Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Handsfree stereo winner griup

Nalezeno:    4 produkty

Winner Handsfree stereo 3,5 jack (černá)

Pokud hledáte spolehlivé a cenově dostupné sluchátka s mikrofonem, právě tyto značky Winner budou skvělou volbou. Po celou dobu přinášejí skvělý přenos zvuku i pohodlné užívání. S jackem 3,5 mm jsou kompatibilní s mnoha mobilními telefony, tablety či hudebními přehrávači. Černým provedením se v podstatě hodí ke všem zařízením.

Winner Handsfree stereo 3,5 jack (bílá)

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu nebo vyřizuje všechny důležité hovory pomocí tohoto skvělého headsetu. Winner sluchátka s mikrofonem zaručují opravdu kvalitní přenos zvuku i pohodlné užívání během celého dne. Bílým provedením vyzdvihují svou eleganci a navíc se budou hodit k mnohým zařízením. Ať už k mobilním telefonům, tabletům nebo hudebním přehrávačům.

Winner Handsfree stereo 3,5 jack (červená)

Winner sluchátka s mikrofonem Vás zaujmou nejen svou cenovou dostupností, ale i poutavý červeným provedením. Po celou dobu budou zajišťovat pohodlné užívání i kvalitní přenos zvuku. Oceníte je především při poslechu hudby nebo vyřizování telefonátů během řízení. S konektorem 3,5 mm jsou kompatibilní opravdu s mnoha mobilními telefony, tablety i hudebními přehrávači.

Winner Stereo Headset Magnet 3,5 jack (černý)

Volejte bezpečnější nebo poslouchejte svou oblíbenou hudbu komfortnější. S tímto handsfree bude manipulace s Vaším mobilním telefonem podstatně pohodlnější. Stereo Headset značky Winner je s konektorem 3,5 mm kompatibilní s mnoha zařízeními. Integrovaný mikrofon navíc eliminuje okolní hluk, díky čemuž si vy užíváte dokonale čistý zvuk. Před zapletením a znehodnocením Vás chrání plochý kabel.