Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jbl novotab 100 ml

Nalezeno:    91 produktů

JBL Gala 100ml

Základní krmivo špičkové kvality pro všechny akvarijní ryby s 5% řasy Spirulina je směsí vysoce kvalitních vloček s červenými pakomářími larvami.

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Algol 100ml

JBL Algol - kvalitní přípravek proti řasám v akváriu. Ničí zelené, hnědé, tečkované i vláknité řasy a brání jejich opětovnému růstu. Dávkování 100 ml na 400 l akvarijní vody.

Více informací
od 157 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Denitrol 100ml

Bakteriální startér. Přidáním tohoto přípravku dodáte do vody 8 druhů užitečných bakterií, které odstraňují z vody čpavek (amoniak), dusičnany (nitráty) a organické nečistoty. Můžete tak zařízenou nádrž dříve osadit rybami nebo v již zaběhlém akváriu podporovat biolgickou rovnováhu. Přípravek též druhotně brání růstu řas.

Více informací
od 157 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Biotopol 100ml

Přidáním tohoto přípravku upravíte vodovodní vodu tak, že je ihned vhodná pro ryby do sladkovodního akvária. Můžete tedy najednou vyměnit i 100% vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky, chrání sliznice extraktem z Aloe vera a obsahuje ochranný komplex vitamínu B. Účinky: * organické koloidy a extrakt z Aloe vera obsažené v přípravku chrání žábry, kůži a ploutve * jedovaté kovy jako je měď, olovo, zinek aj. jsou přípravkem ihned neutralizovány * preparát ok...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Tropol 100ml

Rašelinový extrakt s jodem, prevence proti řasám, vytváří přírodní vodu všech ryb černých vod (neonky, skaláry, terčovci atp.). Napomáhá snižovat stres ryb.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Ferropol 100ml

Tekuté hnojivo se železem a stopovými prvky. Forma lehce dostupná rostlinám. Předchází projevům nedostatku železa a draslíku. Neobsahuje fosforečnany a dusičnany. 100 ml vystačí na 400 l vody

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Grana 100ml CLICK

Základní granulované krmivo špičkové kvality pro všechny menší akvarijní ryby. Část granulé plave na hladině a část pomalu klesá ke dnu, čímž je zajištěno optimální nakrmení ryb ve všech místech nádrže.

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Grana Discus 1000ml

Základní granulované krmivo špičkové kvality pro terčovce obsahuje obzvlášť velké množství živin. Granulky vyrobené novou technologií se vznášejí ve vodě. Složení krmiva odpovídá nárokům těch nejvybíravějších ryb jako jsou např. terčovci.

Více informací
od 700 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Tabis 100ml / 160tablet

Krmné tablety špičkové kvality pro všechny akvarijní ryby obsahující 10% krillu a 6% řasy spirulina. Vybrané suroviny dělají z tohoto krmiva skutečnou pochoutku pro každou akvarijní rybu. Obsah krillu a spiruliny přirozenou cestou podporuje vybarvení a růst ryb. Tablety jednoduše přilepte na vnitřní stěnu akvária.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

JBL NovoTab 100 ml

Je vyrobeno z více než 50 druhů surovin bez použití klížící látky. Obsahuje stabilizovaný vitamín C a polyvitamínový komplex. Je vhodné pro ryby dna, ale i pro všechny ryby střední vrstvy (tabletu lze nalepit zevnitř akvária na sklo). Podporuje rychlý, zdravý růst a vybarvení.

JBL NovoTab 1000 ml

Je vyrobeno z více než 50 druhů surovin bez použití klížící látky. Obsahuje stabilizovaný vitamín C a polyvitamínový komplex. Je vhodné pro ryby dna, ale i pro všechny ryby střední vrstvy (tabletu lze nalepit zevnitř akvária na sklo). Podporuje rychlý, zdravý růst a vybarvení.

JBL NovoTab 250 ml

Je vyrobeno z více než 50 druhů surovin bez použití klížící látky. Obsahuje stabilizovaný vitamín C a polyvitamínový komplex. Je vhodné pro ryby dna, ale i pro všechny ryby střední vrstvy (tabletu lze nalepit zevnitř akvária na sklo). Podporuje rychlý, zdravý růst a vybarvení.

JBL Ferropol 100 ml

JBL Ferropol je tekuté hnojivo pro akvarijní rostlinky, které přijímají živiny listy. Hnojivo obsahuje železo a stopové prvky a neobsahuje fosforečnany ani dusičnany. Obsah balení 250ml postačí na 1000l akvarijní vody.

JBL NovoGuppy 100 ml

Kompletní výživa, optimální růst a plná barevnost živorodých akvarijních ryb: Karotinoidy podporující barevnostVýživné a snadno stravitelné: Ideální podmínky pro krmení pro živorodé ryby velké 3 až 10 cm středních a horních úrovní vody.Bez zakalení vody: Omezení růstu řas odpovídajícím obsahem fosfátů, lepší kvalita vody díky lepší stravitelnosti krmiva, čímž se minimalizuje množství exkrementů ryb.Ryby si oblíbily krmivo JBL: 98,5% všech druhů ryb při výzkumných expedicích ve sladkých vodách i...

JBL NovoBetta 100 ml

Kompletní výživa, optimální růst a plná barevnost bojovnic: Vybrané suroviny podporující barevnost.Výživné a snadno stravitelné: Ideální podmínky pro krmení díky plovoucímu a potápějícímu se granulátu pro bojovnice velikosti od 3 do 10 cm. Podporuje líhnivost u samiček a posiluje imunitní systém.Bez zakalení vody: Omezení růstu řas odpovídajícím obsahem fosfátů, lepší kvalita vody díky lepší stravitelnosti krmiva, čímž se minimalizuje množství exkrementů ryb.Ryby si oblíbily krmivo JBL: 98,5% v...

JBL Gala 100 ml

Plnohodnotná výživa a optimální růst tropických sladkovodních ryb s garnáty a zdravým česnekemVýživné a snadno stravitelné: Ideální výživa s různou velikostí vloček pro druhy ryb velkých 10 až 20 cm ve všech úrovních vody.Bez zakalení vody: Omezení růstu řas odpovídajícím obsahem fosfátů, lepší kvalita vody díky lepší stravitelnosti krmiva, čímž se minimalizuje množství exkrementů ryb.Ryby si oblíbily krmivo JBL: 98,5% všech druhů ryb při výzkumných expedicích ve sladkých vodách ihned konzumova...

JBL Biotopol 100 ml

Přidáním preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice extraktem z Aloe vera. Obsahuje ochranný komplex viamínů B.

JBL Tropol 100 ml

Přidáním tohoto preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Tropol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice ryb extraktem z Aloe vera a obsahuje aktivní jód, který podporuje ochotu ke tření. Je vhodný především pro ryby deštných pralesů.

JBL NovoVert 100 ml

Základní vločkové krmivo pro býložravé akvarijní ryby.

JBL Novobea 100 ml

Kompletní krmivo pro malé akvarijní ryby a mladé ryby.

JBL NovoCrabs 100 ml

Nově vyvinuté klesající chipsy pro korýše Ve vodě velmi stabilní Velikost chipsů 8 – 9 mm Podporuje trávení díky obsahu 5 % dřevných vláken. Podle vědeckých poznatků podporuje celulóza obsažená v krmivu tvorbu chitinu, a tím i bezproblémové svlékání korýšů.

JBL NovoColor 100 ml

Obsahuje více než 50 druhů surovin a stabilizovaný vitamín C, polyvitamínový komplex a inosit, látku zabraňující nežádoucím symptomům při překrmování jako je např. adipóza (ztukovatění) jater. Díky zvýšenému množství karotenů a karotenoidů výrazně podporuje nádherné vybarvení.

JBL NovoPearl 100 ml

Obsahuje vyváženou směs živin a vitamínů s vysokým podílem rostlinných surovin jako jsou pšeničné klíčky, řasa Spirulina aj. Představuje ideální výživu pro studenovodní akvarijní ryby jako jsou závojnatky, karasi ap.

JBL Krill 100 ml

Obzvlášť jemné mletí krillu umožňuje jeho zpracování do vločkového krmiva, takže není nebezpečí poranění střeva ostrými bodlinami krillu. Hodnotné látky obsažené v krillu, jako jsou nenasycené mastné kyseliny a karotinoidy, podporují zdravý růst a nádherné vybarvení.

JBL Tabis 100 ml

Obzvlášť pečlivě vybrané suroviny dělají z tohoto krmiva skutečnou pochoutku pro každou akvarijní rybu. Obsah krillu a spiruliny přirozenou cestou podporuje vybarvení a růst ryb. Tabletu jednoduše přilepte na vnitřní stěnu akvária.

JBL NovoBea 100 ml

Je vyrobeno z více než 50 druhů surovin a obsahuje stabilizovaný vitamín C, polyvitamínový komplex a inosit, látku zabraňující nežádoucím symptomům při překrmování jako je např. adipóza (ztukovatění) jater. Podporuje rychlý, zdravý růst a vybarvení. Je vhodné pro všechny malé ryby (neonky, paví očka ap.).

JBL NovoBel 100 ml

Obsahuje více než 50 druhů surovin a stabilizovaný vitamín C, polyvitamínový komplex a inosit, látku zabraňující nežádoucím symptomům při překrmování jako je např. adipóza (ztukovatění) jater. Podporuje rychlý, zdravý růst a vybarvení. Obsahuje minimum fosforečnanů a je bohaté na minerály, takže nezatěžuje vodu.

JBL NovoDaph 100 ml

Představují vítané zpestření jídelníčku ryb. Balastní látky podporují trávení.

JBL Clynol 100 ml

Jemné přírodní minerální částečky rozptýlené ve vodě adsorbují na svůj povrch nečistoty, zákaly i zabarvení vody a činí tak vodu v akváriu křišťálově čistou. Přípravek odstraňuje z vody chemické i přírodní zákaly a drobné částice způsobující zákal vody. Těžké kovy, čpavek, bílkoviny, zápachy a mnoho dalších nežádoucích látek je přípravkem vyvázáno. Předávkování není nebezpečné.

JBL NovoPleco 100 ml

Podporuje trávení řasožravých ryb dna je velmi vhodné pro ryby rodů Ancistrus, Loricaria apod. Obsahuje 10% dřevných vláken podporujících trávení, řasu Spirulina a pšeničné klíčky poskytující energii. Chipsy se potopí na dno a přetrvávají dlouho nerozpuštěny, což dává příležitost i plachým rybám k pozdějšímu krmení v klidu (např. v noci).

JBL NovoRed 100 ml

Je vyrobeno z vyvážené směsi surovin. Obsah pšeničných klíčků a jiných rostlinných surovin ho činí ideální potravou pro závojnatky a jiné studenovodní akvarijní ryby.

JBL NovoFex 100 ml

Představují přírodní, na bílkoviny velmi bohaté krmivo, které si uchovalo díky velmi šetrnému zpracování lyofilizací všechny důležité živiny. Rády ho příjmají i velmi vybíravé druhy ryb. Pancéřníčci (Corydoras) rádi vyhledávají skryté krychličky na dně nádrže. NovoFex je vítaným zpestřením jídelníčku ryb.

JBL Clearol 100 ml

Odstraňuje velmi jemné druhy zákalu akvarijní vody, které nelze odstranit filtrací. Jde o zákaly způsobené velmi malými částečkami, „vodní květ“, bakteriální zákal ap.

JBL NovoFil 100 ml

Představují přírodní, na bílkoviny bohaté krmivo, které si uchovalo díky lyofilizaci všechny důležité živiny. Rády ho příjmají i velmi vybíravé druhy ryb. Je vítaným zpestřením jídelníčku ryb.

JBL NovoFect 100 ml

Obsahuje životně důležitou vlákninu. Vhodné pro většinu krunýřovců a jiných rostlinožravých ryb dna i pro rostlinožravé druhy střední vrstvy (tabletu lze nalepit zevnitř akvária na sklo). Podporuje rychlý, zdravý růst a vybarvení. Tablety neobsahují klížící látky, které kalí vodu.

JBL NovoPrawn 100 ml

Nově vyvinuté perličkové krmivo pro krevety (např. Caridina, Neocaridina ap.) Perličky zůstávají ve vodě celé po dobu nejméně 24 hodin. Velikost perliček 2 – 3 mm Krmivo obsahuje 5 % řasy Spirulina. Podle vědeckých poznatků podporuje celulóza obsažená v krmivu tvorbu chitinu, a tím i bezproblémové svlékání korýšů.

JBL Novovert 100 ml

Obsahuje stabilizovaný vitamín C, 10% podíl bílkovin z planktonu, polyvitamínový komplex a inosit, látku zabraňující nežádoucím symptomům při překrmování jako je např. adipóza (ztukovatění) jater. Je vhodné pro všechny rostlinožravé akvarijní ryby.

JBL Spirulina 100 ml

Prémiové vločky s 40% bílkovinného obsahu díky řase spirulina (Spirulina platensis) Obsah celých lyofilizovaných korýšků a jiných členovců propůjčuje krmivu přirozenou povahu a zajišťuje vysokou akceptanci. Příměs česneku (1%) podporuje zdraví ryb v podobě aktivní substance.

JBL NovoArtemio 100 ml

Oblíbené krmivo téměř všech akvarijních ryb - kousky střední velikosti k okusování. Pro příslušné druhy jsou artemie považovány za výživnou, zdravou a různorodou potravu. K nakrmení živočichů žijících u dna ponořte plovoucí kousky krmvia pod vodní hladinu, ztratí tak na tendenci stoupat vzhůru.

JBL Acclimol 100 ml

Usnadňuje rybám transport a přemístění z jedné nádrže do druhé. Posilňuje imunitní systém, a tím snižuje úhyn ryb ve stresových situacích. Působí na čistě biologickém principu díky vitamínům, inositu a rostlinným extraktům.

JBL Algol 100 ml

Ničí zelené, hnědé, tečkové i vláknité řasy. Brání opětovnému růstu řas. Nepoškozuje rostliny. Neobsahuje měď!

JBL Denitrol 100 ml

Přidáním preparátu dodáte do vody obrovské množství 8 druhů užitečných bakterií, které odstraňují z vody čpavek (amoniak), dusitany (nitrity) a organické nečistoty. Můžete díky němu zařízenou nádrž dříve osadit rybami nebo v již zaběhlém akváriu podporovat biologickou rovnováhu. Přípravek též druhotně brání růstu řas.

JBL GranaCichlid (CLICK) 100 ml

Obsahuje obzvlášť velké množství živin. S obsahem mořského krillu ve výši 10%. Granulky vyrobené novou technologií se vznášejí ve vodě.Obsah: 100 ml/44 g.Balení: dóza s dávkovačem (click).

JBL Biotopol R 100 ml

Přidáním preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro závojnatky. Najednou můžete vyměnit i 100% vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice závojnatek.

JBL PhosEx Rapid 100 ml

Během několika hodin ponalití do akvária odstraní z vody fosforečnany (PO4), důležitou výživnou látku pro řasy. Fosforečnany jsou vyvázány a mohou být zachyceny filtrem. Žádné nežádoucí vedlejší účinky. Pouze pro sladkovodní akvária. Pro cca 400l.Obrázek je ilustrativní.

JBL NovoTom Artemia 100 ml

Složení odpovídá nárokům drobného potěru, tj. čerstvě narozeného potěru živorodek a staršího potěru jikernatých ryb. Obsah artemie zlepšuje růst potěru.

