Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ittc stima verona sedak

Nalezeno:    91 produktů

ITTC Stima Verona

Jídelní židle Verona je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. * Šířka sedáku: 44 cm * Hloubka sedáku: 41 cm * Výška: celková 87 cm * Výška sedu: 47 cm * Hmotnost: 6 kg * Doporučená nosnost do: 155 kg * Záruka: 36 měsíců

Více informací
od 1 250 Kč
Koupit nejlevněji

ITTC Stima K1

Klasická jídelní židle K1 je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Tato židle je vhodná i do zátěžových prostor, např. restaurací, barů a jídelen. * Šířka sedáku: 45 cm * Hloubka sedáku: 42 cm * Výška: celková 97 cm * Výška sedu: 47 cm * Hmotnost: 6 kg * Doporučená nosnost do: 120 kg * Záruka: 24 měsíců

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

ITTC Stima Cross

Jídelní židle Cross je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Židle je vhodná také do zátěžových prostor, tj. restaurací, jídelen a barů. * Šířka sedáku: 44 cm * Hloubka sedáku: 40 cm * Výška: celková 87 cm * Výška sedu: 46 cm * Hmotnost: 6 kg * Doporučená nosnost do: 155 kg * Záruka: 36 měsíců

Více informací
od 1 250 Kč
Koupit nejlevněji

STIMA Silvana

Jídelní židle Silvana   Provedení:  * Dřeva - buk, olše, třešeň * Sedák - masiv   Rozměr (výška x šířka x hloubka): * 95x47x45 cm * výška židle k sedáku - 48 cm        

Více informací
od 1 310 Kč
Koupit nejlevněji

Stima Veneta Židle

• dřevěná jídelní židle s čalouněným sedákem • čalouněná jídelní židle • nová potahová látka LIMA

Více informací
od 919 Kč
Koupit nejlevněji

Stima Paysane Židle

• dřevěná jídelní židle • sedák výplet, masiv nebo čalouněný • vhodná do restaurací, barů, jídelen

Více informací
od 950 Kč
Koupit nejlevněji

Stima Paysane Bar Židle

• dřevěná barová židle • sedák výplet - látka - masiv

Více informací
od 1 550 Kč
Koupit nejlevněji

Jídelní židle Verona sedák látka - ITTC Stima

Jídelní židle Verona je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, kulturních sálů, apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Barva bílá je za příplatek, cena se přepíše po kliknutí na vybranou barvu. Jídelní židle Verona nabízíme také v dalších variantách: sedák masiv a za příplatek zakázkové látky.

Jídelní židle Verona sedák masiv - ITTC Stima

Jídelní židle Verona je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, kulturních sálů, apod. Výběr barvy dřeva dle vzorníku níže. Barva bílá je za příplatek, cena se přepíše po kliknutí na vybranou barvu. Jídelní židle Verona nabízíme také v dalších variantách: sedák látka a za příplatek zakázkové látky.

Židle VERONA čalouněná ITTC Stima

Oblíbená dřevěná jídelní židle VERONA je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Židle je mořena do jednoho z několika odstínů dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z naší nabídky. Židle je díky své konstrukci vhodná do zátěžových prostor, ale také i do domácnosti.

Jídelní židle Verona zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Verona je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, kulturních sálů, apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Jídelní židle Verona nabízíme také v dalších variantách: sedák masiv a látky za zvýhodněnou cenu.

Židle VERONA ITTC Stima

Oblíbená dřevěná jídelní židle VERONA je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Židle je mořena do jednoho z několika odstínů dle Vašeho výběru. Židle je díky své konstrukci vhodná do zátěžových prostor, ale také i do domácnosti.Dodací lhůta u příplatkového provedení je 28 - 42 dní.

Jídelní židle Paysane sedák výplet - ITTC Stima

Jídelní židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a má sedák z přírodního výpletu. Židle je svou pevnou konstrukcí vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Barva dřeva dle vzorníku níže. Jídelní židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák čalouněný, sedák masiv nebo za příplatek sedák v zakázkových látkách. V nabídce také dezény color a barové židle.

Jídelní židle Paysane sedák látka - ITTC Stima

Jídelní židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Židle je svou pevnou konstrukcí vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Jídelní židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák masiv, sedák výplet nebo za příplatek sedák v zakázkových látkách. V nabídce také barové židle.

Jídelní židle Paysane sedák masiv - ITTC Stima

Celodřevěná jídelní židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Barva dřeva dle vzorníku níže. Jídelní židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák čalouněný, sedák výplet nebo za příplatek sedák v zakázkových látkách. V nabídce také dezény color a barové židle.

Jídelní židle Cross sedák masiv - ITTC Stima

Celodřevěná jídelní židle Cross je vyrobena z bukového masivu a má dřevěný sedák. Barva dřeva dle vzorníku níže. Židle je vhodná také do zátěžových prostor, tj. restaurací, jídelen a barů. Celodřevěnou jídelní židli Cross nabízíme také ve variantě sedák čalouněný nebo za příplatek také v široké paletě zakázkových látek.

Jídelní židle Cross sedák látka - ITTC Stima

Jídelní židle Cross je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Židle je vhodná také do zátěžových prostor, tj. restaurací, jídelen a barů. Jídelní židli Cross nabízíme také ve variantě celodřevěné sedák masiv nebo za příplatek také v široké paletě zakázkových látek.

Jídelní židle Silvana sedák masiv - ITTC Stima

Celodřevěná jídelní židle Silvana je vyrobena z bukového masivu a má dřevěný sedák. Barva dřeva dle vzorníku níže. Židle je vhodná také do zátěžových prostor, tj. restaurací, jídelen, barů, kulturních zařízení, apod. Celodřevěnou jídelní židli Silvana nabízíme také ve variantě sedák čalouněný nebo za příplatek také v široké paletě zakázkových látek.

Jídelní židle Silvana sedák látka - ITTC Stima

Jídelní židle Silvana ja vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Židle je vhodná také do zátěžových prostor, tj. restaurací, jídelen, barů, kulturních zařízení, apod. Jídelní židli Silvana nabízíme také ve variantě celodřevěné sedák masiv nebo za příplatek také v široké paletě zakázkových látek.

Jídelní židle Veneta sedák látka - ITTC Stima

Jídelní židle Veneta je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže, barva bílá za příplatek, cena se přepíše po kliknutí na barvu. Jídelní židle Veneta nabízíme také v dalších variantách: sedák masiv a za příplatek zakázkové látky. Nově v nabídce kombinace variant.

Jídelní židle Veneta sedák masiv - ITTC Stima

Jídelní židle Veneta je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Výběr barvy dřeva dle vzorníku níže, barva bílá za příplatek, cena se přepíše po kliknutí na barvu. Jídelní židle Veneta nabízíme také v dalších variantách: sedák látka a za příplatek zakázkové látky. Nově v nabídce také kombinace variant.

Barová židle Paysane bar sedák výplet - ITTC Stima

Barová židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a má sedák z přírodního výpletu. Židle je svou pevnou konstrukcí vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Barva dřeva dle vzorníku níže. Barové židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák čalouněný, sedák masiv nebo za příplatek sedák v zakázkových látkách. V nabídce také jídelní židle Paysane.

Barová židle Paysane bar sedák látka - ITTC Stima

Barová židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Židle je svou pevnou konstrukcí vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Barové židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák masiv, sedák výplet nebo za příplatek sedák v zakázkových látkách. V nabídce také jídelní židle Paysane.

Barová židle Paysane bar sedák masiv - ITTC Stima

Celodřevěná barová židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Barva dřeva dle vzorníku níže. Barové židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák čalouněný, sedák výplet nebo za příplatek sedák v zakázkových látkách. V nabídce také jídelní židle Paysane.

Jídelní židle K1 sedák látka DOPRODEJ - ITTC Stima

Klasická jídelní židle K1 je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Tato židle je vhodná i do zátěžových prostor, např. restaurací, barů a jídelen. Velký výběr potahových látek a barvy dřeva dle vzorníku níže. Barva bílá je za příplatek, cena se přepíše po výběru bílé barvy. Židle K1 nabízíme také ve variantě sedák masiv. Pouze do vyprodání skladových zásob.

Jídelní židle Veneta variant sedák masiv - ITTC Stima

Jídelní židle Veneta je vyrobena z bukového masivu, je celodřevěná a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Barvu kostry židle a sedáku je možné kombinovat dle vzorníku níže. Jídelní židle Veneta nabízíme také v dalších variantách: sedák masiv, sedák látka a za příplatek zakázkové látky.

Jídelní židle Paysane color sedák masiv - ITTC Stima

Jídelní židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a má celodřevěný sedák. Židle je svou pevnou konstrukcí vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Barva dřeva dle vzorníku níže. Barevná provedení jsou upravena barevným mořením a je u nich vidět struktura dřeva. Jídelní židle Paysane color nabízíme také ve variantě sedák výplet. V nabídce také standardní dezény.

Jídelní židle Paysane color sedák výplet - ITTC Stima

Jídelní židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a má sedák z přírodního výpletu. Židle je svou pevnou konstrukcí vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Barva dřeva dle vzorníku níže. Povrch není lakovaný, ale je upraven barevným mořením a je vidět struktura dřeva. Jídelní židle Paysane color nabízíme také ve variantě sedák masiv. V nabídce také standardní dezény.

Jídelní židle K1 sedák masiv DOPRODEJ - ITTC Stima

Klasická celodřevěná jídelní židle K1 je vyrobena z bukového masivu. Tato židle je vhodná i do zátěžových prostor, např. restaurací, barů a jídelen. Barva dřeva dle výběru ze vzorníku níže. Barva bílá je za příplatek, cena se přepíše po výběru bílé barvy. Židle K1 nabízíme také ve variantě čalouněný sedák. Pouze do vyprodání skladových zásob.

Židle PISA ITTC Stima

Jedná se o dřevěnou konferenční židli. Židle je vhodná jak k jídelnímu stolu domů, tak do kulturních prostor. Čalouněný sedák a látkou ne dle výběru či zhotoven z výpletu. Židle má dřevěný opěrák. Konstrukční prvky dřeva o průměru 45mm.

Stima Dřevěná židle Verona masiv

Celodřevěná jídelní židle Verona je vyrobená z masivního buku. Sedák z bukového masivu je lehce anatomicky tvarovaný pro komfortnější posezení. Tuto židli nabízíme i v provedení s čalouněným sedákem. Židle Verona je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.). Nosnost této židle je 155 kg. U tohoto typu židle je prodloužená záruka - 36 měsíců. Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení dřeva židle je ...

Židle ALLURE ITTC Stima

Dřevěná jídelní židle ALLURE je vyrobená z kvalitního bukového dřeva a je mořena do několika odstínů z naší nabídky. Sedák i opěrák židle je čalouněný potahovou látkou, kterou si taktéž mužete vybrat z naší nabídky. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.Dodací lhůta u pří

Židle BENITO ITTC Stima

Dřevěná jídelní židle BENITO má kostru vyrobenou z kvalitního bukového dřeva. Kostra židle může být mořená do několika odstínů dle výběru. Židle má čalouněný sedák i opěrák. Barvu čalounění lze vybrat z naší nabídky. Židle je vhodná do veřejných prostor, ale i do domácnosti.Dodací lhůta u přípl

Židle BERTA ITTC Stima

Jídelní židle BERTA je vyrobená z bukového dřeva, které je mořené do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák i opěrák potahovou látkou, kterou si můžete zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.Dodac&iacut

Židle ELENA ITTC Stima

Elegantní židle ELENA má kostru vyrobenou z kvalitního bukového dřeva, které je mořené do několika odstínů z naší nabídky dle výběru. Židle má čalouněný sedák i opěrák potahovou látkou, kterou si lze vybrat z naší nabídky. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Dodac&i

Židle ERIKA ITTC Stima

Elegantní židle ERIKA je vyrobená z kvalitního bukového dřeva. Židle je mořena do několika odstínů z naší nabídky. Židle má čalouněný sedák i opěrák potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná jak do veřejných prostor, tak i do domácnosti.Dodací lhůta u pří

Židle Falco ITTC Stima

Dřevěná jídelní židle FALCO je vyrobená z kvalitního bukového dřeva. Židle je mořená do několika odstínů z naší nabídky dle výběru. Sedák je čalouněný potahovou látkou, kterou si můžete zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.

Židle JENNY ITTC Stima

Jídelní židle JENNY má kostru vyrobenou z kvalitního bukového dřeva. Kostra je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák i opěrák potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z naší nabídky. Tato židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor

Židle LORI ITTC Stima

Klasická a velmi populární jídelní židle LORI má kostru vyrobenou z kvalitního bukového dřeva. Kostra je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák potahovou látkou. Barvu potahové látky taktéž lze zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejn&

Židle MANTA ITTC Stima

jídelní židle MANTA má kostru vyrobenou z kvalitního bukového dřeva. Kostra je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák i opěrák potahovou látkou. Barvu potahové látky taktéž lze zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.

Židle Groove - ITTC Stima

Plastová jídelní židle Groove má sedák vyrobený z polypropylenu s lesklým povrchem, nohy jsou kovové chrom lesk, průměr 18 mm. Židle jsou stohovatelné. Konstrukce sedáku je ve tvaru pavučiny. Možnost dokoupení barové židle, níže na záložce příslušenství. Barva plastu dle výběru, viz. foto č.2, vyberte poté na záložce. V nabídce také provedení s pružnou podnoží.

Jídelní židle Allure - ITTC Stima

Jídelní židle Allure má čalouněný sedák i opěrák v potahové látce dle výběru. Barva dřeva dle vzorníku níže.

dřevěná židle Xu ITTC Stima

Xu je moderní dřevěná židle s čalouněním. Kostra ze dřeva. Sedák i opěrák čalouněný. K dispozici v mnoha barevných kombinacích. Vhodné do soukromích i komerčních prostor. Vhodná do zátěžového provozu.

dřevěná židle Raffaello ITTC Stima

Raffaello je jídelní židle s klasickým designem. Židle má dřevěnou kostru a sedák i opěrák je čalouněn. Na opěradle navíc ozdobná řezba. Židle se dodáá v několika kombinacích moření a čalounění.

Jídelní židle Erika - ITTC Stima

Jídelní židle Erika má čalouněný sedák i opěrák v potahové látce dle výběru. Barva dřeva dle vzorníku níže. Tuto elegantní jídelní židli nabízíme za příplatek také v široké paletě zakázkových látek.

Jídelní židle Berta - ITTC Stima

Jídelní židle Berta z bukového masivu má čalouněný sedák i opěrák. Potahová látka a barva dřeva dle výběru ze vzorníku níže. Jídelní židli Berta nabízíme za příplatek také v široké paletě zakázkových látek.

Jídelní židle Benito - ITTC Stima

Jídelní židle Benito je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák a opěrák. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Jídelní židli Benito nabízíme za příplatek také v široké paletě zakázkových látek, včetně zakázkových dezénů dřeva.

Barová židle Sphere - ITTC Stima

Barová židle Sphere bar, sedák odolný plast polykarbonát, barva dle výběru, podnož kov chrom. Židle je výškově nastavitelná pomocí plynového pístu. Tato plastová barová stolička se bude hodit do moderní designové kuchyně nebo jídelny.

Jídelní židle RAFFAELLO ITTC Stima

Stylová jídelní židle RAFFAELLO je vyrobená z bukového dřeva. Židle je mořena do několika odstínů z naší nabídky. Židle má čalouněný sedák a z větší části i čalouněný opěrák. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.

Jídelní židle RAFFAELLO ITTC Stima

Stylová jídelní židle RAFFAELLO je vyrobená z bukového dřeva. Židle je mořena do několika odstínů z naší nabídky. Židle má čalouněný sedák a z větší části i čalouněný opěrák. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.

Jídelní židle XU - ITTC Stima

Jídelní židle XU je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák a opěrák. Potahová látka koženka Focus a barva dřeva dle výběru ze vzorníku níže. Židle XU je vhodná do zátěžových prostor restaurací, jídelen, pro vybavení kulturních domů, sálů a reprezentativních prostor. Židli nabízíme také v zakázkových látkách.

Barová židle Spider - ITTC Stima

Barová židle Spider bar, sedák odolný plast polypropylen lesk a také jedno provedení v polykarbonátu transparente čirém, podnož kov chrom lesk. Židle je výškově nastavitelná pomocí plynového pístu. Ve stejném designu a barvách nabízíme také jídelní židle, níže na záložce příslušenství. Barva plastu dle výběru, viz. foto č.3, vyberte poté na záložce.

Jídelní židle Boulevard - ITTC Stima

Plastová jídelní židle Boulevard je vhodná do interiéru a také na venkovní použití, pro vybavení restauračních zařízení, venkovních zahrádek nebo například na terasu. Židle jsou stohovatelné. Sedák plast polypropylen, výběr z 5 barevných odstínů. Nohy jsou kovové, materiál hliník, barva šedá matná. Možnost dokoupení stolů a židlí s područkami, níže na záložce příslušenství.

Jídelní židle Pisa - ITTC Stima

Jídelní židle Pisa je vyrobena z bukového masivu v barvě dřeva dle výběru níže. Sedák je čalouněný látkou Barbados v barvě hnědé nebo oranžové nebo je vyplněn přírodním výpletem. Židle Pisa je vhodná také do zátěžových provozů, restaurací, jídelen a barů.

Jídelní židle Jenny - ITTC Stima

Jídelní židle Jenny je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák a také opěrák. Židle Jenny je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Židle Jenny nabízíme také ve více variantách jako křesílko s područkami, barové židle a také za příplatek v široké paletě zakázkových látek, včetně zakázkových dezénů dřeva.

Jídelní židle Falco - ITTC Stima

Vysoká jídelní židle Falco je vyrobená z bukového masivu a má čalouněný sedák. Potahová látka a barva dřeva dle výběru níže. Barva dřeva dub sonoma, bílá a javor je za příplatek, cena se přepíše po kliknutí na vybraný dezén. V nabídce také širší výběr potahů ze zakázkových látek.

Židle Groove Z - ITTC Stima

Plastová jídelní židle Groove má sedák vyrobený z polypropylenu s lesklým povrchem, podnož je pružná, kovová v provedení chrom lesk. Konstrukce sedáku je ve tvaru pavučiny. Možnost dokoupení barové židle, níže na záložce příslušenství. Barva plastu dle výběru, viz. foto č.2, vyberte poté na záložce. V nabídce také provedení klasické se 4 nohami.

Jídelní židle Orly masiv dub - ITTC Stima

Jídelní židle Orly je vyrobena z dubového masivu a má celodřevěný sedák. Židle Orly je vhodná také do zátěžových prostor, restaurací, barů, jídelen, apod.

Jídelní židle Cross zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Cross je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Židle je vhodná také do zátěžových prostor, tj. restaurací, jídelen a barů. Jídelní židli Cross nabízíme také ve variantě celodřevěné sedák masiv nebo ve vybraných látkách skladem u dodavatele za zvýhodněnou cenu.

Jídelní židle Silvana zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Silvana je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák. Potahová látka a barva dřeva dle vzorníku níže. Židle je vhodná také do zátěžových prostor, tj. restaurací, jídelen, barů, kulturních zařízení, apod. Jídelní židli Silvana nabízíme také ve variantě celodřevěné sedák masiv nebo ve vybraných látkách skladem u dodavatele za zvýhodněnou cenu.

Jídelní židle Paysane zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Jídelní židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák masiv, sedák výplet nebo také v látkách za zvýhodněnou cenu. V nabídce také barové židle.

jídelní židle Grande s čalouněním ITTC Stima

Jídelní židle s čalouněným sedákem. Robustní konstrukce, kostra buk masiv mořená do 4 základních odstínů a čalouněný sedák. Vhodná do domácnosti, ale i veřejných prostor např. restaurace, kvárny apod.

Plastová jídelní židle Lollipop Z - ITTC Stima

Jídelní židle Lollipop Z se vyrábí v kombinaci plastu a chromové podnože. Sedák je z průhledného polykarbonátu v barvě transparentní nebo z lesklého neprůhledného polypropylenu v barvě bílé. Židle je v nabídce také s klasickou podnoží: Lollipop

Jídelní židle Erika zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Erika má čalouněný sedák i opěrák v potahové látce dle výběru. Barva dřeva dle vzorníku níže. Židle Erika nabízíme také ve variantě skladem u dodavatele v látkách za zvýhodněnou cenu.

Jídelní židle Berta zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Berta z bukového masivu má čalouněný sedák i opěrák. Potahová látka a barva dřeva dle výběru ze vzorníku níže. Židle Berta nabízíme také ve variantě skladem u dodavatele v látkách za zvýhodněnou cenu.

Jídelní židle Falco zakázkové látky - ITTC Stima

Vysoká jídelní židle Falco je vyrobená z bukového masivu a má čalouněný sedák. Potahová látka a barva dřeva dle výběru níže. Židle Falco nabízíme také ve variantě skladem u dodavatele v látkách za zvýhodněnou cenu.

Jídelní židle K1 čalouněná ITTC Stima

Jídelní židle s moderním designem robustní konstrukcí, která je vyrobená z kvalitního bukového dřeva. Kostra je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná jak do veřejných prostor, tak i do

Jídelní židle SIMONE čalouněná ITTC Stima

Jídelní židle SIMONE je vyrobená z kvalitního bukového dřeva. Židle je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má horizontální žebrování opěráku. Židle má čalouněný sedák potahovou látkou. Barvu čalounění lze vybrat z našeho sortimentu. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejný

Jídelní židle SILVANA čalouněná ITTC Stima

Klasická jídelní židle s robustní kostrou, která je vyrobena z bukového dřeva. Kostra je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Sedák židle je čalouněný potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z našeho výběru. Židle vhodná jak do veřejných prostor, tak i do domácnosti.

Jídelní židle VENETA - čalouněná ITTC Stima

Klasická jídelní židle se stabilní konstrukcí, která je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná pro zátěžový provoz, ale i do domácnosti.Dodac&

Dřevěná barová židle PAYSANE - čalouněná ITTC Stima

Barová dřevěná jídelní židle PAYSANE má kostru vyrobenou z bukového dřeva. Kostra je mořena do jednoho z několika odstínů dle Vašeho výběru. Sedák židle je čalouněný potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z naší nabídky. Židle je díky své robustní konstrukci vhodná i do zátěžových prostor. Ži

Jídelní židle K2 čalouněná ITTC Stima

Jídelní židle s moderním designem a robustní konstrukcí, která je vyrobená z kvalitního bukového dřeva. Kostra je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má čalouněný sedák potahovou látkou. Barvu potahové látky lze zvolit z naší nabídky. Židle je vhodná jak do veřejných prostor, tak i d

Jídelní židle GEORGIA čalouněná ITTC Stima

Jídelní židle GEORGIA je vyrobená z kvalitního bukového dřeva. Židle je mořena do jednoho z několika odstínů z naší nabídky dle Vašeho výběru. Židle má horizontální žebrování opěráku. Židle má čalouněný sedák potahovou látkou. Barvu čalounění lze vybrat z našeho sortimentu. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejn&y

Plastová jídelní židle Lollipop - ITTC Stima

Jídelní židle Lollipop se vyrábí v kombinaci plastu a chromové podnože. Kovové nohy mají průměr 18 mm. Židle Lollipop je stohovatelná. Sedák je z průhledného polykarbonátu v barvě transparentní, červené, antracitové a také z lesklého neprůhledného polypropylenu v barvách bílá, černá, šedá moka a světle šedá. Barva plastu dle výběru, viz. foto č.3 a 4, vyberte poté na záložce.

Jídelní židle Veneta zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Veneta je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Jídelní židle Veneta nabízíme také v dalších variantách: sedák masiv a látky za zvýhodněnou cenu. Nově v nabídce také kombinace variant.

Barová židle Paysane bar zakázkové látky - ITTC Stima

Barová židle Paysane je vyrobena z bukového masivu a svou pevnou konstrukcí je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen, apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Barovou židle Paysane nabízíme také v mnoha dalších variantách: sedák masiv, sedák výplet nebo také v látkách za zvýhodněnou cenu. V nabídce také jídelní židle Paysane.

Jídelní židle Nancy tmavě hnědá a koženka bordo - ITTC Stima

Jídelní židle Nancy má dřevěnou bukovou konstrukci, nohy jsou v barvě tmavě hnědé, opěrák a sedák jsou očalouněny koženkou v barvě bordo. Tento typ židle je vhodný také pro zátěžové provozy, tj. restaurace, bary, jídelny nebo například kulturní sály, apod. Židle Nancy nabízíme v sedmi různých kombinacích: Nancy

Jídelní židle Boulevard křesílko s područkami - ITTC Stima

Plastová jídelní židle Boulevard s područkami je vhodná do interiéru a také na venkovní použití, pro vybavení restauračních zařízení, venkovních zahrádek nebo například na terasu. Křesílka jsou stohovatelné. Sedák plast polypropylen, výběr z 5 barevných odstínů. Nohy jsou kovové, materiál hliník, barva šedá matná. Možnost dokoupení stolů a židlí bez područek, níže na záložce příslušenství.

Jídelní židle Jenny křesílko s područkami zakázkové látky - ITTC Stima

Jídelní židle Jenny s područkami je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák a také opěrák. Křesílko Jenny je vhodné také do zátěžových prostor restaurací, barů, jídelen apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Židle Jenny nabízíme také ve variantě jídelní židle a barové židle.

Barová židle Jenny bar zakázkové látky - ITTC Stima

Barová židle je vyrobena z bukového masivu a má čalouněný sedák a také opěrák. Tato barová židle je vhodná také do zátěžových prostor restaurací, barů apod. Výběr potahové látky a barvy dřeva dle vzorníku níže. Židle Jenny nabízíme také ve variantě jídelní židle a židle s područkami.

Jídelní židle Venezia buk a látka barbados arancio OR05 - ITTC Stima

Jídelní židle Venezia je vyrobena z bukového masivu. Konstrukce je v barvě přírodní buk lakovaný a sedák je potažen látkou barbados arancio OR05, viz. vzorek látky níže. V nabídce je také varianta tmavě hnědá/béžová.

Jídelní židle Venezia tmavě hnědá a látka barbados avorio 24 krémová - ITTC Stima

Jídelní židle Venezia je vyrobena z bukového masivu. Konstrukce je v barvě tmavě hnědé a sedák je potažen látkou barbados avorio 24 krémová, viz. vzorek látky níže. V nabídce je také varianta buk/terracotta.

Jídelní židle Nancy buk a koženka tortora - hnědo-šedá - ITTC Stima

Jídelní židle Nancy má dřevěnou bukovou konstrukci, nohy jsou v přírodní bukové barvě, lakované, opěrák a sedák jsou očalouněny koženkou v barvě hnědo-šedé. Tento typ židle je vhodný také pro zátěžové provozy, tj. restaurace, bary, jídelny nebo například kulturní sály, apod. Židle Nancy nabízíme v sedmi různých kombinacích: Nancy

Jídelní židle Nancy barva dub a koženka marrone - tmavě hnědá - ITTC Stima

Jídelní židle Nancy má dřevěnou bukovou konstrukci, nohy jsou mořeny v barvě dub, opěrák a sedák jsou očalouněny koženkou v barvě tmavě hnědé. Tento typ židle je vhodný také pro zátěžové provozy, tj. restaurace, bary, jídelny nebo například kulturní sály, apod. Židle Nancy nabízíme v sedmi různých kombinacích: Nancy

Jídelní židle Nancy dub sonoma a koženka grigio - šedá - ITTC Stima

Jídelní židle Nancy má dřevěnou bukovou konstrukci, nohy jsou v barvě dub sonoma, opěrák a sedák jsou očalouněny koženkou v barvě šedé. Tento typ židle je vhodný také pro zátěžové provozy, tj. restaurace, bary, jídelny nebo například kulturní sály, apod. Židle Nancy nabízíme v sedmi různých kombinacích: Nancy

Jídelní židle Nancy tmavě hnědá a koženka beige - béžová - ITTC Stima

Jídelní židle Nancy má dřevěnou bukovou konstrukci, nohy jsou v barvě tmavě hnědé, opěrák a sedák jsou očalouněny koženkou v barvě béžové. Tento typ židle je vhodný také pro zátěžové provozy, tj. restaurace, bary, jídelny nebo například kulturní sály, apod. Židle Nancy nabízíme v sedmi různých kombinacích: Nancy

Jídelní židle Nancy buk a koženka marrone - tmavě hnědá - ITTC Stima

Jídelní židle Nancy má dřevěnou bukovou konstrukci, nohy jsou v přírodní bukové barvě, lakované, opěrák a sedák jsou očalouněny koženkou v barvě tmavě hnědé. Tento typ židle je vhodný také pro zátěžové provozy, tj. restaurace, bary, jídelny nebo například kulturní sály, apod. Židle Nancy nabízíme v sedmi různých kombinacích: NancyPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: