Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp switch sfp gigabit

Nalezeno:    1537 produktů

HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

Gigabit-SX-LC Mini-GBIC. 1 x 1000Base-SX port,konektor LC, full duplex, dosah až 550m. Ports1 LC 1000Base-SX port(IEEE 802.3z Type1000Base-SX)Duplex: full onlyPhysical characteristicsDimensions: 2.24(d) x 0.54(w) x 0.486(h) in. (5.69x 1.37 x 1.23 cm)Weight: 0.04 lb. (0.02 kg)CablingType: * 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding)diameter, graded-index, low metal content,multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectivelyMaximum distance: * 220 m (62....

Více informací
od 2 331 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2530-24G

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k podnikovým s...

Více informací
od 11 529 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2530-48G

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k podnikovým ...

Více informací
od 21 526 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG300-28

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 48 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * IGMP snooping: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Broadcast storm control: Ano * Number of VLANs: 256 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Podpora výběrového vysílán...

Více informací
od 8 541 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS716T

Netgear GS716T ProSafe 16-port Gigabit Smart Switch, 2x SFP slot

Více informací
od 3 408 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2920-24G

Porty USB: Ano Počet portů RJ-45: 20 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP řady 2920 jsou ideální pro malé a střední podniky, které požadují Switch s managementem v profesionálním provedení značkového výrobce. Umož...

Více informací
od 29 036 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear M5300-28GF3

Porty Počet portů SFP: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Stohovatelné přepínače Netgear M5300 z rodiny Next-Gen Edge představují špičkové řešení v oblasti řiditelných stohovatelných gigabitových přepínačů se zabudouvanou podporou 1...

Více informací
od 45 033 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-24

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1X port-base Access Control, Port Security * D-Link Safequare Engine * Smart C...

Více informací
od 3 289 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1910-48HP

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 32 000 Řada inteligentních řízených Gigabit Ethernet switchů ZyXEL XGS1910/GS1910 s 24 nebo 48 porty obsahuje inteligentní switche s volitelným 10GbE...

Více informací
od 18 285 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2530-48G-PoE

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k...

Více informací
od 25 171 Kč
Koupit nejlevněji

POE-150 Planet napájení po ethernetu IEEE802.3af

POE-150 a POE-150S jsou standardizované napájecí jednotky pro přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel. S instalovaným POE-150 můžete kombinovat digitální datový provoz s napájením po současném kabelu. Zařízení standardu IEEE802.3af sami detekují zda je připojené zařízení schopno být napájeno z Ethernetu. Rovněž jsou takto napájená zařízení chráněna i proti poškození chybným zapojením. Pokud nemáte přepínač s...

Více informací
od 1 223 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1900-8HP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8HP Switch Řada inteligentních řízených Gigabit Ethernet switchů ZyXEL GS1900-24E s 24 porty obsahuje inteligentní switch, který zajišťuje maximální propu...

Více informací
od 2 989 Kč
Koupit nejlevněji

MIKROTIK RB260GS

Napájení PoE: Ano DC jack: Ano Software Operační systém: MikroTik SwOS Konektory LAN 1000 Mbps: 5 Počet portů SFP: 1 Rozměry/Váha Šířka [mm]: 113 Výška [mm]: 28 Hloubka [mm]: 89 Váha [g]: 212 Síťové prvky Mikrotik jsou velmi populární díky svému výkonu a rozumné ceně. Dalším velmi zajímavým prvkem této rodiny síťových...

Více informací
od 857 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1100-8HP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano ZyXEL GS1100-8HP je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné řešení, jak podstatně zvýšit rychlost síťové komunikace díky podpoře 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernetu. Přepínač je možné postavit na stůl, namontovat na zeď nebo zasunout do rack...

Více informací
od 2 479 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Internerová správa: Ano * Podpora výběrového vysílání: Ano * Možnosti propojení...

Více informací
od 3 442 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 49 635 Kč
Koupit nejlevněji

AirLive GSH2004L-370 POE

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 AirLive POE-GSH2004L-370 je 20+4 Gigabit Web Smart PoE přepínač s podporou Power over Ethernet (PoE) na všech portech. Přepínač může být použit k napájení přístupových bodů,...

Více informací
od 7 215 Kč
Koupit nejlevněji

Mikrotik RB260GSP

MikroTik RB260GSP Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. PŘEHLED RouterBOARD RB260GSP je 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Na portech 2-5 umožňuje POE napájení připojených aktivních prvků o stejném příkonu, jakým je switch napájen. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gigabitový ethernet SFP port...

Více informací
od 1 119 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DES-1210-52

48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit * 48-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch * 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports * Advance power saving features * IEEE 802.3x Flow Control * Auto-Polarity Correction * Half-/Full-Duplex * Port trunking, 802.1p Priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1Q VLAN, Auto Voice VLAN * Web based management and SNMP * 19" Rackmount Installation

Více informací
od 5 952 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-16

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 12 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1X port-base Access Control, Port Security * D-Link Safequare Engine * Smart C...

Více informací
od 3 154 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-48

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 96 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 71.4 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * DHCP server: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * IGMP snooping: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Store-and-forward: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802....

Více informací
od 7 629 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-24P patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a...

Více informací
od 7 172 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-08P patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a škálovatelnost. Přepín...

Více informací
od 3 163 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG3424

Profesionální plně nastavitelný 24-portový switch 10/100/100 Mbps, 4x SFP slot, standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch se čtyřiadvaceti porty LAN 10/100/1000 Mbps a čtyřmi SFP sloty, díky kterým je možné switch osadit čtyřmi optickými moduly pro zakončení nebo prodlouž...

Více informací
od 4 405 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG300-52

Linksys-Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB Linksys-Cisco 48-port 10/100/1000 Gigabit<b> Switch s WebView - 48 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet portů - 4 x MiniGBIC sloty pro metalické nebo optické moduly (sdílené) - standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x,802.1p, 802.1q - podpora half duplex a full duplex modu a auto-negotiation pro všechny metal.porty 10/100/1000 - automatická detekce kabelu přímý/křížený - MDI/MDI-X - flow control mechanismus, použití backpressure pro half-duple...

Více informací
od 16 999 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-28

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-28 patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a ...

Více informací
od 3 474 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG2424

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch se čtyřiadvaceti porty LAN 10/100/1000 Mbps a čtyřmi SFP sloty, díky kterým je mož...

Více informací
od 3 909 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW208

Cisco SRW208 Switch, 8-port, 10/100MB Cisco SRW208 je prostřednictvím webového rozhraní plně manageovatelný switch, který uživatelům přináší 100Mbit rychlost připojení při nové úrovni inteligentní správy a zabezpečení sítě. K dispozici je osm 10/100 Mbps portů nabízejících moderní rozhraní pro současnou generaci síťových zařízení (serverů, pracovních stanic a zálohovacích strojů). Technické parametry: * Connector Type: RJ-45 * Interface: Ethernet 10Base-T/100Base-TX * Connector Type: 9 pin D-Su...

Více informací
od 3 385 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG2216

Porty Počet portů RJ-45: 16 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 32 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch s šestnácti porty LAN 10/100/1000 Mbps a dvěma SFP sloty, díky kterým je možné swit...

Více informací
od 3 056 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 23 890 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG3210

Profesionální plně nastavitelný 8-portový switch 10/100/1000 Mbps, 2x SFP slot, 1x konzolový port standard IEEE 802.3x, až 8000 MAC adres, vyrovnávací paměť 512KB, Auto MDI/MDIX, velké možnosti zabezpečení. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 8 Počet portů SFP: 2 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch s osmi porty LAN 10/100/1000 Mbps a dvěma SFP sloty, díky kterým je možné switch osadit dvěma optickými ...

Více informací
od 2 615 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS110TP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 4 000 Řada síťových produktů NETGEAR ProSafe nabízí širokou škálu snadno použitelných funkcí na profesionální úrovni s vysokou mírou zabezpečení. NETGEAR Pro...

Více informací
od 2 982 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28

Porty Počet portů RJ-45: 28 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete p...

Více informací
od 10 837 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG2452

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový inteligentní přepínač TP-LINK TL-SG2452 je navržen jako výkonný síťový nástroj pro menší a středně velké podniky. Je vybaven 48 gigabitovým porty RJ...

Více informací
od 8 419 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco WS-C2960-24-S

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 11 920 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SL2428

Porty Počet portů RJ-45: 28 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 12,8 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Inteligentní Fast Ethernet přepínač TP-LINK TL-SL2428 je navržen jako výkonný síťový nástroj pro menší a středně velké podniky. Je vybaven 24 Fast Ethe...

Více informací
od 2 845 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG5412F

Porty Počet portů RJ-45: 12 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Výkonný přepínač TP-LINK TL-SG5412F je navržen jako výkonný síťový nástroj pro pracovní skupiny, kanceláře a menší podniky. Poskytuje kompletní sadu funkcí Layer 2 pro správu. Nabídne maximální propustnost pro nejn...

Více informací
od 6 681 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS752TXS-100EUS

Profesionální síťový switch, 52 portů, 48x 10/100/1000 Mbps + 4x 10Gb sloty SFP pro podporu 10GEbps a 1G optických modulů, 128MB DDR SDRAM, 32MB flash paměti,plná podpora IPv6, LED indikátory. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rack: Ano Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Profesionální síťový switch s 48 1/100/1000 Mbps porty patří mezi první inteligentní přepínače s podporou 10 gigabitovým připojením. Výsledkem těchto parametrů je maxi...

Více informací
od 39 455 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear JGS524

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Netgear JGS524 s možností montáže do stojanu vám dává možnost využít maximální výkon a kapacitu, při zachování velice dostupné ceny. Díky Gigabit portům s podporou plně duple...

Více informací
od 3 049 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-3120-48TC

48-port 10/100/1000 Layer 2 Managed Gigabit Switch + 4-port Combo 1000BaseT/SFP * Managed Gigabit Ethernet Switch * 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * Including 4 Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2 HDMI ports for full-duplex 20Gbps stacking (up to 6 units/stack) * IEEE 802.1d Spanning Tree, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree, IEEE 802.1s Multiple STP * IEEE 802.1q Tagged VLAN &a IEEE 802.1p (4 queues) Priority Service * IEEE 802.1x port-based/mac-based access control, Guest VLAN * ...

Více informací
od 30 075 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SL3428

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 12,8 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Řízený L2 přepínač TP-LINK TL-SL3428 je určen pro malé a středně velké firmy. S 24 porty 10/100 Mbit/s, dvěma Gigabit porty 10/100/1 000 Mbit/s a dvěma G...

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG3216

Profesionální plně nastavitelný 16-portový switch 10/100/100 Mbps, 2x SFP slot, standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 16 Počet portů SFP: 2 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch s šestnácti porty LAN 10/100/1000 Mbps a dvěma SFP sloty, díky kterým je možné switch osadit dvěmi optickými moduly pro zakončení nebo prodloužení opt...

Více informací
od 4 418 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR FS728TP-100EUS

24portový inteligentní rychlý (10/100) řiditelný přepínač ProSafe™ se čtyřmi gigabitovými porty a 24portovým napájením přes ethernet (PoE) Přepínač FS728TP je nabitý balík s možnostmi připojení pro firmy, které potřebují určitý stupeň síťové správy a schopnost snadno nasadit bezdrátová řešení, VoIP telefony a pozorovací IP kamery. Všech 24 portů 10/100 tohoto inteligentního řiditelného přepínače zajišťuje přenos dat a napájení přes jeden ethernetový kabel. KEY FEATURES Všech 24 portů 10/100 s P...

Více informací
od 6 222 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SL3452

Porty Počet portů RJ-45: 50 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 17,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 100 Funkce Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Řízený L2 přepínač TP-LINK TL-SL3452 je určen pro malé a středně velké firmy. Se 48 porty 10/100 Mbit/s, dvěma Gigabit porty 10/100/1 000 Mbit/s a dvěma Gi...

Více informací
od 7 669 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DES-1210-28P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 12.8 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 28 * Instalace do Racku * Rozměry (š x h x v): - * Stohovatelné: - * Napájení: Power over Ethernet (PoE) Support * Spotřeba e...

Více informací
od 5 812 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG3424P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch se čtyřiadvaceti porty LAN 10/100/1000 Mbps a čtyřmi SFP sloty, díky kterým...

Více informací
od 9 968 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF200-24P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100 Mb/s * Switching capacity: 8.8 Gbit/s * 10G support: Ne * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Mezní poměr: Ano * Jumbo Frames support: Ano * IGMP snooping: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Broadcast storm control: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Zrcadlení portů: Ano * DHCP server: Ano * Vlastnosti sítě: Gigabit Ethernet * Síťový standa...

Více informací
od 4 648 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2530-24G Switch, 24×1000, SFP - J9776A#ABB

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)&lt;br&gt;Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Supports a maximum of 28 Gigabit Ethernet ports Paměť a procesor ARM9E @ 800 MHz, 128 MB flash, packet buffer size: 1.5 MB dynamically allocated, 256 MB DDR3 DIMM Čekací doba 100 Mb Laten...

HP 2530-48G-PoE+ Switch, 48×100/1000 POE, 4×SFP - J9772A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Porty 48 RJ-45 aut...

HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24×100/1000 POE, 4×SFP - J9773A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100...

HP 2530-48 Switch, 24×100,2×1000, 2×SFP - J9781A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Porty 48 RJ-45 autosensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Typ...

HP 2530-24-PoE+ Switch, 24×100 POE, 2×1000, 2×SFP - J9779A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na z...

HP 2920-24G Switch Europe 4x SFP

Výrobce: HP | Networking Třída produktu: Síťové switche (přepínače) administrovatelné Síťová architektura:&nbsp;&nbsp; GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed):&nbsp;&nbsp; Ano Počet portů 1000BaseT

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-48G Switch (J9728A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 44 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-24G Switch (J9726A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-48G Switch (J9728A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 44 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-48G Switch (J9728A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 44 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply.; Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: 1 MB flash Packet buffer size: 512 KB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8 µs 1000 Mb Latency: < ...

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: 1 MB flash Packet buffer size: 512 KB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8 µs 1000 Mb Latency: < ...

HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: 1 MB flash Packet buffer size: 512 KB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8 µs 1000 Mb Latency: < ...

350218 - HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-p

350217 - HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flex

MikroTik RB260GS 5-portový gigabit switch, SFP

RouterBOARD RB260GS je nástupce RB250GS. 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gigabitový ethernet SFP port. RouterBOARD RB260GS je 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové ...

MikroTik RB260GS 5-portový gigabit switch, SFP

RouterBOARD RB260GS je nástupce RB250GS. 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gigabitový ethernet SFP port. RouterBOARD RB260GS je 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové ...

MikroTik RB260GS 5-portový gigabit switch, SFP

RouterBOARD RB260GS je nástupce RB250GS. 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gigabitový ethernet SFP port. RouterBOARD RB260GS je 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové ...

MikroTik RB260GS 5-portový gigabit switch, SFP

RouterBOARD RB260GS je nástupce RB250GS. 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gigabitový ethernet SFP port. RouterBOARD RB260GS je 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové ...

HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2920-24G-PoE+ Switch (J9727A)

Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 20 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port, USB 1.1; Management, monitoring a konfigurace: HTTP - Hypertext Transfer Protocol, Telnet, SSH - Secure Shell, DNS, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, RMON - Remote Monitorin...

HP 2530-48G Switch - J9775A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Charakteristika řady 2530 Quality of Service (QoS) Traffic prioritization (IEEE 8...

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply.; Porty: (24) RJ-45

HP 2530-8G Switch 2x SFP

Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 2 dual-personality ports each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T IEEE 802.3u Type 100Base-Tx IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a SFP slot (for use with SFP transceivers) ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial ...

HP 2530-8G Switch 2x SFP

Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 2 dual-personality ports each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T IEEE 802.3u Type 100Base-Tx IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a SFP slot (for use with SFP transceivers) ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial ...

HP 2530-8G Switch 2x SFP

Ports 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Media Type: Auto-MDIX Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 2 dual-personality ports each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T IEEE 802.3u Type 100Base-Tx IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a SFP slot (for use with SFP transceivers) ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial ...

Aruba 2530-24G-PoE+ Switch - J9773A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) - Tichý chod - regulace rychlosti větráků - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka Charakteristika řady 2530 Quality of Service (QoS) Traf...

Aruba 2530-24G-PoE+ Switch - J9773A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) - Tichý chod - regulace rychlosti větráků - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka Charakteristika řady 2530 Quality of Service (QoS) Traf...

HP 2530-24G Switch Europe 4x SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Montáž Mounts in an EIA-standard 19-inch telco rack or equipment cabinet (rack-mounting kit available); horizontal surface mounting; wall mounting Pamäť a procesor Processor : ARM9E @ 800 MHz, 128 ...

HP 2530-24G Switch Europe 4x SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Montáž Mounts in an EIA-standard 19-inch telco rack or equipment cabinet (rack-mounting kit available); horizontal surface mounting; wall mounting Pamäť a procesor Processor : ARM9E @ 800 MHz, 128 ...

HP 2530-24G Switch Europe 4x SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Montáž Mounts in an EIA-standard 19-inch telco rack or equipment cabinet (rack-mounting kit available); horizontal surface mounting; wall mounting Pamäť a procesor Processor : ARM9E @ 800 MHz, 128 ...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 3.28 ft. (1 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Ra...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 22.97 ft. (7 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend R...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 3.28 ft. (1 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Ra...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 22.97 ft. (7 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend R...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 22.97 ft. (7 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend R...

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 3.28 ft. (1 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic Impedance: 100 ohms Crosstalk between pairs: 2% max Time delay: 1.31 nsec/ft Physical Properties: Cable Diameter: 0.180" Minimum Cable Bend Ra...

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) fixed 1000/10000 SFP+ ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP+ ports Paměť a procesor: 8 MB flash Packet buffer size: 1.5 MB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8...

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) fixed 1000/10000 SFP+ ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP+ ports Paměť a procesor: 8 MB flash Packet buffer size: 1.5 MB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8...

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) fixed 1000/10000 SFP+ ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP+ ports Paměť a procesor: 8 MB flash Packet buffer size: 1.5 MB Čekací doba: 100 Mb Latency: < 8...

HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE Pro...

HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE Pro...

HP PS1810-24G Switch

HP PS1810-24G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE Pro...

HPE 1420 8G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 8G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HPE 1420 5G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 5G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HPE 1420 5G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 5G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HPE 1420 8G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 8G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HPE 1420 5G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 5G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové tříd...

HP PS1810-8G Switch

HP PS1810-8G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE ProL...

HP PS1810-8G Switch

HP PS1810-8G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE ProL...

HP PS1810-8G Switch

HP PS1810-8G Switch Popis Řada přepínačů HPE PS1810 se skládá z inteligentně řízených a pevných konfiguračních přepínačů Gigabit Ethernet Layer 2, které jsou účelově navrženy pro práci s servery HPE ProLiant Gen8. Přepínače jsou určeny malým podnikům, kteří hledají integrovaný, snadno ovladatelný přepínač, který doplňuje řešení HPE ProLiant Gen8 Server. Série obsahuje modely s 8 a 24 porty. 8-portový model má inovativní design, který umožňuje jeho fyzické stohování na platformě HPE ProL...

HPE 1420 24G Switch

HPE 1420 24G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové třídy pro malé firmy a další, kteří hledají základní připojení typu Layer 2 plug-and-play pro svou síť. Řada přepínačů 1420 obsahuje de...

HPE 1420 24G Switch

HPE 1420 24G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové třídy pro malé firmy a další, kteří hledají základní připojení typu Layer 2 plug-and-play pro svou síť. Řada přepínačů 1420 obsahuje de...

HPE 1420 16G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 16G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnik...

HPE 1420 16G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 16G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnik...

HPE 1420 16G Switch

Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku HPE 1420 16G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnik...

HPE 1420 24G Switch

HPE 1420 24G Switch Popis Řada Switchů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z neřízených přepínačů Gigabit Ethernet pro malé firmy a další, kteří hledají plug-and-play základní propojení na 2. vrstvě pro svou síť, zahrnující levné modely PoE + a 10 gigabit. Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1420 se skládá z nespravovaných přepínačů Gigabit Ethernet podnikové třídy pro malé firmy a další, kteří hledají základní připojení typu Layer 2 plug-and-play pro svou síť. Řada přepínačů 1420 obsahuje de...

HPE 1920S 8G Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HPE 1920S 8G Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HPE 1920S 8G Switch

Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920S se skládá z pokročilých smart gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, které jsou určeny pro malé podniky v řešení, které je snadno ovladatelné. Série se skládá ze sedmi přepínačů, včetně přepínačů Gigabit Ethernet 8, 24 a 48 portů a modelů PoE + s 8, 24 a 48 porty, z nichž polovina portů podporuje POE +. Je k dispozici další 24-portový model PoE +, který podporuje PoE + na všech 24 portů. Všechny porty poskytují neblokující Gigabitový výkon. Některé ...

HPE 1820 24G Switch

HPE 1820 24G Switche HP 1820 poskytují vysoký výkon a zjednodušenou instalaci, která zvýší hodnotu investice do infrastruktury sítě. Řada HP 1820 je navržena pro přístupové vrstvy v podnikových sítích, které vyžadují Gigabit Ethernet pro pracovní stanice. Switch je možné použít pro menší organizace, které vyžadují snadnou instalaci a nižší celkové náklady. Síťový provoz můžete vyladit, či konfigurovat přímo přes GUI ve webovém prohlížeči. Snadné používání, jednoduchá instalace a správ...

HPE 1820 24G Switch

HPE 1820 24G Switche HP 1820 poskytují vysoký výkon a zjednodušenou instalaci, která zvýší hodnotu investice do infrastruktury sítě. Řada HP 1820 je navržena pro přístupové vrstvy v podnikových sítích, které vyžadují Gigabit Ethernet pro pracovní stanice. Switch je možné použít pro menší organizace, které vyžadují snadnou instalaci a nižší celkové náklady. Síťový provoz můžete vyladit, či konfigurovat přímo přes GUI ve webovém prohlížeči. Snadné používání, jednoduchá instalace a správ...

Aruba 2530 24G Switch

Aruba 2530 24G Přepínače HP 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k vaši síti. Hodí se především pro menší a středně velké podnikové sítě. Tyto switche poskytují kompletní Layer 2 funkce se zvýšeným zabezpečením, řízením priorit a podporou IPv6 protokolu. Jsou snadno ovladatelné a jsou jednoduché na instalaci. Některé modely navíc umožňují PoE+ napájení síťových prvků po ethernetovém kabelu. Nák...

Aruba 2530 8 Switch

Aruba 2530 8 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a voli...

Aruba 2530 8 Switch

Aruba 2530 8 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a voli...

Aruba 2530 8G Switch

Aruba 2530 24 PoE+ Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + ...

Aruba 2530 48 Switch

Aruba 2530 48 Switch Přehled Aruba 2530 Switch Series poskytuje bezpečnost, spolehlivost a snadnou použitelnost pro podniky, pobočky a malé střední podniky.Tato řada plně řízených Switchů poskytuje funkce 2 vrstvy se zvýšeným zabezpečením přístupu, ACL (Seznam pro řízení přístupu),prioritizací provozu, sFlow a IPv6 podporou. Nasazení správného rozměru je jednoduché díky výběru 8-, 24- a 48-portových modelů, které jsou k dispozici s porty Gigabit nebo Fast Ethernet, volitelným PoE + a vol...

HP ProCurve 2615-8- PoE Switch, 8×100 - J9565A#ABB

Porty 8 RJ-45 autosensing 10/100 PoE ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3af PoE), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full 2 dual-personality ports, each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T an IEEE 802.3u Type 100Base-TX an IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or an SFP slot (for use with SFP transceivers) 1 RJ-45 serial console port Paměť a procesor Processor : Freescale PowerPC 8313 @ 333 MHz, 32 MB flash, ...

HP 2530-8G-PoE+ Switch, 8×100/1000 POE, 2×Combo - J9774A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 8x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 67W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Přepínací kapacita 20...

HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-LR) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 1310 nm Electrical characteristics: Power consumption typical: 0.9 W Power consumption maximum: 1 W Cable type: Low metal content, single-mode fiber-optic, complying w...

HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-LR) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 1310 nm Electrical characteristics: Power consumption typical: 0.9 W Power consumption maximum: 1 W Cable type: Low metal content, single-mode fiber-optic, complying w...

HP 2530-24 Switch 24×100, 2×1000, 2×SFP - J9782A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Quality of Service (QoS) Traffic prioritization (IEEE 8...

HP 2620-24-PPoE+ Switch, 24×100, 12×POE, 2×SFP - J9624A#ABB

L3 switch s managementem IPv4/IPv6 statické a RIP směrování 12 x 10/100 +12 PoE x 10/100 + 2 x 100/1000 metalických portů + 2 x SFP 100/1000 porty PoE budget: 128W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at): až 30W na port Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, na zeď, pod stůl Porty 12 RJ-45 autosensing 10/100 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full; 12 RJ-45 autosensing 10/100 PoE+ ports(IEEE 802.3 Type 10B...

HP 2530-8G Switch, 8×100/1000, 2×Combo - J9777A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti větráků Montáž do 19“ racku, montáž na zeď Porty 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u ...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: