Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky invicta pro diver in0479

Nalezeno:    93 produktů

Invicta Pro Diver 0502

Pánské masivní hodinky Invicta Pro Drive...

Invicta Pro Diver GRAND DIVER 19799

Pánské automatické hodinky Invicta Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento model ukazuje klasický čas a datum, hodinky jsou 300 m vodotěsné a mají šroubovací korunku. Na pravé straně pouzdra je výrazný nápis GRAND DIVER, na levé straně je nápis INVICTA, Dýnko hodinek je průhledné.

Invicta Pro Diver 22323

Hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobneny z ušlechtilé oceli v černé barvě. Hodinky jsou ozvláštněny červenou barvou která zdobí lunetu a tlačítka chronografu.

Invicta Pro Diver 22760

Extravagantní hodinky z řady Pro Diver vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou stříbrné s černou lunetou. Číselník je černý s bílými prvky.

Pánské hodinky Invicta Pro Diver 17397

Velmi odolné sportovní hodinky značky INVICTA Pro Diver z masivní kartáčované a leštěné nerezové oceli a safirovaným sklíčkem pro sportovní aktivity a outdoor.

Invicta Pro Diver 15082

Pánské hodinky Invicta, quartzový strojek, průměr pouzdra 49 mm. Modrý číselník.

Invicta Pro Diver 17083

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 48 mm, hodinky ukazují čas, datum, mají chronograf a jsou 200 m vodotěsné.

Invicta Pro Diver 23633

Pánské automatické hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 48 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum a jsou 200 m vodotěsné.

Invicta Pro Diver 17083

Kdo říká, že luxusní hodinky a vysoká vodotěsnost se vylučují? Hodinky z dílny značky Invicta jsou důkazem, že tato kombinace může skvěle fungovat.

Invicta Pro Diver 114943

Módní hodinky Invicta z kolekce Pro Diver. Funkce: Ukazují klasický čas, datum a 24 hodinový čas. Luneta má barvu růžovo-fialovou, stejně tak jako zasazené zirkony v číselníku. Hodinky působí velmi extravagantně.

Invicta Pro Diver 0069

Pánské hodinky Invicta, z řady Pro Diver, quartzový strojek se švýcarskými kompomenty. Černý číselník, Tritnite luminiscenční ručky, datum pod zvětšovacím sklíčkem. Sklíčko Flame fusion, 200 m vodotěsnost.

Invicta Pro Diver 0077

Hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Řemínek je v matné stříbrné barvě kombinovaný žlutým zlacením. Funkce: Klasický čas, datum, stopky.

Invicta Pro Diver 20176

Pánské automatické hodinky Invicta Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento model ukazuje klasický čas a datum, hodinky jsou 300 m vodotěsné a mají šroubovací korunku. Jednosměrně otočná luneta má po stranách maskáčový vzor, na pravé straně pouzdra je výrazný nápis GRAND DIVER, na levé straně je nápis INVICTA, dále jsou na pouzdře znaky kolekce Pro Diver.

Invicta Pro Diver 0072

Pánské hodinky Invicta 0072 z kolekce Pro Diver jsou velké 48 mm - výrazné hodinky. Design tohoto modelu je zpracován do barvy žlutého zlata s černými prvky - číselník a luneta. Číselník je velmi dobře čitelný, hodinky zobrazují klasický čas, datum s lupou a stopky. Ručičky a indexy jsou zvýrazněny luminiscenční vrstvou.

Invicta Pro Diver 6981

Pánské hodinky Invicta 6981 z kolekce Pro Diver jsou velké 48 mm - výrazné hodinky. Design tohoto modelu je zpracován do barvy žlutého zlata s černými prvky - číselník a luneta a řemínek. Číselník je velmi dobře čitelný, hodinky zobrazují klasický čas, datum a stopky. Ručičky a indexy jsou zvýrazněny luminiscenční vrstvou.

Invicta Pro Diver 0074

Pánské hodinky Invicta 0074 z kolekce Pro Diver jsou velké 48 mm - výrazné hodinky. Design tohoto modelu je zpracován do barvy žlutého zlata s černými prvky - číselník a luneta. Číselník je velmi dobře čitelný, hodinky zobrazují klasický čas, datum s lupou a stopky. Ručičky a indexy jsou zvýrazněny luminiscenční vrstvou.

Pánské hodinky Invicta Pro Diver Automatic 8926

Velmi populární, kultovní pánské hodinky značky INVICTA inspirované designem Rolex Submariner osazené automatickým strojkem Seiko.

Invicta Pro Diver 22798

Pánské hodinky Invicta, pohon na baterii, ušlechtilá ocel, barva zlatá, průměr pouzdra 50 mm. Řemínek silikon v modré barvě.

Invicta Pro Diver 19803

Pánské automatické hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 47 mm, jednosměrně otočná luneta. Hodinky ukazují čas a datum. Tah je pozlacený, zapínání - bezpečnostní překlapávací spona.

Invicta Pro Diver 90075

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady ProDiver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 48,8 mm, hodinky ukazují klasický čas a datum a jsou 100 m vodotěsné.

Invicta Pro Diver 0076

Pánský model hodinek Invicta má robustní konstrukci a ciferník je černomodrý. Hodinky Invicta jsou zárukou originality a kvality. Svým provedením a neotřelým designem zaujmou na první pohled.

Invicta Pro Diver 14684

Pánské automatické hodinky z kolekce Pro Diver. V této sportovní kolekci jde převážně o speciální hodinky pro vodní radovánky s dostatečnou čitelností. Vyráběná je na ocelovém řemínku, příležitostně na polyuretanovém; oba tahy jsou vhodném do vody. Hodinky jsou etravagantní a velmi oblíbené. Jako zajímavost mají průhled na automatický strojek.

Invicta 80036 Pro diver

Pánské extravagantní hodinky Invicta 80036 Pro diver maji quartzový strojek ze švýcarských komponentů, chronograf,minerální sklo se safírovým povrchem velmi odolnou proti oděru. Disponují také uminiscenčními ručičkami a indexy i zvětšovacím sklem u datumového okna. Hodinky mají potápěčskou sponu s pojistkou, voděodolnost je 200 metrů.

Invicta Pro Diver 14674

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s 18ti karátovým růžovým zlacením, řemínek z pryže. Velikost pouzdra je 52 mm, hodinky ukazují klasický čas, datum, den v týdnu, jsou 200 m vodotěsné a mají šroubovací korunku. Luneta je jednosměrně otočná.

Invicta Pro Diver 15428

Hodinky Invicta 15428 z kolekce Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s černošedou lesklou povrchovou úpravou. Krásnou kombinací je modrý řemínek ze silikonu s tvarovaným povrchem a modrý číselník, který je stejně tvarovaný. Hodinky ukazují klasický čas 24-hodinový čas a mají chronograf - stopky.

Invicta Pro Diver 13707

Pánské automatické hodinky Invicta z kolekce Pro Diver. Bílý číselník s vteřinovkou. Z číselníku i ze spodní strany pouzdra je průhled na automatikcý strojek. Ručičky i indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Pro větší vodotěsnost je korunka šroubovací.

Invicta Pro Diver 14725

Máte rádi potápění? Jste v hlubinách moře nebo našich českých jezer a nádrží jako doma? Pak jsou pro vás hodinky Invicta Pro Diver jako stvořené. Díky voděodolnosti až do 20 atmosfér si je nemusíte sundávat ani během svých vodních radovánek.

Invicta 15342 pro diver

Pánské módní extravagantní hodinky Invicta 15342 Pro diver mají quartzový strojek, pevnou lunetu se zajímavým modrým povrchem a žlutým zlacením. Obsahují datumovku, ukazatele dnů v týdnu, indikaci dna a pevnou potápěčskou sponu s pojistkou. Voděodolnost je 300 metrů.

Invicta Pro Diver 0073

Extravagantní hodinky Invicta z řady Pro Diver. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v barvě žlutého zlata. Číselník má barvu modrou, indexy a ručky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Funkce: Klasický čas, datumovka a chronograf

Invicta Pro Diver 10372

Pánské quartzové hodinky Invicta z řady Pro Diver jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento modle ukazuje klasický čas, datum, den v týdnu, má samostatnou vteřinovou ručku, chronograf a je 200 m vodotěsný. Luneta je jednosměrně otočná, zapínání - bezpečnostní překlapávací spona.

Invicta Pro Diver 13711

Pánské automatické hodinky Invicta z kolekce Pro Diver. Modrý číselník s vteřinovkou. Z číselníku i ze spodní strany pouzdra je průhled na automatikcý strojek. Ručičky i indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Korunka je šroubovací.

Invicta Pro Diver 15077

Pánské hodinky Invicta z kolekce Pro Diver, jsou velmi sportovní, přehledné s módním designem. Krásně vypadá kombinace šedého - antracitového číselníku a modrých lemů. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, korunka je šroubovací.

Invicta Pro Diver 16068

Hodinky Invicta z řady Pro Diver. Vyrobeny z ušlechtilé oceli, stroj quartz - baterie, chronograf - stopky. Velikost pouzdra 48 mm, výška 12 mm, sklíčko - Flame fusion - antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru. Luminiscenční ručky a indexy.

Invicta Pro Diver 6991

Hodinky Invicta z řady Pro Diver. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli v barvě žlutého zlata. Číselník je v černé barvě stejně jako silikonový řemínek který je doplněn prvky v barvě žlutého zlata. Funkce: čas, datum, GMT

Invicta Pro Diver 22796

Extravagantní hodinky z řady Pro Diver vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pouzdro hodinek je stříbrné, číselník je modrý s bílo-červenými prvky.

Invicta Pro Diver 0075

Pánské hodinky Invicta 0075 Pro Diver jsou nepřehlédnutelný kousek ve velmi působivé zlato-zelené kombinaci, která bude imponovat každému muži s vytříbeným vkusem. Hodinky jsou vyrobeny z oceli a zlaceny 18kt žluým zlatem. Pouzdro hodinek je opatřeno zelenou lunetou s arabskými číslicemi zlaté barvy. Ciferník hodinek je zelený a vynikají na něm zlaté riučičky a indexy, je opatřen třemi subciferníky, které zobrazují 60 sec., 30 min. a 1/10 sec. Hodinky jsou vhodné na běžné denní nošení i do spol...

Invicta Pro Diver 17566

Pánské extravagantní hodinky z řady Pro Diver. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, pouzdro je v barvě žlutého zlata, včetně číselníku, který je dozdoben barevnými prvky. Pásek černý, silikonový, spona a dva ozdobné články v něm jsou také v barvě barvě žlutého zlata.

Invicta Pro Diver 22812

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v modrém odstínu a šířce 26 mm. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22432

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v modrém odstínu a šířce 26 mm, který je opatřený ocelovými články v černé barvě. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22809

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v černé barvě a o šířce 26 mm. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22430

Pánský model hodinek značky Invicta působí elegantně-sportovním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale např. i do zaměstnání. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v černé barvě o šířce 26 mm, který je opatřený zlacenými ocelovými články. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22812

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v modrém odstínu a šířce 26 mm. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22432

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v modrém odstínu a šířce 26 mm, který je opatřený ocelovými články v černé barvě. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22809

Pánský model hodinek značky Invicta působí ležérním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale i na běžné denní nošení. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v černé barvě a o šířce 26 mm. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 22430

Pánský model hodinek značky Invicta působí elegantně-sportovním dojmem a hodí se na sportovní aktivity, ale např. i do zaměstnání. Hodinky jsou vybaveny příjemným silikonovým řemínkem v černé barvě o šířce 26 mm, který je opatřený zlacenými ocelovými články. Na propracovaném ciferníku najdete chronografy stopek, datumovku a ručky s luminiscencí. Díky vodotěsnosti 100 m hodinky odolávají vodě při plavání.

Invicta Pro Diver 80068

Hodinky z dílny značky Invicta jsou jako stvořené pro všechny pány, kteří se toho nebojí. Na první pohled vás upoutá masívní pouzdro zdobené modrou lunetou a tah z pozlacené ušlechtilé oceli.

Invicta Pro Diver 22797

Hodinky z dílny značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány se zálibou ve výrazných doplňcích. Černý ciferník zaujme na první pohled rafinovaně řešenými chronografy s funkcí stopek, které hodinkám dodávají industriální vzhled.

Invicta Pro Diver 22319

Hodinky z dílny značky Invicta jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Pouzdro i tah z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli působí masívním dojmem, tento dojem ještě umocňuje výrazná luneta s velkými číslicemi.

Invicta Pro Diver 22338

Hodinky z dílny značky Invicta jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Pouzdro i tah z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli působí masívním dojmem, tento dojem ještě umocňuje výrazná luneta s velkými číslicemi.

Invicta Pro Diver 14672

Pánské extravagantní hodinky INVICTA Pro Diver jsou vyrobny z ušlechtilé oceli. Flame fusion - antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru. Ručky a indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Šroubovací korunka, pásek polyuretanový a spona na klasické zapínaní. Funkce: Čas, chronograf, datumovka, dny v týdnu, vodotěsnost.

Invicta Pro Diver 6986

Pánské hodinky Invicta z řady Pro Diver. Vyrobeny z ušlechtilé oceli s černým ionizovaným povrchem. Strojek quartzový s chronografem, s švýcarskými díly. Průměr pouzdra je 49 mm. Barva číselníku černá, indexy a ručky v metalově šedé barvě. Pevná luneta, minerální sklíčko, vodotěsnost 100 m. Černý plyuretanový pásek s ocelovou černou sponou. Funkce: čas, chronograf (stopky), datum.

Invicta Pro Diver 22428

Hodinky z dílny značky Invicta si zamilují všichni pánové se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich stříbrný ciferník zaujme třemi chronografy s funkcí stopek, nechybí ani stylová datumovka. Díky výrazným ručičkám a indexům navíc vždy perfektně uvidíte na aktuální čas.

Invicta Pro Diver 6996

Luxusní model hodinek Invicta z řady Diver má pouzdro vyrobené z oceli a je vybaven pryžovým řemínkem s ocelovými doplňky. Ciferník chrání minerální sklíčko vybavené antireflexní povrchovou úpravou a vytváří efektní modré odlesky. Hodinky mají jednosměrně otočnou lunetu a hodí se na běžné denní nošení, ale i do společnosti. ,

Invicta Pro Diver 0074

Zlaté doplňky si poslední dobou oblíbilo stále více pánů. Objevte jejich kouzlo i vy a připněte si na zápěstí masívní hodinky značky Invicta. Jejich ocelové pouzdro s otočnou lunetou i tah jsou pozlacené 18-ti karátovým žlutým zlatem, zlatou barvou se pyšní i ciferník. Rozhodně oceníte i tři multifunkční ciferníčky se stopkami, nechybí ani datumovka s lupou, díky které uvidí na aktuální datum i dalekozrací pánové. Hodinky jsou z kolekce Pro Diver, vyznačují se tedy vysokou odolností proti vodě ...

Invicta Pro Diver 22428

Hodinky z dílny značky Invicta si zamilují všichni pánové se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich stříbrný ciferník zaujme třemi chronografy s funkcí stopek, nechybí ani stylová datumovka. Díky výrazným ručičkám a indexům navíc vždy perfektně uvidíte na aktuální čas. Pouzdro z ušlechtilé ocelo působí masívně, tento dojem ještě umocňuje černá luneta. Na zápěstí se hodinky připínají řemínkem v kombinaci vysoce kvalitního černého silikonu a oceli. Dopřejte si doplněk, který vaše okolí ne...

Invicta Pro Diver 23632

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na pozlacení žlutým zlatem, které hodinkám propůjčuje luxusní vzhled.

Invicta Pro Diver 0072

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na pozlacení žlutým zlatem, které hodinkám propůjčuje luxusní vzhled.

Invicta Pro Diver 23626

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na kombinaci černé a ocelové barvy, která propůjčuje tomuto modelu nadčasový vzhled.

Invicta Pro Diver 23628

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na kombinaci černé a zlaté barvy, která propůjčuje tomuto modelu nadčasový vzhled.

Invicta Pro Diver 0075

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na pozlacení žlutým zlatem, které hodinkám propůjčuje luxusní vzhled.

Invicta Pro Diver 23632

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na pozlacení žlutým zlatem, které hodinkám propůjčuje luxusní vzhled. Černý ciferník zdobí luminiscenční ručičky a indexy, díky kterým vždy dokonale uvidíte na aktuální čas. Praví znalci hodinek ale rozhodně nejvíce ocení automatický strojek, který získává energii z každého vašeho pohybu ru...

Invicta Pro Diver 80068

Hodinky z dílny značky Invicta jsou jako stvořené pro všechny pány, kteří se toho nebojí. Na první pohled vás upoutá masívní pouzdro zdobené modrou lunetou a tah z pozlacené ušlechtilé oceli. Jakmile si navíc připnete tento těžký model na zápěstí, zjistíte, že jste se ozdobili doplňkem pro pravé chlapy. Zlatý ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, potěší i datumovka se zvětšovací lupou. Potěší i vodotěsnost do 200 metrů, díky které si hodinky nemusíte sundáva...

Invicta Pro Diver 23626

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na kombinaci černé a ocelové barvy, která propůjčuje tomuto modelu nadčasový vzhled. Černý ciferník zdobí luminiscenční ručičky a indexy, díky kterým vždy dokonale uvidíte na aktuální čas. Praví znalci hodinek ale rozhodně nejvíce ocení automatický strojek, který získává energii z každého v...

Invicta Pro Diver 23628

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na kombinaci černé a zlaté barvy, která propůjčuje tomuto modelu nadčasový vzhled. Černý ciferník zdobí luminiscenční ručičky a indexy, díky kterým vždy dokonale uvidíte na aktuální čas. Praví znalci hodinek ale rozhodně nejvíce ocení automatický strojek, který získává energii z každého vaš...

Invicta Pro Diver 22797

Hodinky z dílny značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány se zálibou ve výrazných doplňcích. Černý ciferník zaujme na první pohled rafinovaně řešenými chronografy s funkcí stopek, které hodinkám dodávají industriální vzhled. Díky luminiscenčním ručičkám a indexům vždy dokonale uvidíte na aktuální čas. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně řemínek, na kterém se proplétá ušlechtilá ocel s černým silikonem. Tato nadčasová kombinace vypadá na zápěstí neskutečně efektivně. Příjemným bonusem je...

Invicta 15343 Pro diver

Pánské módní extravagantní hodinky Invicta 15343 mají quatrzový strojek, pozdro z nerez oceli, minerální sklo, pevnou lunetu s černým zbarvením a zlatým zlacením. Řemínek je ocelový. Disponují také luminiscenčními ručičkami, datumovkou, ukazatelem dní v týdnu, indikací dna a pevnou potápěčskou sponou. Vodotěsnost je 300 metrů.

Invicta Pro Diver 0074

Zlaté doplňky si poslední dobou oblíbilo stále více pánů. Objevte jejich kouzlo i vy a připněte si na zápěstí masívní hodinky značky Invicta. Jejich ocelové pouzdro s otočnou lunetou i tah jsou pozlacené 18-ti karátovým žlutým zlatem, zlatou barvou se pyšní i ciferník.

Invicta Pro Diver 6981

Hodinky z dílny značky Invicta ve zlato-černém provedení vás osloví svým designem a robustním provedením. Černý ciferník zaujme třemi chronografy s funkcí stopek, výraznými ručičkami a indexy s luminiscencí i datumovkou. Černou barvou se pyšní také luneta s výraznými číslicemi.

Invicta Pro Diver 17083

Kdo říká, že luxusní hodinky a vysoká vodotěsnost se vylučují? Hodinky z dílny značky Invicta jsou důkazem, že tato kombinace může skvěle fungovat. Černý ciferník zaujme třemi chronografy s funkcí stopek, výraznými ručičkami a indexy s luminiscencí i datumovkou, na kterou díky lupě vždy perfektně uvidíte. Černou barvou se pyšní také luneta s výraznými číslicemi. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně masívní pouzdro a tah z té nejkvalitnější oceli. Ať už se budete chtít s hodinkami jen koupat ne...

Invicta Pro Diver 0070

Kdo říká, že luxusní hodinky a vysoká vodotěsnost se vylučují? Hodinky z dílny značky Invicta jsou důkazem, že tato kombinace může skvěle fungovat. Modrý ciferník zaujme třemi chronografy s funkcí stopek, výraznými ručičkami a indexy s luminiscencí i datumovkou, na kterou díky lupě vždy perfektně uvidíte. MOdrou barvou se pyšní také luneta s výraznými číslicemi. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně masívní pouzdro a tah z té nejkvalitnější oceli. Ať už se budete chtít s hodinkami jen koupat ne...

Invicta Pro Diver 14725

Máte rádi potápění? Jste v hlubinách moře nebo našich českých jezer a nádrží jako doma? Pak jsou pro vás hodinky Invicta Pro Diver jako stvořené. Díky voděodolnosti až do 20 atmosfér si je nemusíte sundávat ani během svých vodních radovánek. Aktivní pánové rozhodně ocení tři multifunkční ciferníčky s ukazatelem dnů v týdnu a funkcí stopek, nechybí ani nezbytná datumovka. Stylový ciferník obklopuje otočná luneta s červenými detaily, které ladí s rafinovaným zdobením korunky. Jakmile si na zápěst...

Invicta Pro Diver 6991

Kombinace zlaté a černé barvy vypadá neskutečně elegantně. Propadněte jí i vy s pánskými hodinkami Invicta. Pozlacené pouzdro z ušlechtilé oceli plynule přechází v masívní tah vyrobený z černé vysoce odolné pryže a ocelo pozlacené 18-ti karátovým zlatem. Rozhodně oceníte i funkci 24 hodinového času, nechybí ani datumovka s lupou, díky které uvidí na aktuální datum i dalekozrací pánové. Hodinky jsou z kolekce Pro Diver, vyznačují se tedy vysokou odolností proti vodě - až do dvaceti atmosfér - ne...

Invicta Pro Diver 0072

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na pozlacení žlutým zlatem, které hodinkám propůjčuje luxusní vzhled. Černý ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek, nechybí ani datumovka, na kterou vždy perfektně uvidíte díky lupě ve sklíčku. Díky luminiscenčním ručičkám a indexům je aktuální čas vždy dobře čitelný. Ozdobte ...

Invicta Pro Diver 0075

Hodinky značky Invicta jsou tím pravým pro všechny pány, kteří neradi splývají s davem. Na první pohled vás zaujme masívní provedení, které se hodí pro pořádné chlapy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli sázejí na pozlacení žlutým zlatem, které hodinkám propůjčuje luxusní vzhled. Zelený ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek, nechybí ani datumovka, na kterou vždy perfektně uvidíte díky lupě ve sklíčku. Díky luminiscenčním ručičkám a indexům je aktuální čas vždy dobře čitelný. Ozdobte...

Invicta Pro Diver 22319

Hodinky z dílny značky Invicta jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Pouzdro i tah z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli působí masívním dojmem, tento dojem ještě umocňuje výrazná luneta s velkými číslicemi. Rozhodně vás upoutá i příjemně modrý ciferník se třemi chronografy. Oceníte i vodotěsnost až do 100 metrů, díky které si můžete s hodinkami na zápěstí i zaplavat. Dopřejte si doplněk, který si můžete vzít do města i na pláž....

Invicta Pro Diver 22338

Hodinky z dílny značky Invicta jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Pouzdro i tah z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli působí masívním dojmem, tento dojem ještě umocňuje výrazná luneta s velkými číslicemi. Černá PVD úprava propůjčuje tomuto modelu elegantní vzhled. Tři chronografy vám poslouží jako stopky, nechybí ani nezbytná datumovka. Oceníte i vodotěsnost až do 100 metrů, díky které si můžete s hodinkami na zápěstí i zaplavat. Dopřejte si doplněk, kte...

Invicta Pro Diver 6981

Hodinky z dílny značky Invicta ve zlato-černém provedení vás osloví svým designem a robustním provedením. Černý ciferník zaujme třemi chronografy s funkcí stopek, výraznými ručičkami a indexy s luminiscencí i datumovkou. Černou barvou se pyšní také luneta s výraznými číslicemi. Nejvýraznějším prvkem je ale rozhodně masívní zlacené pouzdro a tah z té nejkvalitnější oceli v kombinaci s kvalitním polyuretanem. Ať už se budete chtít s hodinkami jen koupat nebo provozovat vodní sporty, budete i po v...

Invicta Russian Diver 15473

Extravagantní hodinky značky Invicta z řady Russian Diver. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L, hodinky jsou v barvě žlutého zlata. Díky velkým číslicím jsou přehledné, vodotěsnost 200 m ( vhodné pro potápění). Funkce: Klasický čas, datum, chronograf

Invicta Russian Diver 10365

Hodinky z dílny značky Invicta jsou doplňkem pro ty nejnáročnější pány. Jejich růžově pozlacené pouzdro z ušlechtilé oceli společně s korunkou umístěnou netradičně vlevo z nich dělá opravdu nepřehlédnutelný kousek. Rozhodně se zamilujete do ciferníku, na kterém se můžete kochat precizním chodem automatického strojku. Hodinky jsou dodávané v balení se čtyřmi náhradními řemínky - hodinky tak vždy dokonale padnou ke každému vašemu outfitu. Dopřejte si doplněk, se kterým nikdy nesplynete s davem....

Invicta Russian Diver 10365

Hodinky z dílny značky Invicta jsou doplňkem pro ty nejnáročnější pány. Jejich růžově pozlacené pouzdro z ušlechtilé oceli společně s korunkou umístěnou netradičně vlevo z nich dělá opravdu nepřehlédnutelný kousek.