Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jaky lek bolest zubu

Nalezeno:    6 produktů

Nalgesin S por.tbl.flm.30x275mg

Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen. Nalgesin S por.tbl.flm.30x275mg od výrobce NALGESIN v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Léky, vitamíny a potravinové doplňky | Léky volně prodejné dohledatelný pod kódem 261626 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

NALGESIN S 20X275 mg potahované tablety

Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen. od výrobce NALGESIN v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Léky, vitamíny a potravinové doplňky | Léky volně prodejné dohledatelný pod kódem 139582 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Nurofen Pro děti 60 mg 10 čípků

CO JE PŘÍPRAVEK NUROFEN PRO DĚTI ČÍPKY 60 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ? Přípravek Nurofen pro děti čípky 60 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tlumí bolest, snižuje horečku a působí protizánětlivě (nesteroidní antiflogistikum/ analgetikum). Přípravek Nurofen pro děti čípky 60 mg se používá: ke zmírnění mírných až středně silných bolestí jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů, bolesti uší, bolesti v krku, bolesti při prořezávání zubů, pooperační bolesti a bolesti při zranění měkkých tkání; při ...

Dexoket 25 tablety por.tbl.flm.10x25mg

Dexoket 25 tablety je lék proti bolesti. Působí proti mírné až středně silné bolesti, např. bolest svalů a zubů. Dále se přípravek Dexoket 25 tablety užívá při menstruačních bolestech. Dexoket 25 tablety jsou určeny pro dospělé. Jak se přípravek Dexoket 25 tablety užívá: Dospělí užívají obvykle 1 tabletu každých 8 hodin podle závažnosti a charakteru bolesti, maximálně 3 tablety denně. Tento přípravek nemají užívat děti a dospívající (mladší 18 let). Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe, pora...

Paralen Extra proti bolesti 12 tablet

Léčivý přípravek PARALEN EXTRA uleví od příznaků chřipky a nachlazení, jako je horečka a bolest v krku. Také pomáhá proti bolesti různého původu. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší 12 let. Je vhodný k úlevě při: bolesti hlavy migréně bolesti zad, zubů revmatických a svalových bolestech bolestivé menstruaci Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností do 60 kg užívají 1 tabletu podle potřeby až 4x denně. Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností 60 kg a více užív...

Paralen Extra proti bolesti 24 tablet

Léčivý přípravek PARALEN EXTRA uleví od příznaků chřipky a nachlazení, jako je horečka a bolest v krku. Také pomáhá proti bolesti různého původu. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší 12 let. Je vhodný k úlevě při: bolesti hlavy migréně bolesti zad, zubů revmatických a svalových bolestech bolestivé menstruaci Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností do 60 kg užívají 1 tabletu podle potřeby až 4x denně. Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností 60 kg a více užív...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: