Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jbl novotab 100 ml

Nalezeno:    12 produktů

JBL Algol 100ml

JBL Algol - kvalitní přípravek proti řasám v akváriu. Ničí zelené, hnědé, tečkované i vláknité řasy a brání jejich opětovnému růstu. Dávkování 100 ml na 400 l akvarijní vody.

Více informací
od 190 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Gala 100ml

Základní krmivo špičkové kvality pro všechny akvarijní ryby s 5% řasy Spirulina je směsí vysoce kvalitních vloček s červenými pakomářími larvami.

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Tropol 100ml

Rašelinový extrakt s jodem, prevence proti řasám, vytváří přírodní vodu všech ryb černých vod (neonky, skaláry, terčovci atp.). Napomáhá snižovat stres ryb.

Více informací
od 155 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Biotopol 100ml

Přidáním tohoto přípravku upravíte vodovodní vodu tak, že je ihned vhodná pro ryby do sladkovodního akvária. Můžete tedy najednou vyměnit i 100% vody v akváriu. Biotopol vyváže z vody chlór, těžké kovy a jiné škodlivé látky, chrání sliznice extraktem z Aloe vera a obsahuje ochranný komplex vitamínu B. Účinky: * organické koloidy a extrakt z Aloe vera obsažené v přípravku chrání žábry, kůži a ploutve * jedovaté kovy jako je měď, olovo, zinek aj. jsou přípravkem ihned neutralizovány * preparát ok...

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Denitrol 100ml

Bakteriální startér. Přidáním tohoto přípravku dodáte do vody 8 druhů užitečných bakterií, které odstraňují z vody čpavek (amoniak), dusičnany (nitráty) a organické nečistoty. Můžete tak zařízenou nádrž dříve osadit rybami nebo v již zaběhlém akváriu podporovat biolgickou rovnováhu. Přípravek též druhotně brání růstu řas.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Grana 100ml CLICK

Základní granulované krmivo špičkové kvality pro všechny menší akvarijní ryby. Část granulé plave na hladině a část pomalu klesá ke dnu, čímž je zajištěno optimální nakrmení ryb ve všech místech nádrže.

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Grana Discus 1000ml

Základní granulované krmivo špičkové kvality pro terčovce obsahuje obzvlášť velké množství živin. Granulky vyrobené novou technologií se vznášejí ve vodě. Složení krmiva odpovídá nárokům těch nejvybíravějších ryb jako jsou např. terčovci.

Více informací
od 700 Kč
Koupit nejlevněji

JBL Tabis 100ml / 160tablet

Krmné tablety špičkové kvality pro všechny akvarijní ryby obsahující 10% krillu a 6% řasy spirulina. Vybrané suroviny dělají z tohoto krmiva skutečnou pochoutku pro každou akvarijní rybu. Obsah krillu a spiruliny přirozenou cestou podporuje vybarvení a růst ryb. Tablety jednoduše přilepte na vnitřní stěnu akvária.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

JBL BIOTOPOL 100 ml

Pro přípravu nového akvária nebo pro výměnu vody ve stávajícím akváriu je určen přípravek JBL Biotopol 100 ml. Přípravek ihned upraví nově založené akvárium pro osazení ryb. JBL Biotopol odstraní z vody chlór, nebezpečné látky i těžké kovy, navíc obsahuje komplex vitaminů B a extrakt z AloeVera pro ochranu sliznic rybiček. JBL Biotopol lze aplikovat také při větší výměně vody v akváriu.

JBL ALGOL 100 ml

Pro dokonalé čištění vody v akváriu od škodlivých vláknitých a jednobuněčných řas v akváriu je určený přípravek JBL Algol o obsahu 100 mililitrů. JBL Algol likviduje zelené i hnědé řasy v akváriu a zároveň zamezuje jejich opětovnému růstu. Přípravek JBL Algol neobsahuje měď, proto je vhodný pro úpravu vody u všech běžně prodávaných akvarijních ryb i rostlin. Pozor na opětovné používání bez výměny vody, v tomto případě mohou vzniknout nežádoucí účinky u ryb i rostlin....

JBL DENITROL 100 ml

Pro udržení přirozené biologické rovnováhy v akváriu nebo k nastartování nově založeného akvária či kompletní výměny vody v akváriu je vhodný přípravek JBL Denitrol, který dodá do vody nitrifikační bakterie. Přípravek JBL Denitrol obsahuje osm druhů čistících bakterií, které z vody přirozenou cestou odstraňují čpavek, dusičnany a organické nečistoty.

JBL NOVOBETTA VLOČKY 100 ml

Kompletní krmivo pro rybičky bojovnice (Betta) JBL NovoBetta vločky 100 ml obsahuje veškeré potřebné minerály, vitaminy a živiny pro zdravý růst a vývoj rybiček Betta. Na rozdíl od běžných krmiv obsahuje látku inosit, která brání ztukovatění jater při překrmení a tím předchází úhynu ryb v akváriu. Navíc obsahuje stabilizovaný vitamín C, který je pro organizmus použitelný i po tepelném zpracování krmné směsi použité k výrobě vloček. JBL NovoBetta vločky 100 ml je šetrné ke stojaté odě v batáriií...

JBL NOVOFIL PATENTKY 100 ml

JBL NovoFil - patentky je určené pro všechny druhy akvarijních rybiček. JBL NovoFil - patentky je dodáváno ve speciálně upravených lyofilizovaných patentek, které se stanou velmi oblíbenou pochoutkou vašich akvarijních rybiček. JBL NOVOFIL PATENTKY jsou přirozeným zdrojem pro získání živočišných proteinů přímo v přirozené formě. Proces lyofilizace je speciální druh sušení, který zachová většinu nutričních hodnot krmiva.

JBL NOVOBEL VLOČKY 100 ml

JBL Novobel je velmi kvalitní vločkové krmivo určené pro všechny běžně prodávané druhy akvarijních rybiček. JBL Novobel obsahuje vysoké množství druhů vloček, které obsahují všechny potřebné živiny pro běžné společenské akvárium. JBL Novobel obsahuje inosit, zabraňující ztukovatění jater při překrmení a předchází úhynu rybiček. Obsahuje vitamin C a další živiny a vitaminy, potřebné pro zdravý růst a tření akvarijních ryb.

JBL NOVOBEL VLOČKY 100 ml

Pro správný růst a třetí všech druhů běžně prodávaných akvarijních ryb je určené krmivo JBL Novobel, obsahující veškeré potřebné živiny a vitaminy. Od běžných krmiv obsahuje látku inosit, která brání ztukovatění jater při překrmení a tím předchází úhynu ryb v akváriu. JBL Novobel navíc obsahuje stabilizovaný vitamín C, který je pro organizmus použitelný i po tepelném zpracování krmné směsi použité k výrobě vloček. Složení krmiva JBL NOVOBEL VLOČKY 100 ml je navíc navrženo s ohledem na to, aby p...

JBL NOVOCOLOR VLOČKY 100 ml

Kvalitní krmivo pro akvarijní rybičky JBL NovoColor je vločkové krmivo, které je určeno pro všechny druhy akvarijních ryb, pro jejich zdravý vývoj, růst, rozvoj a díky obsahu karotenoidů podporuje krásné vybarvení ryb. Obsažená látka Inosit brání ztukovatění jater při překrmení a tím předchází úhynu ryb v akváriu. JBL NovoColor obsahuje také vitamin C, podporující organizmus použitelný i po tepelném zpracování krmné směsi použité k výrobě vloček. Složení krmiva JBL NovoColor je navíc navrženo s...

JBL NOVOPLECO ČIPSY 100 ml

JBL NovoPleco - čipsy 100ml je speciálně navržené krmivo pro akvarijní rybičky žijící na dně akvária, lidově zvané sumečci. JBL NovoPleco - čipsy 100ml je krmivo v podobě lupínků, rychle klesajících na dno. Obsahuje všechny živiny potřebné pro zdravý růst a vývoj akvarijních ryb a vzhledem k tomu, že tyto ryby v přírodě běžně přijímají potravu okusováním z kořenů rostlin apod., jsou do složení přidána i dřevěná vlákna. JBL NovoPleco - čipsy 100ml je doplněno o velmi důležitou látku, inosit, zab...

JBL NOVOVERT VLOČKY 100 ml

Pro rostlinožravé druhy akvarijních rybiček je určeno krmivo JBL Novovert, které je navrženo s důrazem na rostlinnou složku a rostlinné proteiny. Rybám je tak dodáváno potřebné množství vitaminů a živin pro zdravý a přirozený vývoj a růst. Na rozdíl od běžných krmiv JBL Novovert obsahuje látku inosit, která brání ztukovatění jater při překrmení a tím předchází úhynu ryb v akváriu. Navíc obsahuje stabilizovaný vitamín C, který je pro organizmus použitelný i po tepelném zpracování krmné směsi pou...

JBL PUNKTOL PLUS 125 100 ml

I akvarijní rybičky mohou trpět nejrůznějšími chorobami. Jednou z nejčastějších chorob je "krupička" která je způsobena ektoparazity. Proti těmto chorobám je určen přípravek JBL Punktol Plus 125, který je vhodný pro léčbu sladkovodních i mořských rybiček napadených parazity. Při opakovaném napadení je nutná opakovaná aplikace JBL Punktolu Plus 125

JBL NOVOGRANOMIX MINI GRANULE 100 ml

JBL NovoGranoMix Mini je speciální krmivo pro všechny druhy akvarijních ryb, které obsahuje všechny základní živiny pro zdravý vývoj a růst rybiček. JBL NovoGranoMix Mini klesá ke dnu, proto se doporučuje pro ryby, které hledají potravu na dně. Na rozdíl od běžných krmiv obsahuje látku inosit, která brání ztukovatění jater při překrmení a tím předchází úhynu ryb v akváriu. Navíc obsahuje stabilizovaný vitamín C, který je pro organizmus použitelný i po tepelném zpracování krmné směsi použité k v...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: