Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni stul kniha rozkladaci arten

Nalezeno:    9 produktů

Arten KNIHA

rozkládací jídelní stůl KNIHA, 90x60 cm Praktický rozkládací jídelní stůl. Rozměry lubů: 46/76 cm Technická specifikace: * Rozměr: 90x60x78 cm (ŠxHxV) rozložený:  120x90x76 cm (ŠxHxV)

Více informací
od 2 965 Kč
Koupit nejlevněji

Arten R2

Jídelní stůl R2 ovál má horní desku z lamina tl.18mm, hrany jsou z ABS tl.1mm, nohy jsou z bukového masivu a jsou mořeny do barvy lamina. * Délka: 120 cm, rozložený 165 cm * Šířka: 80 cm * Výška: 76 cm * Rozteče mezi nohama: 88 a 46,5 cm * Záruka: 24 měsíců

Více informací
od 3 545 Kč
Koupit nejlevněji

Jídelní stůl Kniha rozkládací - Arten

Jídelní stůl Kniha rozkládací má horní desku z lamina tl.18mm, hrany jsou z ABS tl.0,5mm, nohy jsou z bukového masivu a jsou mořeny do barvy lamina. Horní deska je dvojitá a spojena pantem, překlopením horní desky a otočením o 90° je provedeno rozložení stolu. Dezén dle výběru ze vzorníku níže. Český výrobek.

Jídelní stůl R2 ovál rozkládací - Arten

Jídelní stůl R2 ovál má horní desku z lamina tl.18mm, hrany jsou z ABS tl.1mm, nohy jsou z bukového masivu a jsou mořeny do barvy lamina. Horní deska se rozkládá od středového spoje do stran a poté se do středu vloží deska, která je uložena uvnitř stolu. Dezén dle výběru ze vzorníku níže. Český výrobek.

Rozkládací jídelní stůl KNIHA

Rozkládací jídelní stůl české výroby s deskou po rozložení o rozměru 90x120 cm. Rozložení stolu provedete tak, že se obě horní desky po odpojení aretace otočí o 90° a následně otevřou jako kniha. Konstrukci jídelního stolu tak tvoří 2 desky z lamina o síle 18 mm, luby o síle 25 mm a nohy jsou z bukového masivu. Hrany stolu jsou opatřeny ABS o síle 0,5 mm. Nabízíme vám provedení v několika různých dezénech (viz varianty produktu). Dodáváme bez zobrazených dekorací a v demontu. Parametry: - šířka...

MIKO Jídelní stůl Kniha

Provedení: Jídelní rozkládací stůl Kniha je vyroben z laminové desky o tloušťce 18 mm, nohy jsou vyrobeny z masivního buku. Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

MIKO Jídelní stůl Kniha chrom

Provedení: Jídelní rozkládací stůl Kniha je vyroben z dýhové desky o tloušťce 18 mm, nohy jsou vyrobeny z chromu Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

Jídelní stůl Adria rozkládací - ITTC Stima

Rozkládací jídelní stůl Adria má horní desku z lamina tloušťky 2x 18 mm, ABS hrany tloušťky 2 mm, nohy jsou z masivu o rozměru 7x7 cm. Rozkládací systém typu kniha. Dezén dle výběru ze vzorníku níže. Zakázkové úpravy nejsou možné.

Jídelní stůl Treviso rozkládací - ITTC Stima

Rozkládací jídelní stůl Treviso je vhodný do menších prostor. Horní deska je z lamina tloušťky 2x 18 mm, ABS hrany tloušťky 2 mm, nohy jsou kovové chrom lesk o průměru 5 cm. Rozkládací systém typu kniha. Dezén dle výběru ze vzorníku níže. Zakázkové úpravy nejsou možné.

Jídelní stůl Bingo rozkládací - ITTC Stima

Rozkládací jídelní stůl Bingo je vhodný do menších prostor. Horní deska je z lamina tloušťky 2x 18 mm, ABS hrany tloušťky 2 mm, nohy jsou z masivu o rozměru 4,5 x 4,5 cm. Rozkládací systém typu kniha. Dezén dle výběru ze vzorníku níže. Zakázkové úpravy nejsou možné.

Jídelní stůl A991 SON dub sonoma - Autronic

Jídelní stůl rozkládací se zdvojenou horní překlápěcí deskou typu kniha. Horní deska je v dezénu dub sonoma a podnož stolu je kovová a povrch je upraven na barvu šedostříbrnou. Z naší široké nabídky si můžete ke stolu dokoupit jídelní židle.