Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hippovit myco

Nalezeno:    5 produktů

Hippovit Myco 5kg

Hippovit Myco 5kg, Bezprašný přípravek s přírodní organickou přísadou pro neutralizaci negativních účinků plísní a toxinů v krmivo.

Hippovit Myco 5 kg

Hippovit MYCO je bezprašný přípravek s přírodní organickou přísadou, která neutralizuje negativní účinky plísní jejich spor a toxinů v krmivu. Menší zatíženost organismu koně zvyšuje využitelnost živin.

HIPPOVIT Myco 5kg

Popis: HIPPOVIT Myco 5kgHIPPOVIT Myco 5kg je doplňkové krmivo pro koně.Podrobnosti: HIPPOVIT Myco 5kgHIPPOVIT Myco 5kg je bezprašný přípravek, který obsahuje Mycosorb, organický vyvazovač mykotoxinů na bázi kvasinek. Kvasinkový derivát je ve střevech schopen na sebe vázat toxin a znemožnit mu tak vstřebávání do krevního řečiště. Komplex mykotoxinu a Mycosorb je posléze vyloučen trusem z organizmu. Jedná se o čistě přírodní produkt, který se sám nevstřebává, pouze organismem prochází. Působí na ...

HIPPOVIT Myco 10kg

Popis: HIPPOVIT Myco 10kgHIPPOVIT Myco 10kg je doplňkové krmivo pro koně.Podrobnosti: HIPPOVIT Myco 10kgHIPPOVIT Myco 10kg je bezprašný přípravek, který obsahuje Mycosorb, organický vyvazovač mykotoxinů na bázi kvasinek. Kvasinkový derivát je ve střevech schopen na sebe vázat toxin a znemožnit mu tak vstřebávání do krevního řečiště. Komplex mykotoxinu a Mycosorb je posléze vyloučen trusem z organizmu. Jedná se o čistě přírodní produkt, který se sám nevstřebává, pouze organismem prochází. Působí...

Hippovit Myco 10 kg

Hippovit MYCO je bezprašný přípravek s přírodní organickou přísadou, která neutralizuje negativní účinky plísní jejich spor a toxinů v krmivu. Menší zatíženost organismu koně zvyšuje využitelnost živin. Použití přípravku zlepší zdravotní stav, výkonnost a plodnost. Pozitivní vliv na plodnost se projeví v lepším zabřeznutí klisen.