Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky swarovski

Nalezeno:    490 produktů

Claude Bernard Dress Code 20504 3P VIOPN Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20504 3P VIOPN Quartz s fialovým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski, které jsou také ve dvou řadách seřazeny po obvodu pouzdra hodinek v barvě stříbrné. Hodinky jsou doplněny krásným řemínkem z fialové kůže. Hodinky se hodí ke každodennímu nošení i pro slavnostní příležitosti.

Daniel Wellington CLASSY BRISTOL 26 mm 0903DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Bristol jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata o průměru 26 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY BRISTOL 26 mm 0923DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Bristol jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli o průměru 26 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY GLASGOW 34 mm 0953DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Glasgow jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata o průměru 34 mm, minerálním sklíčkem, číselníkem zdobeným křišťály Swarovski a nylonovým páskem v barvách skotské vlajky. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY SHEFFIELD 26 mm 0901DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Sheffiled jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli barvy růžového zlata o průměru 26 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Černý řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY SHEFFIELD 26 mm 0921DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Sheffiled jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé leštěné oceli o průměru 26 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY SHEFFIELD 34 mm 0951DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Sheffield jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata o průměru 34 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY SHEFFIELD 34 mm 0961DW

-30% sleva! Hodinky Daniel Wellington Classy Sheffield jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli o průměru 34 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY ST MAWES 26 mm 0900DW

Hodinky Daniel Wellington Classy St Mawes jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata o průměru 26 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Hnědý řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY ST MAWES 26 mm 0920DW

Hodinky Daniel Wellington Classy St Mawes jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé leštěné oceli o průměru 26 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY ST MAWES 34 mm 0950DW

Hodinky Daniel Wellington Classy St Mawes jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli barvy růžového zlata o průměru 34 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY ST MAWES 34 mm 0960DW

Hodinky Daniel Wellington Classy St Mawes jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé leštěné oceli o průměru 34 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY WINCHESTER 34 mm 0952DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Winchester jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata o průměru 34 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Nylonový NATO pásek lze vyměnit za jinak barevný nylonový nebo za kožený.

Daniel Wellington CLASSY WINCHESTER 34 mm 0962DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Winchester jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli o průměru 34 mm, minerálním sklíčkem a číselníkem zdobeným křišťály Swarovski. Módní hodinky s velmi čistým a jednoduchým designem. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Guess Viva W0111L3

Akční nabídka Dámské hodinky Guess Viva W0111L3 z kolekce Ladies Sport v barvě růžového zlata. Krystaly Swarovski® zdobí hodinky nejen na pouzdru, ale také na číselníku. Hodinky jsou příjemného rozměru 37 mm a velmi dobře padnou na ruku Pouzdro a tah z kvalitní oceli 316L a zlacené metodou PVD Funkce: čas, datum, den v týdnu a 24hodinový čas Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou.

Seiko SRZ486P1

Dámské hodinky Seiko z řady Quartz jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s růžovým zlacením. Velikost pouzdra je 30 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou 30 m vlhkotěsné. Modře kalené ručky, celkem 53 Swarovski křišťálů - luneta, číselník. Tyto velmi elegantní hodinky jsou i v jiném barevném provedení.

Pierre Cardin PC107892F09

Neuvěřitelně něžné a ženské hodinky Pierre Cardin v dárkové sadě s náhrdelníkem. Hodinky i náhrdelník jsou osazeny krystaly Swarovski a jsou jako stvořené pro všechny zamilované ženy. Připněte si na svoje zápěstí skvostné hodinky a na krk šperk se kterým zazáříte.

Pierre Cardin Troca PC107892F10

Neuvěřitelně něžné a ženské hodinky Pierre Cardin v dárkové sadě s náhrdelníkem. Hodinky i náhrdelník jsou osazeny krystaly Swarovski a jsou jako stvořené pro všechny zamilované ženy. Něžnost umocňuje i růžové zlacení pouzdra hodinek a náhrdelníku. Připněte si na svoje zápěstí skvostné hodinky a na krk šperk se kterým zazáříte.

Pierre Cardin Passy PC902232F09

Neuvěřitelně něžné a ženské hodinky Pierre Cardin v dárkové sadě s náhrdelníkem. Hodinky i náhrdelník jsou osazeny krystaly Swarovski a jsou jako stvořené pro všechny zamilované ženy. Připněte si na svoje zápěstí skvostné hodinky a na krk šperk se kterým zazáříte. Nebo darujte tuto sadu někomu blízkému.

Pierre Cardin Passy PC902232F09

Neuvěřitelně něžné a ženské hodinky Pierre Cardin v dárkové sadě s náhrdelníkem. Hodinky i náhrdelník jsou osazeny krystaly Swarovski a jsou jako stvořené pro všechny zamilované ženy. Připněte si na svoje zápěstí skvostné hodinky a na krk šperk se kterým zazáříte.

Pierre Cardin PC107892F09

Neuvěřitelně něžné a ženské hodinky Pierre Cardin v dárkové sadě s náhrdelníkem. Hodinky i náhrdelník jsou osazeny krystaly Swarovski a jsou jako stvořené pro všechny zamilované ženy. Připněte si na svoje zápěstí skvostné hodinky a na krk šperk se kterým zazáříte.

Vostok Europe Lady Rocket N1 YT57/2234167

Dámské hodinky Vostok Europe Lady Rocket N1 s unikátním japonským kinetickým strojkem,který je přesný jako quartzový ale nepotřebuje výměnu baterie.Ciferník z přírodní perleti s lunetou osázenou 48 krystaly Swarovski zlatnickým způsobem ...

Claude Bernard Dress Code 20501 3 NPN2 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20501 3 NPN2 Quartz s černým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a krásným řemínkem z černé kůže. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Claude Bernard Dress Code 20501 3 APN2 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20501 3 APN2 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a černým koženým řemínkem. Ciferník chráněn safírovým sklíčkem. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

GUESS I80266L1 HOURGLAS

Dámské elegantní hodinky. Quartzový strojek, minerální sklo. Pouzdro i náramek z ušlechtilé oceli, tvar pouzdra soudkovitý, barva číselníku stříbrná, indexy na 3, 6, 9, 12. Vteřinová ručička. Na pouzdře i náramku Swarovski krystaly. Možnost nastavení velikosti náramku.

Guess W11587L1

Dámské elegantní hodinky. Quartzový strojek, minerální sklo, vodotěsné 30 M. Pouzdro i náramek z ušlechtilé oceli, pouzdro lemované krystaly Swarovski. Tvar pouzdra je kulatý, průměr 33 mm. Barva číselníku černá, stříbrné indexy.

Guess W0647L6

Dámské quartzové hodinky Guess Vyrobeny z ušlechtilé oceli Průměr pouzdra je 30 mm Stříbrný číselník zdoben stříbrnými plíšky, luneta je osázena křišťály Swarovski Minerální sklíčko a vodotěsnost 30 m

Guess W0627L4

Dámské quartzové hodinky Guess Vyrobeny z ušlechtilé oceli Kožený řemínek, bílý, lakovaný, zapínání na přezku Průměr pouzdra je 39 mm Luneta osázena křišťály Swarovski Minerální sklíčko a vodotěsnost 30 m

Guess W0768L4

VÝPRODEJ -30% Dámské quartzové hodinky Guess Vyrobeny z ušlechtilé oceli Kožený řemínek, imitace aligátora, zapínání na přezku Průměr pouzdra je 39 mm Zdobený číselník, luneta osázena křišťály Swarovski Minerální sklíčko a vodotěsnost 30 m

Seiko SFQ807P1

Luxusní dámské hodinky Seiko v klasickém stylu, které se hodí jak na běžné nošení, tak i do společnosti. Model vyrobený z kavlitních materiálů, osazený Swarovski krystaly na perleťovém ciferníku, ozvláštněný modrými ručkami a korukou, bude zdobit zápěstí každé ženy.

Claude Bernard Dress Code 20500 3 APN2 Quartz

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20500 3 APN2 Quartz s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Vhodný doplněk pro každodenní nošení.

Guess W0647L7

Dámské quartzové hodinky Guess Vyrobeny z ušlechtilé oceli, PVD v barvě žlutého zlata Průměr pouzdra je 30 mm Stříbrný číselník zdoben zlatými plíšky, luneta je osázena křišťály Swarovski Minerální sklíčko a vodotěsnost 30 m

Seiko SFQ806P1

Luxusní dámské hodinky Seiko v klasickém stylu, které se hodí jak na běžné nošení, tak i do společnosti. Model vyrobený z kavlitních materiálů, osazený Swarovski krystaly na perleťovém ciferníku a růžovým zlacením, bude zdobit zápěstí každé ženy.

Seiko SFQ807P1

Luxusní dámské hodinky Seiko v klasickém stylu, které se hodí jak na běžné nošení, tak i do společnosti. Model vyrobený z kavlitních materiálů, osazený Swarovski krystaly na perleťovém ciferníku, ozvláštněný modrými ručkami a korukou, bude zdobit zápěstí každé ženy.

Pulsar PH8163X1

Klasické dámské hodinky Pulsar stříbrné barvy, které jsou osazeny 36 Swarovski kamínky a 11 křišťály na ciferníku jsou elegantní a vkusné, hodí se jak ke kostýmu, tak na večerní příležitost.

Seiko SFQ806P1

Luxusní dámské hodinky Seiko v klasickém stylu, které se hodí jak na běžné nošení, tak i do společnosti. Model vyrobený z kavlitních materiálů, osazený Swarovski krystaly na perleťovém ciferníku a růžovým zlacením, bude zdobit zápěstí každé ženy.

Bering 11927-307

Nadčasová krása, minimalistický design a exkluzivní materiály. To vše v sobě snoubí módní hodinky z dílny značky Bering, jejíž designéři se nechávají inspirovat čistotou arktické přírody. Tmavě modrý ciferník s perleťovými odlesky ciferník zdobí čiré krystaly Swarovski s ledovým třpytem.

Timex Women`s Style T2P230

Hodinky z dílny značky Timex si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich růžově pozlacené pouzdro z ušlechtilé oceli zdobí dvě řady čirých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí.

Claude Bernard Dress Code 20203 BR B Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20203 BR B Lady Slim Line jsou jedinečným spojením jednoduchosti a elegance. Lehké a tenké pouzdro je po obvodu ozdobeno jednou řadou krystalů Swarovski na zlatém podkladu a je doplněno téměř nic nevážícím řemínkem z bílé keramiky. Perleťový ciferník s indexy osázenými krystaly Swarovski je chráněn safírovým sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20203 NA N Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20203 NA N Lady Slim Line jsou jedinečným spojením jednoduchosti a elegance. Lehké a tenké pouzdro je po obvodu ozdobeno jednou řadou krystalů Swarovski a je doplněno téměř nic nevážícím řemínkem z černé keramiky. Černo perleťový ciferník s indexy osázenými krystaly Swarovski je chráněn safírovým sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20083 3 NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20083 3 NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s obdélníkovým pouzdrem po bocích osázeným dvěma řadami krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je na pozicích 3 a 9 osázen krystaly Swarovski, pozice 6 a 16 jsou ozdobeny stříbrnými arabskými číslicemi. Pouzdro i řemínek jsou stříbrné barvy. Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20082 3 NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20082 3 NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s pouzdrem po obvodu osázeným jednou řadou krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je osázen krystaly Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde je ozdoben stříbrnými arabskými číslicemi. Pouzdro i řemínek jsou stříbrné barvy. Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20083 357R NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20083 357R NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s obdélníkovým pouzdrem po bocích osázeným dvěma řadami krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je na pozicích 3 a 9 osázen krystaly Swarovski, pozice 6 a 16 jsou ozdobeny stříbrnými arabskými číslicemi. Pouzdro i řemínek jsou v barvě bicolor (rose gold a stříbrná). Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 20082 357R NAP Lady Slim Line

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20082 357R NAP Lady Slim Line elegantního vzhledu s pouzdrem po obvodu osázeným jednou řadou krystalů Swarovski. Perleťový ciferník je osázen krystaly Swarovski, vyjma pozic 3, 6, 9 a 12, kde je ozdoben arabskými číslicemi v barvě rose gold. Pouzdro i řemínek jsou v barvě bicolor (rose gold a stříbrná). Ciferník je chráněn minerálním sklíčkem.

Claude Bernard Dress Code 10216 37R BRPR1 Lady Chronograph

Luxusní dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 37R BRPR1 Lady Chronograph s hnědým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě rose gold. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 3 NPN1 Lady Chronograph

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 3 NPN1 Lady Chronograph s černým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě stříbrné. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 3 APN1 Lady Chronograph

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 3 APN1 Lady Chronograph s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě stříbrné. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 3 VIOP1 Lady Chronograph

Dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 3 VIOP1 Lady Chronograph s fialovým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě stříbrné. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 10216 37R APR1 Lady Chronograph

Luxusní Dámské klasické hodinky Claude Bernard Dress Code 10216 37R APR1 Lady Chronograph s bílým ciferníkem osázeným indexy z krystalů Swarovski a ohebným řemínkem z nerezové oceli. Pouzdro, ručičky a řemínek jsou v barvě rose gold. Na hlavním ciferníku jsou umístěny tři menší ciferníky pro funkce chronographu a spodní z nich je lemován krystaly Swarovski. Na pozici 4 umístěna datumovka. To vše chrání safírové sklíčko. Hodinky jsou luxusním šperkem pro každou příležitost....

Claude Bernard Dress Code 20504 3PM VIOPN Quartz

Luxusní švýcarské dámské hodinky Claude Bernard Dress Code 20504 3PM VIOPN Quartz jsou osázeny na indexech a po obvodu pouzdra krystaly Swarovski, které jsou v kombinaci s fialovým ciferníkem a stříbrným kovovým řemínkem nevšedním doplňkem pro každou ženu.  Tyto hodinky se hodí pro každou příležitost.

Bering 10122-265

Velmi nevšední dámské elegantní quartzové hodinky Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli s hnědou PVD úpravou,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Pouzdro je ocelové, s růžovou PVD úpravou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je hnědý perleťový s růžovými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 10126-334

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli s PVD zlacením,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se zlatými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 10725-854

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 11429-751

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací bílé keramiky a ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 11429-754

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací bílé keramiky a ušlechtilé oceli. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 11435-422

Dámské quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli, luneta je černá keramická. Řemínek je černý kožený, zapínání na klasickou sponu. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý se stříbrnými ručičkami a krystalem Swarovski. Jemné, elegantní.

Bering 11927-000

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 11927-334

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli s PVD zlacením,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se zlatými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 12430-000

Dámské elegantní quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli,zajímavě řešený, zapínání na zacvaknutí s pojistkou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Bering 32230-442

Dámské quartzové hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli, luneta je černá keramická. Řemínek je černý kožený, zapínání na klasickou sponu. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Jemné, elegantní.

Bering 32230-742

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací černé keramiky a leštěné ušlechtilé oceli. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 32327-742

- 30% sleva!! Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Mají quartzový strojek. Luneta je pevná, keramická, tah je tvořen kombinací černé keramiky a leštěné ušlechtilé oceli. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je černý, zdobený krystaly Swarovski. Velmi tenký desing.

Bering 50130-754

Dámské elegantní hodinky dánské firmy Bering mají pouzdro z ušlechtilé oceli. Jsou quartzové, rádiem řízené. Tah je vyrobený z ušlechtilé oceli v kombinaci s bílou keramikou. Hodinky mají safírové sklíčko, takže jsou velice odolné proti oděru. Číselník je bílý se stříbrnými ručičkami a krystaly Swarovski. Hladký, čistý desing.

Daniel Wellington CLASSY GLASGOW 26 mm 0908DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Glasgow jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata. Pouzdro o průměru 26 mm Sklíčko minerální Číselník zdobeným křišťály Swarovski® Nylonový pásek v barvách skotské svatoondřejské vlajky. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY GLASGOW 26 mm 0928DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Glasgow jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé leštěné oceli. Pouzdro o průměru 26 mm Sklíčko minerální Číselník zdobeným křišťály Swarovski® Nylonový pásek v barvách skotské svatoondřejské vlajky. Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO.

Daniel Wellington CLASSY GLASGOW 34 mm 0963DW

Hodinky Daniel Wellington Classy Glasgow jsou unisexové hodinky s pouzdrem z ušlechtilé leštěné oceli. Pouzdro o průměru 34 mm Sklíčko je minerální Číselník zdobený křišťály Swarovski® Nylonový pásek v barvách skotské svatoondřejské vlajky Řemínek lze vyměnit za jiný kožený nebo nylonový NATO

Guess W0626L2

Akční nabídka Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata, řemínek z kůže. Pouzdro má průměr 35 mm., luneta je osázena křišťály Swarovski, číselník - hnědobéžový - vzor hadiny. Hodinky ukazují klasický čas, a jsou 30 m vlhkotěsné.

Guess W0698L2

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pouzdro a přezka v barvě růžového zlata, luneta je osázena růžovými křišťálky Swarovski. Číselník je posetý růžovými třpytkami a doplňuje ho krásné zdobné srdce také v barvě růžového zlata. Hodinky jsou vlhkotěsné 30m, zapínání na klasickou přezku. Tento model je krásným doplňkem hlavně v letním období!

Guess W0753L1

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Průměr pouzdra je 44 mm, luneta je osázena křišťály Swarovski, číselník růžovo-modrý (třpytky) je zdoben stříbrnými znaky G. Hodinky jsou vlhkotěsné 30 m a ukazují klasický čas. Tento model je výborným doplňkem zejména pro letní měsíce.

Guess W0579L3

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže v bílé barvě. Velikost pouzdra je 45 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou vlhkotěsné. Číselník i lunetu zdobí křišťály Swarovski. Tento model je dostupný ve více barevných variantách.

Guess W0774L6

Dámské quartzové hodinky značky Guess Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli Velikost pouzdra je 38 mm Hodinky ukazují klasický čas, datum, den v týdnu, mají 24-hodinový ukazatel Jsou vodotěsné do 50 M / 5 bar Číselník je zdoben modro-stříbrnými třpytkami, luneta křišťály Swarovski

D&G Prime Time Swar DW0133 - 30 dnů na vrácení zboží

produktový kód: DW0133 Dámské módní náramkové hodinky Dolce & Gabbana Prime Time DW0133. Bateriový (quartz) strojek je umístěn v ocelovém kulatém pouzdru o průměru 46 mm. Tyto módní dámské hodinky mají minerální sklíčko a stříbrný ciferník osázený Swarovski krystaly a uprostřed ciferníku je vidět velké modré logo značky D&G. Náramek je ocelový.

Anne Klein 10/9918RGLP

Ať už obléknete romantické šatičky nebo pohodlné volnočasové oblečení, hodinky z dílny značky Anne Klein váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich perleťový ciferník zdobí výrazné římské číslice a čiré krystaly Swarovski. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v krémově béžové barvě. Celek doplňuje růžově pozlacené pouzdro, které tomuto módnímu kousku dodává luxusní vzhled. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy neomrzí.

Anne Klein AK/1396BMBK

Ať už obléknete romantické šatičky nebo pohodlné volnočasové oblečení, hodinky z dílny značky Anne Klein váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich černý ciferník zdobí výrazné zlaté římské číslice a čiré krystaly Swarovski. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v černé barvě. Celek doplňuje pozlacené pouzdro, které tomuto módnímu kousku dodává luxusní vzhled. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy neomrzí.

Jacques Lemans Milano 1-1825D

Hodinky Jacques Lemans z kolekce Milano dokonale podtrhnou ženskost každé moderní dámy. Jejich pouzdro i část tahu z ušlechtilé oceli jsou pozlacené růžovým zlatem, které dodá vašemu outfitu romantický nádech. K tomu ještě přispívá perleťový ciferník a především čiré krystaly Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Jakmile si tyto hodinky připnete na zápěstí, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk.

Jacques Lemans Milano 1-1825E

Hodinky Jacques Lemans z kolekce Milano dokonale podtrhnou ženskost každé moderní dámy. Jejich pouzdro i tah z ušlechtilé oceli jsou pozlacené růžovým zlatem, které dodá vašemu outfitu romantický nádech. K tomu ještě přispívá perleťový ciferník a především čiré krystaly Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Jakmile si tyto hodinky připnete na zápěstí, nebudete už muset řešit žádný jiný šperk.

Anne Klein AK/2208CHGB

Hodinky z dílny fashion značky Anne Klein si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich zlatý ciferník lemují čiré krystaly Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Další krystaly najdete na pozlaceném pouzdru. Na zápěstí se hodinky připínají propracovaným pozlaceným tahem. Ozdobte se módním kouskem, který rozhodně nikdo nepřehlédne.

Anne Klein AK/2209SVSV

Hodinky z dílny fashion značky Anne Klein si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich stříbrný ciferník lemují čiré krystaly Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Další krystaly najdete na pouzdru. Na zápěstí se hodinky připínají propracovaným ocelovým tahem ve stříbrné barvě. Ozdobte se módním kouskem, který rozhodně nikdo nepřehlédne.

Anne Klein AK/2929LPSV

Hodinky z dílny značky Anne Klein jsou opravdovým klenotem. Jejich světle růžový ciferník zdobí čtyři římské číslice a čiré krystaly Swarovski. Desítky čirých krystalů lemují i pouzdro hodinek. Na zápěstí se hodinky připínají propracovaným kovovým tahem. Stříbrné provedení vypadá velice elegantně a dokáže efektivně doplnit téměř každý outfit. Dopřejte si doplněk, který rozhodně nikdo nepřehlédne.

Anne Klein AK/2928MPGB

Hodinky z dílny značky Anne Klein jsou opravdovým klenotem. Jejich něžný perleťový ciferník zdobí čtyři římské číslice a čiré krystaly Swarovski. Desítky čirých krystalů lemují i pozlacené pouzdro hodinek. Na zápěstí se hodinky připínají propracovaným pozlaceným tahem. Zlaté provedení vypadá velice elegantně a dokáže efektivně rozzářit téměř každý outfit. Dopřejte si doplněk, který rozhodně nikdo nepřehlédne.