Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Imperial assault

Nalezeno:    58 produktů

Star Wars: Imperial Assault

Star Wars: Imperial Assault je strategická stolní hra, ve které budete svádět taktické boje s miniaturami a plnit různé mise ve světě Hvězdných válek. Imperial Assault vás zavede přímo do víru galaktické občanské války mezi povstaleckou Aliancí a Císařstvím, do doby po zničení Hvězdy smrti u Yavinu 4. Tato hra nabízí 2 samostatné herní varianty. První je Velká kampaň, ve které skupina odvážných elitních povstaleckých agentů stojí proti přesile neomezených zdrojů a jednotek Císařství. Jeden z hr...

Star Wars: Imperial Assault Dice Pack

Sada Star Wars: Imperial Assault Dice Pack obsahuje 11 kostek, identických, jaké najdete v základní sadě deskové hry Star Wars: Imperial Assault.

Star Wars: Imperial Assault - The Bespin Gambit

Star Wars: Imperial Assault - The Bespin Gambit je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. Toto rozšíření vás zavede do přepychových hotelů a průmyslového prostředí Oblačného města. Setkáte se rovněž se známými postavami, jako jsou Bossk či Lando Calrissian. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Greedo Villain Pack

Greedo Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku lovce odměn Greeda. V balení dále naleznete 2 nové Skirmish mise a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Maul Villain Pack

Maul Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává známého příslušníka řádu Sithů - Darth Maula. V balení naleznete vše potřebné pro zapojení této postavy do hry. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Jabba's Realm

Jabba s Realm je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. V balení naleznete 16 nových plastových figurek, 18 oboustranných dílů terénu a spoustu nových karet pro obě kampaně. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Stormtroopers Villain Pack

Stormtroopers Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přináší nové smrtící taktiky a schopnosti pro tyto věrné služebníky Impéria. Tato sada přidává 3 plastové figurky Stormtroopers, novou misi a příslušné příkazové karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Return to Hoth

Return to Hoth je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. V balení naleznete 16 nových plastových figurek, 37 oboustranných dílů terénu a spoustu nových karet pro obě kampaně. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Bossk Villain Pack

Bossk Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku nebezpečného trandoshanského lovce odměn Bosska. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars Armada: Imperial Assault Carriers

Imperial Assault Carriers je rozšiřující sada pro hru Star Wars Armada, která přidává 2 předbarvené miniatury křižníku třídy Gozanti. Balení dále obsahuje všechny potřebné žetony, ovládací volby, 2 karty plavidel, 8 karet vylepšení a 1 kartu s pravidly. Rozšíření je v angličtině, k hraní je zapotřebí vlastnit základní sadu.

Star Wars: Imperial Assault - Twin Shadows

Twin Shadows je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které nabízí nový obsah jak pro herní kampaň, tak pro skirmish hru. V balení naleznete 10 nových plastových figurek, 12 oboustranných mapových dílů a více jak 60 nových karet. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Dengar Villain Pack

Dengar Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku Dengar a nahrazuje tak žeton v rozšíření Return to Hoth. V balení dále naleznete 3 nové karty Agenda, 2 mise pro herní variantu Skirmish a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Pěnový insert Feldherr pro Star Wars: Imperial Assault

Pěnový insert Feldherr pro hru Star Wars: Imperial Assault. Obsah balení: 1x 50 mm, pěna, 36 slotů pro Star Wars: Imperial Assault 1x 85 mm, pěna, 10 slotů pro Star Wars: Imperial Assault 1x 10 mm extra deska - víko, pěna

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Nal Hutta Swamps

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Nal Hutta Swamps je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Anchorhead Cantina

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Anchorhead Cantina je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - ISB Headquarters

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - ISB Headquarters je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Jabba’s Palace

Star Wars: Imperial Assault Skirmish Map - Jabba’s Palace je skirmish mapa pro hru Star Wars: Imperial Assault. Mapa je rozvržena tak, aby úvodní herní rozestavení netrvalo déle než několik málo vteřin. Rozměry: 66 x 66 cm.

