disponuje zakončením dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male. Jeho délka přitom činí 5 metrů. S jeho použitím nedochází k vlivu elektromagnetického rušení, což zaručuje maximální kvalitu zvuku. 

BELKIN Optický digitální audio Toslink kabel, gold, 1 m

Digitální optický propojovací audio Toslink kabelBelkin poskytuje ideální řešení pro připojenípřehrávačů disků DVD, CD, AV přijímačů adigitálních satelitních přijímačů pro prostorovýzvuk Dolby® Digital a DTS. * podporuje 5.1 a 7.1 prostorový zvuk * 2 roky záruka * retailové balení v blistru

Gembird kabel optický TosLink, 2m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 2 m Barva: černá

Kabel přípojný jack-2xcinch 1,5m audio

CCA-458 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 1.5 meter cable 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable 1.5 meter length Bulk packing

Kabel přípojný jack-2xcinch 1,5m audio

CCA-458 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs 1.5 meter cable 3.5mm stereo plug to 2 phono plugs audio cable 1.5 meter length Bulk packing

Šňůra optický kabel Toslink 2,0m

Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.

Logo KE015AD1QL Audio kabel 2 Cinch - 2 Cinch, 1,5m

Propojovací stereo audiokabel od výrobce Logo. Délka 1,5m

ClickTronic HQ Optický kabel Toslink TOS male - TOS male, s redukcí na 3.5mm, 0,5m - CLICK70365

Optický digitální kabel pro propojení audio komponent. Kabel nabízí krystalycky čistý, digitálně přenášený zvuk. - precizní provedení - včetně redukce na optický 3.5 mm jack v balení - kabel je balen v papírové krabičce se závěsným systémem a EAN kódem - ochrana konektorů na obou stranách kabelu Povrchová úprava : trojvrstvé velmi ohebné PVC / ABS, modrá barva Konektor 1: Toslink konektor + redukce na 3.5 mm jack Konektor 2: ...

Hama 122295 Audio kabel jack - 2 cinch, 1,5m

Propojovací audio kabel s konektorem jack 3,5 mm na jedné straně a dvěma cinch konektory (vidlice) na straně druhé. Kabel je vhodný pro propojení dvou audio zařízení, například MP3 přehrávače a zesilovače nebo telefonu a reproduktorů. Je vyroben z kvalitních materiálů s stíněnými vodiči a má barevné odlišení pro snadnější správné zapojení. Délka kabelu je 1,5 m, barva černá.

Hama 122298 audio kabel jack - 2 cinch, 3*, 1,5m

Nové provedení HAMA 122298 přináší audio kabel jack - 2 cinch, 3 * s délkou 1,5 m. Má na jednom konci konektor s jackem 3,5 mm a na straně druhé 2x cinch vidlice. Audio kabel přenáší stereo signál mezi dvěma zařízeními. Je to propojovací kabel nejvyšší kvality. Vodiče v kabelu jsou stíněné a samotný materiál je vysoce flexibilní. Konektory jsou výrazně barevně odlišeny, s ochranou proti zalomení a jsou pozlacené. Černý kabel je k dispozici v délce 1,5 m, patří do kategorie 3 * (TechLine)....

Hama AUDIO jack propojovací set 2.5m

- obsah: - 3,5 mm jack prodlužovací kabel, 2,5 m - redukce 3,5 mm jack zásuvka - 6,3 mm jack vidlice - redukce 6,3 mm jack zásuvka - 3,5 mm jack vidlice - spojka 3,5 mm jack vidlice - 3,5 mm jack vidlice - redukce 2x 3,5 mm jack zásuvka - 3,5 mm jack vidlice - balení: blistr

4World Audio kabel Toslink Optical 1.5m OEM (05254)

4World Audio kabel Toslink Optical 1.5m OEM (05254) najdte na Digiboss.cz. 4World Audio kabel Toslink Optical 1.5m OEM (05254) nabízíme i na splátky. 4World Audio kabel Toslink Optical 1.5m OEM Optický kabel Délka 1.5 Černý . Poplatky : 0.000000

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM3

Vlastnosti * Délka kabelu: 0,5m Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 SC-SC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 100 Gb/s; Barva: tyrkysová; Čistá hmotnost: 0.15 kg

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.08 kg

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.1 kg

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 mm; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 100 Gb/s; Barva: tyrkysová; Čistá hmotnost: 0.11 kg

HAMA 43816 AUDIO jack propoj.set 2.5m

Audio SET - kabel 3,5mm Jack vidlice-3,5mm Jack zásuvka; redukce 3,5m - 3,5 mm jack prodlužovací kabel - délka: 2,5 m - redukce 3,5 mm jack zásuvka - 6,3 mm jack vidlice - redukce 6,3 mm jack zásuvka - 3,5 mm jack vidlice - spojka 3,5 mm jack vidlic

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 3,5 mm Stereo M 2,5m

Audio kabel, 3,5 mm stereo 2,5m • 3,5 mm stereo jack konektor 3,5 mm stereo jack • CCS kabel, stíněný • Barva: černá

MANHATTAN Kabel DisplayPort propojovací 5m

High-definition performance for personal computing. Manhattan DisplayPort Cables deliver both high-definition digital audio and video signals between desktop or notebook computers and an output device. The 20-pin connector is small and compact but offers 10.8 Gbps bandwidth, Deep Color and 24-bit, 8-channel uncompressed audio capability. It's ideal for use with DisplayPort-equipped computers, flat-panel displays, slim-profile devices and many consumer electronics including Blu-ray players a...

MANHATTAN Kabel DisplayPort propojovací 5m

High-definition performance for personal computing. Manhattan DisplayPort Cables deliver both high-definition digital audio and video signals between desktop or notebook computers and an output device. The 20-pin connector is small and compact but offers 10.8 Gbps bandwidth, Deep Color and 24-bit, 8-channel uncompressed audio capability. It's ideal for use with DisplayPort-equipped computers, flat-panel displays, slim-profile devices and many consumer electronics including Blu-ray players a...

MANHATTAN Kabel DisplayPort propojovací 5m

High-definition performance for personal computing. Manhattan DisplayPort Cables deliver both high-definition digital audio and video signals between desktop or notebook computers and an output device. The 20-pin connector is small and compact but offers 10.8 Gbps bandwidth, Deep Color and 24-bit, 8-channel uncompressed audio capability. It's ideal for use with DisplayPort-equipped computers, flat-panel displays, slim-profile devices and many consumer electronics including Blu-ray players a...

Hama optický Toslink (ODT Toslink M <-> ODT Toslink M) 1.5m (122256)

Audio kabel s pozlacenými konektory Profesionální optický kabel Toslink v novém designovém provedení. Pomocí něho připojíte v digitální kvalitě CD přehrávač nebo jakékoliv jiné zařízení s optickým výstupem k AV receiveru. Kabel je z flexibilních optických vláken, které neví, co je to rušení. Optický přenos je nejdokonalejším způsobem přenosu bez jakýchkoliv ztrát. Leštěné kontaktní plochy a pozlacené konektory jsou tím pravým pro dokonalý přenos signálu....

Optický patchkabel LC/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.99.8715

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC- SC. Konektory: LC(M) - SC(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,8mm třída OM3 Přiložen měřící protokol

Optický patchkabel LC/ST 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.99.8725

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC a ST. Konektory: LC(M) - ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,8mm Třída OM3 Přiložen měřící protokol

Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.15.9355

Optický patchkabel LC-SC 62.5/125 (multi mode), duplex Duplexní optický kabel s konektory LC -SC 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 62,5µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací Konektory: 2x LC(M) - 2x SC(M)

Optický patchkabel LC/LC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.99.8705

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC Konektory: LC(M) - LC(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) třída OM3 Přiložen měřící protokol

Optický patchkabel LC/LC 50/125 (multi mode), duplex, 0,5m - 21.99.8700

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC Konektory: LC(M) - LC(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) třída OM3 Přiložen měřící protokol

Roline Gold kabel jack 3,5M - jack 3,5M, 2,5m - 11.09.4283

Propojovací audio kabel Pro propojení zařízení s konektory jack, jako jsou MP3 přehrávače, PC, reproduktory, sluchátka. Kabel: 2 vodiče (lanko) společně stíněné, ochranné vnější opletení (nylon), vnější průměr 6,3mm Konektory: stereo jack3,5M - stereo jack3,5M, zlacené

PremiumCord optický Toslink M -> M, 2m (kjtos2)

Audio kabel Poptáváte spolehlivý kabel k propojení audia? Potom si pořiďte PremiumCord se dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male.Optický audio kabel PremiumCord je určen k propojení audia. Disponuje zakončením dvěma Toslink konektory, které jsou typu Male. Jeho délka přitom činí 2 metry. S jeho použitím nedochází k vlivu elektromagnetického rušení, což zaručuje maximální kvalitu zvuku. 

PREMIUMCORD Kabel prodlužovací audio 2x Cinch - 2x Cinch (RCA, M/F) 5m

Kabel pro prodloužení spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality. Na obou stranách jsou 2 konektory RCA (cinch). - Konektory: 2 x RCA cinch male 2 x RCA cinch female - Barva konektorů: čená a červená - Barva: černá - Délka: 5m

PREMIUMCORD Kabel prodlužovací audio 2x Cinch - 2x Cinch (RCA, M/F) 5m

Kabel pro prodloužení spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality. Na obou stranách jsou 2 konektory RCA (cinch). - Konektory: 2 x RCA cinch male 2 x RCA cinch female - Barva konektorů: čená a červená - Barva: černá - Délka: 5m

PREMIUMCORD Kabel prodlužovací audio 2x Cinch - 2x Cinch (RCA, M/F) 5m

Kabel pro prodloužení spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality. Na obou stranách jsou 2 konektory RCA (cinch). - Konektory: 2 x RCA cinch male 2 x RCA cinch female - Barva konektorů: čená a červená - Barva: černá - Délka: 5m

PREMIUMCORD Kabel prodlužovací audio 2x Cinch - 2x Cinch (RCA, M/F) 5m

Kabel pro prodloužení spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality. Na obou stranách jsou 2 konektory RCA (cinch). - Konektory: 2 x RCA cinch male 2 x RCA cinch female - Barva konektorů: čená a červená - Barva: černá - Délka: 5m

PREMIUMCORD Kabel audio 2x Cinch - 2x Cinch (RCA, M/M) 5m

Kabel pro spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality. Na obou stranách jsou 2 konektory RCA (cinch). Kabel je v černé barvě. Konektory: 2 x RCA cinch male 2 x RCA cinch male Délka: 5 m

Kabel audio DIN 5pin (M) -> 2x CINCH, 1,5m - 11.92.4317

Audio kabel DIN 5pin(M) - 2x Cinch(M) Výstupní kabel pro starší audio systémy s konektorem DIN 5pin. Směr signálu je z konektoru DIN do konektorů cinch - například pro připojení reproduktorů (cinch) k zesilovači (DIN) Konektory: DIN 5pin(M) - 2x cinch(M) Zapojení: DIN 5pin(M): | 1| 2| 3| 4| 5| cinch(M) červená: | | 2| | | 1| cinch(M) bílá: | | 2| 1| | |

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 2x Chinch M 1,5m

Audio Adaptor Cable 3,5 mm Stereo M to 2 X Chinch M Length 1,5 M 3.5 mm male 2 x cinch male Cinch male = 1 x red, 1 x white

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 2x Chinch M 1,5m

Audio Adaptor Cable 3,5 mm Stereo M to 2 X Chinch M Length 1,5 M 3.5 mm male 2 x cinch male Cinch male = 1 x red, 1 x white

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 2x Chinch M 1,5m

Audio Adaptor Cable 3,5 mm Stereo M to 2 X Chinch M Length 1,5 M 3.5 mm male 2 x cinch male Cinch male = 1 x red, 1 x white

Digitus Audio kabel 3,5 mm Stereo M na 2x Chinch M 5m

Audio Adaptor Cable 3,5 mm Stereo M to 2 X Chinch M Length 5 M 3.5 mm male 2 x cinch male Cinch male = 1 x red, 1 x white

PREMIUMCORD Kabel audio/video 3,5mm Jack 4pin - 3x Cinch 1,5m (M/M)

Video connection cable, stereo 3.5mm - 3x RCA 2.00, CCS, 3x10/0.1mm, shielded, M/M, black Description: The cable suited, for example, to connect Sony, JVC and Canon Video cameras to a Television. 3.5mm stereo plug, 4-pin 3x RCA plug (2x Audio/1x Video) - Molded housing - Cable CCS, shielded - RCA plug color: white/red/yellow - 3.5 plug color: black - Color: black

PREMIUMCORD Kabel audio/video 3,5mm Jack 4pin - 3x Cinch 1,5m (M/M)

Video connection cable, stereo 3.5mm - 3x RCA 2.00, CCS, 3x10/0.1mm, shielded, M/M, black Description: The cable suited, for example, to connect Sony, JVC and Canon Video cameras to a Television. 3.5mm stereo plug, 4-pin 3x RCA plug (2x Audio/1x Video) - Molded housing - Cable CCS, shielded - RCA plug color: white/red/yellow - 3.5 plug color: black - Color: black

PREMIUMCORD Kabel audio/video 3,5mm Jack 4pin - 3x Cinch 1,5m (M/M)

Video connection cable, stereo 3.5mm - 3x RCA 2.00, CCS, 3x10/0.1mm, shielded, M/M, black Description: The cable suited, for example, to connect Sony, JVC and Canon Video cameras to a Television. 3.5mm stereo plug, 4-pin 3x RCA plug (2x Audio/1x Video) - Molded housing - Cable CCS, shielded - RCA plug color: white/red/yellow - 3.5 plug color: black - Color: black

PREMIUMCORD Kabel audio/video 3,5mm Jack 4pin - 3x Cinch 1,5m (M/M)

Video connection cable, stereo 3.5mm - 3x RCA 2.00, CCS, 3x10/0.1mm, shielded, M/M, black Description: The cable suited, for example, to connect Sony, JVC and Canon Video cameras to a Television. 3.5mm stereo plug, 4-pin 3x RCA plug (2x Audio/1x Video) - Molded housing - Cable CCS, shielded - RCA plug color: white/red/yellow - 3.5 plug color: black - Color: black

PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 5 m Barva: černá

PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 5 m Barva: černá

PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 5 m Barva: černá

PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 5 m Barva: černá

Hama 122274 Audio kabel 2 cinch - 2 cinch, 5 m

Propojovací audio kabel HAMA s 2 cinch vidlicemi na obou stranách. Umožňuje propojení např. přehrávače a zesilovače. Díky stíněným řidičům nedochází při přenosu audiosignálu k rušení. Konektory jsou zase pro lepší kontakt potažené niklem. Délka kabelu je dostatečných 5m. Kabel je proveden v klasické černé barvě.

Hama 11964 - HDMI kabel, Ethernet, 1,5m

Hama 11964 je kabel pro plně digitální audio-video propojení. Nejnovější HDMI specifikace: integrovaný Ethernet kanál (HEC, 100 Mb/s) pro připojení zařízení k Internetu, zpětný audio kanál (ARC) pro možnost obousměrného přenosu audio signálu, podpora 3D zobrazení. Přenosová rychlost: 10,2 Gb/s, max. rozlišení: 3840 x 2160 - 24 Hz/25 Hz/30 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz. Podpora komprimovaných audioformátů (DD, DTS, DolbyTrueHD, DTS-HD).

MANHATTAN Kabel DisplayPort propojovací 7,5m

High-definition performance for personal computing. Manhattan DisplayPort Cables deliver both high-definition digital audio and video signals between desktop or notebook computers and an output device. The 20-pin connector is small and compact but offers 10.8 Gbps bandwidth, Deep Color and 24-bit, 8-channel uncompressed audio capability. It's ideal for use with DisplayPort-equipped computers, flat-panel displays, slim-profile devices and many consumer electronics including Blu-ray players a...

MANHATTAN Kabel DisplayPort propojovací 7,5m

High-definition performance for personal computing. Manhattan DisplayPort Cables deliver both high-definition digital audio and video signals between desktop or notebook computers and an output device. The 20-pin connector is small and compact but offers 10.8 Gbps bandwidth, Deep Color and 24-bit, 8-channel uncompressed audio capability. It's ideal for use with DisplayPort-equipped computers, flat-panel displays, slim-profile devices and many consumer electronics including Blu-ray players a...

MANHATTAN Kabel DisplayPort propojovací 7,5m

High-definition performance for personal computing. Manhattan DisplayPort Cables deliver both high-definition digital audio and video signals between desktop or notebook computers and an output device. The 20-pin connector is small and compact but offers 10.8 Gbps bandwidth, Deep Color and 24-bit, 8-channel uncompressed audio capability. It's ideal for use with DisplayPort-equipped computers, flat-panel displays, slim-profile devices and many consumer electronics including Blu-ray players a...