Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Julimex podvazek pw35 uni

Nalezeno:    85 produktů

Julimex PW 58 smetanová Podvazek

 Jemný podvazek Julimex PW 58 Mińsk. * zdobí stehno * vyrobeno z elegantního satén * mašle zdobená krajkou, stuhou a korálky Složení: 100% polyester . 

Více informací
od 121 Kč
Koupit nejlevněji

Julimex PW 39 červená

  Krásný podvazek Julimex PW 39, který ozdobí tvé stehno. Díky elastické gumce drží na místě. Jemná krajka a volánek přitáhne tvoji pozornost. Navíc je zdoben mašličkou. 100% polyester.Záruka 24

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Podvazek Julimex PW37 UNI Bílá

Elegantní svatební podvazek od značky Julimex. Spodní část podvazku je lemována jemnou krajkou a má universální velikost. Podvazek je ozdoben mašlí. Materiálové složení: 100% PE

Podvazek Julimex PW 39 Wersal - UNI - červená

Krásný podvazek Julimex PW 39 Wersal, který ozdobí tvé stehno. Díky elastické gumce drží na místě. Jemná kPunčochové kalhotya a volánek přitáhne tvoji pozornost. Navíc je zdoben mašličkou. 100% polyester. Na podvazek Julimex PW 39 Wersal Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Julimex PW 39 Wersal levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Podvazek Julimex PW 36 Neapol - UNI - červená

Krásný podvazek Julimex PW 36 Neapol, který ozdobí tvé stehno. Díky elastické gumce drží na místě. Jemná kPunčochové kalhotya a volánek přitáhne tvoji pozornost. Navíc je zdoben mašličkou. 100% polyester. Na podvazek Julimex PW 36 Neapol Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Julimex PW 36 Neapol levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Podvazek Julimex PW 14 - UNI - bílá

Podvazek Julimex PW 14 v dostání v bílé barvě. Hezký vzhled, klade důraz na dokonalý celek. Elastický, držící na místě. Na podvazek Julimex PW 14 Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Julimex PW 14 levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Podvazek Julimex PW 24 Barcelona - UNI - červená

Něžný podvazek Julimex PW 24 Barcelona, který ozdobí tvé stehno. Díky elastické gumce skvěle drží na místě. Je zdoben mašličkou, která celek zvýrazňuje. 100% polyester. Na podvazek Julimex PW 24 Barcelona Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Julimex PW 24 Barcelona levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Podvazek PW 59 - Julimex - uni - růžová

Jemný podvazek Julimex PW 59 Malaga. zdobí tvé stehno vyrobeno s elegantním saténem elastické drží na místě mašle zdobená krajkovou stuhou a korálky Složení: 100% polyester .

Podvazek PW 60 - Julimex - uni - černá

Nádherný podvazek, který dokonale ozdobí Vaše stehno. Elastická guma s saténovým a šifónovým volánkem, dokonale drží. Podvazek je navíc ozdobený mašličkou a koketním přivěskem. Složení: 100% polyestér.

Podvazek Julimex PW 18 Madryt - UNI - modrá

Dámský podvazek, který ozdobí vaše stehno. Díky elastické gumce dobře drží na svém místě. Ozdoben je mašličkou s perličkami, které podvazek pěkně zvýrazní. 100% polyester

Podvazek PW 55 Oslo - Julimex - uni - modrá

Podvazek vyrobený z elegantního saténu, pružný, zdobený mašličkou s krajkou. Materiál: 100% polyester

PODVAZEK PW 92 LOZANNA - Julimex - uni - šampaň

Podvazek vyrobený z jemného tylu. Model je ozdobený saténovou mašličkou.Složení: 100 % polyester.

PODVAZEK PW 91 SIENA - Julimex - uni - bílá

Podvazek vyrobený z jemného tylu. Model je ozdobený saténovou mašličkou.Složení: 100 % polyester.

Podvazek PW-13 - Julimex - uni - bílá

Luxusní podvazek značky Gemini je zdoben mašličkou a kanýrkem, čímž dodávají podvazku jemný vzhled. Materiál: 100% polyester

Podvazek PW 37 Turyn - Julimex - uni - bílá

Luxusní svatební podvazek bílé barvy s ozdobou pro Váš jedinečný svatební den. Bílou krajku doplňuje jemná bílá zvlněná stuha, mašlička doplněna květinkou a třpytivým kamínkem

Podvazek PW 08 Mediolan - Julimex - uni - bílá

Luxusní široký šifónový podvazek pošitý stříbrnými kamínky. Ozdoba tenká bílá a světlemodrá mašlička s látkovou kytičkou a kamínkem uprostřed. Materiál: 100% Polyester.

Podvazek Julimex PW29 MARSYLIA UNI Světle modrá

Elegantní podvazek zdobený bílou krajkou s mašličkou a malými kamínky ve tvaru květu. Podvazek je vyroben z jemného materiálu a je překryt bílou kraječkou. Elastická guma je velice pohodlná a drží na místě.

Podvazek Wilno PW 54 - Julimex - uni - modrá

Očarujúce podväzok, ktoré budú zdobiť vaše stehná. Elastická gumička ju udrží na mieste. Navyše je atraktívny zdobená bielymi lukom stuhou, ktorá dokonale podčiarkuje celú vec. Zloženie: 100% polyesteru.

Podvazek PW 03 modrá - Julimex Barva: světle modrá, Velikost: uni

Podvazek PW 03 modrá - Julimex Barva: světle modrá, Velikost: uni

Podvazek Lizbona PW - 22 - Julimex Barva: červená, Velikost: uni

Podvazek Lizbona PW - 22 - Julimex Barva: červená, Velikost: uni

Podvazek PW 24 Barcelona - Julimex Barva: červená, Velikost: uni

Podvazek PW 24 Barcelona - Julimex Barva: červená, Velikost: uni, Materiálálové složení: 100% Polyester.

Podvazek PW 53 - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni

Podvazek PW 53 - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni, Materiálové složení: 100% Polyester.

Podvazek PW 52 Kijow - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Podvazek PW 52 Kijow - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni, Materiálové složení: 100% Polyester.

Podvazek PW-50 červená - Julimex Barva: červená, Velikost: uni

Podvazek PW-50 červená - Julimex Barva: červená, Velikost: uni, Materiálové složení: 100% Polyester.

PODVAZEK PW 92 LOZANNA - Julimex Barva: šampaň, Velikost: uni

PODVAZEK PW 92 LOZANNA - Julimex Barva: šampaň, Velikost: uni, Podvazek vyrobený z jemného tylu. Model je ozdobený saténovou mašličkou.Složení: 100 % polyester.

PODVAZEK PW 91 SIENA - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

PODVAZEK PW 91 SIENA - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni, Podvazek vyrobený z jemného tylu. Model je ozdobený saténovou mašličkou.Složení: 100 % polyester.

Podvazek PW 55 Oslo - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni

Podvazek PW 55 Oslo - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni, Podvazek vyrobený z elegantního saténu, pružný, zdobený mašličkou s krajkou. Materiál: 100% polyester

Podvazek PW-13 - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Podvazek PW-13 - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni, Luxusní podvazek značky Gemini je zdoben mašličkou a kanýrkem, čímž dodávají podvazku jemný vzhled. Materiál: 100% polyester

Podvazek PW 60 - Julimex Barva: černá, Velikost: uni

Podvazek PW 60 - Julimex Barva: černá, Velikost: uni, Nádherný podvazek, který dokonale ozdobí Vaše stehno. Elastická guma s saténovým a šifónovým volánkem, dokonale drží. Podvazek je navíc ozdobený mašličkou a koketním přivěskem. Složení: 100% polyestér.

Podvazek PW 59 - Julimex Barva: růžová, Velikost: uni

Podvazek PW 59 - Julimex Barva: růžová, Velikost: uni, Jemný podvazek Julimex PW 59 Malaga. zdobí tvé stehno vyrobeno s elegantním saténem elastické drží na místě mašle zdobená krajkovou stuhou a korálky Složení: 100% polyester .

Podvazek PW 37 Turyn - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Podvazek PW 37 Turyn - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni, Luxusní svatební podvazek bílé barvy s ozdobou pro Váš jedinečný svatební den. Bílou krajku doplňuje jemná bílá zvlněná stuha, mašlička doplněna květinkou a třpytivým kamínkem

Podvazek PW 08 Mediolan - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Podvazek PW 08 Mediolan - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni, Luxusní široký šifónový podvazek pošitý stříbrnými kamínky. Ozdoba tenká bílá a světlemodrá mašlička s látkovou kytičkou a kamínkem uprostřed. Materiál: 100% Polyester.

Podvazek Julimex PW 24 Barcelona Barva: červená, Velikost: UNI

Něžný podvazek Julimex PW 24 Barcelona, který ozdobí tvé stehno. Díky elastické gumce skvěle drží na místě. Je zdoben mašličkou, která celek zvýrazňuje. 100% polyester. Na podvazek Julimex PW 24 Barcelona Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Julimex PW 24 Barcelona levněji, napišt

Podvazek Julimex PW 14 Barva: bílá, Velikost: UNI

Podvazek Julimex PW 14 v dostání v bílé barvě. Hezký vzhled, klade důraz na dokonalý celek. Elastický, držící na místě. Na podvazek Julimex PW 14 Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Julimex PW 14 levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Podvazek Wilno PW 54 - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni

Podvazek Wilno PW 54 - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni, Očarujúce podväzok, ktoré budú zdobiť vaše stehná. Elastická gumička ju udrží na mieste. Navyše je atraktívny zdobená bielymi lukom stuhou, ktorá dokonale podčiarkuje celú vec. Zloženie: 100% polyesteru.

Podvazek Julimex PW 39 Wersal Barva: červená, Velikost: UNI

Krásný podvazek Julimex PW 39 Wersal, který ozdobí tvé stehno. Díky elastické gumce drží na místě. Jemná kPunčochové kalhotya a volánek přitáhne tvoji pozornost. Navíc je zdoben mašličkou. 100% polyester. Na podvazek Julimex PW 39 Wersal Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek Juli

Podvazek Julimex PW 36 Neapol Barva: červená, Velikost: UNI

Krásný podvazek Julimex PW 36 Neapol, který ozdobí tvé stehno. Díky elastické gumce drží na místě. Jemná kPunčochové kalhotya a volánek přitáhne tvoji pozornost. Navíc je zdoben mašličkou. 100% polyester. Na podvazek Julimex PW 36 Neapol Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte podvazek J

Podvazek PW 58 - Julimex Barva: smetanová, Velikost: uni

Jemný podvazek Julimex PW 58 Mińsk. zdobí stehno vyrobeno z elegantního satén mašle zdobená krajkou, stuhou a korálky Složení: 100% polyester .

Podvazek PW 59 - Julimex Barva: růžová, Velikost: uni

Jemný podvazek Julimex PW 59 Malaga. zdobí tvé stehno vyrobeno s elegantním saténem elastické drží na místě mašle zdobená krajkovou stuhou a korálky Složení: 100% polyester .

Podvazek Helsinki PW 33 - JULIMEX - uni - modro-bílá

Modrý podvazek z tylu a saténu, ozdobený mašličkou a kvítkem.

Smyslný podvazek Julimex PW 53 Ottawa - UNI - modrá

Smyslný a elegantní Podvazek Julimex PW-53 Ottawa, modrý, který zdobí Vaše stehno, je vyroben z elegantního saténu, pružný, gumička ho drží na svém místě. Zdobí ho velká modrá mašle. Složení: 100% polyester.

Smyslný podvazek Julimex PW 53 Ottawa Barva: modrá, Velikost: UNI

Smyslný a elegantní Podvazek Julimex PW-53 Ottawa, modrý, který zdobí Vaše stehno, je vyroben z elegantního saténu, pružný, gumička ho drží na svém místě. Zdobí ho velká modrá mašle. Složení: 100% polyester.

Podvazek PW 60 - Julimex Barva: černá, Velikost: uni

Nádherný podvazek, který dokonale ozdobí Vaše stehno. Elastická guma s saténovým a šifónovým volánkem, dokonale drží. Podvazek je navíc ozdobený mašličkou a koketním přivěskem. Složení: 100% polyestér.

Podvazek Julimex PW 18 Madryt Barva: modrá, Velikost: UNI

Dámský podvazek, který ozdobí vaše stehno. Díky elastické gumce dobře drží na svém místě. Ozdoben je mašličkou s perličkami, které podvazek pěkně zvýrazní. 100% polyester

Podvazek PW 20 Moskwa - Julimex - uni - bílo-modrá

Široký šifonový podvazek zdobený modrou saténovou stuhou s látkovou mašličkou a květinkou. Složení. 100% polyester

Elegantní podvazek Julimex PW 29 Marsylia - UNI - modrá

Elegantní podvazek z jemného šifónu a saténové pásky, dekorovaný mašličkou s perlovou květinou.

