Kde jsem:     >  Katalog

Hills feline c d prescription diet 10 kg

Nalezeno:    7 produktů

HILL'S Prescription Diet™ m/d™ Feline granule 1,5 kg

Suché granulové krmivo s vyváženým poměrem surovin pro speciální potřeby koček trpících nadváhou a cukrovkou.

HILL'S Prescription Diet™ c/d™ Multicare Feline Ocean Fish granule 1,5 kg

Suché granulové krmivo s rybím masem pro udržení zdravého močového traktu snižující riziko opětovného návratu močových kamenů po jejich rozpuštění.

HILL'S Prescription Diet™ c/d™ Feline Urinary Stress Chicken granule 1,5 kg

Klinicky ověřená dieta, která pomáhá podporovat dobrý zdravotní stav močových cest. Snižuje riziko návratu příznaků FIC o 89%.

Hill's Prescription Diet™ k/d™ Feline Chicken granule 1,5 kg

Suché, výborné granulové krmivo přispívající ke kvalitnějšímu a delšímu životu koček díky zpomalení progrese a míry klinických příznaků.

Hill's Prescription Diet™ Metabolic Feline granule 1,5 kg

Suché granulové krmivo vytvořené pro redukci váhy bez strádání– 81% koček snížilo váhu během 2 měsíců v domácích podmínkách.

Hill's Fel. C/D konz. Stress Chicken stew 82g

Hill's Prescription Diet Feline Stew c/d Urinary Stress with Chicken & Vegetables S MASOVÝMI KOUSKY konzerva je kompletní dietetické krmivo k omezení opakované tvorby struvitových kamenů (příčiny onemocnění dolního močového ústrojí koček / FLUTD) u dospělých koček. Toto dietetické krmivo má schopnost okyselovat moč a snížený obsah hořčíku.Složení:Dušené s kuřetem a přidanou zeleninou: vepřové, kuře (10 %), pšeničný lepek, kukuřičný škrob, rýžová mouka, rýže, sušená mrkev, proteinový hydroly...

Hill's Fel. K/D + Mobility kapsa (12x85g)

Krmivo Prescription Diet™ k/d™ Feline bylo speciálně vyvinuto pro kočky s potížemi ledvin.Kontrolované množství fosforu a nízké množství sodíku pro podporu správné funkce srdce a ledvin.Již za 28 dní pomáhá Vaší kočce lépe běhat, šplhat a skákat.Podporuje vitálnost a bdělost starších koček.S vylepšeným profilem aminokyselin pro podporu přirozené schopnosti koček vytvářet si denně svalovou hmotu.S technologií Enhanced Appetite Trigger (E.A.T.)™, která u koček s potížemi ledvin stimuluje chuť k j...