Kde jsem:     >  Katalog

Hokejove krizovky s vtipy kolektiv

Nalezeno:    5 produktů

Křížovky a nejznámější vtipy Pavla Kantorka - Pavel Kantorek

Dostaňte se do pohody s humorem Pavla Kantorka. S touto knihou plnou vtipů, křížovek a osmisměrek se skvěle pobavíte. Pohrajte si s písmeny a užijte si geniální humor oblíbeného autora. Luštěte, bavte se a relaxujte!

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

Křížovky a zábava s vtipy Pavla Kantorka - Pavel Kantorek a kolektiv

Dostaňte se do pohody s humorem Pavla Kantorka. S touto knihou plnou vtipů, křížovek, osmisměrek a sudoku se skvěle pobavíte. Pohrajte si se slovy, písmeny i čísly a užijte si geniální humor oblíbeného autora. Luštěte, bavte se a relaxujte! Křížovky a zábava s vtipy Pavla Kantorka - Pavel Kantorek a kolektiv od authora Pavel Kantorek a kolektiv a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Křížovky a zábava s vtipy Pavla Kantorka

Kniha: Křížovky a zábava s vtipy Pavla Kantorka; Autor: Kantorek Pavel, Kolektiv autorů; S touto knihou plnou vtipů, křížovek, osmisměrek a sudoku se skvěle pobavíte. Pohrajte si se slovy, písmeny i čísly a užijte si geniální humor oblíbeného autora. – – Luštěte, bavte se a relaxujte!

Křížovky a nejznámější vtipy Pavla Kantorka. švédské křížovky - osmisměrky - kolektiv autorů, Pavel Kantorek

S touto knihou plnou vtipů, křížovek a osmisměrek se skvěle pobavíte. Pohrajte si s písmeny a užijte si geniální humor oblíbeného autora.

Křížovky a nejznámější vtipy Pavla Kantorka

Kniha: Křížovky a nejznámější vtipy Pavla Kantorka; Autor: Kantorek Pavel, Kolektiv autorů; Dostaňte se do pohody s humorem Pavla Kantorka. Luštěte, bavte se a relaxujte!

SpongeBobovy radovánky - Gemma Barderová a kolektiv - 21x30 cm

Pojďte se radovat se Spongebobem!. Tato kniha poutavých aktivit přináší vtipné profily kamarádů ze Zátiší bikin, komiksové příběhy, zábavné úkoly a hádanky, křížovky, bludiště, omalovánky, vtipy i návody na vytváření. Jednoduše spoustu zábavy pro ukrácení dlouhých chvil nebo přestávek ve škole. Rozvíjí pozornost, postřeh a logické myšlení!