Kde jsem:     >  Katalog

Hracka ryba plysova

Nalezeno:    6 produktů

Plyšová hračka s gumou Ryba

Plyšová hračka s termoplastickou gumou - Ryba 27x21cmZářivá hračka, kterou byste neměli minout. Její hlavní předností je začlenění termoplastického materiálu do designu hračky.Spojení klasického a oblíbeného plyše a termoplastu je velmi zajímavé a jedná tím o hračku dva v jednom.Co je termoplastická pryž?Termoplastická pryž (TPR rubber) je polymerní látka, která vykazuje termoplastické vlastnosti. Je netoxická, hypoalergenní a neobsahuje ftaláty. Můžete ji nalézt na spoustě výrobků od kartáčků ...

Plyšová žába Ryba

Zajímavý potisk ryby je jedním z našich mnoha zvířecích motivů. Lze využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů.. Veselá plyšová žába 27cm velká s tričkem. Tričko je vyrobeno zo 100% polyesteru a je možné ho svléknout a vyprat. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Plyšová ovečka Ryba

Zajímavý potisk ryby je jedním z našich mnoha zvířecích motivů. Lze využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů.. Roztomilá 20 cm vysoká ovečka s tričkem, na které si můžeš potisknout cokoliv. Tričko je samozřejmě pratelné. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Plyšák žirafa Ryba

Zajímavý potisk ryby je jedním z našich mnoha zvířecích motivů. Lze využít pro potisk jen tak, nebo obrázek využít pro ozdobení vlastních návrhů.. Veselá plyšová žirafa s tričkem 23 cm veliká. Tričko je možné svléknout a vyprat. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

PLYŠ Zvířátko zimní antarktida exkluzivní kolekce 5 druhů *PLYŠOVÉ HRAČKY*

Překrásná zvířátka z Antarktidy přece nesmí chybět ve tvé sbírce plyšáků Roztomilá zvířátka o velikosti 19cm jsou vyrobena z vysoce kvalitní heboučké plyše Stačí si vybrat Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro všechny milovníky roztomilých plyšáků Hračka v pěti variantách provedení Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček Od opičáka přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše Plyšová hračka je vhodná ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: