Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hoover so30par 011 5 let zaruka na motor

Nalezeno:    53 produktů

Hoover KS50PET 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Bezsáčkový vysavač Hoover KHROSS KS50PET 011 v metalicky červené barvě je praktickým společníkem ve vaší domácnosti. Ve vybavení je kobercová a podlahová hubice a Mini Turbo Pet kartáč.

Hoover SO40PAR 011 + 5 let záruka na motor

Sáčkový vysavač Hoover Sensory SO40PAR 011 v modrozelené kombinaci, s 72 dB je praktickým společníkem ve vaší domácnosti. Ve vybavení je kobercová a podlahová hubice a hubice Carpet Optimax.

Hoover TX62ALG 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Sáčkový vysavač energetické třídy A+++ s výstupním filtrem EPA 12. Akční rádius o deseti metrech přispívá k redukci doby vysávání a nízká hmotnost zaručuje pohodlnou manipulaci s vysavačem Hoover TX62ALG 011.

Hoover TX63SE 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Sáčkový vysavač v energetické třídě A+. Hoover TX63SE 011 s variabilním nastavením výkonu, LED displejem a ergonomicky tvarovanou rukojetí a příslušenstvím pro vysávání v autě a rotační hubicí mini turbo pet na zvířecí chlupy. Na plný sáček o objemu 3,5 l vás upozorní světelný indikátor.

Hoover TX50PET 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Sáčkový vysavač Hoover TX50PET 011 v energetické třídě A+ na koberce a tvrdé podlahy zaujme svým elegantním a kompaktním provedením. Disponuje kvalitní filtrací EPA 12, úložným prostorem pro příslušenství na těle pod víkem, ergonomickým zpracováním a bohatým doplňkovým příslušenstvím.

Hoover RC52SE 011 550W + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Bezsáčkový vysavač se samostatným cyklónovým systémem pro lepší separaci prachu. Hoover RC52SE 011 550W v energetické třídě A+ vyniká skvělými sacími výsledky na všech typech podlah včetně koberců. Nádoba na prach se vysypává velmi snadno pomocí technologie One Touch. K vysavači obdržíte i příslušenství pro vysávání v autě.

Hoover BR30PET 011 + 5 let záruka na motor

Vysavač pro suché sání Hoover BR30PET 011 v energetické třídě A+ s příkonem 550 W je navržen pro snadné a efektivní vysávání koberců a tvrdých podlah. Tento bezsáčkový vysavač s velkou nádobou na prach a držadlem na přenášení vám usnadní domácí úklid.

Hoover ST50ALG 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Bezsáčkový vysavač Hoover ST50ALG 011 na koberce a tvrdé podlahy v en. třídě A+ s multicyklonovou technologií Airvolution s kompaktním stlačováním prachu, stálou sací silou, možností regulace, HEPA filtrem 13 a bohatým příslušenstvím. Nádoba na prach až 10 l s ochranou stříbrnými ionty.

Hoover TX60PET 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Sáčkový vysavač Hoover TX60PET 011 v energetické třídě A++ na koberce a tvrdé podlahy. Ve výbavě má přehledný LED displej pro intuitivní ovládání a indikaci naplnění sáčku, kvalitní filtraci EPA 12, ergonomickou rukojeť a bohaté doplňkové příslušenství.

Hoover RC50PAR 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Bezsáčkový vysavač Reactive RC50PAR 011 přináší samostatný cyklónový systém, velmi tichý chod a bohaté příslušenství.

Hoover TE80PET 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Sáčkový vysavač Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011 v metalicky modré barvě, s 66 dB a 4A je tichým a praktickým společníkem ve vaší domácnosti. Ve vybavení je kobercová a podlahová hubice a Mini Turbo Pet kartáč.

Hoover RC69PET 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Klasický bezsáčkový vysavač s tichým chodem o příkonu 550 W. Vysavač Hoover RC69PET 011 je se svými hubicemi a nástavci vhodný pro všechny typy podlah. Akční rádius je až 9 m a délka napájecího kabelu 6 m. Je tichý a výkonný.

Hoover CH50PET 011 + 5 let záruka na motor

Bezsáčkový vysavač Hoover s EPA filtrem a pracovním rádiem 7,5 metru.

Hoover KS50PET 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Bezsáčkový vysavač Hoover s EPA filtrem a pracovním rádiem 7,5 metru.

Hoover RC50PAR 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Bezsáčkový vysavač Hoover s EPA filtrem a pracovním rádiem 7,5 metru.

Hoover CH50PET 011 + 5 let záruka na motor

Bezsáčkový vysavač Chorus CH50PET 011 přináší samostatný cyklón. Vhodné na koberce a podlahy. Jednoduchý systém vysypávání nečistot. Teleskopické trubky ulehčí vašim zádům. Bohaté příslušenství.

Hoover CH40PAR 011 + 5 let záruka na motor

Bezsáčkový vysavač Chorus CH40PAR 011 přináší samostatný cyklón. Vhodné na koberce a tvrdé podlahy. Jednoduchý systém vysypávání nečistot. **Teleskopické trubky ulehčí vašim zádům. Bohaté příslušenství.

Hoover RC60PET 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Bezsáčkový vysavač Hoover s cyklonovým systémem, EPA filtrem a 2litrovou nádobou na nečistoty.

Hoover PR60ALG 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Bezsáčkový vysavač Hoover s LED dsiplejem, multicyklónovou technologií a akčním rádiem 10 metrů.

Hoover TX60PET 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Vysavač Hoover s EPA filtrací, ovládáním výkonu a 3,5litrovým sáčkem.

Hoover ST50ALG 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Bezsáčkový vysavač Hoover s LED displejem, multicyklónovou technologií a HEPA filtrací.

Hoover TX50PET 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Sáčkový vysavač Hoover s EPA filtrací, 3,5litrovým sáčkem a akčním rádiem 10 metrů.

Hoover TX62ALG 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Sáčkový vysavač Hoover s ergonomickou rukojetí s ovládáním, energetickou třídou A+++ a bohatým příslušenstvím.

Hoover RC69PET 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Vyavač Hoover s příkonem 550 wattů a výbavou pro úklid zvířecí srsti.

Hoover TE80PET 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Sáčkový vysavač Hoover s možností regulace výkonu a akčním rádiem 9 metrů.

Hoover PR50PAR 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: CASHBACK ve výši 700 Kč zpět a žehlička zdarma po registraci Bezsáčkový vysavač Prodige PR50PAR 011 přináší multicyklónovou technologii Airvolution, velmi tichý chod, filtraci HEPA 13 a bohaté příslušenství.

Hoover SO40PAR 011 + 5 let záruka na motor

Sáčkový vysavač Hoover s EPA filtací a akčním rádiem 9,1 m. Bohaté příslušenství, energetická třída A++.

Hoover TX63SE 011 + 5 let záruka na motor + žehlička zdarma

Sáčkový vysavač Hoover v energetické třídě A+ s variabilním nastavením výkonu, LED displejem a ergonomicky tvarovanou rukojetí. Příslušenství pro vysávání v autě a rotační hubice mini turbo pet na zvířecí chlupy.

Hoover PR60ALG 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Bezsáčkový vysavač Prodige na koberce a tvrdé podlahy v en. třídě A++ s multicyklónovou technologií Airvolution, stálou sací silou, tichým chodem, filtrem HEPA 13 a bohatým doplňkovým příslušenstvím.

Hoover RC60PET 011 + 5 let záruka na motor

AKCE: žehlička po registraci zdarma Bezsáčkový vysavač Reactive v energetické třídě A++ zaujme především vysokým výkonem a přitom tichým a úsporným provozem. Disponuje samostatným cyklónovým systémem, snadným vysypáváním prachu One Touch, velkým 2 l objemem nádoby a širokou škálou příslušenství.

Hoover CH40PAR 011 CHORUS + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor*

Systém samostatného cyklónu Systém samostatného cyklónu poskytuje dlouhotrvající výkon díky zamezení ucpávání nečistotami a zároveň snižuje nutnost údržby. Vyšší výkon, nižší spotřeba Vytvořen pro nižší spotřebu energií bez snížení výkonu čištění. Extra velká kapacita prachové nádoby Velká kapacita prachové nádoby dovoluje shromáždit neuvěřitelné množství prachu bez častého vysypávání, čímž ušetříte spoustu času.Objem nádoby (l) 2,5 Rukojeť Ano ZÁKLADNÍ VLASTNOSTINázev CH40PAR 011 Interní číslo...

Hoover CH50PET 011 CHORUS + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Systém samostatného cyklónu Systém samostatného cyklónu poskytuje dlouhotrvající výkon díky zamezení ucpávání nečistotami a zároveň snižuje nutnost údržby. 4A+ výkon Vytvořen pro nižší spotřebu energií bez snížení výkonu čištění na všech površích. Extra velká kapacita prachové nádoby Velká kapacita prachové nádoby dovoluje shromáždit neuvěřitelné množství prachu bez častého vysypávání, čímž ušetříte spoustu času.Objem nádoby (l) 2,5 Příslušenství 2v1 (štěrbinová hubice, prachový kartáč) Rukojeť...

Hoover RC52SE 011 550W Reactive + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor*

Typ vysavače: podlahový Vysávání: suché Příkon vysavače (W): 450 Hlučnost (dB): 72 Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 2 Určení: ostatní; pro alergiky; pro domácnost se zvířaty Energetická třída: A+ Třída účinnosti vysávání koberců: A Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah: A Třída emisí prachu z vysavače: A Typ filtrace: bezsáčkový HEPA filtr: nemá HEPA filtr Druh filtru: EPA Turbokartáč: ANO Typ turbokartáče: mini Hubice na tvrdé podlahy: ANO Příslušenství vysavače: hubice na čalounění; ...

Hoover REACTIVE RC60PET 011 + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Reactiv Reactiv je vysoce efektivní vysavač, který zjednodušší váš život. Jde o vysavač s minimální údržbou, mimořádnými schopnostmi sání prachu a vynikajícím výkonem. Výjimečná velikost nádoby na prach Velká nádoba na prach umožňuje shromažďovat více nečistot a vy tak nemusíte každou chvíli nádobu vyprazdňovat. Systém samostatného cyklónu Vylepšený systém samostatného cyklónu zajistí dlouhodobý sací výkon bez ucpávání filtru a nutnost časté údržby. Perfektně tichý Neuvěřitelně tichý díky systé...

Hoover RC50PAR 011 REACTIVE + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Reactiv Reactiv je vysoce efektivní vysavač, který zjednodušší váš život. Jde o vysavač s minimální údržbou, mimořádnými schopnostmi sání prachu a vynikajícím výkonem. Výjimečná velikost nádoby na prach Velká nádoba na prach umožňuje shromažďovat více nečistot a vy tak nemusíte každou chvíli nádobu vyprazdňovat. Systém samostatného cyklónu Vylepšený systém samostatného cyklónu zajistí dlouhodobý sací výkon bez ucpávání filtru a nutnost časté údržby. Perfektně tichý Neuvěřitelně tichý díky systé...

Hoover KS50PET 011 KHROSS + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Integrované příslušenství Díky integrovanému příslušenství umístěnému na těle vysavače máte vždy vše po ruce. Ušetříte místo, čas a vyhnete se ztrátě příslušenství. Airvolution™ Multicyklónová technologie Airvolution™ poskytuje maximální efektivitu filtrace prachu. Díky silné odstředivé síle dokáže perfektně zachytit i ty nejmenší prachové částice a tím není nutné časté čištění ani údržba. 4A+ výkon Vytvořen pro nižší spotřebu energií bez snížení výkonu čištění na všech površích.Objem nádoby (l...

Hoover ST50ALG 011 SYNTHESIS + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída A+ Třída vysávání tvrdých podlah A Třída vysávání koberců A Třída zpětných prachových emisí A Hladina hluku (dB(A)) 75 Spotřeba energie za rok (W) 21 Funkce a výbava Systém separace prachu Multicyklónová technologie s kompaktním stlačováním prachu Maximální příkon (W) 550 Nastavení výkonu Fixní Filtrace HEPA Předmotorový filtr EPA 10 Filtr na výstupu HEPA 13 Typ rukojeti Inteligentní s integr....

Hoover SO40PAR 011 SENSORY + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída A++ Třída vysávání tvrdých podlah A Třída vysávání koberců A Třída zpětných prachových emisí A Hladina hluku (dB(A)) 72 Spotřeba energie za rok (W) 16 Funkce a výbava Systém separace prachu EPA sáček Maximální příkon (W) 450 Nastavení výkonu Variabilní Předmotorový filtr Dvojitý pěnový filtr Filtr na výstupu EPA 12 Typ rukojeti Standardní Prodloužení trubky Teleskopické Typ hadice Standardní Způs...

Hoover PRODIGE PR60ALG 011 + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Airvolution™ Multicyklónová technologie Airvolution™ poskytuje maximální efektivitu filtrace prachu. Díky silné odstředivé síle dokáže perfektně zachytit i ty nejmenší prachové částice a tím není nutné časté čištění ani údržba. Perfect silence Extrémně tichý díky systému Intense Silent Power: pouhých 75 dBA! Žádná šance pro bakterie Technologie Silver Ion zabraňuje množení bakterií v prachové nádobě. Tím zlepšuje život alergikům a majitelům domácích mazlíčků. 4A+ výkon Vytvořen pro nižší spotře...

Hoover TE80PET 011 TELIOS PLUS + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Telios Plus Telios Plus díky integrovanému příslušenství v těle vysavače šetří váš čas a prostor. Vše co potřebujete je vždy jednoduše k dispozici. Perfect silence Extrémně tichý díky Perfect Silence systému: pouhých 66 dB! Integrované příslušenství Díky integrovanému příslušenství máte štěrbinovou hubici, prachový kartáč a hubici na nábytek vždy po ruce. Šetří místo, čas a zamezí ztrátě příslušenství. 4A+ výkon Vytvořen pro nižší spotřebu energií bez snížení výkonu čištění na všech površích.Ob...

Hoover Telios Extra TX62ALG 011 + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída A+++ Třída vysávání tvrdých podlah A Třída vysávání koberců A Třída zpětných prachových emisí A Hladina hluku (dB(A)) 62 Spotřeba energie za rok (W) 10 Funkce a výbava Systém separace prachu EPA sáček Maximální příkon (W) 350 Nastavení výkonu Variabilní s LED displejem Filtrace EPA Předmotorový filtr Pěnový filtr Filtr na výstupu EPA 12 Typ rukojeti Ergonomická s ovládáním na rukojeti (On/Off, ...

Hoover TELIOS EXTRA TX50PET 011 + GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 50 DNÍ + 5 let ZÁRUKA na motor* + DOPRAVA ZDARMA

Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída A+ Třída vysávání tvrdých podlah A Třída vysávání koberců A Třída zpětných prachových emisí A Hladina hluku (dB(A)) 64 Spotřeba energie za rok (W) 21 Funkce a výbava Systém separace prachu EPA sáček Maximální příkon (W) 550 Nastavení výkonu Variabilní Filtrace EPA Předmotorový filtr Pěnový filtr Filtr na výstupu EPA 12 Typ rukojeti Ergonomická Prodloužení trubky Teleskopické Typ hadice Postupn...

Hoover CH40PAR 011

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET NA MOTOR, registrace na: http://www.registrace-zaruka.cz + Dárek v hodnotě 590 Kč:Ruční vysavač Hoover SJ 4000 DWB6 Jive Bezsáčkový vysavač Hoover CH40PAR 011 pro vysávání koberců i tvrdých podlah. A+ACA, samostatný cyklón, EPA 11, 78 dB(A), nádoba na prach 2,5 l, parketová hubice, hubice 2v1

Hoover RC60PET 011

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. ŽEHLIČKA ZDARMA V HODNOTĚ 1.599,- KČ Pro získání dárku registrujte zde https://www.bonushoover.cz PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET NA MOTOR, registrace na: http://www.registrace-zaruka.cz Bezsáčkový vysavač Hoover RC60PET 011 s minimální údržbou, mimořádnými schopnostmi sání prachu a vynikajícím výkonem. Vysavač spadá do mimořádně úsp...

Hoover CH40PAR 011

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET NA MOTOR, registrace na: http://www.registrace-zaruka.cz Bezsáčkový vysavač Hoover CH40PAR 011 je spolehlivý pomocník do domácnosti, který se osvědčí skvělými výsledky. Vysavač patří do vysoce úsporné energetické třídy A+ a disponuje objemem 2.5 l. Pyšní se HEPA H11 filtrem, který zachytí i ty nejmenší ...

Hoover KS50PET 011

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. ŽEHLIČKA ZDARMA V HODNOTĚ 1.599,- KČ Pro získání dárku registrujte zde https://www.bonushoover.cz PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET NA MOTOR, registrace na: http://www.registrace-zaruka.cz Bezsáčkový vysavač Hoover KHROSS KS50PET 011 v metalicky červené barvě, se 78 dB a 4A je praktickým společníkem ve vaší domácnosti. Ve vybavení je k...

Hoover Prodige PR50PAR 011 modrý

Prodloužená záruka Hoover 5 let na motor vysavače 1. Registrujte Váš výrobek do 30 kalendářních dnů od data zakoupení ZDE 2. Získejte nárok na bezplatný servis a záruku na motor. Podmínky akce naleznete ZDE Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická ...

Hoover Khross KS50PET 011 červený + Doprava zdarma

Prodloužená záruka Hoover 5 let na motor vysavače 1. Registrujte Váš výrobek do 30 kalendářních dnů od data zakoupení ZDE 2. Získejte nárok na bezplatný servis a záruku na motor. Podmínky akce naleznete ZDE Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída ...

Hoover Chorus CH40PAR 011 černý/zelený

Prodloužená záruka Hoover 5 let na motor vysavače 1. Registrujte Váš výrobek do 30 kalendářních dnů od data zakoupení ZDE 2. Získejte nárok na bezplatný servis a záruku na motor. Podmínky akce naleznete ZDE Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída ...

Hoover Telios Extra TX62ALG 011 černý

Prodloužená záruka Hoover 5 let na motor vysavače 1. Registrujte Váš výrobek do 30 kalendářních dnů od data zakoupení ZDE 2. Získejte nárok na bezplatný servis a záruku na motor. Podmínky akce naleznete ZDE Sáčkový vysavač TELIOS EXTRA Výkon a vlastnosti Použi...

Hoover Reactive RC50PAR 011 modrý + Doprava zdarma

Prodloužená záruka Hoover 5 let na motor vysavače 1. Registrujte Váš výrobek do 30 kalendářních dnů od data zakoupení ZDE 2. Získejte nárok na bezplatný servis a záruku na motor. Podmínky akce naleznete ZDE Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída ...

Hoover Reactive RC69PET 011 černý/modrý

Prodloužená záruka Hoover 5 let na motor vysavače 1. Registrujte Váš výrobek do 30 kalendářních dnů od data zakoupení ZDE 2. Získejte nárok na bezplatný servis a záruku na motor. Podmínky akce naleznete ZDE Bezsáčkový vysavač REACTIVE Výkon a vlastnosti Použit...

Hoover Telios Plus TE80PET 011 modrý + Doprava zdarma

Prodloužená záruka Hoover 5 let na motor vysavače 1. Registrujte Váš výrobek do 30 kalendářních dnů od data zakoupení ZDE 2. Získejte nárok na bezplatný servis a záruku na motor. Podmínky akce naleznete ZDE Výkon a vlastnosti Použití Koberce a tvrdé podlahy Energetická třída ...