Elegantní podvazek Julimex PW 29 Marsylia Barva: modrá, Velikost: UNI

Elegantní podvazek z jemného šifónu a saténové pásky, dekorovaný mašličkou s perlovou květinou.

Podvazek PW 55 Oslo - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni

Podvazek vyrobený z elegantního saténu, pružný, zdobený mašličkou s krajkou. Materiál: 100% polyester

PODVAZEK PW 92 LOZANNA - Julimex Barva: šampaň, Velikost: uni

Podvazek vyrobený z jemného tylu. Model je ozdobený saténovou mašličkou.Složení: 100 % polyester.

PODVAZEK PW 91 SIENA - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Podvazek vyrobený z jemného tylu. Model je ozdobený saténovou mašličkou.Složení: 100 % polyester.

Podvazek Julimex PW 03 Monako při soumraku - UNI - červená

Dámský podvazek dostupný ve dvou barvách. Modrá pod svatební šaty a červená např na maturitní ples. Ušitý je z dvojté stuhy s lehkým leskem. Podvazek je ozdoben mašličkou. Velikost univerzální.

Podvazek Julimex PW 27 Praga - UNI - bílo-modrá

Smyslný sněhobílý podvazek se světle modrý středem - to je elegantní doplněk vašeho svatebního modelu. Podvazek je vyrobený z ažurové krajky a saténové pásky. Mašlička se zirkonem dodává modelu na kráse a eleganci. Rozměr je univerzální.

Dámský podvazek Julimex PW 33 Helsinky - UNI - modrá

Dámský podvazek, který ozdobí vaše stehno. Díky elastické gumce dobře drží a nesjíždí. Ozdobený je mašličkou. 100% polyester.

Dámský podvazek Julimex PW 33 Helsinky Barva: modrá, Velikost: UNI

Dámský podvazek, který ozdobí vaše stehno. Díky elastické gumce dobře drží a nesjíždí. Ozdobený je mašličkou. 100% polyester.

Podvazek PW-13 - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Luxusní podvazek značky Gemini je zdoben mašličkou a kanýrkem, čímž dodávají podvazku jemný vzhled. Materiál: 100% polyester

Podvazek PW 08 Mediolan - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Luxusní široký šifónový podvazek pošitý stříbrnými kamínky. Ozdoba tenká bílá a světlemodrá mašlička s látkovou kytičkou a kamínkem uprostřed. Materiál: 100% Polyester.

Podvazek PW 37 Turyn - Julimex Barva: bílá, Velikost: uni

Luxusní svatební podvazek bílé barvy s ozdobou pro Váš jedinečný svatební den. Bílou krajku doplňuje jemná bílá zvlněná stuha, mašlička doplněna květinkou a třpytivým kamínkem

Podvazek Wilno PW 54 - Julimex Barva: modrá, Velikost: uni

Očarujúce podväzok, ktoré budú zdobiť vaše stehná. Elastická gumička ju udrží na mieste. Navyše je atraktívny zdobená bielymi lukom stuhou, ktorá dokonale podčiarkuje celú vec. Zloženie: 100% polyesteru.

Podvazek Helsinki PW 33 - JULIMEX Barva: modro-bílá, Velikost: uni

Podvazek Helsinki PW 33 - JULIMEX Barva: modro-bílá, Velikost: uni, Modrý podvazek z tylu a saténu, ozdobený mašličkou a kvítkem.

Podvazek PW 20 Moskwa - Julimex Barva: bílo-modrá, Velikost: uni

Podvazek PW 20 Moskwa - Julimex Barva: bílo-modrá, Velikost: uni, Široký šifonový podvazek zdobený modrou saténovou stuhou s látkovou mašličkou a květinkou. Složení. 100% polyester

Podvazek Helsinki PW 33 - JULIMEX Barva: modro-bílá, Velikost: uni

Modrý podvazek z tylu a saténu, ozdobený mašličkou a kvítkem.

Podvazek PW 20 Moskwa - Julimex Barva: bílo-modrá, Velikost: uni

Široký šifonový podvazek zdobený modrou saténovou stuhou s látkovou mašličkou a květinkou. Složení. 100% polyester

Podvazek Julimex PW 03 Monako při soumraku Barva: červená, Velikost: UNI

Dámský podvazek dostupný ve dvou barvách. Modrá pod svatební šaty a červená např na maturitní ples. Ušitý je z dvojté stuhy s lehkým leskem. Podvazek je ozdoben mašličkou. Velikost univerzální.