Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Herni bryle

Nalezeny kategorie:

Herní a kancelářské brýle 
Nalezeno:    96 produktů

Gunnar Vayper

Brýle Gunnar jsou špičkovým technickým řešením, které chrání vaše oči. Zvyšují a optimalizují vizuální výkon pro všechny, kdo tráví dlouhé hodiny sledováním počítačových monitorů nebo ostatních digitálních obrazovek. Gunnar Vayper jsou určené pro herní nadšence se stylovým a uhlazeným designem doplněným o široké tvary, díky kterým je nebudete téměř cítit. Gunnar Vayper vytváří pohodlnější a bohatý vizuální zážitek, zlepšuje vizuální efektivitu, ostrost a zabraňuje únavě očí. Umožňuje tak prodl...

Více informací
od 2 717 Kč
Koupit nejlevněji

Gunnar Scope

Brýle Gunnar jsou špičkovým technickým řešením, které chrání vaše oči. Zvyšují a optimalizují vizuální výkon pro všechny, kdo tráví dlouhé hodiny sledováním počítačových monitorů nebo ostatních digitálních obrazovek. Gunnar Scope jsou brýle s elegantním designem, které jsou určené pro herní nadšence. Gunnar Scope vytváří pohodlnější a bohatý vizuální zážitek, zlepšuje vizuální efektivitu, ostrost a zabraňuje únavě očí. Umožňuje tak prodloužit vaše hodiny strávené před monitorem. Dále pomáhají...

Více informací
od 3 245 Kč
Koupit nejlevněji

E-Blue EGG001 herní brýle

Herní brýle E-Blue EGG001 ve stříbrné barvě jsou určeny k redukci modrého záření z monitoru. Ochrání vaše oči před tímto škodlivým zářením a možným poškozením vašeho zraku. Brýle zaujmou lehkým a elegantním provedením v moderním designu.

Z-zoom ZZM-09360 herní brýle 0D

Herní brýle Z-ZOOM 09360 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení ve fialové barvě.

Z-zoom ZZM-09030 herní brýle 0D

Herní brýle Z-ZOOM 09030 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení v červené barvě.

Z-zoom ZZM-04050 herní brýle 0D

Herní brýle Z-ZOOM 04050 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení v černé barvě.

Z-zoom ZZM-04150 herní brýle 0D

Herní brýle Z-ZOOM 04150 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení v červené barvě.

Z-zoom ZZM-04140 herní brýle 0D

Herní brýle Z-ZOOM 04140 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení se zaobleným tvarem v modré barvě.

Z-zoom ZZM-09351 herní brýle +1D

Herní brýle Z-ZOOM 09351 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení s obdélníkovým tvarem v modré barvě. Brýle jsou navíc dioptrické s hodnotou dioptrie +1.0....

Z-zoom ZZM-09361 herní brýle +1D

Herní brýle Z-ZOOM 09361 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení s obdélníkovým tvarem ve fialové barvě. Brýle jsou navíc dioptrické s hodnotou dioptrie +1.0....

Z-zoom ZZM-09031 herní brýle +1D

Herní brýle Z-ZOOM 09031 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení s obdélníkovým tvarem v červené barvě. Brýle jsou navíc dioptrické s hodnotou dioptrie +1.0....

Z-zoom ZZM-04051 herní brýle +1D

Herní brýle Z-ZOOM 04051 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení s kulatým tvarem v černé barvě. Brýle jsou navíc dioptrické s hodnotou dioptrie +1.0....

Z-zoom ZZM-09033 herní brýle +2D

Brýle k počítači Z-Zoom 09 ZZM-09033 v červeném provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.0 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a obdélníkovým tvarem.

Z-zoom ZZM-04053 herní brýle +2D černé

Brýle k počítači Z-Zoom 04 ZZM-04053 v černém provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.0 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a kulatým tvarem.

Z-zoom ZZM-04153 herní brýle +2D

Brýle k počítači Z-Zoom 04 ZZM-04153 v červeném provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.0 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a kulatým tvarem.

Z-zoom ZZM-04143 herní brýle +2D

Brýle k počítači Z-Zoom 04 ZZM-04143 v světlemodrém provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.0 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a kulatým tvarem.

Z-zoom ZZM-09354 herní brýle +2,5D

Brýle k počítači Z-Zoom 09 ZZM-09354 v tmavomodrém provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.5 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a obdélníkovým tvarem.

Z-zoom ZZM-09364 herní brýle +2,5D

Brýle k počítači Z-Zoom 09 ZZM-09364 ve fialovém provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.5 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a obdélníkovým tvarem.

Z-zoom ZZM-04054 herní brýle +2,5D černé

Brýle k počítači Z-Zoom 04 ZZM-04054 v černém provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.5 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a kulatým tvarem.

Z-zoom ZZM-04154 herní brýle +2,5D

Brýle k počítači Z-Zoom 04 ZZM-04154 v červeném provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.5 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a kulatým tvarem.

Z-zoom ZZM-04144 herní brýle +2,5D

Brýle k počítači Z-Zoom 04 ZZM-04144 v světlemodrém provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.5 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a kulatým tvarem.

Z-zoom ZZM-04151 herní brýle +1D

Brýle Z-zoom ZZM-04151 s červeným plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +1.

Z-zoom ZZM-09352 herní brýle +1,5D

Brýle Z-zoom ZZM-09352 s tmavě modrým plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +1.5.

Z-zoom ZZM-09362 herní brýle +1,5D

Brýle Z-zoom ZZM-09362 s fialovým plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +1.5.

Z-zoom ZZM-09032 herní brýle +1,5D

Brýle Z-zoom ZZM-09032 s červeno-černým plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +1.5.

Z-zoom ZZM-04052 herní brýle +1,5D

Brýle Z-zoom ZZM-04052 s černým plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +1.5.

Z-zoom ZZM-04152 herní brýle +1,5D

Brýle Z-zoom ZZM-04152 s červeným plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +1.5.

Z-zoom ZZM-04142 herní brýle +1,5D

Brýle Z-zoom ZZM-04142 se světle modrým plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +1.5.

Z-zoom ZZM-09353 herní brýle +2D

Brýle Z-zoom ZZM-09353 s tmavě modrým plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +2.

Z-zoom ZZM-09363 herní brýle +2D

Brýle Z-zoom ZZM-09363 s fialovým plastovým rámem jsou vhodné pro uživatele, kteří často pracují na počítači. Dokáží odfiltrovat až 30 % modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž přispívají k ochraně zraku. Disponují čočkami vyrobenými z polykarbonátu. Ty mají povlak proti poškrábání a hodnotu dioptrií +2.

Z-zoom ZZM-09034 herní brýle +2,5D červeno černé

Brýle k počítači Z-Zoom 09 ZZM-09034 v červeném provedení redukují 30% škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem, čímž napomohou ochránit váš zrak. Skla brýlí s hodnotou dioptrie +2.5 jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu a jsou opatřeny povlakem proti poškrábání. Brýle se vyznačují stylovým moderním provedením s plným rámem a obdélníkovým tvarem.

Barbie mini vozomyčka herní set

Mini Barbie na cestách přichází se zcela prvním systémem drah, který byl vyvinut, aby inspiroval k vytváření nových způsobů hry! Panenka Barbie® a její přátelé se mohou poprvé opravdu pohybovat, ať už na poníkovi poháněnému motorkem, v autě nebo na skútru. Díky inovacím tyto sety přináší mnoho nové zábavy při hraní. Malá panenka Barbie na cestách se rozhodla dopřát svému autu pořádnou péči v myčce. Herní set Vozomyčka z kolekce Barbie na cestách ukrývá vše, co potřebuješ, aby tvá představivost ...

Barbie mini vozomyčka herní set

Mini Barbie na cestách přichází se zcela prvním systémem drah, který byl vyvinut, aby inspiroval k vytváření nových způsobů hry! Panenka Barbie® a její přátelé se mohou poprvé opravdu pohybovat, ať už na poníkovi poháněnému motorkem, v autě nebo na skútru. Díky inovacím tyto sety přináší mnoho nové zábavy při hraní. Malá panenka Barbie na cestách se rozhodla dopřát svému autu pořádnou péči v myčce. Herní set Vozomyčka z kolekce Barbie na cestách ukrývá vše, co potřebuješ, aby tvá představivost ...

Mattel Barbie Mini Vozomyčka herní set

Mattel Barbie Mini Vozomyčka herní set Mini panenka Barbie® s vozomyčkou pro holčičky od 4 let. Panenka Barbie má pružné boky a kolena, která jí umožňují posadit se do autíčka. Její hlavička je pohyblivá. Na sedadle dokáže sedět stabilně. Potom mohou holčičky aktivovat kabriolet k jízdě, a to zmáčknutím tlačítka, kdy naskočí motorek a panenka může vyjet vpřed směrem do myčky. Ta je vybavena dvěma otočnými kartáči. Platí se u výjezdu z myč...

Z-zoom ZZM-09350 herné okuliare 0D

Herní brýle Z-ZOOM 09350 skvěle chrání oči každého hráče, protože eliminují vyzařování škodlivého modrého světla z monitorů, čímž snižují riziko z nadměrné zátěže zraku. A to vše za pomoci čočky, která odfiltruje až 30% modrého světla vyzařovaného z monitoru. Skla vyrobené z polykarbonátu chrání brýle před poškrábáním. Nacházejí se ve stylovém provedení v tmavě-modré barvě.

Red Scare

Hrozba komunistické infiltrace je stále vysoká a rudá panika se šíří. Nyní je na vás, prověřených patriotech FBI, abyste prohledali soubory, které by mohly podporovat sovětskou agendu a ohrožovat vaše posvátné břehy! V karetní hře Red Scare budete využívat speciální herní brýle, abyste odhalili skutečnou pravdu o vašich přátelích! Možná i vy máte co skrývat? Hra je v angličtině. Odkazy video (anglicky)

DEV1S SPECTRUM GAMER

Brýle herní, vylepšená skla gamer, odolný rám Nový model herních brýlí pro náročné hráče počítačových her v sobě spojuje moderní vzhled a jedinečné herní vlastnosti. Nová vylepšená skla gamer disponují 100% UV ochranou a dokonalým filtrem modrého světla. Antireflexivní vrstvy potlačí všechny nežádoucí odrazy. Výjimečně dobrý kontrast zlepšuje reakční dobu hráče a zároveň chrání oči před únavou. Rychlost zpozorování nepřátel nikdy nebyla tak vysoká, jako s herními brýlemi Spectrum Gamer...

Gunnar Torpedo Onyx (TOR-00101)

Brýle herní, černé obroučky, jantarová skla Herní brýle Gunnar Torpedo Onyx potěší i náročné hráče počítačových her. Kombinace moderního designu a vynikajících technologií poskytnou všem hráčům maximální možné pohodlí i při dlouhém nošení. Brýle jsou speciálně navrženy tak, aby zvýšily zaostření a vizuální vytrvalost. Velmi lehká nylonová konstrukce s optimálním vyvážením zajistí nošení bez jakýchkoli otlaků. Skla jsou opatřena 100% UV ochranou a blokují rovněž škodlivé modré světlo. N...

Gunnar Maverick Gunmetal (MAV-05009)

Brýle herní, tmavě šedé obroučky, světlá skla Herní brýle Gunnar Maverick Gunmetal potěší i náročné hráče počítačových her. Kombinace klasického designu a vynikajících technologií poskytnou všem hráčům maximální možné pohodlí i při dlouhém nošení. Širokoformátové pole vytváří široké zorné pole s velmi vysokým rozlišením. Díky lehké ocelové konstrukci ani nepocítíte, že brýle máte na očích. Skla jsou opatřena 100% UV ochranou a blokují rovněž škodlivé modré světlo. Světlý odstín skel př...

Gunnar Maverick Gunmetal (MAV-05001)

Brýle herní, tmavě šedé obroučky, jantarová skla Herní brýle Gunnar Maverick Gunmetal potěší i náročné hráče počítačových her. Kombinace klasického designu a vynikajících technologií poskytnou všem hráčům maximální možné pohodlí i při dlouhém nošení. Širokoformátové pole vytváří široké zorné pole s velmi vysokým rozlišením. Díky lehké ocelové konstrukci ani nepocítíte, že brýle máte na očích. Skla jsou opatřena 100% UV ochranou a blokují rovněž škodlivé modré světlo. Jantarový odstín s...

Denver VRC-23

Denver VRC-23 najdte na Digiboss.cz. Denver VRC-23 nabízíme i na splátky. Brýle pro virtuální realitu pro mobilní telefony s úhlopříčkou 4,7" až 6,5", Bluetooth herní ovladač. VR brýle jsou určeny pro všechny, kteří chtějí vstoupit do světa 3D her nebo sledovat trojrozměrné filmy a videa. Velmi snadné použití - stačí jen vložit telefon do zařízení a nechat se pohltit úžasnou „realitou“. Technické parametry: VR brýle pro použití s vlastním telefonem 4,7" až 6,5" FOV: max 95° Bluetooth he...

Samsung Simple Controller (ET-YO324BBEGWW)

Herní ovladač Pro Brýle Samsung VR Pokud vlastníte brýle Samsung VR, určitě se vám bude hodit tento jednoduchý herní ovladač. Díky svému zaoblenému tvaru se skvěle drží. Ve světě virtuální reality oceníte tento jednoduchý herní ovladač, který vám pomůže především při akčnějších hrách. Je plně kompatibilní s brýlemi Samsung VR a díky svému zaoblenému tvaru se skvěle drží. Obsluhovat jej zvládnete i jednou rukou. K dispozici je touchpad, dvě akčn...

Denver VRC-23

Brýle pro virtuální realitu pro mobilní telefony s úhlopříčkou 4,7" až 6,5", Bluetooth herní ovladač. VR brýle jsou určeny pro všechny, kteří chtějí vstoupit do světa 3D her nebo sledovat trojrozměrné filmy a videa. Velmi snadné použití - stačí jen vložit telefon do zařízení a nechat se pohltit úžasnou „realitou“. Technické parametry: VR brýle pro použití s vlastním telefonem 4,7" až 6,5" FOV: max 95° Bluetooth herní ovladač (pro telefony s OS Android nebo iOS) nastavení vzdálenosti snímacího...

DEV1S TITAN GAMER

Brýle - herní, vylepšená skla gamer, odolný rám Nový model herních brýlí pro náročné hráče počítačových her v sobě spojuje elegantní vzhled a jedinečné herní vlastnosti. Nová vylepšená skla gamer disponují 100% UV ochranou a dokonalým filtrem modrého světla. Antireflexivní vrstvy potlačí všechny nežádoucí odrazy. Výjimečně dobrý kontrast zlepšuje reakční dobu hráče a zároveň chrání oči před únavou. Rychlost zpozorování nepřátel nikdy nebyla tak vysoká, jako s herními brýl...

Penál Atari

Motiv atari je retro vzpomínkou na oblíbenou herní konzoli. Připomeňte si zlatá osmdesátá léta a dejte si atari třeba na tričko a doplňte ho vlastním nápisem nebo fotkou.. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm

BigBen Official Licensed Playstations VR stojan (PS4OFVRSTAND)

Stojan pro PS4 VR Designový stojan pro virtuální brýle ke konzoli PS4 je licencovaným doplňkem, který stylově podtrhne vaší herní stanici. Jeho součástí jsou také integrované modré LED diody a baterie (3× AAA). Dopřejte svým VR brýlím vysoký standard, jenž si zaslouží. Klíčové vlastnosti stojanu BigBen pro PS4 VRLicencované příslušenstvíPro VR brýle PS4Elegantní designModré LED podsvíceníBaterie v balení (3× AAA)

Philips PTA529 + DOPRAVA ZDARMA

Napájení: bateriové 3D brýle Philips 996590022571 pro televizory Philips Staňte se součástí akce, 3D filmu, hry a sportu, jako nikdy předtím s 3D brýlemi Philips. Používáme nejmodernější 3D technologie Active • Aktivní 3D technologie • Vychutnejte si 3D na Philips Aktivní 3D a Full HD 3D ready televizorech • 3D Unikátní Herní režim Full Screen pro dva hráče • Vysoce kontrastní aktivní 3D brýle pro nejlepší 3D zážitek Zaměření na uživatele • Flexibilní a lehký design pro maximální pohodlí • Styl...

Arozzi Visione VX-500 Orange (VX500-6)

Brýle oranžovočerné obroučky, jantarová skla, pouzdro v balení AROZZI VISIONE VX-500 Představujeme Visione, nejnovější produkt od spolešnosti Arozzi pro zvýšení produktivity, pohodlí a doby strávené hraním her na PC. Brýle Visione pomáhají díky ztlumení potencionálně škodlivého modrého a bílého světla eliminovat nežádoucí artefakty, zvýšit čistotu obrazu a ostrost vidění. Nošením brýlí Arozzi ulevíte očím od únavy a můžete se nerušeně zaměřit na hraní a zábavu. Brýle filtrují přes 99% UV záře...

Arozzi Visione VX-200 Black (VX-200)

Brýle černé obroučky, jantarová skla, pouzdro v balení AROZZI VISIONE VX-200 Představujeme Visione, nejnovější produkt od spolešnosti Arozzi pro zvýšení produktivity, pohodlí a doby strávené hraním her na PC. Brýle Visione pomáhají díky ztlumení potencionálně škodlivého modrého a bílého světla eliminovat nežádoucí artefakty, zvýšit čistotu obrazu a ostrost vidění. Nošením brýlí Arozzi ulevíte očím od únavy a můžete se nerušeně zaměřit na hraní a zábavu. Brýle filtrují přes 99% UV záření a maj...

VR StarBlood Arena - PS4 hra

VR hra StarBlood Arena pro herní konzoli PlayStation 4 nabízí chaotické bojové souboje ve vesmírné aréně, kde bojujete proti ostatním protivníkům. Vašim cílem je vyhýbat se, útočit a přemýšlet lépe než piloti ostatních vesmírných lodí. Každá výhra vám přináší prestiž, kredity a životy. Na výběr máte z 9 unikátních lodí s piloty, kteří mají unikátní technické a bojové vlastnosti. Hra vyžaduje VR brýle a PS4 kameru. PEGI: 12.

Sony PS4 PlayStation VR v2 + Camera v2 + VR Worlds

Souprava Sony PlayStation VR je určena pro herní konzoli Sony PlayStation 4. Díky ní můžete vstoupit do světa virtuální reality. Brýle disponují 5,7" OLED displejem s rozlišením 1920xRGBx1080 bodů (960xRGBx1080 bodů pro každé oko). Zorné pole má 100°. Nabízí 360° zobrazení s obnovovací frekvencí 120 Hz. Každý váš pohyb dokonale zachytí gyroskop a akcelerometr. Nechybí ani integrovaný mikrofon. Soupravu ke konzoli Sony PlayStation 4 připojíte přes rozhraní HDMI a USB. V balení se také nachází Pl...

Worms Ultimate Mayhem - Customization Pack DLC (252485)

Herní doplněk  Worms™ Ultimate Mayhem „Customization Pack“ ještě rozšiřuje už tak dost širokou nabídku možností úprav ve hře o nové kousky, které jsou opravdu k popukání. Nechybí nové bláznivé čepice, brýle, rukavice, 5 nových zvukových sad a 5 náhrobků. „Customization Pack“ obsahuje 5 nových zbraňových nákladů pro Továrnu na zbraně.VypnutoVynechat z LightBoxuWorms™ Ultimate Mayhem „Customization Pack“ ještě rozšiřuje už tak dost širokou nabídku možností úprav ve...

SPEED LINK VREADY 4-In-1 Charging Station black (SL-450002-BK)

Dobíjecí stanice 2x nabíjecí port pro DualShock 4, 2x nabíjecí port pro Playstation Move Motion Controller, v balení dva kovové držáky pro PS VR brýle a headset/sluchátka, do sítě Máte rádi, když je vaše herní náčiní hezky a spořádaně poklizeno? Dobíjecí stanice SPEED LINK VREADY 4-In-1 Charging Station v černém provedení je pro vás tedy skvělou volbou. Dobíjecí stanice poskytuje místo pro PS4 a dva Playstation Move Motion ovladače. Balení navíc obsahuje i kovové držáky, na k...

Mega Bloks Mimoňové - střední set

Mimoňové zase řádí! Tentokrát ukradli nádražní vagón plný pokladů! Rošťácká zábava s Mega Bloks Mimoňové tě dostane! Stuart a Kevin ovládli volant nebezpečného vozu, což změnilo jejich původně klidný výlet na super nebezpečné dobrodružství! Otevři střechu vagónu a nalož Mimoně dovnitř, pak nastav správný kurz a zběsilá jízda napříč zemí může začít! Nádražní vagón má na střeše velkou palební základnu a k dispozici je také trezor plný uloupených cenností! Oběma hrdinům můžeš sundávat kombinézy, n...

Sony PlayStation VR + Kamera v2 + VR Worlds

Souprava Sony PlayStation VR je určená pro herní konzoli Sony PlayStation 4. Dopřeje vám skvělý zážitek z virtuální reality. Virtuální brýle jsou vybaveny 5,7" OLED s rozlišením 1920xRGBx1080 bodů (960xRGBx1080 bodů pro každé oko). Disponují zorným polem cca 100° a 360° zobrazením s obnovovací frekvencí 120 Hz. V helmě se nachází akcelerometr a gyroskop, které dokonale zachytí každý váš pohyb. Součástí je integrovaný mikrofon, přičemž souprava využívá 3D zvuk. Pro připojení k Sony PlayStation 4...

Sony Playstation VR

Virtuální brýle SONY PlayStation VR pro PlayStation 4, které můžete s herní konzolí jednoduše propojit a během pár vteřin si dopřát zážitkok z virtuální reality. Disponují OLED displejem o velikosti 5,7 ", s rozlišením 1920 × 1080 pro každé oko. Jejich obnovovací frekvence je 120Hz nebo 60 Hz a úhel zorného pole cca 100 °. PlayStation VR jsou vybaveny helmou, uvnitř ní je akcelerometr a gyroskop, které perfektně zachytí každý váš pohyb. Využívají i technologii 3D zvuku. Připojit je můžete k Pla...

GUNNAR Trooper Smoke (TRO-06701)

Brýle pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP  Únava a zarudnutí očí a následná bolest hlavy, to jsou příznaky, které mnozí z nás znají po dlouhé práci s počítačem. Celodenní koukání do monitoru očím rozhodně nesvědčí, což může mít za následek snížení celkového pracovního výkonu. To si uvědomuje i firma GUNNAR, která se snaží únavě očí při prá...

Samsung Gear VR + Samsung Simple Controller 2018 (SM-R325NZVCXEZ)

Brýle pro virtuální realitu určené pro Samsung Galaxy S7 a novější modely vybavené gyroskopem, obsahuje herní ovladač Mimořádně komfortní virtuální realitaDopřejte si dokonalý zážitek z virtuální reality s headsetem Samsung Gear VR. Ponořte se do fantastických světů, aniž byste VR brýle cítili na své tváři. Přesto vám poskytnou ničím nerušený zážitek. Dokonale vám budou sedět, ale současně zabrání proniknutí vnějšího světla.Vaše pohodlí je prioritouV dechberoucích možnostech virtuální reality ...

DICOTA Backpack E-Sports 15-17.3

Backpack E-Sports 15-17.3 P/N: D31156 Vyvinut pro profesionální hráče Cítíte se vzrušení z nadcházejícího herního turnaje? Nejen proto, že budete soupeřit s protihráči, ale také, že se budete moci ukázat se svým cenným herním arzenálem? Chcete-li prezentovat svou výbavu v tom nejlepším světle, je bezpečná přeprava z bodu A do bodu B alfou a omegou. Přesně to nabízí batoh od Dicoty - perfektní ochranu vašeho zařízení za všech okolností. Příští herní turnaj se blíží a vy zjišťujete ...

DICOTA Backpack E-Sports 15-17.3

Backpack E-Sports 15-17.3 P/N: D31156 Vyvinut pro profesionální hráče Cítíte se vzrušení z nadcházejícího herního turnaje? Nejen proto, že budete soupeřit s protihráči, ale také, že se budete moci ukázat se svým cenným herním arzenálem? Chcete-li prezentovat svou výbavu v tom nejlepším světle, je bezpečná přeprava z bodu A do bodu B alfou a omegou. Přesně to nabízí batoh od Dicoty - perfektní ochranu vašeho zařízení za všech okolností. Příští herní turnaj se blíží a vy zjišťujete ...

PlayStation 4 Pro 1TB + Playstation VR Kit

Herní konzole AMD Jaguar Octa-Core,podpora 4K rozlišení, 8GB RAM GDDR5, 1TB HDD, Blu-ray, DualShock 4, Headset, WiFi 5GHz, HDMI 2.0, USB 3.0, černá Konzole Sony Playstation 4 PRO je vylepšená verze standardní PS4. Nyní zvládne i 4K a s lepším hardwarem budete mít také plynulejší hraní. Až 2× výkonnější PlayStation 4 Pro s ohromujícím obrazem až ve 4K VR Starter KitPřekroč za hranici hmotného světa a vydej se na dobrodružnou cestu za zážitky do virtuálníc...

Batman: Arkham Asylum GOTY PKK (8595071031838)

Hra pro PC - GOTY edice obsahuje navíc herní přídavky Speciální edice "Game of the Year" Vám nabídne navíc 6 nových map a hlavně oproti původní verzi nabízí technologii zvanou TriOviz 3D, díky které si přes 3D brýle (nejsou součástí balení) můžete užít prostorového zážitku.Akční hra s jedinečně temným dobrodružstvím, kterému nechybí pravá atmosféra a které Vás zavede do nitra arkhamského útulku – gothamské psychiatrické léčebny pro šílené zločince. Budete se pohybovat ve stínec...

ColorCross GW001B (GW001B)

Herní ovladač k VR brýlím ColorCross, bluetooth, pro Android a iOS  Virtuální realita. Zcela nová technologie umožňující ocitnout se přímo v ohnisku touženého děje a to díky speciálním adaptérovým brýlím. Hlavním cílem celého projektu je zajistit co nejreálnější simulaci skutečných situací. Díky tomu se tak během několika sekund můžete přenést na tropický ostrov, do Himalájí, vyzkoušet si turistiku, cvičení, relaxaci či hraní oblíbených her. Díky praktickému ovladači se vaše cestování sta...

Vertikální nabíjecí stojan s chlazením PS4 VR

Vertikální stojan je velmi oblíbený mezi majiteli herních konzolí. Díky vertikální poloze ušetříte místo, které zabírá samotná konzole a zároveň prakticky uskladníte hry a veškeré herní příslušenství včetně soupravy PlayStation VR. Aktivní chlazení, které je ve stojanu zabudováno chrání proti přehřátí, prodlužuje živnostnost konzole a zvyšuje její výkonnost. Stojan slouží také jako dokovací stanice snadno díky ní nabijete ovladače Dualshock 4 a Move bez použití kabelů. Kompatibilní s PS4, PS4...

All4toys Mega Bloks Mimoňové velký set

Mimoni letí do nebe! Užij si s nimi tuto nebeskou jízdu díky nové sadě od Mega Bloks Mimoňové – Tryskáč pro padouchy. Kevin a Stuart poletí s tryskáčem a už teď je jasné, že v kokpitu bude velká legrace! Nejprve poskládej Mimoně a tryskáč a pak už stačí jednoho z hrdinů posadit do padoušského letadla a může se vyrazit! Nezapomeň letcům nasadit helmy, číhá na ně totiž spousta nebezpečí! V letu můžeš uvolnit jeden z postranních katapultů letadla nebo nechat pilota vyletět přímo z vystřelovacíh...

Batoh Genesis Pallad 500 NBG-0986 17,3" black

KDYŽ JE HRÁČ V POHYBU Genesis Pallad 500 je ideální volbou pro lidi, kteří často cestují svým notebookem a dalším příslušenstvím. Na projektování tohoto batohu se podílelo několik profesionálních hráčů, a proto v něm najdete velké množství přihrádek, speciálně přizpůsobených pro každý druh herního příslušenství, bez kterého se nezaobejde žádný opravdový hráč. Pallad 500 obsahuje speciální přihrádky nejen pro příslušenství, jako jsou klávesnice, nebo sluchátka, ale najdete v něm také několik př...

Batoh Genesis Pallad 500 NBG-0986 17,3" black

KDYŽ JE HRÁČ V POHYBU Genesis Pallad 500 je ideální volbou pro lidi, kteří často cestují svým notebookem a dalším příslušenstvím. Na projektování tohoto batohu se podílelo několik profesionálních hráčů, a proto v něm najdete velké množství přihrádek, speciálně přizpůsobených pro každý druh herního příslušenství, bez kterého se nezaobejde žádný opravdový hráč. Pallad 500 obsahuje speciální přihrádky nejen pro příslušenství, jako jsou klávesnice, nebo sluchátka, ale najdete v něm také několik př...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: