Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnek star wars rey 320 ml

Nalezeno:    26 produktů

Hrnek Star Wars - Rey 320 ml

Hrnek Star Wars - Rey 320 ml Přídáš se s Rey k Světlé straně Síly? Jestli jo, ber tenhle hrnek. Objem: 320 ml Materiál: keramika Vhodný pro bezpečné mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

Hrnek Star Wars - Rey 320 ml

Hrnek Star Wars - Rey 320 ml Přídáš se s Rey k Světlé straně Síly? Jestli jo, ber tenhle hrnek... Objem: 320 ml Materiál: keramika Velmi kvalitní proces nátisku Vhodný pro bezpečné mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě

Hrnek 320 ml Star Wars Darth Vader

<p>Hrnek 320 ml Star Wars Darth Vader<br></p>

Hrnek 320 ml Star Wars Master Yoda

<p>Hrnek 320 ml Star Wars Master Yoda<br></p>

Hrnek 320 ml Star Wars Han Solo

<p>Hrnek 320 ml Star Wars Han Solo<br></p>

Hrnek Star Wars - Tropper 320 ml

Hrnek Star Wars - Tropper 320 ml Přidej se k Temné straně Síly s tímto Star Wars hrnkem! Objem: 320 ml Materiál: keramika Velmi kvalitní proces nátisku Vhodný pro bezpečné mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě

Hrnek Star Wars - Tropper 320 ml

Hrnek Star Wars - Tropper 320 ml Přidej se k Temné straně Síly s tímto Star Wars hrnkem! Objem: 320 ml Materiál: keramika Velmi kvalitní proces nátisku. Vhodný pro bezpečné mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

Cestovní hrnek s víčkem KeepCup Star Wars Rey, 340 ml

Máme něco speciálního pro fanoušky Star Wars! Připravte se na nové díly s úžasnými cestovními hrnky z limitované edice KeepCup Star Wars. Ať vás provází síla.

Keep Cup STAR WARS REY M

KeepCup se spojil s hvězdnou silou STAR WARS a vytvořil originální termohrnek s motivem REY. Hrnek je vyrobený z materiálů šetrných k životnímu prostředí a na rozdíl od jednorázových neekologických kelímků lze používat opakovaně. Velikostí s objemem 340 ml je vhodný na espresso nebo cappuccino.

Hrnek Star Wars Tie Fighter

Hrníček s potiskem Star Wars Tie Fighter, objem hrnku je 320 ml.

Hrnek Star Wars - Imperiální útok

Jste věrni lordu Vaderovi? Pak je tento hrnek určen pro Vás. A vy rebelové, utíkejte. Naše tanky AT-AT Vás snadno rozdrtí. Hrníček s potiskem Imperiálního útoku ze Star Wars. Objem hrnku je 320 ml.

Hrnek Star Wars samomíchací - Darth Vader 350 ml

Proč pít kávu nebo čaj z obyčejného hrníčku? Můžete mít vychytaný samomíchací hrnek a navíc z kolekce Star Wars s potiskem Darth Wadera. Hrneček využívá Sílu k zamíchání každého nápoje, stačí zmáčknout tlačítko. Objem: 320 ml Baterie nejsou součástí balení (2 ks AAA) Nevhodné pro mytí v myčce a pro použití v mikrovlnné troubě.

Hrnek Star Wars Episode VII - Kylo Ren First Order

Hrníček s potiskem Star Wars Episode VII - Kylo Ren First Order, objem hrnku je 320 ml.

Hrnek Star Wars Episode VII - BB-8 (logo)

Hrníček s potiskem Star Wars Episode VII - BB-8, objem hrnku je 320 ml.

Hrnek Premium Darth Vader

Nejtemnější postava temné strany síly - Darth Vader. Pro všechny fanoušky galaktické série Star Wars.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Hrnek Premium Darkside style

Gangnam style tentokrát ve hvězdném pojetí Star wars. Darth Vader také umí tantcovat. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Hrnek Premium Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Hrnek Premium Starwars walker

Také sci-fi stroje At-At z Hvezdných válek se občas musí vyvenčit :) vtipný potisk na motivy Star Wars.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Hrnek Premium At At

Pozor! AT-AT se blíží! Na silnici jim dejte rozhodně přednost, nebo budete zničeni obávaným Imperiem. Skvělý motiv pro všechny fanoušky kultovního seriálu Star Wars sedne skvěle na jakékoliv tričko nebo jiný dárek.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Černý hrnek Starwars coffee

Motiv pro všechny fanoušky Star wars, kteří si svou kávu chtějí vychutnat ve stylu Dark side.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pra...

Černý hrnek Darth Vader

Nejtemnější postava temné strany síly - Darth Vader. Pro všechny fanoušky galaktické série Star Wars.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při drže...

Černý hrnek Starwars walker

Také sci-fi stroje At-At z Hvezdných válek se občas musí vyvenčit :) vtipný potisk na motivy Star Wars.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při dr...

Černý hrnek Darkside style

Gangnam style tentokrát ve hvězdném pojetí Star wars. Darth Vader také umí tantcovat. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pravé ruce, ...

Černý hrnek At At

Pozor! AT-AT se blíží! Na silnici jim dejte rozhodně přednost, nebo budete zničeni obávaným Imperiem. Skvělý motiv pro všechny fanoušky kultovního seriálu Star Wars sedne skvěle na jakékoliv tričko nebo jiný dárek.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehc...