Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ibumax 400mg por tbl flm 10x400mg

Nalezeno:    1 produkt

Ibumax 400mg (10 tablet)

1/6 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls25933/2007 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE IBUMAX 400 mg potahované tablety (Ibuprofenum) V příbalové informaci naleznete: 1. Co je IBUMAX 400 mg a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete IBUMAX 400 mg užívat 3. Jak se IBUMAX 400 mg používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak IBUMAX 400 mg uchovávat 6. Další informace 1. Co je IBUMAX 400 mg a k čemu se používá Přípravek IBUMAX 400 mg patří do s...

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

Abbott Brufen 400 (100x400mg)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0176381 * Výrobce: Abbott LABORATOIRES S.R.O. * Balení: 1 balení

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Zentiva Ibalgin 400 (24x400mg)

potahované tablety (Ibuprofenum) Kód SÚKL: 0100013 Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Ibalgin 400 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší d...

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Brufen 400 (30 tablet)

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE BRUFEN 400 potahované tablety (Ibuprofenum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Brufen 400 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Ibumax 400mg por.tbl.flm.10x400mg

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let..