Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnek minecraft

Nalezeno:    16 produktů

Hrnek Minecraft - TNT

Tento hrnek vás vyhodí do vzduchu! Obrazně, samozřejmě... Červený plastový hrnek ve stylu oblíbené videohry Minecraft s nápisem výbušniny TNT na třech stranách.

Hrnek Minecraft - Creeper

Stylový hrnek ve tvaru Creepera, vhodný do myčky i mikrovlnky.

Hrnek Minecraft - TNT

Stylový hrnek ve tvaru bedny s TNT, vhodný do myčky i mikrovlnky.

Hrnek Minecraft - Creeper

Plastový hranatý hrnek o objemu 236 ml který jistě potěší každého fanouška Minecraftu! Hrníček lze mýt v myčce, snese i horké nápoje.

Hrnek MAX Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 450 ml

Hrnek Premium Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Fotbalový hrnek Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Keramický hrnek s motivem fotbalového míče, který se otáčí kolem své osy. 250 ml.

Hrnek se lžičkou Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. keramický hrnek

Magický hrnek Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Plechový hrnek Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Nostalgický plechový hrneček o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný povrch je téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji.

Černý hrnek Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. Celý je v černé barvě. Oproti běžnému bílému hrnku není možné tisknout až do krajů a celá plocha je menší. Na okraji plochy, kterou je možné potisknout, je při bližším zkoumání vidět nepatrná hrana, tedy je podél celého hrnku z blízka lehce znatelný obdélník, jak je naznačeno na náhledovém obrázku. Pozor - aby byl vybraný potisk vidět přesně při držení v pravé ruce, je nutné ho umístit cca ...

Espresso hrnek s podšálkem Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. pravý porcelán, lehoučký hrnek, stejně jako vaše voňavé espresso, s podšálkem, výška 65 mm, průměr 56 mm a objem 90ml.

Hrnek Latte Grande 500 ml Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Glazovaný hrnek nejen na latte, ale samozřejmě i dobrý čaj :-) Rozměry: Výška - 15 cm Objem: 500 ml

Hrnek Latte 325ml Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Glazovaný hrnek nejen na latte, ale samozřejmě i dobrý čaj :-) Rozměry: Výška - 9,8 cm Objem: 325ml

Magický Hrnek Latte Grande 500ml Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Magický hrnek Latte Keep calm and dig on

Kdo zná Minecraft, ví... absolutní pecka současného gamingu!. Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat. Objem 325ml