JBL NovoGranoColor Mini 100 ml

Jednoduchým stlačením dávkovače může i začátečník správně odhadnout dávku a vyhnout se překrmení: 1 stlačení = dávka pro 5 malých ryb. Vhodné pro ryby velikosti 3 – 10 cm.Karotenoidy a nenasycené mastné kyseliny podporují přirozeným způsobem nádherné vybarvení ryb v akváriu. Krátkodobé vystavení vysoké teplotě při výrobě činí krmivo snadno stravitelným a zabraňuje znečištění vody.

JBL NovoPearl 100 ml CLICK

Obsahuje vyváženou směs živin a vitamínů s vysokým podílem rostlinných surovin jako jsou pšeničné klíčky, řasa Spirulina aj. Představuje ideální výživu pro studenovodní akvarijní ryby jako jsou závojnatky, karasi ap. S praktickým dávkovačem Jedna dávka postačí pro 5 středně velkých ryb.

JBL NovoPrawn 100 ml CLICK

Nově vyvinuté perličkové krmivo pro krevety (např. Caridina, Neocaridina ap.) Perličky zůstávají ve vodě celé po dobu nejméně 24 hodin. Velikost perliček 2 – 3 mm Krmivo obsahuje 5 % řasy Spirulina. Podle vědeckých poznatků podporuje celulóza obsažená v krmivu tvorbu chitinu, a tím i bezproblémové svlékání korýšů.

JBL GoldPearls CLICK 100 ml

Pozvolna ke dnu klesající perlové pelety, které optimálně odpovídají potravním nárokům šlechtěných hybridních forem závojnatek Krmivo obsahuje hodnotné bílkoviny z ryb, sóji a obilných klíčků.

JBL NovoGranoMix Mini 100 ml

Vhodné pro ryby velikosti 3 – 10 cm Krátkodobé vystavení vysoké teplotě při výrobě činí krmivo snadno stravitelným a zabraňuje znečištění vody. Přes 50 surovin obsažených ve čtyřech typech granulek umožní zdravě krmit téměř všechny akvarijní ryby.

JBL Biotopol C 100 ml

Biotopol C Přípravek k biologické úpravě vody pro krevety a kraby.

JBL Grana 100 ml CLICK

Obsahuje obzvlášť velké množství živin. Část granulí plave na hladině a část pomalu klesá ke dnu, čímž je zajišťeno optimální nakrmení ryb ve všech místech nádrže. S praktickým dávkovačem: Jedna dávka postačí pro 5 středně velkých ryb.

GoldPearls mini 100 ml

Špičkové krmivo ve formě pelet pro šlechtěné formy závojnatek a další formy zlatých rybek.

JBL Punktol Plus 250 100 ml

JBL Punktol Plus 125 působí proti bílým tečkám a jiným ektoparazitům. U ryb nejsou známy žádné vedlejší účinky, nicméně je vhodný pouze pro bezobratlé. Sladkovodní krevety nebudou mít žádné problémy. 100 ml roztoku se používá jako přídavná látka pro 1000 ml akvarijní vody, pro okrasné ryby ve sladké i slané vodě. Na rozdíl od konkurenčních výrobků JBL Punktol působí i proti rezistentním asijským kmenům krupice.

JBL pH-Plus 100 ml

Preparát slouží ke zvýšení uhličitanové (karbonátové) tvrdosti a pH hodnoty vody ve sladkovodním akváriu a ke zvýšení pH v mořském akváriu. Ke zvýšení uhličitanové tvrdosti v mořském akváriu použijte výrobek JBL CalciuMarin.

JBL pH-Minus 100 ml

Preparát slouží ke snížení nežádoucích vysokých hodnot pH vody v akváriu. Účinek je možné kontrolovat JBL setem ke stanovení pH. Neobsahuje fosforečnany (fosfáty). Možnou přítomnost vápence v dekoračních kamenech zjistíte kapkou preparátu na kámen – vytvoření pěny prozrazuje vápenec.

JBL GoldPearls mini Click 100 ml

Prémiová kvalita pro malé karasy zlaté.

JBL Tortil 100 ml, 160 tbl.

Krmivové tablety pro vodní a bahenní želvy.

JBL Novo GranoVert mini Click 100 ml

Základní krmivo - granule pro býložravé akvarijní ryby.

JBL Novo GranoColor mini Click 100 ml

Základní krmivový granulát pro malé barevné akvarijní ryby.

JBL NovoGranoColor Mini CLICK 100 ml

Jednoduchým stlačením dávkovače může i začátečník správně odhadnout dávku a vyhnout se překrmení: 1 stlačení = dávka pro 5 malých ryb Vhodné pro ryby velikosti 3 – 10 cm Karotenoidy a nenasycené mastné kyseliny podporují přirozeným způsobem nádherné vybarvení ryb v akváriu. Krátkodobé vystavení vysoké teplotě při výrobě činí krmivo snadno stravitelným a zabraňuje znečištění vody.

JBL NovoGranoVert Mini náplň 100 ml

Jednoduchým stlačením dávkovače může i začátečník správně odhadnout dávku a vyhnout se překrmení: 1 stlačení = dávka pro 5 malých ryb (3 - 10 cm) Rostlinné suroviny a vláknina jsou v krmivu ve vyváženém poměru s bílkovinami a zajišťují ideální výživu pro rostlinožravé a řasožravé akvarijní ryby. Krátkodobé vystavení vysoké teplotě při výrobě činí krmivo snadno stravitelným a zabraňuje znečištění vody.

JBL NovoGranoVert Mini CLICK 100 ml

Jednoduchým stlačením dávkovače může i začátečník správně odhadnout dávku a vyhnout se překrmení: 1 stlačení = dávka pro 5 malých ryb (3 - 10 cm) Rostlinné suroviny a vláknina jsou v krmivu ve vyváženém poměru s bílkovinami a zajišťují ideální výživu pro rostlinožravé a řasožravé akvarijní ryby. Krátkodobé vystavení vysoké teplotě při výrobě činí krmivo snadno stravitelným a zabraňuje znečištění vody.

JBL NovoGranoMix Mini Click 100 ml

Vhodné pro ryby velikosti 3 – 10 cm Krátkodobé vystavení vysoké teplotě při výrobě činí krmivo snadno stravitelným a zabraňuje znečištění vody. Přes 50 surovin obsažených ve čtyřech typech granulek umožní zdravě krmit téměř všechny akvarijní ryby.

JBL GoldPearls mini 100 ml CLICK

Pozvolna ke dnu klesající perlové pelety, které optimálně odpovídají potravním nárokům šlechtěných hybridních forem závojnatek Krmivo obsahuje hodnotné bílkoviny z ryb, sóji a obilných klíčků.

JBL Novobea 100 ml for small-mouthed fish

Kompletní krmivo pro malé akvarijní ryby a mladé ryby.

JBL NovoPrawn 100 ml EXPIRACE 3/17 (x)

Nově vyvinuté perličkové krmivo pro krevety (např. Caridina, Neocaridina ap.) Perličky zůstávají ve vodě celé po dobu nejméně 24 hodin. Velikost perliček 2 – 3 mm Krmivo obsahuje 5 % řasy Spirulina. Podle vědeckých poznatků podporuje celulóza obsažená v krmivu tvorbu chitinu, a tím i bezproblémové svlékání korýšů.

JBL Tropol 5000 ml

Přidáním tohoto preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Tropol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice ryb extraktem z Aloe vera a obsahuje aktivní jód, který podporuje ochotu ke tření. Je vhodný především pro ryby deštných pralesů.

JBL Biotopol 5000 ml

Přidáním preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice extraktem z Aloe vera. Obsahuje ochranný komplex viamínů B.

JBL Tropol 250 ml

Přidáním tohoto preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Tropol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice ryb extraktem z Aloe vera a obsahuje aktivní jód, který podporuje ochotu ke tření. Je vhodný především pro ryby deštných pralesů.

JBL Biotopol 500 ml

Přidáním preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice extraktem z Aloe vera. Obsahuje ochranný komplex viamínů B.

JBL Biotopol 250 ml

Přidáním preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice extraktem z Aloe vera. Obsahuje ochranný komplex viamínů B.

JBL Clearmec CristalProfi i60/80/100/200

Pro křišťálově čistou vodu bez řas Třeba obměňovat za 2 – 3 měsíce. Obsah: 190 ml média v bloku a středová trubice.

JBL MicroMec CristalProfi i60/80/100/200

Pelety s vysoce porézní strukturou Bakterie ve vnější vrstvě rozkládají amonium a dusitany. Obsah: 190 ml připraven k použití ve filtrovém koši s vnitřní trubkou

JBL Tormec CristalProfi i60/80/100/200

Předchází růstu řas. Citlivě snižuje hodnotu pH a uhličitanovou tvrdost (UT). Ze světla odfiltruje tu část spektra, která podporuje růst řas. Třeba obměňovat za asi 3 měsíce. Obsah: 190 ml média v bloku a středová trubice Může být požito i pro model CPi 60, ale není jako jediné filtrační médium doporučeno.

JBL Biotopol náhradní balení 625 ml

Přidáním preparátu upravíte ihned vodu tak, že je vhodná pro ryby. Najednou můžete vyměnit i 100 % vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky. Chrání sliznice extraktem z Aloe vera. Obsahuje ochranný komplex viamínů B.

JBL Carbomec Ultra CristalProfi i60/80/100/200

Aktivní uhlí bez fosforečnanů s vysokou vazebnou kapacitou Účinkuje 3 týdny (potom je třeba vyměnit). Z vody odstraňuje zbytky léčiv a barevné zákaly. Obsah: 190 ml uhlí v bloku a středová trubice. Může být požito i pro model CPi 60, ale není jako jediné filtrační médium doporučeno.

JBL PhosEx Ultra CristalProfi i60/80/100/200

Předchází růstu řas vyvázáním fosfátů ze sladké i slané vody. Třeba obměňovat za 2 – 3 měsíce nebo při opětovném zvýšení koncentrace fosforečnanů. Obsah: 190 ml média v bloku a středová trubice. Může být požito i pro model CPi 60, ale není jako jediné filtrační médium doporučeno.

JBL Tortil 100ml

Jsou vyrobeny z ryb, obilnin, garnátové moučky a obohaceny multivitamínovím komplexem. Cenné vitamíny a stabilní forma vitamínu C posilňují obranyschopnost. Přírodní vitamín E účinkuje antioxidačně, tzn. předchází degenerativním projevům a chorobám. Parametry: Obsah balení: 100 ml / 160tbl.

JBL Aradol Plus 250 (100ml)

Proti "rybím vším" (Argulidae) a červům přichyceným na těle ryb (Lernaea). Účinný proti všem parazitickým korýšům. Nepoužívejte v akváriích s krevetami a jinými korýši.Na 500 ml vody. Dávkování: 10 ml na 50 l vody; při opakované léčbě 100 ml na 250 ml vody

JBL Punktol Plus 125 (100ml)

JBL Punktol Plus 125 působí proti bílým tečkám a jiným ektoparazitům. U ryb nejsou známy žádné vedlejší účinky, nicméně je vhodný pouze pro bezobratlé. Sladkovodní krevety nebudou mít žádné problémy. 100 ml roztoku se používá jako přídavná látka pro 1000 ml akvarijní vody, pro okrasné ryby ve sladké i slané vodě. Na rozdíl od konkurenčních výrobků JBL Punktol působí i proti rezistentním asijským kmenům krupice.

JBL Nedol Plus 250 (100ml)

Proti škrkavkám & Camallanus. Vysoce účinný v léčbě onemocnění způsobených hlísticemi skupin Capillaridae, Oxyuridae, Camallanidae aj.Proti onemocněním vyvolaných hlísticemi je účinný pouze speciální lék, kterým je Nedol Plus. Léčiva proti onemocnění způsobenými jinými skupinami parazitů jsou v tomto případě neúčinná. Na 750 l vody. Dávkování: 10 ml/75 l vody, při opakované léčbě 100 ml/250 l vody.

JBL ArguPond Plus 5 l

Účinkuje na kapřivce (Argulus), červoka (Lernaea) a chlopka (Ergasilus) Nepoužívat při teplotě vody nižší než 18 °C. Už jednorázová aplikace zpravidla postačí k vyléčení Parametry: Obsah balení: 500 ml. Doporučený objem nádrže: 100 000 l.

JBL ProScape NPK Macroelements 250ml

Proč hnojiva řady JBL ProScape?Zdravý růst rostlin je založen na třech základních pilířích: světlo, CO2 a minerální látky.Zásobení rostliny minerálními látkami se řídí zákonem minima. Ten určuje, že růst rostlin je omezen tím prvkem, kterého má rostlina k dispozici nejméně. Je lhostejné v jaké koncentraci jsou ostatní prvky i zda se jedná o mikro- nebo makroelement. Mikroelementy neboli stopovéprvky jsou ty, které rostlina potřebuje v nepatrných množstvích, makroelementy naproti tomu rostlina s...

JBL ProScape NPK Macroelements 500ml

Proč hnojiva řady JBL ProScape?Zdravý růst rostlin je založen na třech základních pilířích: světlo, CO2 a minerální látky.Zásobení rostliny minerálními látkami se řídí zákonem minima. Ten určuje, že růst rostlin je omezen tím prvkem, kterého má rostlina k dispozici nejméně. Je lhostejné v jaké koncentraci jsou ostatní prvky i zda se jedná o mikro- nebo makroelement. Mikroelementy neboli stopovéprvky jsou ty, které rostlina potřebuje v nepatrných množstvích, makroelementy naproti tomu rostlina s...

JBL ProScape Fe +Microelements 250ml

Proč hnojiva řady JBL ProScape?Zdravý růst rostlin je založen na třech základních pilířích: světlo, CO2 a minerální látky.Zásobení rostliny minerálními látkami se řídí zákonem minima. Ten určuje, že růst rostlin je omezen tím prvkem, kterého má rostlina k dispozici nejméně. Je lhostejné v jaké koncentraci jsou ostatní prvky i zda se jedná o mikro- nebo makroelement. Mikroelementy neboli stopovéprvky jsou ty, které rostlina potřebuje v nepatrných množstvích, makroelementy naproti tomu rostlina s...

JBL ProScape Fe +Microelements 500ml

Proč hnojiva řady JBL ProScape?Zdravý růst rostlin je založen na třech základních pilířích: světlo, CO2 a minerální látky.Zásobení rostliny minerálními látkami se řídí zákonem minima. Ten určuje, že růst rostlin je omezen tím prvkem, kterého má rostlina k dispozici nejméně. Je lhostejné v jaké koncentraci jsou ostatní prvky i zda se jedná o mikro- nebo makroelement. Mikroelementy neboli stopovéprvky jsou ty, které rostlina potřebuje v nepatrných množstvích, makroelementy naproti tomu rostlina s...

JBL BIOTOPOL 100 ml

Pro přípravu nového akvária nebo pro výměnu vody ve stávajícím akváriu je určen přípravek JBL Biotopol 100 ml. Přípravek ihned upraví nově založené akvárium pro osazení ryb. JBL Biotopol odstraní z vody chlór, nebezpečné látky i těžké kovy, navíc obsahuje komplex vitaminů B a extrakt z AloeVera pro ochranu sliznic rybiček. JBL Biotopol lze aplikovat také při větší výměně vody v akváriu.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: