Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jablotron ja 80p detektor pohybu

Nalezeno:    11 produktů

Jablotron JA-80P

Digitální bezdrátový detektor pohybu JA-80P se senzorem PIR kryje až 112m2 podlahové plochy (lze použít s čočkou která eliminuje drobná zvířata). Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Má vstup pro připojení senzoru otevření dveří. Lze tak vyřešit hlídání pohybu v místnosti a hlídání otevření dveří pomocí jedno bezdrátového detektoru. Výhodné pro hlídání zadního vchodu či garáže vzdálené od zabezpečovací ústředny. Lze ho přiřadit (naučit) do ústředny, do UC a AC ...

Více informací
od 1 492 Kč
Koupit nejlevněji

Jablotron JA-80PB

Kombinovaný bezdrátový detektor JA-80PB sdružuje digitální PIR snímač pohybu a duální senzor rozbití skla (rozezná rozbítí okna do vzdálenosti 9m). Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Má také vstup pro připojení senzoru otevření dveří. Lze tak vyřešit hlídání pohybu v místnosti, ozbití skleněných výplní a hlídání otevření dveří pomocí jedno bezdrátového detektoru. Výhodné pro hlídání prosklených místností jedním detektorem. Vysoká účinnost a spolehlivost odhalen...

Více informací
od 2 178 Kč
Koupit nejlevněji

Jablotron JA-80P PIR bezdrátový, detekce pohybu osob JA-80P

Jablotron JA-80P PIR je pohybový, bezdrátový PIR detektor pohybu osob v interiéru, který kryje 112 m2. Jeho detekční charakteristiku lze měnit použitím alternativní čočky a má vstup pro připojení senzoru otevření dveří.

Jablotron JA-89P PIR bezdrátový venkovní, detekce pohybu osob JA-89P

Jablotron JA-89P PIR je venkovní bezdrátový detektor pohybu osob, který je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor, doplněný vysílačem kompatibilním se systémy JA-80 OASiS.

Jablotron JA-88P PIR venkovní bezdrátový, detekce pohybu osob JA-88P

Jablotron JA-88P PIR je venkovní bezdrátový detektor pohybu osob, který je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor doplněný vysílačem kompatibilním se systémy JA-80 OASiS.

Jablotron JA-80PB PIR bezdrátový, detekce pohybu osob a rozbití skla JA-80PB

Detektor Jablotron JA-80PB PIR je bezdrátový, vnitřní detektor pohybu osob a rozbití skla. Sdružuje v sobě PIR snímač pohybu a duální senzor rozbití skla. Senzor detekuje ze změn tlaku vzduchu a charakteristických zvuků rozbíjení skla.

Jablotron JA-80W PIR + MW bezdrátový, detekce pohybu osob JA-80W

Bezdrátový detektor Jablotron JA-80W PIR + MW slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Díky kombinaci PIR a mikrovlnné detekce, je detektor vysoce odolný proti falešným poplachům.

Jablotron JA-87P PIR bezdrátový dvouzónový venkovní, detekce pohybu osob (záclona) JA-87P

Jablotron JA-87P PIR je bezdrátový dvouzónový detektor pohybu, který je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Detektor je vybaven třemi TAMPER kontakty, doplněný vysílačem a napájený z lithiové baterie.

Jablotron JA-84P PIR bezdrátový s kamerou, detekce pohybu osob JA-84P

Jablotron JA-84P PIR je bezdrátový detektor pohybu osob ve střeženém prostoru včetně vizuálního potvrzení poplachu. Kamera detektoru je vybavena bleskem a infračerveným přisvícením pro focení v noci.

Jablotron JA-86P PIR bezdrátový dvouzónový, detekce pohybu osob JA-86P

Jablotron JA-86P PIR je bezdrátový dvouzónový detektor pohybu osob v interiéru budov. Detekcí ve dvou zónách je dosažena vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácích zvířat. Zařízení komunikuje bezdrátovým protokolem Oasis a je napájen z baterie.

Jablotron JA-83P-PACK PIR bezdrátový, detekce pohybu SADA 4 ks/bal JA-83P-PACK

Jablotron JA-83P-PACK PIR je bezdrátový detektor pohybu osob v interiéru budov. Zmenšená verze pohybového PIR detektoru kryje až 112 m2 podlahové plochy, je napájen z baterie a komunikuje bezdrátovým protokolem OASiS. Balení obsahuje 4 kusy.

Jablotron JA-81MB bezdrátový, detekuje otevření, univerzální vysílač JA-81MB

Černý Jablotron JA-81MB je magnetický, bezdrátový detektor určený k detekci otevřených dveří / oken / předokenních rolet. Je vybavený rohatkovým snímačem pohybu rolety, komunikuje bezdrátově protokolem Oasis a je napájen z baterie.

Jablotron JA-81M magnetický, bezdrátový, detekuje otevření, univerzální vysílač JA-81M

Bílý Jablotron JA-81M je magnetický, bezdrátový detektor určený k detekci otevření dveří / oken / předokenních rolet. Je vybavený rohatkovým snímačem pohybu rolety, komunikuje bezdrátově protokolem Oasis a je napájen z baterie.



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: