Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnek star wars menici barvu

Nalezeno:    10 produktů

Star Wars - Sklenice "Trooper" měnící barvu dle teploty 400 ml

Sklenice s motivem Star Wars Rogue One - Death Trooper a DT logo - měnící barvu dle teploty

Hrnek Star Wars - Světelný meč, měnící se

Hrnek se světelnými meči podle populární hvězdné ságy Star Wars, který mění motiv podle teploty.

Hrnek Star Wars - Darth Vader, měnící

Keramický hrnek s motivem populární sci-fi série Star Wars - Hvězdných válek, který se mění podle teploty nápoje. Nevhodné do myčky na nádobí či do mikrovlnky.

Hrnek Star Wars - Blueprint BB-8, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida BB-8 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - Blueprint R2-D2, měnící se

Hrnek pro fanoušky sci-fi ságy Star Wars - Hvězdných válek! Grafika droida R2-D2 na hrnku se mění podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Užijte si svůj oblíbený nápoj z hrnku, který zdobí grafika sci-fi filmů Star Wars - Hvězdné války. Hrnek mění obrázky podle teploty nápoje uvnitř.

Hrnek Star Wars - logo měnící se 315 ml

Nalij horký nápoj a objev hrdiny v logu Star Wars. Musíš mít! Objem: 315 ml. Materiál: keramika. Nevhodný pro mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

CurePink Keramický hrnek Star Wars VIII/Hvězdné Války VIII: Měnící se černý 300 ml

Bílý keramický hrnek vhodný na cesty, který zdobí grafika droida R2-D2 ze Star Wars - Hvězdných válek. Vychutnejte si svůj oblíbený teplý nápoj i uprostřed studené galaxie!

Star Wars - R2-D2 hrnek měnící obrázek dle teploty 300 ml

Keramický hrnek s obrázkem oblíbeného droida R2-D2. Potisk se změní poté, co do hrnku nalijete horký nápoj!

STAR WARS Tropper - sklenička (5055964705039)

Sklenice na studené nápoje s tématem Star Wars, 450ml, měnící se Sklenička STAR WARS Tropper potěší všechny milovníky této legendární sci-fi ságy. Sklenička s objemem 450 ml zajistí dostatečný příjem tekutin nejen při sledování vašich oblíbených Hvězdných válek. Je vyrobena z odolného skla a doplněna o příznačnou grafiku postavy Tropper. Podle teploty nápoje navíc sklenička mění barvu na bílou či zelenou. Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj stylově ze skleničky STAR WARS Tropper. ...