Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hitec eclipse 7

Nalezeno:    3 produkty

Seven Creations rabbit Eclipse 1050

Hi-tech rotační vibrátor, který v sobě skrývá 4 funkce, jež Vás všemožně přinesou na vrchol blaha. Vedle vibrací to jsou ve střední části vibrátoru malé kovové perličky na jedné hřídeli rotující zprava do leva. Na povrchu vytvářejí drobné nesrovnalosti, které příjemně stimulují. Další funkce se skrývá v podobě masáže bodu G, kdy hlavička rotačního vibrátoru vibruje a zároveň rotuje mimo svou osu. V praxi to vypadá jako pohyby z boku na bok, což je velice příjemné. Poslední funkce se věnuje ...

Více informací
od 1 099 Kč
Koupit nejlevněji

CG-S52 Tx nabíječ 150mA pro 7,2V (Aurora9, Eclipse 7Pro, Optic6 Sport, Optic 5, ZEBRA)

Kompaktní síťový nabíječ pro nabíjení 6-čl. aku ve vysílačích Hitec a Zebra proudem 150 mA. Pro vysílače: Aurora 9/9X, Eclipse 7 Pro, Optic 6 Sport, Optic 5, ZEBRA. Signalizace nabíjení LED diodou (červená - nabíjí/zelená - nabito).

CG-S42 Tx,Rx nabíječ pro 7,2V (Aurora9, Eclipse 7Pro, Optic6 Sport, Optic 5, ZEBRA)

Kompaktní síťový nabíječ pro nabíjení "přes noc" 6-čl. aku ve vysílačích Hitec a Zebra a přijímačových 4-čl. aku s konektorem JR/UNI proudem 80 mA. Pro vysílače: Aurora 9, Eclipse 7 Pro, Optic 6 Sport, Optic 5, ZEBRA.

5860 HTS-VM Výškoměr/Variometr

Barometrický výškoměr s rozlišením 1 m s variometrem se zvukovou signalizací stoupání/klesání. Zvuková signalizace přímo z vysílačů Aurora 9 a Eclipse 7 Pro; u všech vysílačů s hlasovým výstupem telemetrie HTS-Voice.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: