Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ideal standard iom

Nalezeno:    27 produktů

Ideal Standard IOM Kosmetické zrcadlo, chrom A9111AA

IOM kosmetické zrcadlo Ř 200 mm včetně upevňovací sady. Materiál - kov a sklo. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na ručník 600 mm, chrom A9118AA

IOM držák na ručníky včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 4 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Věšák na ručník, chrom A9115AA

IOM věšák na ručník včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Koš na WC, nerez ocel kartáčovaná A9104MY

IOM koš na WC, obsah 3l. Vnitřní odnímatelná plastová vložka. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Drátěný držák na mýdlo, chrom A9112AA

IOM držák na mýdlo drátěný včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na mýdlo, čiré sklo, chrom A9123AA

IOM držák na mýdlo včetně upevňovací sady. Materiál: miska (odnímatelná) - čiré sklo, držák - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na mýdlo, satinované sklo, chrom A9122AA

IOM držák na mýdlo včetně upevňovací sady. Materiál: miska (vynímatelná) - satinované sklo, držák - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na rezervní toaletní papír, chrom A9132AA

IOM držák na rezervní toaletní papír včetně upevnění. Použitelný vertikálně nebo horizontálně. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na ručník 450 mm, chrom A9117AA

IOM dvojitá tyč na ručníky včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na ručník kruhový (otočný), chrom A9130AA

IOM držák na ručníky kruhový (otočný) včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Dvojitá tyč na ručníky, chrom A9131AA

IOM dvojitá tyč na ručníky včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Dvojitý věšák na ručníky, chrom A9116AA

IOM dvojitý věšák na ručníky včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Madlo k vaně 350 mm, chrom A9126AA

IOM madlo k vaně 350 mm včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 4 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Police na ručníky 570 mm, chrom A9106AA

IOM police na ručníky 570 mm včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 4 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Kartáč na WC nástěnný (sklo), chrom A9119AA

IOM kartáč na WC (instalace na zeď) včetně upevnění. Materiál: nádobka na kartáč (odnímatelná) - satinované sklo, držák - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Dávkovač na tekuté mýdlo 500 ml (nástěnný), nerez ocel kartáčovaná A9109MY

IOM dávkovač na tekuté mýdlo včetně upevňovací sady. Dávkovač a držák - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Drátěný držák na mýdlo, do rohu, chrom A9105AA

IOM držák na mýdlo drátěný do rohu včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na toaletní papír s krytem, chrom A9127AA

IOM držák na toaletní papír s krytem včetně upevnění. Materiál - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Kelímek na zubní kartáček, čiré sklo, chrom A9121AA

IOM kelímek na zubní kartáček včetně upevňovací sady. Materiál: kelímek (odnímatelný) - čiré sklo, držák - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Kelímek na zubní kartáček, satinované sklo, chrom A9120AA

IOM kelímek na zubní kartáček včetně upevňovací sady. Materiál: kelímek (vynímatelný) - satinované sklo, držák - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Madlo k vaně s držákem na mýdlo, chrom A9114AA

IOM madlo k vaně s držákem na mýdlo včetně upevňovací sady. Materiál - kov. 4 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Skleněná polička 520 x 138 x 48 mm, čiré sklo, chrom A9125AA

IOM skleněná polička 520 mm včetně upevňovací sady. Materiál - čiré sklo a kov. 4 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Skleněná polička 520 x 138 x 48 mm, satinované sklo, chrom A9124AA

IOM skleněná polička 520 mm včetně upevňovací sady. Materiál - satinované sklo a kov. 4 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Zásobník na papírové ubrousky (zápustný), nerez ocel kartáčovaná A9133MY

IOM zásobník na papírové ubrousky zápustný včetně upevňovací sady. Instalace do desky/stěny. Odnímatelné vrchní víko. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Držák na mýdlo, s úpravou proti poničení, chrom A9129AA

IOM držák na mýdlo s úpravou proti poničení včetně upevňovací sady. Materiál: miska (neodnímatelná) a držák - kov. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.

Ideal Standard IOM Kartáč na WC nástěnný, nerez ocel kartáčovaná A9128MY

IOM kartáč na WC (instalace na zeď) včetně upevnění. Materiál: nádobka na kartáč a držák - kov. Odnímatelná vnitřní plastová vložka pro snadné čištění. 2 skryté upevňovací prvky. Funkční design pro...

Ideal Standard IOM Kartáč na WC samostatně stojící, nerez ocel kartáčovaná A9108MY

IOM kartáč na WC (volně stojící) včetně upevnění. Materiál: nádobka na kartáč a držák - kov. Odnímatelná vnitřní plastová vložka pro snadné čištění. Funkční design pro snadnou montáž a údržbu.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: