Kde jsem:     >  Katalog

Hulky powerslide nordic alu

Nalezeno:    4 produkty

Hole Powerslide Nordic Carbon Poles 130-170cm

Lehké, teleskopické, šroubovatelné hůlky Powerslide Nordic vyrobené z karbonu a skelného vlákna. Vysoká pevnost materiálu. Anatomicky tvarované korkové držadlo s vyměnitelným páskem na suchý zip pro připevnění k zápěstí. Vyměnitelný kovový hrot. Vhodné pro použití s off-road a nordic bruslemi. Nastavení libovolné délky v rozmezí 130-170cm. V balení 1 pár.

Koncovka (hrot) na hole Powerslide Nordic Carbon Poles (1ks)

Náhradní kovový hrot pro hůlky Powerslide Carbon. Cena za 1 ks.

Teleskopické hole FIZAN NW Revolution Blue

Teleskopické hole FIZAN NW Revolution Blue Hole NW LITE – nejlehčí třídílné teleskopické hole na světě. Model, který vychází z nejprodávanějšího modelu fa Fizan – COMPACT který je prověřený desítkami tisíc kilometrů na různých výpravách. Jsou vyrobeny z tenkého a pevného hliníku, Dají se roztáhnout až na 132 cm délky z původních 60 cm ve složeném stavu. Flexy Locking System, který umožňuje hůlky vysouvat a zasouvat, je lehký, odolný a spolehlivý. Nová maximálně prodyšná odpínací rukavička...

Teleskopické hole FIZAN NW Lite Blue

Teleskopické hole FIZAN NW Lite Blue Hole NW LITE – nejlehčí třídílné teleskopické hole na světě. Model, který vychází z nejprodávanějšího modelu fa Fizan – COMPACT který je prověřený desítkami tisíc kilometrů na různých výpravách. Jsou vyrobeny z tenkého a pevného hliníku, Dají se roztáhnout až na 132 cm délky z původních 60 cm ve složeném stavu. Flexy Locking System, který umožňuje hůlky vysouvat a zasouvat, je lehký, odolný a spolehlivý. Nová maximálně prodyšná odpínací rukavička FR3- ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: