Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky mechanical

Nalezeno:    9 produktů

Kapesní Hodinky Mechanical-Zlatá/Hnědá

Kapesní Hodinky Mechanical Kapesní Hodinky Mechanical za bezkonkurenční cenu. Kapesní hodinky patří mezi klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Tento typ hodinek slaví přes 500 let. ,, Hodinky s řetízkem na měření času "znovu přicházejí do módy. Kapesní hodinky se nosí ve vnitřních stranách saka, nebo v kapse kalhot. Tento gentlemanský styl hodinek je ideální jako dárek pro pány, kteří mají rádi nestárnoucí klasiku. Specifikace: Rozměr Hodinek (Ciferník) : 5cm x 6cm Délka řetízku: 30...

Seiko SRPA25K1

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 42 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum, datum na čísle ,,3", transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.

Seiko SRP769K2

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Velikost pouzdra je 42 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum, datum na čísle ,,3", římské číslice, transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.

Seiko SRP705K1

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Velikost pouzdra je 42 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum, datum na čísle ,,3", arabské číslice, transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.

Seiko SRP706K1

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli se zlatým povrchem, řemínek z kůže. Velikost pouzdra je 42 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum, datum na čísle ,,3", arabské číslice, transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.

Seiko SRP715K1

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Velikost pouzdra je 43 mm, hodinky ukazují klasický čas, datum, den v týdnu, datum na čísle ,,3", arabské číslice, transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.

Seiko SRP767K1

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 42 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum, datum na čísle ,,3", římské číslice, modře kalené ručky, transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.

Seiko SRP772K1

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli se zlatým povrchem, řemínek z kůže. Velikost pouzdra je 42 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum, datum na čísle ,,3", římské číslice, transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.

Seiko SRPA23K1

Pánské automatické hodinky Seiko z řady Mechanical jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 42 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum, datum na čísle ,,3", transparentní dýnko, vodotěsnost 100 m.