Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnek star wars menici

Nalezeno:    337 produktů

Hrnek Star Wars - Světelný meč, měnící se

Hrnek se světelnými meči podle populární hvězdné ságy Star Wars, který mění motiv podle teploty.

Hrnek Latte Star Wars - Leila, měnící se

Černý keramický hrnek Latte s obrázkem princezny Leily a droida R2-D2 ze Star Wars - Hvězdných válek. Grafika hrnku se mění podle teploty nápoje.

Hrnek Star Wars - Darth Vader, měnící

Keramický hrnek s motivem populární sci-fi série Star Wars - Hvězdných válek, který se mění podle teploty nápoje. Nevhodné do myčky na nádobí či do mikrovlnky.

Hrnek Star Wars - Space Battle, měnící

Keramický hrnek s motivem populární sci-fi série Star Wars - Hvězdných válek, který se mění podle teploty nápoje. Nevhodné do myčky na nádobí či do mikrovlnky.

Kulatý hrnek - Star Wars

Originální kulatý hrnek Star Wars v dárkovém balení. Hrneček má pěkný a barevný design. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce.

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Bílý keramický hrnek s barevným potiskem.; Obsah hrnku:

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou dlouho očekávaného, sedmého pokračování slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Bílý keramický

STAR WARS HRNEK KERAMICKÝ/

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Keramický bílý hrnek s logem a grafikou slavné sci-fi ságy.

Malý plastový hrnek - Star Wars

Malý plastový hrnek na motivy Star Wars o objemu 350 ml. Tento hrnek má oficiální licenci. Vhodný do mikrovlnky, nebo myčky.

Dětský hrnek v dárkové krabici - Star Wars

Keramický hrnek Star Wars v originální krabici. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce. Je vhodný i pro použití v mikrovlné troubě.

STAR WARS HRNEK-SKLENICE-TÁCEK/TROOPER

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi herců a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Dárkový set s logem filmu s grafikou Troopera. Balení

STAR WARS HRNEK-KLÍČENKA-2 NÁLEPKY/R2D2

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.; Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.; Dárkový set s logem filmu a grafikou Star Wars. Balení

Hrnek v dárkové krabici - Darth Vader

Keramický hrnek Darth Vader v originální krabici. Tento produkt má oficiální licenci od výrobce. Je vhodný i pro použití v mikrovlné troubě.

Hrnek Star Wars VIII: The Last Jedi - Glossary, měnící se

Keramický hrnek s grafikou filmu Star Wars VIII: The Last Jedi, která se mění podle teploty nápoje uvnitř. Odkazy video (anglicky)

Hrnek Star Wars - Blueprint BB-8, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida BB-8 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - Blueprint R2-D2, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida R2-D2 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Darth Vader 310ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Star Wars - BB-8 hrnek měnící obrázek dle teploty 300 ml

Keramický hrnek s obrázkem oblíbeného robůtka BB-8. Potisk se změní poté, co do hrnku nalijete horký nápoj!

Deštník měnící barvy Star Wars - Characters

Tento jedinečný deštník s postavičkami ze Star Wars změní barvu ve chvíli, kdy zvlhne. Umožňuje to tekutý reaktivní materiál uvnitř.

Hrnek Star Wars - Resistance

Bílý keramický hrnek s grafikou podle hvězdné sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek, vhodný zvláště pro Rebely.

Hrnek Star Wars Droids

Keramický hrníček s potiskem podle populární série Star Wars, objem 0,3 l.

Hrnek Star Wars - Žvejkal

Hrníček s oblíbeným chlupáčem Žvejkalem ze Star Wars. Oficiálně licencovaný produkt. Objem hrnku je 325 ml.

Hrnek Star Wars Rebels

Hrníček s potiskem Star Wars Rebels, objem hrnku je 320 ml.

Keramický hrnek "Star Wars"

Hrnek pro všechny fandy Star WarsRozměry: 9x12x10 cmStar Wars - keramický hrnek Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do z...

Sklenice Star Wars - Kylo Ren měnící se 400 ml

Hrdinové nemusí být jen kladní, záporáci jsou také velmi oblíbení, hlavně co se týká série filmů Star Wars. Všichni fanoušci Kylo Rena teď mohou pít ze stylové sklenice s jeho obrázkem, který teplem mění barvu. Pořiďte si ho domů i vy. Objem: 400 ml Nevhodné pro mytí v myčce a pro použití v mikrovlnné troubě.

Star Wars keramický hrnek Droidi

Keramický hrnek pro děti o objemu 300 ml. s motivem hrdinů z filmu Star Wars. Hrnek je originální dárek pro milovníky filmů Star Wars.

Star Wars - porcelánový hrnek 325ml

Star Wars - porcelánový hrnek v dárkovém balení.

Hrnek Star Wars - Empire Symbol

Černý keramický hrnek s grafikou Star Wars - Hvězdných válek, s červeným symbolem Impéria.

Hrnek Star Wars - Rebel Symbol

Bílý keramický hrnek s grafikou Star Wars - Hvězdných válek, s modrým symbolem Rebelů.

Hrnek Star Wars - 40 Years

Stylový keramický hrnek s grafikou ke 40.tému výročí hvězdné ságy Star Wars.

Hrnek Star Wars - R2D2, metalický

Keramický hrnek s metalickým povrchem a grafikou podle Star Wars - Hvězdných válek, s ikonou droida R2D2 na přední straně a s modrým logem Star Wars na opačné.

Hrnek Star Wars - Milenium Falcon

Keramický hrnek s grafikou Star Wars - Hvězdných válek. Vydejte se spolu s Rey a legendárním Millennium Falconem napříč hyperprostorem!

Hrnek Star Wars - BB-8

Hrnek s vyobrazením astrodroida BB-8 a X-Wingy v pozadí z kultovních Hvězdných Válek - Star Wars.

Star Wars Han Solo - hrnek

Modrý keramický hrnek s motívem Han Solo ze slávné filmové ságy Star Wars. Obsah 460 ml, umývatelný v myčce na nádobí, vhodný do mikrovlnní trouby.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper, metalický

Hezký hrnek s metalickým povrchem a grafikou podle sci-fi ságy Hvězdné války - s ikonou imperiálního vojáka Stormtroopera a logem Star Wars.

Hrnek Star Wars - Death Trooper

Hrnek s motivem Death Troopera, nejnovějšího přírůstku na straně Impéria ze Star Wars - Hvězdných válek. Na dně hrnku motiv Hvězdy smrti. Hrnek není vhodný pro použití v mikrovlnce či myčce nádobí.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D

Originální hrnek "Star Wars - Stormtrooper" Přidejte se k temné straně síly a vychutnejte si svou kávu z originálního keramického hrnku v podobě masky imperiálního vojáka Stormtroopera. Skvělý dárek pro všechny milovníky Star Wars - Hvězdných válek! • Velmi kvalitně zpracovaný keramický hrnek o objemu 300ml • Vnitřní strana hrnku je bílá. • V balení spolu s pokličkou.

Hrnek Star Wars - První Řád

Hrníček se symbolem Prvního Řádu z kultovních Hvězdných Válek - Star Wars.

Hrnek Star Wars Tie Fighter

Hrníček s potiskem Star Wars Tie Fighter, objem hrnku je 320 ml.

Hrnek Star Wars - Imperiální útok

Jste věrni lordu Vaderovi? Pak je tento hrnek určen pro Vás. A vy rebelové, utíkejte. Naše tanky AT-AT Vás snadno rozdrtí. Hrníček s potiskem Imperiálního útoku ze Star Wars. Objem hrnku je 320 ml.

Hrnek Star Wars - Kylo Ren

Hrníček s motivem Kylo Ren - záporákem ze sedmé epizody Star Wars. Oficiálně licencovaný produkt. Objem hrnku je 325 ml.

3D Hrnek Star Wars (Stormtrooper)

FanStyle Hrnek Star Wars - Stormtrooper Na kávičku nebo na čajíček jedině s Temnou stranou Síly! S hrnkem ve tvaru helmy Stormtroopera budete blíže Impériu než kdykoli dříve. Mezi obyčejným nádobím bude tvarovaný hrneček vynikat!

Hrnek Premium Pacman Star Wars

. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Hrnek MAX Pacman Star Wars

. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 450 ml

Fotbalový hrnek Pacman Star Wars

. Keramický hrnek s motivem fotbalového míče, který se otáčí kolem své osy. 250 ml.

Star Wars keramický hrnek Droidi

Star Wars - keramický hrnek Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně r...

Star Wars keramický hrnek Droidi

Star Wars - keramický hrnek Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně r...

Magický hrnek Pacman Star Wars

. Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět. Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Černý hrnek Pacman Star Wars

. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pravé ruce, je nutné ho umístit cca doprostřed pravé třetiny roztažené plochy hrnku (ale zvolit ...

Hrnek Star Wars Episode VIII - Death Star

Keramický hrnek s grafikou Hvězdy smrti a nového filmu Star Wars Episode VIII.

Hrnek Star Wars Star Destroyer Sketch

Keramický hrníček s potiskem podle populární série Star Wars, objem 0,3 l.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Darth Vader 325ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Stormtrooper 320ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Kylo Ren 320ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Plastový hrnek Star Wars / hrneček Star Wars 350ml

Plastový hrnek, vhodný i do mikrovlnné trouby. Neobsahuje BPA.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Yoda 325ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Chewbacca 320ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars BB-8 320ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Keramický hrnek Star Wars / hrneček Star Wars Captain Phasma 320ml

Originální keramický hrnek, vhodný do mikrovlnné trouby i do myčky nádobí.

Plastový hrnek Star Wars / hrneček Star Wars II 350ml

Plastový hrnek, vhodný i do mikrovlnné trouby. Neobsahuje BPA.

Star Wars - hrnek Death Trooper 300 ml

Keramický hrnek s potiskem Death Troopera ze série Star Wars.

Hrnek Star Wars - Yoda When 900 Years

Stylový keramický hrnek s postavou Yody ze Star Wars - Hvězdných válek.

Hrnek Star Wars - Stormtrooper 3D (menší)

Stylový keramický hrnek na motivy hvězdné ságy Star Wars - Stormtrooper 3D. Nevhodné do myčky či mikrovlnky.

Hrnek Star Wars - Kylo Ren 3D

Stylový keramický hrnek na motivy hvězdné ságy Star Wars - Kylo Ren 3D.

Hrnek Star Wars Episode VIII - Orange Logo

Keramický hrnek s grafikou a oranžovým logem populární hvězdné série Star Wars - Hvězdné války.

Hrnek 3D Star Wars - Boba Fett

Keramický 3D hrnek v podobě helmice Boby Fetta ze Star Wars - Hvězdných válek.

Hrnek Star Wars - Villain Trooper 3D

Stylový keramický hrnek na motivy hvězdné ságy Star Wars - Villain Trooper 3D.

Hrnek Star Wars - Droid R2-D2

Kvalitní keramický hrnek s vyobrazením oblíbeného droida R2-D2 ze světa Star Wars.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: