Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Helma na motorku agv

Nalezeno:    305 produktů

Zed C40

Helma Zed C40 - černá matná Otevřená cestovní helma s fixním kšiltem Zed C40 pro cestování i na skútr. Velikosti XXS - XXL * polykarbonátová skořepina * zapínání pomocí rychlospony * fixní kšilt * hmotnost přilby ±900 g * Parametr: Hodnota * Určení: pánské * Typ motorky: chopper, skútr * Typ: otevřené * Barva: černá * Doplňující parametry: matný lak * Materiál: plast

Více informací
od 870 Kč
Koupit nejlevněji

Cassida Cyklon

Helma Cassida Cyklon - černá/stříbrná titanium mat * sklolaminátová skořepina * sluneční clona * aerodynamický spoiler v týlové části * plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu * odnímatelný nosní a bradový deflektor * příprava pro Pinlock® Max Vision® * bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky * reflexní prvky * hmotnost přilby ±1450 g * homologace ECE 22.05.P a DOT

Více informací
od 4 690 Kč
Koupit nejlevněji

Cassida Police MFP

Helma Cassida Police MFP - černá/bílá * Polykarbonátová skořepina * Bodová aretace pro stažení v týlové části * Bezpečnostní kroužek pro připnutí k zámku umístěný na řemínku * Krátký kšilt součástí balení * Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky * Hmotnost přilby ±1100 g * Homologace ECE 22.05, DOT * Parametr: Hodnota * Určení: pánské * Typ motorky: nakedbike, skútr * Typ: otevřené * Barva: černá, bílá * Materiál: plast...

Více informací
od 2 289 Kč
Koupit nejlevněji

Cassida Compress

Helma Compress, CASSIDA - bílá perleť Popis produktu * polykarbonátová skořepina * sluneční clona * plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu * dofukování lícnic * příprava pro Pinlock® * odnímatelný nosní a bradový deflektor * zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky * hmotnost přilby ±1805 g * Parametr: Hodnota * Určení: pánské * Typ motorky: chopper, nakedbike, silniční cestovní, skútr * Typ: vyklápěcí * Barva: bílá * Doplňující parametr...

Více informací
od 3 490 Kč
Koupit nejlevněji

Cassida Velocity ST

Helma Cassida Velocity ST - stříbrná titanium/černá * Polykarbonátová skořepina * Sluneční clona * Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu * Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky * Příprava pro kabeláž komunikátoru * Hmotnost přilby ±1805 g * Homologace ECE 22.05 a DOT * Parametr: Hodnota * Určení: pánské * Typ motorky: nakedbike, silniční cestovní, skútr, chopper * Typ: vyklápěcí * Barva: černá, šedá * Doplňující parametry: sluneční clona ...

Více informací
od 3 590 Kč
Koupit nejlevněji

MT Helmets Synchrony Crazy

Motocrossová helma MT Helmets Synchrony Crazy - bílá/modrá/růžová * Motokrosová přilba * Polykarbonátová skořepina * Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu * Efektivní systém ventilace * Design kompatibilní s chrániči krční páteře * Polohovatelný kšilt * Zapínání řemínku přezkou * Hmotnost přilby ±1350 g * Parametr: Hodnota * Určení: pánské * Typ motorky: enduro * Typ: cross * Barva: bílá, modrá, růžová * Materiál: plast...

Více informací
od 1 445 Kč
Koupit nejlevněji

Nox N917

Integrální helma Nox N917 - černá matná Integrální motocyklová helma Nox N917 s výsuvnou sluneční clonou pro cestování i na skútr. Odnímatelný nosní a bradový deflektor. * polykarbonátová skořepina * sluneční clona * plně odnímatelná a pratelná výstelka * odnímatelný nosní a bradový deflektor * zapínání řemínku mikrometrickou přezkou * hmotnost přilby ±1550 g POZNÁMKA: Přilba je dodávána s čirým plexi. Tmavé plexi je možno zakoupit samostatně. * Parametr: Hodnota * Určení:...

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - L

Polykarbonátová skořepina Zapínání pomocí rychlospony Fixní kšilt Hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce ZED za cenu 870 Kč.

Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - M

Polykarbonátová skořepina Zapínání pomocí rychlospony Fixní kšilt Hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - M z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce ZED za cenu 870 Kč.

Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - S

Polykarbonátová skořepina Zapínání pomocí rychlospony Fixní kšilt Hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce ZED za cenu 870 Kč.

Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XL

Polykarbonátová skořepina Zapínání pomocí rychlospony Fixní kšilt Hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce ZED za cenu 870 Kč.

Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XS

Polykarbonátová skořepina Zapínání pomocí rychlospony Fixní kšilt Hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XS z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce ZED za cenu 870 Kč.

Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XXL

Polykarbonátová skořepina Zapínání pomocí rychlospony Fixní kšilt Hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XXL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce ZED za cenu 870 Kč.

Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XXS

Polykarbonátová skořepina Zapínání pomocí rychlospony Fixní kšilt Hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Zed C40 - černá lesklá - XXS z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce ZED za cenu 870 Kč.

Integrální helma na motorku Nox N917 - černá mat - XXL

Integrální motocyklová helma Nox N917 s výsuvnou sluneční clonou pro cestování i na skútr. Odnímatelný nosní a bradový deflektor. polykarbonátová skořepina sluneční clona plně odnímatelná a pratelná výstelka odnímatelný nosní a bradový deflektor zapínání řemínku mikrometrickou přezkou hmotnost přilby ±1550 g POZNÁMKA: Přilba je dodávána s čirým plexi. Tmavé plexi je možno zakoupit samostatně.. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Nox N917 - černá mat - XXL z kategorie Auto-moto | Přísluš...

Dětská otevřená helma na motorku MT Urban Kids - černá

otevřená přilba polykarbonátová skořepina plně odnímatelná a pratelná výstelka zapínání řemínku rychlosponou hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Dětská otevřená helma na motorku MT Urban Kids - černá z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce MT HELMETS za cenu 1199 Kč.

Dětská otevřená helma na motorku MT Urban Kids - černá - S

otevřená přilba polykarbonátová skořepina plně odnímatelná a pratelná výstelka zapínání řemínku rychlosponou hmotnost přilby ±900 g. Zakupte produkt Dětská otevřená helma na motorku MT Urban Kids - černá - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce MT HELMETS za cenu 1199 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - bílá

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - bílá z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.

Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - XS

Popis produktu polykarbonátová skořepina sluneční clona plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu dofukování lícnic příprava pro Pinlock® odnímatelný nosní a bradový deflektor zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky hmotnost přilby ±1805 g. Zakupte produkt Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - XS z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 3590 Kč.

Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - S

Popis produktu polykarbonátová skořepina sluneční clona plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu dofukování lícnic příprava pro Pinlock® odnímatelný nosní a bradový deflektor zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky hmotnost přilby ±1805 g. Zakupte produkt Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 3590 Kč.

Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - M

Popis produktu polykarbonátová skořepina sluneční clona plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu dofukování lícnic příprava pro Pinlock® odnímatelný nosní a bradový deflektor zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky hmotnost přilby ±1805 g. Zakupte produkt Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - M z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 3590 Kč.

Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - L

Popis produktu polykarbonátová skořepina sluneční clona plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu dofukování lícnic příprava pro Pinlock® odnímatelný nosní a bradový deflektor zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky hmotnost přilby ±1805 g. Zakupte produkt Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 3590 Kč.

Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - XL

Popis produktu polykarbonátová skořepina sluneční clona plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu dofukování lícnic příprava pro Pinlock® odnímatelný nosní a bradový deflektor zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky hmotnost přilby ±1805 g. Zakupte produkt Výklopná helma na motorku Cassida Compress - žlutá fluo - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 3590 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Police MFP - černá/bílá

Polykarbonátová skořepina Bodová aretace pro stažení v týlové části Bezpečnostní kroužek pro připnutí k zámku umístěný na řemínku Krátký kšilt součástí balení Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1100 g Homologace ECE 22.05, DOT. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Police MFP - černá/bílá z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 2289 Kč.

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - L

sklolaminátová skořepina integrovaná sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykl...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - M

sklolaminátová skořepina integrovaná sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - M z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykl...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - S

sklolaminátová skořepina integrovaná sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykl...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - XL

sklolaminátová skořepina integrovaná sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - černá/červená - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocyk...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - L

sklolaminátová skořepina sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - M

sklolaminátová skořepina sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - M z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - S

sklolaminátová skořepina sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - XL

sklolaminátová skořepina sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly o...

Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - XS

sklolaminátová skořepina sluneční clona aerodynamický spoiler v týlové části plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu odnímatelný nosní a bradový deflektor příprava pro Pinlock® Max Vision® bezpečnostní zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky reflexní prvky hmotnost přilby ±1450 g homologace ECE 22.05.P a DOT. Zakupte produkt Integrální helma na motorku Cassida Cyklon - stříbrná titanium mat - XS z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly o...

Integrální helma na motorku Germot GM 720 uni - černá - 3XL

Intergální sportovně-cestovní helma Germot GM 720 uni pro cestování i na skútr. Nadstandardní nabídka velikostí: 2XL (63-64 cm); 3XL (65-66 cm); 4XL (67-68 cm); 5XL (69-70 cm) Pevný kompozitový skelet Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Snadná výměna plexi, bez použití nástrojů Ergonomický, vyjímatelný a pratelný interiér (vnitřní část, lícnice) Včetně dvou sad lícních výstelek pro individuální nastavení Uzavíratelný ventilační systém s otvory pro vstup vzduchu na čelní části...

Integrální helma na motorku Germot GM 720 uni - černá - XXL

Intergální sportovně-cestovní helma Germot GM 720 uni pro cestování i na skútr. Nadstandardní nabídka velikostí: 2XL (63-64 cm); 3XL (65-66 cm); 4XL (67-68 cm); 5XL (69-70 cm) Pevný kompozitový skelet Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Snadná výměna plexi, bez použití nástrojů Ergonomický, vyjímatelný a pratelný interiér (vnitřní část, lícnice) Včetně dvou sad lícních výstelek pro individuální nastavení Uzavíratelný ventilační systém s otvory pro vstup vzduchu na čelní části...

Integrální helma na motorku Germot GM 720 uni - černá - 4XL

Intergální sportovně-cestovní helma Germot GM 720 uni pro cestování i na skútr. Nadstandardní nabídka velikostí: 2XL (63-64 cm); 3XL (65-66 cm); 4XL (67-68 cm); 5XL (69-70 cm) Pevný kompozitový skelet Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Snadná výměna plexi, bez použití nástrojů Ergonomický, vyjímatelný a pratelný interiér (vnitřní část, lícnice) Včetně dvou sad lícních výstelek pro individuální nastavení Uzavíratelný ventilační systém s otvory pro vstup vzduchu na čelní části...

Integrální helma na motorku Germot GM 720 uni - černá - 5XL

Intergální sportovně-cestovní helma Germot GM 720 uni pro cestování i na skútr. Nadstandardní nabídka velikostí: 2XL (63-64 cm); 3XL (65-66 cm); 4XL (67-68 cm); 5XL (69-70 cm) Pevný kompozitový skelet Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Snadná výměna plexi, bez použití nástrojů Ergonomický, vyjímatelný a pratelný interiér (vnitřní část, lícnice) Včetně dvou sad lícních výstelek pro individuální nastavení Uzavíratelný ventilační systém s otvory pro vstup vzduchu na čelní části...

Helma na motorku LAZER Osprey Slick - bílá/červená/černá

Popis produktu karbonová skořepina s inovovaným aerodynamickým stabilizátorem rychloupínací systém plexi čiré plexi v základní výbavě s přípravou pro Pinlock® folii se širokým zorným úhlem a mechanismy s duralovými šrouby patentovaná technologie vyztužené příruby plexi pro jeho přesné dosednutí a maximální těsnost ventilační systém s dvojitým stabilizátorem na bázi Venturiho efektu (3 ventilační nádechy, 2 výdechy) morfologický systém lícnice a vnitřní výplně dostupné pro přizpůsobení velikosti...

Výklopná kompozitová helma na motorku Kabuto Ibuki - bílá perleť - L

Výklopná cestovní motocyklová helma Kabuto Ibuki s lehkou a aerodinamickou kompozitovou skořepinou vhodná pro cestování, ale třeba i na skútr. Velikosti XS – XL Lehký pevný skelet z kompozitu (A.C.T.) ve dvou velikostech s integrovaným Wake stabilizátorem (patentováno) který kladně ovlivňuje proudění vzduchu kolem helmy a tím zabraňuje vzniku turbulencí Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Příprava pro použití systému proti mlžení PINLOCK® 100% Max Vision (součást balení) Jedn...

