Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodiny cibulak

Nalezeno:    11 produktů

Nástěnné porcelánové hodiny Cibulák 145273

Nástěnné porcelánové hodiny Cibulák 145273POPIS ZBOŽÍ:Porcelánové hodiny, ruční práce, český porcelán s tradicí 150 let, hodiny jsou vyráběny v České republice a jsou osazeny přesným hodinovým strojem na baterii.Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Výroba porcelánu má v Čechách dlouhou tradici, kterou stojí za to rozvíjet a podporovat. Výrobek není vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí.Cibulová malba j...

Hodiny skleněné Cibulák ornament

Tradiční cibulákový ornament z Moravy. Hodiny vyrobené z vysoce kvalitního matného skla. Bez ciferníku. Strukturovaný povrch. Průměr 20 cm.

Hodiny skleněné Cibulák

Tradiční cibulákový vzor používaný nejen na porcelán.. Hodiny vyrobené z vysoce kvalitního matného skla. Bez ciferníku. Strukturovaný povrch. Průměr 20 cm.

Magnet 3pagen Magnet Kuchyňské hodiny "Cibulák"

Krásný starý cibulový vzor v kombinaci s moderním hodinovým strojkem - tradice a styl. Z těchto dekorativních kuchyňských hodin se budete dlouho těšit.

Hodiny skleněné Kachle cibulák

Inspirace cibulákem, perníčky, výšivkami a tradičními Moravskými vzory.. Hodiny vyrobené z vysoce kvalitního matného skla. Bez ciferníku. Strukturovaný povrch. Průměr 20 cm.

Hodiny skleněné Český cibulák

Český tradiční cibulákový vzor na váleček, upravený do modernější podoby.. Hodiny vyrobené z vysoce kvalitního matného skla. Bez ciferníku. Strukturovaný povrch. Průměr 20 cm.

Porcelán Dubí stolní hodiny quartz, krbové hodiny cibulák český porcelán

POPIS ZBOŽÍ: Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Výroba porcelánu má v Čechách dlouhou tradici, kterou stojí za to rozvíjet a podporovat. Rozměry: 28 x 18 x 9 cm , 1330 g Výrobek není vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Cibulová malba je pod glazurou. Malbu lze narušit pouze rozbitím výrobku. ( glazura je tenký sklovitý povlak na povrchu výrobků.)

Porcelán Dubí stolní hodiny quartz, krbové hodiny cibulák český porcelán

POPIS ZBOŽÍ: Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Výroba porcelánu má v Čechách dlouhou tradici, kterou stojí za to rozvíjet a podporovat. Rozměry: 28 x 18 x 9 cm , 1280 g Výrobek není vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Cibulová malba je pod glazurou. Malbu lze narušit pouze rozbitím výrobku. ( glazura je tenký sklovitý povlak na povrchu výrobků.)

Porcelán Dubí stolní hodiny quartz, krbové hodiny cibulák český porcelán

POPIS ZBOŽÍ: Porcelán je pro kulturu a kvalitu stolování nejvhodnější materiál. Výroba porcelánu má v Čechách dlouhou tradici, kterou stojí za to rozvíjet a podporovat. Rozměry: Výška 12,6 cm , šířka 8 cm, tloušťka 4,6 cm, 0,2 kg. Výrobek není vhodný do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Cibulová malba je pod glazurou. Malbu lze narušit pouze rozbitím výrobku. ( glazura je tenký sklovitý povlak na povrchu výrobků.)

Hodiny skleněné Folklorní motiv cibulák

Část tradičních moravských motivů je nejen cibule, ale i holubičky.. Hodiny vyrobené z vysoce kvalitního matného skla. Bez ciferníku. Strukturovaný povrch. Průměr 20 cm.

Magnet 3pagen Magnet 2 termo mísy "Cibulák", 450 ml + 800 ml 450+800ml

Vlažné jídlo - ne, děkuji! Tyto dekorativní termo mísy udrží potraviny horké dlouhé hodiny a studené pokrmy zůstanou chladné! Ušetřete si potíže s ohříváním nebo chlazením pokrmů, když se opět někdo opozdí.