Star Wars: Imperial Assault - Ahsoka Tano Ally Pack

Ahsoka Tano Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která obohacuje povstalecké řady o Ahsoku Tano a její pár světelných mečů. V balení naleznete vše potřebné pro zapojení této postavy do hry. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault: Jawa Scavenger Villain Pack

Jawa Scavenger Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku Jawa Scavenger, nové mise a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Wookiee Warriors Ally Pack

Wookiee Warriors Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky Wookiee Warriors, novou misi Brute Force a příslušné příkazové karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Hired Guns Villain Pack

Hired Guns Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky Hired Guns, novou misi a příslušné příkazové karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Alliance Smuggler Ally Pack

Alliance Smuggler Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku pašeráka. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault 85 mm

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault 85 mm. Rozměry: 275 mm x 172 mm x 85 mm (1 slot 166 mm x 166 mm x 75 mm a 1 slot 80 mm x 152 mm x 75 mm).

Star Wars: Imperial Assault - Emperor Palpatine Villain Pack

Emperor Palpatine Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává obávaného lorda Sithů - císaře Palpatina. V balení naleznete vše potřebné pro zapojení této postavy do hry. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Boba Fett Villain Pack

Boba Fett Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku Boba Fett. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Rebel Saboteurs Ally Pack

Rebel Saboteurs Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, které přidává 2 plastové figurky Rebel Saboteurs a nahrazuje jimi žetony v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - General Weiss Villain Pack

General Weiss Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku sestavitelnou buď jako standartní AT-ST nebo jako General Weiss (těžce vyzbrojeného útočného chodce) - obojím lze nahradit žeton v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - IG-88 Villain Pack

IG-88 Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku droida zabijáka IG-88 a nahrazuje tak žeton v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - The Grand Inquisitor Villain Pack

The Grand Inquisitor Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku Grand Inquisitor. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Han Solo Ally Pack

Han Solo Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku Hana Sola a nahrazuje tak žeton v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Jabba the Hutt Villain Pack

Jabba the Hutt Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku vládce Tatooinského podsvětí Jabby. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Luke Skywalker, Jedi Knight Ally Pack

Luke Skywalker, Jedi Knight Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku rytíře Jedi Luka Skywalkera. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Alliance Rangers Ally Pack

Alliance Rangers Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 3 plastové figurky Rangerů aliance. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Captain Terro Villain Pack

Captain Terro Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku imperiálního kapitána Terro sedícího na Dewbackovi. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Echo Base Troopers Ally Pack

Echo Base Troopers Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky Echo Base Troopers a nahrazuje tak žetony v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: X-Wing Miniatures Game - Imperial Assault Carrier

Imperial Assault Carrier je rozšířením válečné hry Star Wars: X-Wing Miniatures Game. Tento křižník třídy Gozanti, doprovázený 2 stíhačkami TIE, je určen pro herní formáty Cinematic Play a Epic Play. Sada obsahuje 1 předbarvenou miniaturu křižníku třídy Gozanti a 2 stíhaček TIE, 11 karet plavidla, 26 karet vylepšení, 4 nové mise, manévrovací volby a všechny potřebné žetony. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - General Sorin Villain Pack

General Sorin Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku General Sorin. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Agent Blaise Villain Pack

Agent Blaise Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku imperiálního vojáka Agent Blaise. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - ISB Infiltrators Villain Pack

ISB Infiltrators Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky ISB Infiltrators. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Lando Calrissian Ally Pack

Lando Calrissian Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 1 plastovou figurku Landa Calrissiana. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Leia Organa Ally Pack

Leia Organa Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku Leiy Organy a nahrazuje tak žeton v základní hře. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Bantha Rider Villain Pack

Bantha Rider Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává plastovou figurku Bantha Rider. V balení dále naleznete 3 nové karty Agenda, 2 mise pro herní variantu Skirmish a další důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault - Heart of the Empire

Heart of the Empire je rozšíření pro hru Star Wars: Imperial Assault, které vás zavede do Coruscantu, hlavního města galaxie. Tato sada přidává do vaší kampaně i skirmish her 3 hrdiny a 13 dalších miniatur (včetně AT-DP, Riot Troopers či Sentry Droids). V balení dále naleznete desítky nových mapových dílů, více než 130 karet, žetony a vše potřebné pro hraní. Rozšíření je v angličtině.

Pěnový insert Feldherr pro Star Wars: Imperial Assault - Jabba’s Realm

Pěnový insert Feldherr pro hru Star Wars: Imperial Assault - Jabba’s Realm. Obsah balení: 1x 110 mm, pěna, pro Star Wars: Imperial Assault - Jabba’s Realm Rancor 2x 55 mm, pěna, pro Star Wars: Imperial Assault - Jabba’s Realm 1x deska - víko, pěna

Star Wars: Imperial Assault: BT-1 and 0-0-0 Villain Pack

BT-1 and 0-0-0 Villain Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky nebezpečných droidů BT-1 a 0-0-0, nové mise a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Star Wars: Imperial Assault: Hera Syndulla and C1-10P Ally Pack

Hera Syndulla and C1-10P Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky Hery Syndully a jejího věrného astromecha, nové mise a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars X-Wing Imperial Assault Carrier, 4 lodě

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars X-WING Imperial Assault Carrier, 4 lodě a další herní příslušenství (karty včetně obalů, kostky, apod.) Rozměry: 275 mm x 172 mm x 85 mm.

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault 60 mm, 24 slotů

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault 60 mm, 24 slotů. Rozměry: 275 mm x 172 mm x 60 mm (20 slotů 36 mm x 33 mm x 50 mm, 4 sloty 36 mm x 33 a 1 kulatý roh).

Star Wars: Imperial Assault - R2-D2 and C-3PO Ally Pack

R2-D2 and C-3PO Ally Pack je rozšiřující sada pro hru Star Wars: Imperial Assault, která přidává 2 plastové figurky droidů. V balení dále naleznete nové mise pro obě herní varianty (Velkou kampaň a Skirmish) a důležité ovládací karty. Rozšíření je v angličtině.

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault - Return To Hoth board game box

Pěnový pořadač Feldherr pro Star Wars Imperial Assault - Return To Hoth board game box, rozměry: 275 mm x 172 mm x 40 mm. Součástí sady je víko o tloušťce 10 mm, pořadač obsahuje 22 různě velikých slotů. Soupis slotů: 2x 96 mm x 65 mm x 40 mm 4x 82 mm x 55 mm x 40 mm 2x 55 mm x 55 mm x 40 mm 2x 55 mm x 26 mm x 30 mm 12x 36 mm x 32 mm x 40 mm

LEGO® Star Wars 75152 Imperial Assault Hovertank™ (Útočný vznášajúci sa tank Impéria)

LEGO® Star Wars 75152 Imperial AssaultHovertank™ (Útočný vznášajúci sa tank Impéria)Popis:Pomôž Chirrutovi v boji so Stormtroopermi, ktorí hliadkujú v uliciachvo svojom útočnom vznášajúcom sa tanku Impéria. Toto výkonné mestskéhliadkové vozidlo má pružinové vystreľovače, ktorými strieľa nanepriateľov Impéria. A ak sa jednotky povstalcov schovajú niekam, kam sanedokáže dostať, otvor dvere nákladného priestoru, vezmi blastery a hraj sana svoje vlastné mini bitky priamo v meste!Ovládaj útočný vzná...

LEGO® Star Wars™ 75152 Imperial Assault Hovertank™ (Útočný vznášející se tank Impéria)

Impérium plné zlosynů v čele s Chirrutem bojují proti Storm Trooperům z Aliance. Ve svém útočném vznášejícím se tanku jsou připraveni okamžitě zaútočit. S dvojitými pružinovými vystřelovači, zvedajícími se postranními zbraněmi, otevíracími nákladními dveřmi, otevíracím kokpitem pro minifigurku a průhlednými koly pro vyvolání autentického dojmu vznášejícího se tanku. • Obsahuje 3 minifigurky: Chirruta Imwe s pláštěm, 2 Storm Troopery • Vhodné pro děti od 7 let • Počet dílků 385...

Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault (251671)

Herní doplněk  Winter Assault patří mezi největší datadisky k oblíbené hře Warhammer 40,000: Dawn of War. Velkou výhodou je, že pro skvělý herní zážitek nevyžaduje původní hru. Hlavní novinkou datadisku je zbrusunová rasa Imperial Guard. Nechybí ani vylepšení v dalších oblastech - nové grafické efekty, nové jednotky nebo vylepšené multiplayerové bitvy. VypnutoVynechat z LightBoxuWinter Assault patří mezi největší datadisky k oblíbené hře Warhammer 40,000: Dawn of War. Velk...

Feldherr Storage Box XL pro Star Wars X-Wing velkou imperiální flotilu

Feldherr Storage Box XL pro Star Wars X-Wing velkou imperiální flotilu. Obsah balení: 1x pěnový pořadač pro Star Wars X-WING Imperial Raider, Lambda Shuttle a Slave 1 1x pěnový pořadač pro Star Wars X-WING Imperial Assault Carrier a 4 Fightery 2x pěnový pořadač pro Star Wars X-WING VT-49 Decimator a 5 Fighterů 2x pěnový pořadač pro Star Wars X-WING Lambda Shuttle a 7 Fighterů 1x pěnový pořadač pro 10 Star Wars X-WING hvězdných lodí na podstavcích 1x pěnový pořadač pro 10 Star Wars X-WING hvězdn...

Max Payne 3 Local Justice (PC) DIGITAL (251009)

Hra pro PC Balíček Local Justice Pack obsahuje tři nové mapy do hry více hráčů Max Payne 3: Mapu 55th Battalion HQ pro všechny herní režimy a mapy Imperial Palace a Departure Lounge pro režimy Deathmatch, Team Deathmatch a Payne Killer. Balíček také obsahuje novou položku Light Fingers, s jejíž pomocí získáte rychleji kořist, útočnou pušku M4 Assault Rifle s příslušenstvím, novou frakci (policie Sao Paula) s příslušnými možnostmi úpravy avatara, úkoly pro hru více hráčů a nové úspěchy pro s...

Feldherr Storage Box XL pro Star Wars Armada Wave 1 a 2

Feldherr Storage Box XL pro Star Wars Armada Wave 1 a 2. Obsah balení: 1x pěnový pořadač pro 2 Imperial-Class Star Destroyery 1x pěnový pořadač pro 2 Victory-Class Star Destroyery 1x pěnový pořadač pro 2 Gladiator-Class Star Destroyery 1x pěnový pořadač pro 2 Imperial Raidey plus 6 Rouges nebo Villains 1x pěnový pořadač pro 2 Home One 1x pěnový pořadač pro 2 Assault Frigate Mark II 1x pěnový pořadač pro 2 MC30c Frigate plus 6 Rouges nebo Villains 1x pěnový pořadač pro 2 CR90 Corvette a 2 Nebulo...

Warhammer 40000: Chapter Approved 2017

Chapter Approved 2017 je rozšíření pro základní pravidla Warhammer 40.000. Příručka je v angličtině. Open Play: Apocalypse: prpvodce hraním v masivním měřítku - tipy na organizování hry, scénáře a další Land Raider Variants: tipy na navrhování vlastních variant tanku Land Raider, včetně 5 ukázkových datasheetů Narrative Play: Planetstrike: pravidla pro planetární výsadky, nové stratagemy a scénáře, včetně 6 ukázkových variant rozmístění Stronghold Assault: pravidla pro dobývání opevněných pozic...

Star Wars LCG: Press the Attack

Press the Attack je pátý Force Pack pro karetní hru Star Wars: The Card Game odehrávající se v příběhovém cyklu Endor. Rozšíření je v angličtině. It was I who allowed the Alliance to know the location of the shield generator. It is quite safe from your pitiful little band. An entire legion of my best troops awaits them. -Emperor Palpatine, Star Wars: Return of the Jedi After meeting and forging their alliance with the Ewok tribes, the brave Rebel heroes prepare to lead their elite strike team i...