Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Halmar relaxacni kreslo blazer cervena

Nalezeno:    7 produktů

Halmar Relaxační křeslo Blazer červené

Provedení: Relaxační křeslo je zhotoveno v kombinaci čalounění a chromované ocele. Na stabilní čtyřramenné chromové podnoži je upevněn pohodlný sedák a opěrák. Křeslo je čalouněno látkou v červené nebo tyrkysové barvě. Toto relaxační křeslo je vhodné nejen k televizi v moderním interiéru, lze jej využít i v kanceláři či pracovně pro okamžiky, kdy si můžete dát na taburetku "nohy nahoru" a v klidu tak plně využít volné chvilky.

Relaxační křeslo Blazer červené - HALMAR

Křeslo vdechne každému interiéru osobitou atmosféru. Je skvělým prostředkem k odpočinku s oblíbenou knihou po náročném dni. Konstrukce křesla je z chromované oceli potažena červenou látkou. Rozměry:Délka: 69 cmŠířka: 76 cmVýška: 82 cmDodáváno v demontu.

Relaxační křeslo Blazer tyrkysové - HALMAR

Křeslo vdechne každému interiéru osobitou atmosféru. Je skvělým prostředkem k odpočinku s oblíbenou knihou po náročném dni. Konstrukce křesla je z chromované oceli potažena červenou látkou. Rozměry:Délka: 69 cmŠířka: 76 cmVýška: 82 cmHmotnost: 14 kgDodáváno v demontu.

Relaxační křeslo Blazer Halmar Halmar 2010001149156

Relaxační křeslo Blazer je vyrobeno v kombinaci chromovaná ocel a látka. Moderní křeslo slouží k relaxaci a pohodlnému...

Křeslo Blazer Halmar Halmar 2010001149149

Relaxační křeslo Blazer je vyrobeno v kombinaci chromované oceli a látky v červené barvě.Rozměry:šířka: 69 cmhloubka: 76 cmvýška: 82...