Kde jsem:     >  Katalog

Hero realms dragon boss

Nalezeno:    2 produkty

White Wizard Games Hero Realms: Lich Boss

Balíček Lich Boss obsahuje 30 karet pro jedinečného nemtvého bosse, jímž můžete nahradit svůj osobní karetní balíček ve fantasy deckbuildingové hře Hero Realms a hrát s ním proti ostatním hráčům nebo jinému bossovi. Balíček je v angličtině.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

White Wizard Games Hero Realms - Lich Boss Deck

Použij svou temnou magii, abys zkazil mysl živých a přivolal legii mrtvých! Balíček šéfů nahrazuje váš osobní balíček v DBG Hero Realms.Balíčky Lichů a Draků jsou rozšíření s 30 kartami, která umožňují někomu hrát za velkou zlou příšeru, zatímco ostatní hráči hrají kooperativně, aby ji porazili. Tyto balíčky fungují jako super silné balíčky postav.Balíček Lich Boss obsahuje 30 karet. Vyžaduje DBG Hero Realms a hraje se nejlépe s balíčky postav Hero Realms.

Board&Dice Obaly na karty Paladin: Percival (63,5x89mm) 55 ks

Vysoce kvalitní obaly na karty značky Paladin. Tyto obaly jsou dvakrát pevnější než běžné obaly a mají tloušťku 90 micronů. Počet obalů v balení je 55 ks. S těmito obaly budou mít vaše karty tu správnou pevnou ochranu a navíc nebudou v obalech plavat. Nutnost pro všechny, kteří si chtějí zachovat své karetní hry na delší dobu. Rozměr obalů - Premium Board Game/CCG - 63,5x89 mm. Vhodné pro: 51st State, ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: