Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnek star wars menici

Nalezeno:    380 produktů

Hrnek Star Wars - Space Battle, měnící

Keramický hrnek s motivem populární sci-fi série Star Wars - Hvězdných válek, který se mění podle teploty nápoje. Nevhodné do myčky na nádobí či do mikrovlnky.

Hrnek Star Wars - Darth Vader, měnící

Keramický hrnek s motivem populární sci-fi série Star Wars - Hvězdných válek, který se mění podle teploty nápoje. Nevhodné do myčky na nádobí či do mikrovlnky.

Hrnek Latte Star Wars - Leila, měnící se

Černý keramický hrnek Latte s obrázkem princezny Leily a droida R2-D2 ze Star Wars - Hvězdných válek. Grafika hrnku se mění podle teploty nápoje.

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Nalij horký nápoj a objev hrdiny v logu Star Wars. Musíš mít! Materiál: keramika Nevhodný pro mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Nalij horký nápoj a objev hrdiny v logu Star Wars. Musíš mít! Materiál: keramika Nevhodný pro mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

Hrnek Star Wars - Hvězda smrti měnící se 300 ml

Neoblomný záporák záporáků Darth Vader je na tomto teplem měnícím se hrnku Hvězda smrti. Jestli patříš k Temné straně, tak si vychutnej svůj nápoj. Jen nalij něco horkého a ukáže se Hvězda smrti. Objem: 300 ml. Materiál: keramika. Nevhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

Kulatý hrnek - Star Wars

Originální kulatý hrnek Star Wars v dárkovém balení. Hrneček má pěkný a barevný design. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce.

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Bílý keramický hrnek s barevným potiskem.; Obsah hrnku:

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Bílý keramický hrnek vyvedený ve tvaru masky Troopera,

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Keramický hrnek s grafikou vesmírné lodě Millenium Falcon.;

STAR WARS HRNEK LATTE/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou populárního ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Keramický latte hrnek s logem a grafikou Leia a

STAR WARS HRNEK LATTE/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou populárního ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Keramický latte hrnek s logem a grafikou lorda

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Keramický bílý hrnek s logem a grafikou slavné sci-fi ságy.

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Keramický hrnek s grafikou Darth Vader, postavy ze sci-fi

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Keramický metalický hrnek s logem a grafikou slavné sci-fi

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnky z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Sada čtyř keramických hrnků s grafikou Darth Vadera,

Malý plastový hrnek - Star Wars

Malý plastový hrnek na motivy Star Wars o objemu 350 ml. Tento hrnek má oficiální licenci. Vhodný do mikrovlnky, nebo myčky.

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ 3D/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Bílý keramický hrnek vyvydený ve tvaru masky

STAR WARS HRNEK MINI KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu dárkových, sběratelských, upomínkových produktů s logem a grafikou z populární sagy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Balení dvou kusů malých černých keramických hrnků

STAR WARS DÁRKOVÝ SET HRNEK/

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Dárkový set s logem filmu a grafikou Star Wars. Balení

STAR WARS DÁRKOVÝ SET HRNEK/

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Dárkový set s logem filmu a grafikou Star Wars. Balení

Dětský hrnek v dárkové krabici - Star Wars

Keramický hrnek Star Wars v originální krabici. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce. Je vhodný i pro použití v mikrovlné troubě.

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/ ROGUE ONE

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Černý keramický hrnek s logem a grafikou slavné sci-fi ságy.;

Star Wars - Logo,hrnek (měnící se) Hrnek

; Nalij horký nápoj a objev hrdiny v logu Star Wars. Musíš mít!; ; Materiál: keramika; Nevhodný pro mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě;

Hrnek v dárkové krabici - Darth Vader

Keramický hrnek Darth Vader v originální krabici. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce. Je vhodný i pro použití v mikrovlné troubě.

Hrnek Star Wars VIII: The Last Jedi - Glossary, měnící se

Keramický hrnek s grafikou filmu Star Wars VIII: The Last Jedi, která se mění podle teploty nápoje uvnitř. Odkazy video (anglicky)

Hrnek Star Wars - Blueprint BB-8, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida BB-8 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - Blueprint R2-D2, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida R2-D2 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Darth Vader 310ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Star Wars - BB-8 hrnek měnící obrázek dle teploty 300 ml

Keramický hrnek s obrázkem oblíbeného robůtka BB-8. Potisk se změní poté, co do hrnku nalijete horký nápoj!

Star Wars - R2-D2 hrnek měnící obrázek dle teploty 300 ml

Keramický hrnek s obrázkem oblíbeného droida R2-D2. Potisk se změní poté, co do hrnku nalijete horký nápoj!

Deštník měnící barvy Star Wars - Characters

Tento jedinečný deštník s postavičkami ze Star Wars změní barvu ve chvíli, kdy zvlhne. Umožňuje to tekutý reaktivní materiál uvnitř.

Star Wars Proměňovací hrnek 315 ml, černá

Černý měnící se keramický hrnek s logem Star Wars. Při zahřátí hrnku dojde k zabarvení loga. Hrnek je balený v dárkové kartonové krabičce s potiskem. Není vhodný do myčky nádobí.

Hrnek Star Wars - Resistance

Bílý keramický hrnek s grafikou podle hvězdné sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek, vhodný zvláště pro Rebely.

Hrnek Star Wars rebels

Představujeme hrnek Star Wars Rebels, z kterého dětem bude ranní čaj či kakao chutnat ještě lépe. Objem: 350 ml. Vyrobeno z PVC. Přibližné rozměry: 8 x 8,5 x 10,5 cm.

Sklenice Star Wars - Kylo Ren měnící se 400 ml

Teplem měnící se sklenice se záporákem Kylo Renem z filmu Star Wars: Síla se probouzí... • Objem: 400 ml • Nevhodné pro mytí v myčce na nádobí a k použití v mikrovlnné troubě

Sklenice Star Wars - Kylo Ren měnící se 400 ml

Hrdinové nemusí být jen kladní, záporáci jsou také velmi oblíbení, hlavně co se týká série filmů Star Wars. Všichni fanoušci Kylo Rena teď mohou pít ze stylové sklenice s jeho obrázkem, který teplem mění barvu. Pořiďte si ho domů i vy. Objem: 400 ml Nevhodné pro mytí v myčce a pro použití v mikrovlnné troubě.

Star Wars keramický hrnek Droidi

Star Wars keramický hrnek Droidi Hrnek pro milovníky Star Wars

Hrnek Star Wars - Rebel Symbol

Bílý keramický hrnek s grafikou Star Wars - Hvězdných válek, s modrým symbolem Rebelů.

Hrnek Star Wars - Empire Symbol

Černý keramický hrnek s grafikou Star Wars - Hvězdných válek, s červeným symbolem Impéria.

Hrnek Star Wars - 40 Years

Stylový keramický hrnek s grafikou ke 40.tému výročí hvězdné ságy Star Wars.

Hrnek Star Wars - R2D2, metalický

Keramický hrnek s metalickým povrchem a grafikou podle Star Wars - Hvězdných válek, s ikonou droida R2D2 na přední straně a s modrým logem Star Wars na opačné.

Hrnek Star Wars - Milenium Falcon

Keramický hrnek s grafikou Star Wars - Hvězdných válek. Vydejte se spolu s Rey a legendárním Millennium Falconem napříč hyperprostorem!

Hrnek Star Wars - Jedi Master

Zelený keramický hrnek se symbolem řádu rytířů Jedi ze Star Wars - Hvězdných válek. Hrnek zdobí nápis May the Force be with You ( Nechť Tě provází síla ).

Hrnek Star Wars - Han Solo

Červeno-modrý keramický hrnek s grafikou galaktického pašeráka Hana Sola z filmové sci-fi ságy Star Wars - Hvězdné války. Hrnek zdobí nápis Captain of the Millennium Falcon ( Kapitán lodi Millennium Falcon). Hrnek vhodně doplní tato hezká miska.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper, metalický

Hezký hrnek s metalickým povrchem a grafikou podle sci-fi ságy Hvězdné války - s ikonou imperiálního vojáka Stormtroopera a logem Star Wars.

Hrnek Star Wars - Death Trooper

Hrnek s motivem Death Troopera, nejnovějšího přírůstku na straně Impéria ze Star Wars - Hvězdných válek. Na dně hrnku motiv Hvězdy smrti. Hrnek není vhodný pro použití v mikrovlnce či myčce nádobí.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D

Originální hrnek "Star Wars - Stormtrooper" Přidejte se k temné straně síly a vychutnejte si svou kávu z originálního keramického hrnku v podobě masky imperiálního vojáka Stormtroopera. Skvělý dárek pro všechny milovníky Star Wars - Hvězdných válek • Velmi kvalitně zpracovaný keramický hrnek o objemu 300ml • Vnitřní strana hrnku je bílá • V balení spolu s pokličkou MERCHSW

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D

Originální hrnek "Star Wars - Stormtrooper" Přidejte se k temné straně síly a vychutnejte si svou kávu z originálního keramického hrnku v podobě masky imperiálního vojáka Stormtroopera. Skvělý dárek pro všechny milovníky Star Wars - Hvězdných válek! • Velmi kvalitně zpracovaný keramický hrnek o objemu 300ml • Vnitřní strana hrnku je bílá. • V balení spolu s pokličkou.

Hrnek Star Wars Tie Fighter

Hrníček s potiskem Star Wars Tie Fighter, objem hrnku je 320 ml.

Star Wars BB8 350ml hrnek

Hrnek Star Wars - BB8 3D 350 ml, na kávu či čaj ve tvaru nejmilejšího robůtka galaxie. Objem: 350 ml. Materiál: keramika. Nevhodné pro mytí v myčce a pro použití v mikrovlnné troubě.

Hrnek Star Wars - Imperiální útok

Jste věrni lordu Vaderovi? Pak je tento hrnek určen pro Vás. A vy rebelové, utíkejte. Naše tanky AT-AT Vás snadno rozdrtí. Hrníček s potiskem Imperiálního útoku ze Star Wars. Objem hrnku je 320 ml.

Star Wars: Keramický hrnek BB8

Keramický hrnek Star Wars pozitivně naladí a ranní čaj či kakao si patřičně vychutnáte. Pro pohodlné držení má hrneček velké ucho. Hrnek je zabalený v dárkové krabičce. Keramický hrnek lze ohřívat v mikrovlnné troubě i umývat v myčce. Objem: 300 ml Rozměry: výška 9,5 cm, průměr 8 cm

Hrnek Star Wars - Kylo Ren

Hrníček s motivem Kylo Ren - záporákem ze sedmé epizody Star Wars. Oficiálně licencovaný produkt. Objem hrnku je 325 ml.

heo Hrnek Chewbacca Star Wars

Objem: 0,35 l Hmotnost: 700 g Oficiálně licencovaný produkt

Keepcup - Star Wars Chewbacca / L, hrnek Hrnek

; Limitovaná edice KeepCup pro fanoušky Star Wars!; ; Edice Star Wars od KeepCup představuje každodenní souboj mezi temnou a světlou stranou. Tyto strany reprezentuje zejména pohodlí či konzumní způsob života a uvědomělé ekologické chování,

Keepcup - Star Wars Bb8 / S, hrnek Hrnek

; KeepCup x Star Wars BB8 S - originální KeepCup přímo ze středu Hvězdných válek. Vyhněte se používání jednorázových kelímků, mějte svůj KeepCup vždy po ruce, ať už doma nebo v oblíbené kavárně. Nápoj udrží o dvacet minut déle teplý, má

Star Wars - Stormtrooper - 3D Mug, hrnek Hrnek

; Hrnek tvarovaný jako 3D helma. Ručně malované detaily. Nevhodné pro použití v myčce nebo mikrovlnné troubě.; ;

Hrnek Star Wars Episode VIII - Death Star

Keramický hrnek s grafikou Hvězdy smrti a nového filmu Star Wars Episode VIII.

Hrnek Star Wars - Star Wars A New Hope

Keramický hrnek s motivem originálního plakátu filmu Star Wars A New Hope.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Chewbacca 320ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Captain Phasma 320ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: