Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Holici strojek parker 22r butterfly

Nalezeno:    3 produkty

Holicí strojek Parker 22R Butterfly - motýlek

Holicí strojek Parker 22R na klasické žiletky má hlavici typu butterfly - šroubováním konci rukojeti se hlavice rozevírá a tím umožňuje bezpečnou a rychlou výměnu žiletek. Strojek je celokovový a v lesklé povrchové úpravě Black-Chrome. Rukojeť je vroubkovaná a zdobená rytinou. Parametry:✓ Díky plné liště vhodný pro každodenní holení✓ Motýlkový mechanismus✓ Délka 110 mm✓ Hmotnost 93 g

Holící strojek Parker 60R Butterfly

Holicí strojek Parker 60R na klasické žiletky má hlavici typu butterfly - šroubováním konci rukojeti se hlavice rozevírá a tím umožňuje bezpečnou a rychlou výměnu žiletek. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je vroubkovaná a zdobená rytinou. Parametry:✓ Díky plné liště vhodný pro každodenní holení✓ Motýlkový mechanismus✓ Hmotnost 78 g✓ Délka 107 mm Dodáváme v dárkové krabičce.

Holicí strojek Parker 79R Butterfly - motýlek

Holicí strojek Parker 79R na klasické žiletky má hlavici typu butterfly - hlavice se šroubováním rozevírá a tím umožňuje bezpečnou a rychlou výměnu žiletek. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je vroubkovaná a zdobená rytinou. Díky plné liště je vhodný pro každodenní holení. Parametry:✓ Motýlkový mechanismus✓ Vhodný pro každodenní holení✓ Délka 107 mm✓ Hmotnost 52 gPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: