Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnek star wars menici

Nalezeno:    351 produktů

Game Of Thrones

Královský místodržitel Jon Arryn byl nalezen mrtev v paláci hlavního města Westerosu, King’s Landing. Události tím dostávají rychlý spád. Vžijte se do rolí dvou významných westerosských velmožů, Morse "Řezníka" Westforda, rangera Noční hlídky a Alestera Sarwycka, člena řádu Rudého kněžstva. Dějišti jejich zprvu oddělených příběhů se stanou čtenářům dobře známá sídelní místa jednotlivých rodů jako jsou Castle Black, Riverspring, The Wall nebo Castlewood.  Mors Westerford a Alester Sarwyck jsou s...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Lines

Lines je abstraktní hlavolam ve stylu „zen”, jehož forma je stejně důležitá jako obsah. Umísťuj nebo odstraňuj puntíky, abys inicioval barevný závod, který vyplní obrázek. Barva, která ovládne závod, vyhrává. Tento jednoduchý nápad se rychle stává komplikovaným kvůli 6 herním režimům: Bod, Gumička, Lano, Nůž, Smíšený a Nekonečný.   U edice PC/Steam jsme zvýšili úroveň obtížnosti a přidali jsme speciální výzvu: nekonečný režim. Kromě toho mohou hráči tvořit a sdílet vlastní úrovně díky editorovi...

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Lantern

„Dlouho, dávno, žila velmi smutná princezna. Cítila, jak je nemilovaná a nešťastná, takže všechno kolem ní se stalo šedé a bez života. Celá krajina je tak bez života a radosti. Náš příběh začíná, když se jediný, osamělý lampion rozzářila v odlehlé vesnici...“   Staň se větrem a řiď krásný a létající lampion, který nese důležitou zprávu o trvalé lásce a přináší život i barvy světu kolem Tebe. Objevte čtyři krásné světy, každý má jiný motiv, naturální prostředí a architekturu. Přenáší živé, vesel...

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Hrnek Star Wars - Světelný meč, měnící se

Hrnek se světelnými meči podle populární hvězdné ságy Star Wars, který mění motiv podle teploty.

Hrnek Latte Star Wars - Leila, měnící se

Černý keramický hrnek Latte s obrázkem princezny Leily a droida R2-D2 ze Star Wars - Hvězdných válek. Grafika hrnku se mění podle teploty nápoje.

Hrnek Star Wars - Space Battle, měnící

Keramický hrnek s motivem populární sci-fi série Star Wars - Hvězdných válek, který se mění podle teploty nápoje. Nevhodné do myčky na nádobí či do mikrovlnky.

Hrnek Star Wars - Logo Characters, měnící se

Užijte si svůj oblíbený nápoj z hrnku, který zdobí grafika sci-fi filmů Star Wars - Hvězdné války. Hrnek mění obrázky podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - Darth Vader, měnící

Keramický hrnek s motivem populární sci-fi série Star Wars - Hvězdných válek, který se mění podle teploty nápoje. Nevhodné do myčky na nádobí či do mikrovlnky.

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Nalij horký nápoj a objev hrdiny v logu Star Wars. Musíš mít! Objem: 315 ml. Materiál: keramika. Nevhodný pro mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Nalij horký nápoj a objev hrdiny v logu Star Wars. Musíš mít! Materiál: keramika Nevhodný pro mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

Hrnek Star Wars - Hvězda smrti měnící se 300 ml

Neoblomný záporák záporáků Darth Vader je na tomto teplem měnícím se hrnku Hvězda smrti. Jestli patříš k Temné straně, tak si vychutnej svůj nápoj. Jen nalij něco horkého a ukáže se Hvězda smrti... Objem: 300 ml Materiál: keramika Nevhodné do myčky a mikrovlnné trouby

Hrnek Star Wars - Hvězda smrti měnící se 300 ml

Neoblomný záporák záporáků Darth Vader je na tomto teplem měnícím se hrnku Hvězda smrti. Jestli patříš k Temné straně, tak si vychutnej svůj nápoj. Jen nalij něco horkého a ukáže se Hvězda smrti. Objem: 300 ml. Materiál: keramika. Nevhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

Hrnek Star Wars - Hvězda smrti měnící se (0,3 l)

Jestli patříš k Temné straně, tak si vychutnej svůj nápoj. Jen nalij něco horkého a ukáže se Hvězda smrti.

Kulatý hrnek - Star Wars

Originální kulatý hrnek Star Wars v dárkovém balení. Hrneček má pěkný a barevný design. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce.

Malý plastový hrnek - Star Wars

Malý plastový hrnek na motivy Star Wars o objemu 350 ml. Tento hrnek má oficiální licenci. Vhodný do mikrovlnky, nebo myčky.

Dětský hrnek v dárkové krabici - Star Wars

Keramický hrnek Star Wars v originální krabici. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce. Je vhodný i pro použití v mikrovlné troubě.

Star Wars hrnek s droidem BB8

Keramický hrnek Star Wars pozitivně naladí a ranní čaj či kakao si patřičně vychutnáte. Pro pohodlné držení má hrneček velké ucho. Hrnek je zabalený v dárkové krabičce. Keramický hrnek lze ohřívat v mikrovlnné troubě i umývat v myčce. Objem: 300 ml Rozměry: výška 9,5 cm, průměr 8 cm

Hrnek v dárkové krabici - Darth Vader

Keramický hrnek Darth Vader v originální krabici. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce. Je vhodný i pro použití v mikrovlné troubě.

Hrnek Star Wars: Han Solo - Sunset, měnící se

Stylový keramický hrnek s postavami ze světa Star Wars - Hvězdných válek. Galaktičtí hrdinové se vám vybarví podle teploty nápoje uvnitř!

Hrnek Star Wars VIII: The Last Jedi - Glossary, měnící se

Keramický hrnek s grafikou filmu Star Wars VIII: The Last Jedi, která se mění podle teploty nápoje uvnitř. Odkazy video (anglicky)

Hrnek Star Wars - Blueprint BB-8, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida BB-8 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - Blueprint R2-D2, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida R2-D2 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - I Love You, I Know, měnící se

Hrnek s grafikou Hana Sola a princezny Leiy ze Star Wars, populární filmové sci-fi série Hvězdné války. Hrnek mění obrázky podle teploty nápoje uvnitř, kromě dvojice hrdinů se na něm zobrazuje znak Rebelů či nápis I Love You, I Know

Hrnek Star Trek, měnící se

Nádherný barevný hrnek s grafikou podle napínavých scifi filmů Star Trek. S ním se vám bude z velitelského můstku dobře pít. Hrnek mění motiv v závislosti na teplotě nápoje uvnitř. Dodáváme v tematické krabičce.

Star Wars - R2-D2 hrnek měnící obrázek dle teploty 300 ml

Keramický hrnek s obrázkem oblíbeného droida R2-D2. Potisk se změní poté, co do hrnku nalijete horký nápoj!

Deštník měnící barvy Star Wars - Characters

Tento jedinečný deštník s postavičkami ze Star Wars změní barvu ve chvíli, kdy zvlhne. Umožňuje to tekutý reaktivní materiál uvnitř.

Hrnek Star Wars - Resistance

Bílý keramický hrnek s grafikou podle hvězdné sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek, vhodný zvláště pro Rebely!

Hrnek Star Wars - Porg

Máte rádi Porgy z filmu Star Wars Episode VIII? Pak je tento hezký keramický hrnek určen právě pro vás!

Hrnek Star Wars - Chewie

Dejte si hrnek čaje, kakaa nebo kávy spolu s chlupáčem Chewbaccou! Stylový keramický hrnek na motivy filmu Star Wars Episode VIII vás rázem přenese do mezihvězdného prostoru.