Výklopná kompozitová helma na motorku Kabuto Ibuki - černá - M

Výklopná cestovní motocyklová helma Kabuto Ibuki s lehkou a aerodinamickou kompozitovou skořepinou vhodná pro cestování, ale třeba i na skútr. Velikosti XS – XL Lehký pevný skelet z kompozitu (A.C.T.) ve dvou velikostech s integrovaným Wake stabilizátorem (patentováno) který kladně ovlivňuje proudění vzduchu kolem helmy a tím zabraňuje vzniku turbulencí Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Příprava pro použití systému proti mlžení PINLOCK® 100% Max Vision (součást balení) Jedn...

Výklopná kompozitová helma na motorku Kabuto Ibuki - černá - XS

Výklopná cestovní motocyklová helma Kabuto Ibuki s lehkou a aerodinamickou kompozitovou skořepinou vhodná pro cestování, ale třeba i na skútr. Velikosti XS – XL Lehký pevný skelet z kompozitu (A.C.T.) ve dvou velikostech s integrovaným Wake stabilizátorem (patentováno) který kladně ovlivňuje proudění vzduchu kolem helmy a tím zabraňuje vzniku turbulencí Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Příprava pro použití systému proti mlžení PINLOCK® 100% Max Vision (součást balení) Jedn...

Výklopná kompozitová helma na motorku Kabuto Ibuki - žlutá fluo - M

Výklopná cestovní motocyklová helma Kabuto Ibuki s lehkou a aerodinamickou kompozitovou skořepinou vhodná pro cestování, ale třeba i na skútr. Velikosti XS – XL Lehký pevný skelet z kompozitu (A.C.T.) ve dvou velikostech s integrovaným Wake stabilizátorem (patentováno) který kladně ovlivňuje proudění vzduchu kolem helmy a tím zabraňuje vzniku turbulencí Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Příprava pro použití systému proti mlžení PINLOCK® 100% Max Vision (součást balení) Jedn...

Výklopná kompozitová helma na motorku Kabuto Ibuki - žlutá fluo - L

Výklopná cestovní motocyklová helma Kabuto Ibuki s lehkou a aerodinamickou kompozitovou skořepinou vhodná pro cestování, ale třeba i na skútr. Velikosti XS – XL Lehký pevný skelet z kompozitu (A.C.T.) ve dvou velikostech s integrovaným Wake stabilizátorem (patentováno) který kladně ovlivňuje proudění vzduchu kolem helmy a tím zabraňuje vzniku turbulencí Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Příprava pro použití systému proti mlžení PINLOCK® 100% Max Vision (součást balení) Jedn...

Výklopná kompozitová helma na motorku Kabuto Ibuki - Royal Gun Metal

Výklopná cestovní motocyklová helma Kabuto Ibuki s lehkou a aerodinamickou kompozitovou skořepinou vhodná pro cestování, ale třeba i na skútr. Velikosti XS – XL Lehký pevný skelet z kompozitu (A.C.T.) ve dvou velikostech s integrovaným Wake stabilizátorem (patentováno) který kladně ovlivňuje proudění vzduchu kolem helmy a tím zabraňuje vzniku turbulencí Plexi povrchově tvrzené proti poškrábání s UV ochranou Příprava pro použití systému proti mlžení PINLOCK® 100% Max Vision (součást balení) Jedn...

Motocrossová helma na motorku MT Helmets Synchrony Crazy - bílá/modrá/růžová - XL

Motokrosová přilba Polykarbonátová skořepina Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Efektivní systém ventilace Design kompatibilní s chrániči krční páteře Polohovatelný kšilt Zapínání řemínku přezkou Hmotnost přilby ±1350 g. Zakupte produkt Motocrossová helma na motorku MT Helmets Synchrony Crazy - bílá/modrá/růžová - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce MT HELMETS za cenu 1445 Kč....

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - L

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - S

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - XL

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - XS

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/bílá/červená - XS z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - L

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - S

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - XL

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - XS

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá/šedá/žlutá fluo - XS z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1990 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - L

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - S

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - XL

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - XL z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - XS

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - černá matná - XS z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - bílá - L

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - bílá - L z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.

Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - bílá - S

Polykarbonátová skořepina Dlouhé plexi a sluneční clona Plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu Zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky Hmotnost přilby ±1200 g. Zakupte produkt Otevřená helma na motorku Cassida Magnum s dlouhým plexi - bílá - S z kategorie Auto-moto | Příslušenství pro motocykly | Přilby na motocykly od výrobce CASSIDA za cenu 1890 Kč.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: