Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Holici strojek parker variant

Nalezeno:    10 produktů

Parker 89R,

Parker 89R, holicí strojek, Holicí strojek v jedinečném moderním designu od Parker na klasické žiletky. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná pro správný úchop. Dodáváno v dárkové krabičce bez žiletky. Vhodný pro každodenní holení. Vyrobeno v Indii. Délka strojku 10,7 cm a hmotnost 82 g.

Více informací
od 760 Kč
Koupit nejlevněji

Parker cestovní strojek v koženém pouzdře

Parker cestovní strojek v koženém pouzdře, Celokovový holicí<b> strojek<b> Parker na klasické žiletky v koženém pouzdře vhodný na každé cestování. Strojek je rozložen na tři části a uložen v malém koženém pouzdře. Dodáváno bez žiletky.

Více informací
od 820 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion náhradní hlavice 2ks

Náhradní hlavice do holicích strojů Gillette Fusion.Výměnná hlavice Gillette Fusion je tvořena pěti kvalitními břity, které zajišťují hladké oholení. Hlavice také obsahuje speciální proužek, který změní barvu, když je vhodné žiletku vyměnit za novou.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Holicí strojek Parker 89R

Holicí strojek v jedinečném moderním designu od Parker na klasické žiletky. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná pro správný úchop. Parametry:✓ Díky plné liště vhodný pro každodenní holení✓ Délka 107 mm✓ Hmotnost 82 g Dodáváme v dárkové krabičce bez žiletky. Vyrobeno v Indii.

Holicí strojek Parker 94R

Celokovový a pochromovaný holicí strojek Parker na klasické žiletky s kratší vroubkovanou rukojetí. Parametry:✓ Díky plné liště vhodný pro každodenní holení✓ Délka 82 mm✓ Hmotnost 94 g Dodáváme v dárkové krabičce bez žiletky. Vyrobeno v Indii.

Holicí strojek Parker 65R

Elegantní celokovový holicí strojek Parker na klasické žiletky s delší protiskluzovou rukojetí, která je kombinací mosazi a kamenného prachu. Parametry:✓ Díky plné liště vhodný pro každodenní holení✓ Délka 110 mm✓ Hmotnost 85 g Dodáváme v dárkové krabičce bez žiletky.

Holící strojek Parker 60R Butterfly

Holicí strojek Parker 60R na klasické žiletky má hlavici typu butterfly - šroubováním konci rukojeti se hlavice rozevírá a tím umožňuje bezpečnou a rychlou výměnu žiletek. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je vroubkovaná a zdobená rytinou. Parametry:✓ Díky plné liště vhodný pro každodenní holení✓ Motýlkový mechanismus✓ Hmotnost 78 g✓ Délka 107 mm Dodáváme v dárkové krabičce.

Cestovní holicí strojek Parker v koženém pouzdře

Celokovový holicí strojek Parker na klasické žiletky v koženém pouzdře vhodný na každé cestování. Strojek je rozložen na tři části a uložen v malém koženém pouzdře. Parametry:✓ Cestovní provedení✓ Rozložitelný ✓ Délka 79 mm✓ Hmotnost 76 g Dodáváme bez žiletky. Vyrobeno v Indii.

Holicí strojek Parker 22R Butterfly - motýlek

Holicí strojek Parker 22R na klasické žiletky má hlavici typu butterfly - šroubováním konci rukojeti se hlavice rozevírá a tím umožňuje bezpečnou a rychlou výměnu žiletek. Strojek je celokovový a v lesklé povrchové úpravě Black-Chrome. Rukojeť je vroubkovaná a zdobená rytinou. Parametry:✓ Díky plné liště vhodný pro každodenní holení✓ Motýlkový mechanismus✓ Délka 110 mm✓ Hmotnost 93 g

Holicí strojek Parker 79R Butterfly - motýlek

Holicí strojek Parker 79R na klasické žiletky má hlavici typu butterfly - hlavice se šroubováním rozevírá a tím umožňuje bezpečnou a rychlou výměnu žiletek. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je vroubkovaná a zdobená rytinou. Díky plné liště je vhodný pro každodenní holení. Parametry:✓ Motýlkový mechanismus✓ Vhodný pro každodenní holení✓ Délka 107 mm✓ Hmotnost 52 g

Shavetta Black PTB Parker

Holicí strojek typu shavetta od značky Parker. Shavetta je podobná břitvě, ale s tím rozdílem, že je na klasické výměnné čepelky a tak se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na břitvu. Čepel je z nerezové oceli s odnímatelným ramenem a robustní černou plastovou rukojetí. Shavetta je opatřena nerezovým držákem pro snadnou výměnu čepelky. Parametry:✓ Vhodná do holičství✓

Shavetta Barber White 34R Parker

Holicí strojek typu shavetta od značky Parker. Určeno na klasické výměnné čepelky a tak se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Shavetta je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na břitvu. Čepel je z nerezové oceli s odnímatelným ramenem a příjemně tvarovanou bílou plastovou rukojetí. Shavetta je opatřena nerezovým držákem pro snadnou výměnu čepelky. Parametry:✓ Včetně držáku pro výměnu žiletek✓

Shavetta Stainless Steel 31R Parker

Holicí strojek typu shavette od značky Parker. Shavetta je podobná břitvě, ale s tím rozdílem, že je na klasické výměnné čepelky a tak se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na břitvu. Kovová rukojeť je zdobená logem značky. Parametry:✓ Kovová rukojeť✓ Délka čepele 10,8 cm✓ Hmotnost 47 g Použití: Klas...