Hrnek Star Wars - Solo

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj s hrnkem podle nového filmu ze světa Star Wars - Hvězdných válek, s oblíbeným vesmírným darebákem Hanem Solem!

Hrnek Star Wars - Stormtrooper

Dimensions: 350ml - 12 (w) x 10.5 (h) x 9 (d) cm Composition: Stoneware

Hrnek Star Wars - R2D2

Dimensions: 350ml - 12 (w) x 10.5 (h) x 9 (d) cm Composition: Stoneware

Hrnek Star Wars - C3PO

Dimensions: 350ml - 12 (w) x 10.5 (h) x 9 (d) cm Composition: Stoneware

Hrnek Star Wars - Stormtrooper

Dimensions: 350ml - 12 (w) x 10.5 (h) x 9 (d) cm Packaging: Gift box Composition: Stoneware

Star Wars - Sklenice "Trooper" měnící barvu dle teploty 400 ml

Sklenice s motivem Star Wars Rogue One - Death Trooper a DT logo - měnící barvu dle teploty

Sklenice Star Wars - Kylo Ren měnící se 400 ml

Teplem měnící se sklenice se záporákem Kylo Renem z filmu Star Wars: Síla se probouzí. Objem: 400 ml. Nevhodné pro mytí v myčce a pro použití v mikrovlnné troubě.

Sklenice Star Wars - Kylo Ren měnící se 400 ml

Teplem měnící se sklenice se záporákem Kylo Renem z filmu Star Wars: Síla se probouzí... • Objem: 400 ml • Nevhodné pro mytí v myčce na nádobí a k použití v mikrovlnné troubě

Star Wars keramický hrnek Droidi

Keramický hrnek pro děti o objemu 300 ml. s motivem hrdinů z filmu Star Wars. Hrnek je originální dárek pro milovníky filmů Star Wars.

Hrnek Star Wars - Rebel Symbol

Bílý keramický hrnek s grafikou Star Wars - Hvězdných válek, s modrým symbolem Rebelů.

Hrnek Star Wars - 40 Years

Stylový keramický hrnek s grafikou ke 40.tému výročí hvězdné ságy Star Wars.

Hrnek Star Wars - R2D2, metalický

Keramický hrnek s metalickým povrchem s ikonou droida R2D2 na přední straně a s logem Star Wars na druhé.

Hrnek Star Wars - Jedi Master

Zelený keramický hrnek se symbolem řádu rytířů Jedi ze Star Wars - Hvězdných válek. Hrnek zdobí nápis May the Force be with You ( Nechť Tě provází síla ).

Hrnek Star Wars - Han Solo

Červeno-modrý keramický hrnek s grafikou galaktického pašeráka Hana Sola z filmové sci-fi ságy Star Wars - Hvězdné války. Hrnek zdobí nápis Captain of the Millennium Falcon ( Kapitán lodi Millennium Falcon). Hrnek vhodně doplní tato hezká miska.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper, metalický

Hezký hrnek s metalickým povrchem a grafikou podle sci-fi ságy Hvězdné války - s ikonou imperiálního vojáka Stormtroopera a logem Star Wars.

Hrnek Star Wars Master Yoda

Bílý hrnek na kávu s mistrem Yodou, jeho citátem a světelnými meči, vychutnejte si doušek něčeho dobrého v galaktickém stylu Star Wars - Hvězdných válek! Oficiálně licencovaný produkt.

Hrnek Star Wars - Millenium Falcon

Metalický king size hrnek pro fandy Star Wars - Hvězdných válek. Speciální povrchová úprava vytváří zajímavý efekt, hrnek navíc pojme opravdu galaktickou porci raní kávy. Vydejte se spolu s Rey a legendárním Millennium Falconem napříč hyperprostorem!

Hrnek Star Wars - Death Trooper

Hrnek s motivem Death Troopera, nejnovějšího přírůstku na straně Impéria ze Star Wars - Hvězdných válek. Na dně hrnku je motiv Hvězdy smrti. Hrnek není vhodný pro použití v mikrovlnce či myčce nádobí.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D

Originální hrnek "Star Wars - Stormtrooper" Přidejte se k temné straně síly a vychutnejte si svou kávu z originálního keramického hrnku v podobě masky imperiálního vojáka Stormtroopera. Skvělý dárek pro všechny milovníky Star Wars - Hvězdných válek • Velmi kvalitně zpracovaný keramický hrnek o objemu 300ml • Vnitřní strana hrnku je bílá • V balení spolu s pokličkou MERCHSW

Alu hrnek Star Wars Yoda

EUROSWAN Alu hrnek Star Wars Yoda ALU hrnek Star Wars Yoda s velkým plastovým uchem pro pohodlné držení, dvojitá stěna hrníčku má dobré izolační vlastnosti, výška hrnku 10 cm, průměr 8,5 cm Hrníček se bude hodit zejména při stanování. Materiál: Hliník, Plast Rozměr: 400 ml

Star Wars BB8 350ml hrnek

Hrnek Star Wars - BB8 3D 350 ml, na kávu či čaj ve tvaru nejmilejšího robůtka galaxie. Objem: 350 ml. Materiál: keramika. Nevhodné pro mytí v myčce a pro použití v mikrovlnné troubě.

Cestovní hrnek Star Wars - Stormtroopers

Vybavte se na cesty tímto keramickým hrnkem s grafikou imperiálních vojáků Stormtrooperů ze Star Wars - Hvězdných válek! Ať již vás vyšlou do ledových pustin Hothu nebo do žáru Mustafaru, tento hrnek vás bude vždy jistit!

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D

Originální hrnek „Star Wars – Stormtrooper“. Přidejte se k temné straně síly a vychutnejte si svou kávu z originálního keramického hrnku v podobě masky imperiálního vojáka Stormtroopera. Skvělý dárek pro všechny milovníky Star Wars – Hvězdných válek!• Velmi kvalitně zpracovaný keramický hrnek o objemu 300 ml• Vnitřní strana hrnku je černá • V balení spolu s pokličkou

Hrnek Star Wars - Darth Vader

Hrníček s oblíbeným záporákem Darthem Vaderem ze Star Wars. Oficiálně licencovaný produkt. Objem hrnku je 330 ml.

Hrnek Star Wars - 3D Porg

Stylový 3D hrnek ve tvaru Porga, ze kterého by pil nejeden Wookie.

heo Hrnek Chewbacca Star Wars

Objem: 0,35 l Hmotnost: 700 g Oficiálně licencovaný produkt

Hrnek Star Wars - Wookie Cookies

Dimensions: 325ml - 12 (w) x 11.5 (h) x 9 (d) cm Packaging: Gift box Composition: Stoneware

Hrnek Star Wars Episode VIII - Death Star

Keramický hrnek s grafikou Hvězdy smrti a nového filmu Star Wars Episode VIII.

Hrnek Star Wars - Star Wars A New Hope

Keramický hrnek s motivem originálního plakátu filmu Star Wars A New Hope.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper cestovní (470 ml)

Cestovní hrnek Star Wars – Stormtrooper udrží váš nápoj dlouho horký.

HRNEK PLASTOVÝ 3D STAR WARS, 315 ML

HRNEK PLASTOVÝ 3D STAR WARS, 315 ML, kategorie: PRO DĚTI | DĚTSKÉ STOLOVÁNÍ | STOLOVÁNÍ S HRDINOU

Hrnek 3D Star Wars - Boba Fett

Keramický 3D hrnek v podobě helmice Boby Fetta ze Star Wars - Hvězdných válek.

Hrnek Star Wars - Droid R2-D2

Kvalitní keramický hrnek s vyobrazením oblíbeného droida R2-D2 ze světa Star Wars.