Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Harry potter propiska propiska

Nalezeno:    5 produktů

Propiska Harry Potter - Zlatonka

Vybavte se pěknou propiskou s přívěskem kulaté okřídlené Zlatonky z dobrodružných filmů Harry Potter na přednášky, do práce anebo pro zapisování vlastních myšlenek. Malý zlatý míček přinesl nejvíce bodů týmu, který jej chytil během zápasu ve Famfrpálu. Máte už kam své nápady, poznámky či myšlenky zapisovat? Vyberte si z našich skvělých tematických zápisníků.

Propiska Harry Potter Lootcrate Exclusive

Propiska v podobě kouzelnické hůlky Harryho Pottera balená v krásně zdobené dárkové krabičce. Uzávěr propisky svým zdobením imituje hůlku mladého čarodějného studenta ze světa J. K. Rowlingové.

Propiska Fantastická zvířata - Kůrolez

Kůrolez (Bowtruckle) je magický tvor ze světa Harry Pottera a objevující se ve filmu Fantastická zvířata a kde je najít, podle kterého je vytvořená jedinečná zelená propiska s vyměnitelnou náplní. Malý Kůrolez připomíná větvičku a plní funkci ochránce stromů. Svá malá očka k vám upírá z ozdobné krabičky, která je součástí. Máte už kam své poznámky, nápady či myšlenky zapisovat? Vyberte si z našich skvělých tématických zápisníků.

Propiska Fantastická zvířata - Bouřňák

Vrchní část užitečné propisky zdobí vypodobněný magický tvor z filmu Fantastická zvířata a kde je najít Bouřňák (v originále Thunderbird) přivolávající za letu bouři a součást erbu Bradavické koleje Havraspár v Harry Potterovi.Jedná se současně o sběratelský předmět s úchvatně zachycenými detaily. Náplň lze snadno vyměnit. Máte už kam své poznámky, nápady či myšlenky zapisovat? Vyberte si z našich skvělých tématických zápisníků.

Harry Potter - Deathly Hallows Psací potřeby

Praktická propiska s přívěskem v designu Relikvií smrti z Harryho Pottera píše modře a využijete ji při nejrůznějších příležitostech. Máte už kam své nápady, poznámky či myšlenky zapisovat? Vyberte si z našich skvělých tematických zápisníků.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: