Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hlavolam jezek v klietke kovovy

Nalezeno:    13 produktů

Albi Ježek v kleci kovový

Představujeme vám nejpopulárnější český hlavolam. Dokážete dostat ježka z klece ven? Záhadný hlavolam v kovovém provedení je vhodný pro děti od 6 let.

Teddies Ježek v kleci kovový chromovaný

Představujeme vám nejpopulárnější český hlavolam. Dokážete dostat ježka z klece ven? Záhadný hlavolam v kovovém provedení je vhodný pro děti od 3 let.

Teddies Ježek v kleci kovový hnědý

Představujeme vám nejpopulárnější český hlavolam. Dokážete dostat ježka z klece ven? Záhadný hlavolam v kovovém provedení je vhodný pro děti od 3 let.

Hlavolam ježek v kleci kovový hnědý 4,5x7,5cm v krabičce

Od věku: Roky 03 Pro holky / kluky: pro holky i kluky Material: Kov

Hlavolam ježek v kleci kovový chromovaný 4,5x7,5cm v krabičce

Material: Kov Pro holky / kluky: pro holky i kluky Od věku: Roky 03

Ježek v kleci kov

, Tento hlavolam je kovový a vaším úkolem je dostat ježka z klece ven. Bohužel se uvnitř neskrývá nákres Tleskačova létajícího kola a ani není ježek šroubovací, ale spousty zábavy si s ním určitě užijete. Velikost klece: 4,5 cm (průměr) x 7,5 cm Ježek v kleci je klasický hlavolam, který se u nás proslavil díky J. Foglarovi a jeho knize Rychlé šípy. Druh sortimentu : Hračka, Ježek v kleci kov, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

Kovový Ježek v kleci 4,5 x 7,5 cm

Kovový Ježek v kleci 4,5 x 7,5 cm Hlavolam Ježek v kleci, chrom

Teddies 59041 Hlavolam ježek v kleci stříbrný kov 4,5x7,5cm v krabičce

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Hlavolam ježek v kleci kovový chromovaný 4,5x7,5cm v krabičcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Teddies 59040 Hlavolam ježek v kleci kov 4,5x7,5cm v krabičce

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Hlavolam ježek v kleci kovový hnědý 4,5x7,5cm v krabičcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Kovový Ježek v kleci, hnědý 4,5 x 7,5 cm

Kovový Ježek v kleci, hnědý 4,5 x 7,5 cm Hlavolam Ježek v kleci

Archimédova výzva - Hvězda

Archimédova výzva - Hvězda je kovový hlavolam, inspirovaný samotným Archimedem. Potrapte své ruce a hlavu, abyste také mohli zvolat ”heuréka”! Hvězda patří do série šestice hlavolamů (další jsou Atom, Ježek v kleci, Galaxy, Infinity a Matice a šroub). Každý z hlavolamů má 4 úrovně obtížnosti označené hvězdičkami: 1 hvězdička pro začátečníky, 2 hvězdičky pro nadšence, 3 hvězdičky pro milovníky hlavolamů a 4 hvězdičky pro skutečné experty. Hlavolam Archimédova výzva - Hvězda patří do kategorie 1 ...

Archimédova výzva - Infinity

Archimédova výzva - Infinity je kovový hlavolam, inspirovaný samotným Archimedem. Potrapte své ruce a hlavu, abyste také mohli zvolat ”heuréka”! Infinity patří do série šestice hlavolamů (další jsou Atom, Ježek v kleci, Galaxy, Hvězda a Matice a šroub). Každý z hlavolamů má 4 úrovně obtížnosti označené hvězdičkami: 1 hvězdička pro začátečníky, 2 hvězdičky pro nadšence, 3 hvězdičky pro milovníky hlavolamů a 4 hvězdičky pro skutečné experty. Hlavolam Archimédova výzva - Infinity patří do kategori...

Archimédova výzva - Galaxy

Archimédova výzva - Galaxy je kovový hlavolam, inspirovaný samotným Archimedem. Potrapte své ruce a hlavu, abyste také mohli zvolat ”heuréka”! Galaxy patří do série šestice hlavolamů (další jsou Atom, Ježek v kleci, Hvězda, Infinity a Matice a šroub). Každý z hlavolamů má 4 úrovně obtížnosti označené hvězdičkami: 1 hvězdička pro začátečníky, 2 hvězdičky pro nadšence, 3 hvězdičky pro milovníky hlavolamů a 4 hvězdičky pro skutečné experty. Hlavolam Archimédova výzva - Galaxy patří do kategorie 2 ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: