Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hodinky calvin klein k7621107

Nalezeno:    406 produktů

Calvin Klein Subtle KOV23303

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Subtle, funkce: čas, luminiscenční ručky.

Calvin Klein Suspension K3323409

Dámské hodinky Calvin Klein z ušlechtilé oceli, kožený pásek, zlatý číselník.

Calvin Klein City K2G23126

Dámské hodinky Calvin Klein City. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pohon na baterii.

Calvin Klein Body K4G23626

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Body. vyrobeny z ušlechtilé oceli s růžovým PVD zlacením.

Calvin Klein Firm K3N236G6

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein Firm. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pásek je kožený. Pohon na baterii.

Calvin Klein Lively K4U236XE

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z řady Lively, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L.

Calvin Klein Stately K3G23121

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein Stately. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pohon na baterii.

Calvin Klein Stately K3G23126

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein Stately. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pohon na baterii.

Calvin Klein City K2G236X6

Dámské hodinky Calvin Klein, pouzdro ušlechtilá ocel 316 L v barvě růžového zlata. Ukazují klasický čas.

Calvin Klein Classic K4D2214Y

Dámské hodinky Calvin Klein Classic, jsou yrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Hodinky jsou lesklé, stříbrné. Černý římský číselník. Indexy, ručky a logo CK stříbrné. Řemínek, (překlapávací bezpečnostní spona).

Calvin Klein EQUAL K3E231L6

Dámské hodinky značky Calvin Klein z kolekce Equal Elegantně moderní, dobře padnoucí na ruku! Hodinky mají bílý kožený řemínek a jsou na běžné zapínání.

Calvin Klein Graceful K1P23120

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Graceful jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Hodinky jsou velmi zajímavé a výborně sedí na ruce.

Calvin Klein Graceful K1P23520

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Graceful jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L a zlaceny žlutým PVD. Hodinky jsou velmi elegantní.

Calvin Klein K2G23646

Dámské hodinky Calvin Klein jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s růžovou PVD úpravou, vysoce leštěné. Hodinky mají jemně béžový, dobře čitelný ciferník. Jsou čistého a jednoduchého designu.

Calvin Klein Mesh K5L13136

NOVINKA!!! Švýcarské hodinky Calvin Klein K5L13136 z řady Mesh, jsou kompletně celé z ušlechtilé oceli 316L. Hodinky jsou něžné a elegantní.

Calvin Klein Mesh K5L13536

NOVINKA!!! Elegantní Švýcarské hodinky Calvin Klein z řady Mesh, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Hodinky jsou celé v barvě žlutého zlata, (kvalitní úprava PVD).

Calvin Klein Wordly K4A211C3

Unisex hodinky Calvin Klein Wordly. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pásek je kožený. Pohon na baterii. Hodinky ukazují také datum. Číselník s vteřinovkou.

Calvin Klein Wordly K4A211C6

Unisex hodinky Calvin Klein Wordly. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pásek je kožený. Pohon na baterii. Hodinky ukazují také datum. Číselník s vteřinovkou.

Calvin Klein City K2G231XH

Dámské hodinky Calvin Klein z řady City. Hodinky jsou vhodné pro elegantní ženu, zajímavé jsou především díky tvarovanému číselníku, který má krémovou barvu která koresponduje s koženým řemínkem.

Calvin Klein Authentic K8G23526

Hodinky Calvin Klein z řady Authentic vyrobeny z ušlechtilé oceli, hodinky jsou velmi společenské, vyrábí se i v barvě růžového zlata. Vhodné jako dárek pro každou elegantní ženu.

Calvin Klein Minimal K3M2212Z

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Minimal. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L, číselník je ozdoben logem CK, vodotěsnost 30 metrů.

Calvin Klein Graphic K7E23146

Dámské quartzové hodinky Calvin Klein jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Velikost pouzdra je 36 mm, hodinky ukazují klasický čas, jsou 30 m vodotěsné a mají minerální sklíčko.

Calvin Klein Bare K7G2M116

Hodinky Calvin Klein z řady Bare, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky jsou velmi elegantního vzhledu, můžete zakoupit v různých barvách. Velikost hodinek M, funkce klasický čas.

Calvin Klein Steady K7Q211L6

Hodinky Calvin Klein z řady STEADY. Hodinky mají bílý kožený řemínek, ukazují klasický čas a datum. Vyrábí se ve více variantách.

Calvin Klein Minimal K3M2212N

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Minimal, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky mají tmavě modrý číselník, vyrábí se i ve stříbrné variantě.

Calvin Klein City K2G231G6

Dámské hodinky Calvin Klein z řady City, pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky mají kožený řemínek tmavě hnědé barvy. Vodotěsnost 30 metrů, ukazuje klasický čas.

Calvin Klein Minimal K3M224X1

Hodinky Calvin Klein z řady Minimal, hodinky jsou celé v černé barvě - PVD- Kvalitní úprava. Číselník hodinek je ozdoben nápisem a logem CK. Hodinky můžou zakoupit dámy i muži.

Calvin Klein Dainty K7L2364T

Hodinky dámské Calvin Klein, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky jsou v barvě růžového zlata, číselník je posázen brilianty. Hodinky můžete zakoupit i ve stejném designu bez diamantů a v různě barevném provedení.

Calvin Klein Authentic K8G23626

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Authentic, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky můžete zakoupit i v barvě žlutého zlata, viz podobné produkty. Hodinky jsou celé v barvě růžového zlata, kvalitní úprava zlacení - PVD.

Calvin Klein Boost K7Y21CCX

Pánské hodinky Calvin Klein z řady Boost Pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316 L Hodinky mají černý kožený řemínek Vodotěsné do 3 bar / 30 M, barva číselníku šedo-stříbrná Hodinky se prodávají v různě barevném provedení

Calvin Klein Addict K7W2M116

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Addict jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L.Velikost M - 16 cm, velikost pouzdra je 31 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou 30 m vlhkotěsné. Hodinky jsou náramkové, velikost nelze regulovat.

Calvin Klein Graphic K7E23141

Dámské hodinky Calvin Klein z řady Graphic. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky mají průměr pouzdra 36 mm a jsou 30 m vodotěsné. Hodinky se vyrábí se světlým číselníkem a indexy jsou v barvě růžového zlata. Viz podobné produkty, hodinky jsou elegantní a ukazují klasický čas.

Calvin Klein Microbelt K5H23121

Dámské hodinky Calvin Klein, pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L, pohon (baterie - swiss made). Černý číselník zdobí nápis Calvin Klein. Hodinky jsou velmi decentní, jako dáreček k nákupu dostanete krásnou propisku značky Calvin Klein.

Calvin Klein Microbelt K5H231B1

Dámské hodinky Calvin Klein, pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L, pohon (baterie - swiss made). Černý číselník zdobí nápis Calvin Klein. Hodinky jsou decentní, hodí se ke každé elegantní ženě. K nákupu dostanete krásnou propisku, značky Calvin Klein.

Calvin Klein Microbelt K5H231K6

Dámské hodinky Calvin Klein, pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L, pohon (baterie - swiss made). Šedo-stříbrný číselník zdobí nápis Calvin Klein. Hodinky jsou velmi decentní, jako dáreček k nákupu dostanete krásnou propisku značky Calvin Klein.

Calvin Klein Senses K5N2M526

Dámské hodinky Calvin Klein jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, žluté zlacení (úprava PVD). Hodinky ukazují klasický čas, jsou 30 m vodotěsné, barva číselníku je stříbrná. Po stiknutí tlačítka na boční straně, se hodinky rozevřou na půl. Tyto hodinky jsou velmi elegantní, mají čistý a jednoduchý design. Tento model je dostupný i v jiných barevných variantách.

Calvin Klein City K2G2G1C1

Hodinky Calvin Klein z řady City jsou pánské hodinky, ale budou slušet i ženám, které milují větší hodinky. Pouzdro o úctyhodné velikosti 43 mm je z ušlechtilé oceli Černý číselník ladí s černým řemínkem Hodinky ukazují klasický čas a datum na pozici 3 Vodotěsné jsou do 3 bar / 30M

Calvin Klein City K2G2G1CX

Hodinky Calvin Klein z řady City jsou pánské hodinky, ale budou slušet i ženám, které milují větší hodinky. Pouzdro o úctyhodné velikosti 43 mm je z ušlechtilé oceli Černý řemínek tvoří zajímavý kontrast s ocelovým číselníkem Hodinky ukazují klasický čas a datum na pozici 3 Vodotěsné jsou do hloubky 30 metrů

Calvin Klein City K2G2G14X

Hodinky Calvin Klein z řady City jsou pánské hodinky, ale budou slušet i ženám, které milují větší hodinky. Pouzdro o úctyhodné velikosti 43 mm je z ušlechtilé oceli Hodinky ukazují klasický čas a datum na pozici 3 Vodotěsné jsou do 3 bar / 30M

Calvin Klein bold K5A311C6

Elegantní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L a koženého pásku. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Lively K4U231B1

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Lively. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz a silikonový pásek. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Lively se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i silikonovém tahu.

Calvin Klein Time K4N21141

Moderní pánské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz a datumovku v číselníku. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Time K4N23141

Moderní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Bold K5A31141

Moderní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Body K4G23121

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Body. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz . Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Body se vyrábí v různých barevných provedeních.

Calvin Klein Bold K5A311C1

Elegantní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L a koženého pásku. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Lively K4U23126

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Lively. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Lively se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i silikonovém tahu.

Calvin Klein Microbelt K5H236X6

Dámské hodinky Calvin Klein, pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316L, pohon (baterie - swiss made). Jsou potaženy kvalitní PVD úpravou v barvě růžového zlata. Hodinky jsou velmi decentní, jako dáreček k nákupu dostanete krásnou propisku značky Calvin Klein.

Calvin Klein Bold K5A3114N

Moderní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Bold K5A3114X

Moderní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Lively K4U231VN

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Lively. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz a silikonový pásek. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Lively se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i silikonovém tahu.

Calvin Klein Lively K4U231XE

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Lively. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz a silikonový pásek. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Lively se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i silikonovém tahu.

Calvin Klein Time K4N2114N

Moderní pánské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz a datumovku v číselníku. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Time K4N2314N

Moderní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Steady K7Q21141

Novinka 2017! Hodinky Calvin Klein z řady Steady, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Hodinky mají ozdobenou lunetu nápisem Calvin Klein, minerální sklo, klasický čas, datumovka. Vyrábí se i se stříbrným číselníkem a také na kůži (černá,bílá).

Calvin Klein Body K4G23126

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Body. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz . Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Body se vyrábí v různých barevných provedeních.

Calvin Klein Body K4G23526

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Body. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L s PVD úpravou v barvě žlutého zlata, mají švýcarský strojek quartz . Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Body se vyrábí v různých barevných provedeních.

Calvin Klein Bold K5A31146

Moderní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i koženém tahu.

Calvin Klein Lively K4U23121

Elegantní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Lively. Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Lively se vyrábí v různých barevných provedeních, na kovovém i silikonovém tahu.

Calvin Klein Time K4N21146

Moderní pánské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz a datumovku v číselníku. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Time K4N23146

Moderní dámské hodinky, značky Calvin Klein, z řady Time jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L, mají švýcarský strojek quartz. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Time se vyrábí v různých barevných provedeních, dámské i pánské.

Calvin Klein Accent K2Y2X1K6

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein Accent. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pásek je kožený. Pohon na baterii. Světlý číselník s vteřinovkou.

Calvin Klein Aggregate

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein Aggregate. Vyrobeny z ušlechtilé oceli, pozlacené. Světlý číselník bez indexů. Pohon na baterii.

Calvin Klein Dress K3Y2M11F

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein Dress. Vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hranatý tvar pouzdra. Pohon na baterii. Tmavý číselník bez indexů.

Calvin Klein Firm K3N231L6

Dámské elegantní hodinky Calvin Klein z řady Firm - Novinka 2013! Pouzdro z ušlechtilé oceli, stříbrný číselník, bílý kožený pásek.

Calvin Klein Sartorially K3D2S111

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Sartorially jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Náramek je pevný se zapínáním na zacvaknutí.

Calvin Klein Sartorially K3D2S116

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Sartorially jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Náramek je pevný se zapínáním na zacvaknutí.

Calvin Klein Surround K3W211C6

Pánské analogové hodinky Calvin Klein Surround. Pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli, pásek je kožený. Pohon hodinek na baterii.

Calvin Klein Minimal K3M2312X

Dámské hodinky Calvin Klein z oblíbené řady Minimal, menší průměr pouzdra - 24 mm. Ušlechtilá ocel, švýcarský quartzový strojek.

Calvin Klein Minimal K3M2212Y

Dámské hodinky Calvin Klein z oblíbené řady Minimal, střední průměr pouzdra - 35 mm. Ušlechtilá ocel, švýcarský quartzový strojek.

Calvin Klein Enlace K2L23120

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Enlace. Pevný náramek - skladem velikost M průměr 6,2 x 4,5 cm.

Calvin Klein Subtle K0V23120

Dámksé hodinky Calvin Klein z kolekce SUBTLEsklo: minerálnípouzdro: z ušlechtilé oceli 316Lvelikost 45mm,vodotěsnost: 30m - vlhkotěsnéřemínek: kožený bílý

Calvin Klein Color K5E51TZP

Hodinky Calvin Klein Color mají aluminiové pouzdro, průměr pouzdra 40 mm, růžový gumový řemínek. Dostupné v 6-ti barevných provedeních.

Calvin Klein Minimal K3M21626

Dámské hodinky Calvin Klein, ušlechtilá ocel 316L, PVD v barvě růž. zlata, velký průměr pouzdra -40 mm.

Calvin Klein Steady K7Q211C1

Hodinky Calvin Klein z řady Steady, pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli 316 L, kožený řemínek. Ukazuje klasický čas a datumovku.

Calvin Klein Dainty K7L23146

Hodinky Calvin Klein z řady Dainty, vyrobeny z ušlechtilé oceli 316 L. Ukazují klasický čas, vodotěsné 30 m.

Calvin Klein Minimal K3M2212X

Dámské hodinky Calvin Klein z oblíbené řady Minimal, střední průměr pouzdra - 35 mm. Ušlechtilá ocel, švýcarský quartzový strojek.

Calvin Klein Dress K3Y2M11G

Dámské hodinky Calvin Klein z kolekce Dress, které působí jako náramek. Vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Perleťový číselník.

Calvin Klein Bold K5A271C6

Sportovně elegantní unisex hodinky, značky Calvin Klein, z řady Bold, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L a koženého pásku. Mají švýcarský strojek quartz. Hodinky mají chronograf-stopky s přesností 1/1 vteřiny, max. 10 hodin. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Tyto hodinky z kolekce Calvin Klein Bold se vyrábí i na kovovém tahu s černým číselníkem.

Calvin Klein Mesh K5L13131

Akční nabídka - 400,- Kč Elegantní Švýcarské hodinky Calvin Klein z řady Mesh, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L. Pouzdro je vsazeno do kovového tahu. Číselník černé barvy s logem Calvin Klein. Hodinky se zapínají vsunutím tahu do spony a zacvaknutím. Hodinky ukazují klasický čas.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: