Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky calvin klein k7621107

Nalezeno:    407 produktů

Calvin Klein Whirl K8A23541

Dámské švýcarské quartzové hodinky Calvin Klein řady Whirl, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s PVD povrchovou úpravou v barvě žlutého zlata. Ocelové pouzdro má černý kulatý ciferník o průměru 33 mm. Hodinky mají elegantní jednoduchý desing; na číselníku najdete pouze nápis Calvin Klein, malé ručičky a označení Swiss made. Jsou vlhkotěsné 30M a mají minerální sklíčko. Hodinky jsou k dostání také v několika dalších barevných provedeních – podívejte se na další dokonalé barevné kombina...

Calvin Klein Whirl K8A23146

Dámské švýcarské quartzové hodinky Calvin Klein řady Whirl, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L ve stříbrné barvě. Ocelové pouzdro má bílý kulatý ciferník o průměru 33 mm. Hodinky mají elegantní jednoduchý desing; na číselníku najdete pouze nápis Calvin Klein, malé ručičky a označení Swiss made. Jsou vlhkotěsné 30M a mají minerální sklíčko. Hodinky jsou k dostání také v několika dalších barevných provedeních – podívejte se na další dokonalé barevné kombinace, ať už ve zlatém, stříbrném...

Calvin Klein Whirl K8A23141

Dámské švýcarské quartzové hodinky Calvin Klein řady Whirl, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L ve stříbrné barvě. Ocelové pouzdro má černý kulatý ciferník o průměru 33 mm. Hodinky mají elegantní jednoduchý desing; na číselníku najdete pouze nápis Calvin Klein, malé ručičky a označení Swiss made. Jsou vlhkotěsné 30M a mají minerální sklíčko. Hodinky jsou k dostání také v několika dalších barevných provedeních – podívejte se na další dokonalé barevné kombinace, ať už ve zlatém, stříbrné...

Calvin Klein Aggregate K3U231C1

Krásné designové dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Aggregate. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek. Číselník je černý, jednoduchý, s logem Calvin Klein. Pásek je z černé kůže, široký 16 mm. Velmi zajímavé provedení. Hodinky z kolekce Aggregate jsou k dostání i v jiných barevných provedeních.

Calvin Klein Aggregate K3U231L6

Krásné designové dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Aggregate. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek. Číselník je stříbrný, jednoduchý, s logem Calvin Klein. Pásek je z bílé kůže, široký 16 mm. Velmi zajímavé provedení. Hodinky z kolekce Aggregate jsou k dostání i v jiných barevných provedeních.

Calvin Klein Aggregate K3U235L6

Krásné designové dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Aggregate. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou, mají švýcarský quartzový strojek. Číselník je stříbrný, jednoduchý, s logem Calvin Klein. Pásek je z bílé kůže, široký 16 mm. Velmi zajímavé provedení. Hodinky z kolekce Aggregate jsou k dostání i v jiných barevných provedeních.

Calvin Klein Bold K5A315C6

Elegantní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě žlutého zlata a koženého pásku. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Bold K5A316C1

Elegantní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě růžového zlata a koženého pásku. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein City K2G2G143

Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce City. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek. Velikost pouzdra je 43mm, číselník je ledově šedý s minerálním sklíčkem. Ukazatel data. Na ocelovém tahu o šířce 22 mm. Jednoduchý čistý design. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein City se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein City K2G2G146

Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce City. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek. Velikost pouzdra je 43mm, číselník je stříbrný s minerálním sklíčkem. Ukazatel data. Na ocelovém tahu o šířce 22 mm. Jednoduchý čistý design. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein City se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein City K2G2G1C3

Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce City. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek. Velikost pouzdra je 43mm, číselník je ledově šedý s minerálním sklíčkem. Ukazatel data. Na černém koženém tahu o šířce 22 mm. Jednoduchý čistý design. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein City se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein City K2G2G1C6

Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce City. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek. Velikost pouzdra je 43mm, číselník je stříbrný s minerálním sklíčkem. Ukazatel data. Na černém koženém tahu o šířce 22 mm. Jednoduchý čistý design. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein City se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein City K2G2G5C6

Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce City. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou, mají švýcarský quartzový strojek. Velikost pouzdra je 43mm, číselník je stříbrný s minerálním sklíčkem. Ukazatel data. Na černém koženém tahu o šířce 22 mm. Jednoduchý čistý design. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein City se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Firm K3N23126

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z kolekce Firm mají švýcarský quartzový strojek. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, průměr pouzdra je 28,5 mm. Hodinky mají stříbrný číselník s logem Calvin klein. Minerální sklíčko. Vyrábí se také ve variantě s černým číselníkem.

Calvin Klein Incentive K3P23121

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z kolekce Incentive mají švýcarský quartzový strojek. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, rozměry pouzdra jsou 24 x 31 mm. Hodinky mají černý číselník s logem Calvin klein. Minerální sklíčko. Vyrábí se také ve variantě se stříbrným číselníkem.

Calvin Klein Lively K4U2312S

Elegantní luxusní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Lively. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz a číselník je posázen 3 diamanty. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Lively se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i silikonovém tahu.

Calvin Klein Mark K3R23121

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z kolekce Mark mají švýcarský quartzový strojek. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, rozměry čtvercového pouzdra jsou 24,8 x 24,8 mm. Hodinky mají černý číselník s logem Calvin klein. Minerální sklíčko. Vyrábí se také ve variantě se stříbrným číselníkem.

Calvin Klein Mark K3R23126

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z kolekce Mark mají švýcarský quartzový strojek. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, rozměry čtvercového pouzdra jsou 24,8 x 24,8 mm. Hodinky mají stříbrný číselník s logem Calvin klein. Minerální sklíčko. Vyrábí se také ve variantě s černým číselníkem.

Calvin Klein Spellbound K5V231C6

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Spellbound. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L, pásek je černý, lesklý v imitaci hadí kůže. Číselník je stříbrný s logem Calvin Klein. Hodinky jsou výborným doplňkem, jsou velice pohodlné a krásně vypadají na ruce.

Calvin Klein Time K4N21646

Moderní pánské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě růžového zlata, mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Time K4N23646

Moderní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě růžového zlata, mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Firm K3N23121

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z kolekce Firm mají švýcarský quartzový strojek. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, průměr pouzdra je 28,5 mm. Hodinky mají černý číselník s logem Calvin Klein. Minerální sklíčko. Vyrábí se také ve variantě se stříbrným číselníkem.

Calvin Klein Incentive K3P23126

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z kolekce Incentive mají švýcarský quartzový strojek. Jsou vyrobeny z vysoce leštěné ušlechtilé oceli, rozměry pouzdra jsou 24 x 31 mm. Hodinky mají stříbrný číselník s logem Calvin klein. Minerální sklíčko. Vyrábí se také ve variantě s černým číselníkem.

Calvin Klein Snake K6E23146

Dámské hodinky Calvin Klein vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky jsou zajímavé díky tahu, číselník je v jednoduchém designu které zdobí pouze logo Calvin Klein. Můžete zakoupit úplně totožné s černým číselníkem, dále se vyrábí i v barvě žlutého a růžového zlata. Viz níže podobné produkty.

Calvin Klein Stately K3G23526

Dámské módní hodinky Calvin Klein Stately K3G23526 jsou novinkou roku 2013. Design tohoto modelu je velmi elegantní. Tento model se vyrábí také s růžovým zlacením. Hodinky jsou velmi dobře čitelné, ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, místo číslice 12 je vyobrazeno logo Calvin Klein.

Calvin Klein Graphic K7E23B46

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z řady Graphic, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Hodinky jsou velmi elegantní, číselník zdobí logo Calvin Klein. Ručky a indexy jsou v barvě růžového zlata-kvalitní úprava zlacení-PVD. Vyrábí se v různě barevném provedení.

Calvin Klein Snake K6E23546

Dámské hodinky Calvin Klein z řady SNAKE, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky jsou velmi elegantní, číselník zdobí logo Calvin Klein. Ručky jsou v barvě žlutého zlata-kvalitní úprava zlacení-PVD. Vyrábí se v různě barevném provedení. Dokoupit k hodinkám můžete šperky, také z řady SNAKE.

Calvin Klein sensual K8E2S111

Dámské náramkové hodinky značky Calvin Klein z řady Sensual velikost S. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L Velikost pouzdra je 34 mm Hodinky ukazují klasický čas Vlhkotěsné do 30 M / 3 bar Pohon na baterii Pouzdro plynule přechází v pevný designový náramek Číselník je jednoduchý, obsahuje pouze hodinovou a minutovou ručičku a nápisy Calvin Klein a Swiss made ve stříbrné barvě Hodinky se vyrábí ve velikosti M (obvod zápěstí do 16.5 cm) a velikosti S (obvod zápěstí do 15 cm) a také v d...

Calvin Klein Lively K4U231VX

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Lively, mají pouzdro z ušlechtilé oceli 316L. Světle modrý číselník, včetně silikonového řemínku. Ručky a indexy jsou ve stříbrné barvě, číselník zdobí logo Calvin Klein.

Calvin Klein Lively K4U231WL

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Lively, mají pouzdro z ušlechtilé oceli 316L. Hráškově zelený číselník, včetně silikonového řemínku. Ručky a indexy jsou ve stříbrné barvě, číselník zdobí logo Calvin Klein, které je v černé barvě.

Calvin Klein K4M211C6

Pánské hodinky Calvin Klein FORMALITY jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro je stříbrné lesklé barvy, včetně indexů, ruček a korunky. Číselník je stříbrný s logem Calvin Klein. Pásek je černý, kožený. (Motýlková spona) Funkce: Klasický čas, datumovka.

Calvin Klein Color K5E51TVN

Novinka červen 2016 - Soutěž - pokud koupíte tyto hodinky od 1.6. - 31.7. 2016 a vyfotíte se s nimi, fotku sdílíte na www.shareyourcolor.com, můžete soutěžit o 2 lístky na koncert Justina Biebera v Praze anebo hodinky CK. Hodinky Calvin Klein Color mají černé, aluminiové pouzdro, průměr pouzdra 40 mm, pryžový řemínek v modré barvě s černým nápisem. Dostupné v 6-ti barevných provedeních.

Calvin Klein Color K5E51TWL

Novinka červen 2016 - Soutěž - pokud koupíte tyto hodinky od 1.6. - 31.7. 2016 a vyfotíte se s nimi, fotku sdílíte na www.shareyourcolor.com, můžete soutěžit o 2 lístky na koncert Justina Biebera v Praze anebo hodinky CK. Hodinky Calvin Klein Color mají černé, aluminiové pouzdro, průměr pouzdra 40 mm, pryžový řemínek v zelené barvě s černým nápisem. Dostupné v 6-ti barevných provedeních.

Calvin Klein Agile K2Z2M111

Dámské hodinky ck agile z ušlechtilé nerez oceli 316L, kombinace mat - lesk. Quatzový strojek. Průměr číselníku 38 mm, barva černá. Sklíčko minerální, vodotěsnost 30M (vlhkotěsné). Hodinky jsou na tenkých lankách, jsou lehoučké a hrozně pohodlné.

Calvin Klein Distinctive K3H2M121

Akční nabídka - sleva - 1500,- Kč Dámské módní hodinky CK z kolekce Distin jsou velmi elegantní. Řetízek je na provléknutí - délka tohoto modelu je 18,5 cm dohromady i s hodinkama. Hodinky by měly být volnější trošku jako náramek.

Calvin Klein Fly K9923120

AKCE -20% Hodinky mají pevný náramek na zapínání, skladem velikost s průměrem: 6 a 4 cm, možnost dodání větší velikosti.

Calvin Klein Lively K4U236K6

Novinka! Elegantní hodinky z řady Lively. Pouzdro mají vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L, jsou v barvě růžového zlata, (PVD úprava).

Calvin Klein Senses K5N2S1Y6

Elegantní hodinky z řady Senses. Jsou kombinované žlutým zlacením PVD, ručky a logo jsou také v barvě žlutého zlata.

Calvin Klein Masculine K2H21126

Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce MASHULINE, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Jsou celé stříbrné v lesku, jen prostřední část v řemínku je lehce broušená. Hodinky mají černý číselník, indexy,ručky, vteřinovka a logo jsou též stříbrné. Funkce: Klasický čas, datumovka.

Calvin Klein Minimal K3M2312Y

Dámské quartzové hodinky Calvin Klein z řady Minimal jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Velikost pouzdra je 24 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou 30 m vlhkotěsné. Tento model má bílý tvarovaný číselník což je u této řady novinkou. Milánský tah se zapíná překlapávací sponou.

Calvin Klein Refine K4P21141

Hodinky Calvin Klein z řady Refine, quartzový švýcarský strojek, pohon na baterii. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro má rozměry 30 x 45 mm. Bílý číselník. Luminiscenční vrstva na ručkách. Hodinky ukazují čas, mají vteřinovou ručku. Sklíčko je minerální, jsou vlhkotěsné - 30m. Na ocelovém tahu je motýlková spona.

Calvin Klein Refine K4P21146

Hodinky Calvin Klein z řady Refine, quartzový švýcarský strojek, pohon na baterii. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro má rozměry 30 x 45 mm. Stříbrný číselník. Luminiscenční vrstva na ručkách. Hodinky ukazují čas, mají vteřinovou ručku. Sklíčko je minerální, jsou vlhkotěsné - 30m. Na ocelovém tahu je motýlková spona.

Calvin Klein Refine K4P211C1

Hodinky Calvin Klein z řady Refine, quartzový švýcarský strojek, pohon na baterii. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro má rozměry 30 x 45 mm. Černý číselník. Luminiscenční vrstva na ručkách. Hodinky ukazují čas, mají vteřinovou ručku. Sklíčko je minerální, jsou vlhkotěsné - 30m. černý kožený pásek s klasickou sponou.

Calvin Klein Refine K4P211C6

Hodinky Calvin Klein z řady Refine, quartzový švýcarský strojek, pohon na baterii. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro má rozměry 30 x 45 mm. Bílý číselník. Luminiscenční vrstva na ručkách. Hodinky ukazují čas, mají vteřinovou ručku. Sklíčko je minerální, jsou vlhkotěsné - 30m. Černý kožený pásek s klasickou sponou.

Calvin Klein Refine K4P23146

Hodinky Calvin Klein z řady Refine, quartzový švýcarský strojek, pohon na baterii. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro má rozměry 25x37,5 mm. Bílý číselník. Luminiscenční vrstva na ručkách. Hodinky ukazují čas, mají vteřinovou ručku. Sklíčko je minerální, jsou vlhkotěsné - 30m. Na ocelovém tahu je motýlková spona.

Calvin Klein Refine K4P231C1

Hodinky Calvin Klein z řady Refine, quartzový švýcarský strojek, pohon na baterii. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro má rozměry 25x37,5 mm. Černý číselník. Luminiscenční vrstva na ručkách. Hodinky ukazují čas, mají vteřinovou ručku. Sklíčko je minerální, jsou vlhkotěsné - 30m. Černý kožený řemínek s klasickou sponou.

Calvin Klein Unexpected K4H431C1

Dámské hodinky značky Calvin Klein z řady Unexpected, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Řemínek je vyroben z černé kůže. Hodinky jsou decentní a elegantní. Vyrábí se také se stříbrným číselníkem, ale i v bílém provedení s PVD úpravou v barvě růžového zlata.

Calvin Klein CITY K2G27121

Pánské hodinky Calvin Klein z řady City mají švýcarský quartzový strojek - pohon na baterii. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, pouzdro má průměr 41 mm, černý číselník, minerální sklíčko a jsou vlhkotěsné 30 m. Hodinky mají milánský tah, na ruce působí velmi módně a elegantně.

Calvin Klein Minimal K3M214X1

Unisexové černočerné hodinky Calvin Klein z oceli z řady Minimal pro muže i ženy Černé PVD pouzdro o velikosti 40 mm je z ušlechtilé oceli Na černém číselníku je velké logo Ck Hodinky ukazují klasický čas Vodotěsné jsou do hloubky 30 metrů

Calvin Klein Minimal K3M22526

Dámské hodinky Calvin Klein z oceli v barvě žlutého zlata z řady Minimal Pouzdro v barvě žlutého zlata o velikosti 35 mm je z ušlechtilé oceli Na bílém číselníku je velké logo Ck Hodinky ukazují klasický čas Vodotěsné jsou do hloubky 30 metrů

Calvin Klein Minimal K3M22123

Novinka 2017! Hodinky značky Calvin Klein z řady Minimal Decentní hodinky, které budou slušet každé ženě Antracitově šedý číselník je ozdoben logem CK Ukazují klasický čas Velikost pouzdra je 33 mm Vodotěsné do 30 M / 3 bar Pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L

Calvin Klein Equal K3E236L6

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Equal jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro hodinek je zlaceno PVD úpravou v barvě růžového zlata. Mají bílý kožený řemínek a jsou na klasické zapínání. Hodinky jsou moderně elegantní a dobře padnoucí na ruku.

Calvin Klein Rise K7A231XH

Novinka 2016! Dámské, elegantní hodinky Calvin Klein z řady Rise, mají pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316, sklo minerální, barva číselníku je kombinovaná bílo-béžová. Hodinky jsou vlhkotěsné, mají minerální sklo a vyrábí se ve 4 barevných provedeních. Viz níže "podobné produkty"

Calvin Klein Minimal K3M2112N

Unisexové hodinky Calvin Klein z oceli z řady Minimal pro muže i ženy Pouzdro o velikosti 40 mm je z ušlechtilé oceli Na tmavě modrém číselníku je velké stříbrné logo Ck Hodinky ukazují klasický čas Vodotěsné jsou do hloubky 30 metrů

Calvin Klein Refine K4P23141

Hodinky Calvin Klein z řady Refine, quartzový švýcarský strojek, pohon na baterii. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro má rozměry 25x37,5 mm. Černý číselník. Luminiscenční vrstva na ručkách. Hodinky ukazují čas, mají vteřinovou ručku. Sklíčko je minerální, jsou vlhkotěsné - 30m. Na ocelovém tahu je motýlková spona.

Calvin Klein Steadfast K8S211C6

Pánské švýcarské hodinky Calvin Klein Steadfast, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, pohon na baterii - quartz. Hodinky jsou velmi dobře čitelné, ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou a vteřinová ručička je zvýrazněná modrou barvou. Mají černý hladký kožený řemínek, jsou vlhkotěsné - 30m a mají minerální sklíčko. Jedná se o velmi decentní a přitom módní doplněk.

Calvin Klein Steadfast K8S211C1

Pánské švýcarské hodinky značky Calvin Klein Steadfast Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L Pohon na baterii - quartz Hodinky jsou velmi dobře čitelné Mají černý hladký kožený řemínek Vlhkotěsné do 30 M / 3 bar Minerální sklíčko Jedná se o velmi decentní a přitom módní doplněk Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou a vteřinová ručička je zvýrazněná modrou barvou

Calvin Klein Rise K7A231C3

Novinka 2016! Dámské, elegantní hodinky Calvin Klein z řady Rise, mají pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316, sklo minerální, barva číselníku je kombinovaná bílo-šedá. Hodinky jsou vlhkotěsné, mají minerální sklo a vyrábí se ve 4 barevných provedeních. Viz níže "podobné produkty"

Calvin Klein Rise K7A231L6

Novinka 2016! Dámské, elegantní hodinky Calvin Klein z řady Rise, mají pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316, sklo minerální, barva číselníku je kombinovaná stíbrno-bílá. Hodinky jsou vlhkotěsné, mají minerální sklo a vyrábí se ve 4 barevných provedeních. Viz níže "podobné produkty"

Calvin Klein Rise K7A236LH

Novinka 2016! Dámské, elegantní hodinky Calvin Klein z řady Rise, mají pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316, sklo minerální, barva číselníku je kombinovaná bílo-růžová. Hodinky jsou vlhkotěsné, mají minerální sklo a vyrábí se ve 4 barevných provedeních. Viz níže "podobné produkty"

Calvin Klein Minimal K3M22621

Unisexové hodinky Calvin Klein z oceli v barvě růžového zlata z řady Minimal pro muže i ženy Pouzdro v barvě růžového zlata o velikosti 35 mm je z ušlechtilé oceli Na černém číselníku je velké logo Ck Hodinky ukazují klasický čas Vodotěsné jsou do hloubky 30 metrů

Calvin Klein Minimal K3M221C4

Dámské quartzové hodinky Calvin Klein z řady Minimal mají pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L, řemínek z kůže. Velikost pouzdra je 35 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou 30 m vlhkotěsné. Číselník je antracitově šedé barvy. Kožený řemínek je u řady Minimal novinkou.

Calvin Klein Minimal K3M21621

Unisexové hodinky Calvin Klein z oceli v barvě růžového zlata z řady Minimal pro muže i ženy Pouzdro v barvě růžového zlata o velikosti 40 mm je z ušlechtilé oceli Na černém číselníku je velké logo Ck Hodinky ukazují klasický čas Vodotěsné jsou do hloubky 30 metrů

Calvin Klein AIR K1N22102

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce AIRvyrobeny z ušlechtilé oceli 316Lsklo: minerální,pohon: baterie,vodotěsnost: 30m - vlhkotěsné,Zapínání: otevírací klipsa Skladem menší velikost náramku, možnost dodání i větší velikosti.

Calvin Klein Bare K7G2S116

Novinky 2016! Dámské hodinky Calvin Klein z řady Bare, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L, tento model působí velmi elegantně. Vhodné jako dárek, který bude slušet každé ženě. Vyrábí se ve třech provedeních, viz níže "podobné produkty"

Calvin Klein City K2G27143

Novinka!!! Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce City. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek s chronografem. Velikost pouzdra je 43mm, číselník je ledově šedý s minerálním sklíčkem. Ulkazatel data. Na ocelovém tahu o šířce 22 mm.

Calvin Klein City K2G2714X

Pánské hodinky Calvin Klein z kolekce City. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, mají švýcarský quartzový strojek s chronografem. Velikost pouzdra je 43mm, číselník je ledově šedý a bílý s minerálním sklíčkem. Ukazatel data. Na ocelovém tahu o šířce 22 mm.

Calvin Klein City K2G276G3

Pánské hodinky Calvin Klein City. Vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli 316L. PVD úprava v barvě růžového zlata, řemínek je kožený, pohon na baterii. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Funkce: čas, datum, stopky.

Calvin Klein Classic K4D2114Z

Pánské hodinky Calvin Klein Classic jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro hodinek je v lesklé stříbrné barvě, včetně indexů, ruček a korunky. Řemínek hodinek je ve stejné úpravě jako pouzdro, má bezpečnostní překlapávací sponu.

Calvin Klein Classic K4D23141

Dámské hodinky Calvin Klein Classic K4D23141 jsou menšího rozměru 24mm, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Tento model je dobře čitelný, elegantní a výborně sedí na ruce. Kovový tah - náramek má překlapávací sponu.

Calvin Klein Exchange K2F27120

Pánské hodinky Calvin Klein CK Exchange Pohon: quartz – caliber ETA G10.211 Funkce: čas, datum, vteřinovka, chronograf Pouzdro: ušlechtilá ocel velikost: 44.50 x 43.40 mm sklo: mineralní Vodotěsnost: 50 m

Calvin Klein Formality K4M215C6

Pánské hodinky značky Calvin Klein z řady Formality, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě žlutého zlata. Řemínek je vyroben z černé kůže. Vyrábí se také ve více barevných variantách,na koženém i kovovém tahu.

Calvin Klein Glow K2B23101

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce GLOW, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Mají zaoblené pouzdro stříbrné barvy, včetně ruček a indexů. Mají bílý kožený řemínek na běžné zapínání.

Calvin Klein GLOW K2B23102

Dámské hodinky Calvin Klein GLOWśvýcarská kvalita v módním provedení.pouzdro z ušlechtilé oceli, sklo: tvarované efektní minerální.pohon: quartz - baterievelikost: 42 mmřemínek:černý koženývodotěsnost: 30m - vlhkotěsné

Calvin Klein GLOW K2B23601

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce GLOWsklo: minerálníPouzdro: z ušlechtilé oceli 316L zlacené růžovým zlacením PVD, velikost: 42mm (pouzdro je zaobleno, dobře sedí na ruce)vodotěsnost: 30m - vlhkotěsnéřemínek: bílá kůže

Calvin Klein Impulsive K3T23126

Novinka! Dámské hodinky Calvin Klein z řady Impulsive. Vyrobeny z ušlechtilé oceli, švýcarský quartzový strojek, průměr pouzdra 27 mm, bílý číselník, minerální sklíčko, vodotěsnost 30 m - vlhkotěsné. Pásek milanese z ušlechtilé oceli.

Calvin Klein Impulsive K3T23128

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Impulsive. Vyrobeny z ušlechtilé oceli, švýcarský quartzový strojek, průměr pouzdra 27mm. Pásek milanese z ušlechtilé oceli. K hodinkám lze kombinovat také šperky z kolekce Impulsive

Calvin Klein Impulsive K3T23421

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Impulsive. Vyrobeny z ušlechtilé oceli s černou PDV úpravou. Švýcarský quartzová strojek, černý číselník, minerální sklíčko. Pásek Milanese z ušlechtilé oceli s černou PVD úpravou. Lze kombinovat také se šperky z kolekce Impulsive.

Calvin Klein Impulsive K3T23526

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Impulsive. Vyrobeny z ušlechtilé oceli, švýcarský quartzový strojek, průměr pouzdra 27 mm, bílý číselník, minerální sklíčko, vodotěsnost 30 m - vlhkotěsné. Pásek milanese z ušlechtilé oceli.

Calvin Klein Impulsive K3T23626

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Impulsive. Vyrobeny z ušlechtilé oceli, švýcarský quartzový strojek, bílý číceslník,l minerální sklíčko. Pásek Milanese je také z ušlechtilé oceli s růžovou PVD úpravou. Lze kombinovat také se šperky z kolekce Impulsive.