Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Guess hodinky model g75960l

Nalezeno:    49 produktů

Guess W0135L2

Dámské hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s PVD zlacením. Tento model je velmi elegantní. Hodinky jsou osázeny křišťály.

Guess W60006L5

Dámské hodinky GUESS jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Díky koženému řemínku se hodinky dobře přizpůsobí zápěstí. Číselník je zdoben rakouským křišťálem ve tvaru nápisu Guess. Sklíčko hodinek je minerální. Jedná se o velmi oblíbený model hodinek.

Guess W0040G7

Pánské hodinky Guess jsou novinkou 2014 - velmi úspěšný model nejen díky velmi módní tmavomodré barvě. Velmi efektně vypadá kožený řemínek imitovaný aligátora zabarvený také do tmavomodré barvy. Hodinky ukazují klasický čas, dny v týdnu a datum. Korunka hodinek je šroubovací.

Guess W0184G1

Hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Tento model hodinek je zajímavý a netradiční. Cierník hodinek je černý tvarovaný. Ručičky mají luminiscenční vrstvu. Hodinky jsou na černém koženém pásku s klasickou sponou.

Guess W0425L3

Dámské hodinky Guess z kolekce 2014 jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s povrchovou úpravou v barvě růžového zlata s leopardím smaltovaným dekórem. Tento extravagantní model je zdoben také stejným vzorem v čísleníku. Hodinky ukazují jen klasický čas.

Guess W0437L3

Dámské hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata. Tento model je novinkou 2014, jsou to elegantní hodinky v módním designu. Ukazují pouze klasický čas, slouží jako šperk...

Guess W0023L4

Dámské hodinky Guess !! Tento model je nepřehlédnutelný, zvláštně zdobený ciferník v tónu růžového zlata. Na ciferníku je také vidět logo Guess.

Guess W90064L1

Dámské hodinky Guess W90064L1 jsou elegantně moderní. Tento model je velmi oblíbený, zdobí zápěstí nejen jako hodinky, ale také jako náramek, díky tvarovanému tahu-náramku. Populární logo značky Guess se objevuje také v článcích tahu - řemínku. Hodinky jsou zdobeny rakouským křišťálem. Číselník je stříbrný s indexy po čtvrt hodinách. Náramek lze jednoduše zkrátit odepnutím posledních článků tahu.

Guess W90025G2

Atypické hodinky Guess Trendy collection mají černý kožený pásek s klasickou sponou. Tvar pouzdra je hranatý se stříbrným, jednoduchým ciferníkem, který je dobře čitelný. Hodinky jsou většího rozměru a proto je tento model vhodný pro pánské, i pro dámské zápěstí. Hodinky jsou zajímavé a netradiční.

Guess W0161L1

Dámské hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v barvě růžového zlata. Tento model je nepřehlédnutelný, zvláštně zdobený ciferník drobnými křišťálky. Na ciferníku je také vidět logo Guess. Pásek hodinek je hladký kožený.

Guess W0305L3

Dámské hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v kombinaci s povrchovou úpravou v barvě růžového zlata. Tento model je středního rozměru, je zdoben křišťály a tah - náramek má zaoblené články. Hodinky ukazují klasický čas, datum, dny v týdnu a 24-hodinový čas.

Guess W0692L1

Dámské hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Průměr pouzdra je 20 x 19 mm a je osázeno Swarovski křišťály. Kovový tah je z části osázen většími křišťály Swarovski, šířka tahu je 8 mm. Hodinky jsou pouze vlhkotěsné. Tento model je velmi elegantní.

Guess W0698L2

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pouzdro a přezka v barvě růžového zlata, luneta je osázena růžovými křišťálky Swarovski. Číselník je posetý růžovými třpytkami a doplňuje ho krásné zdobné srdce také v barvě růžového zlata. Hodinky jsou vlhkotěsné 30m, zapínání na klasickou přezku. Tento model je krásným doplňkem hlavně v letním období!

Guess W0753L1

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Průměr pouzdra je 44 mm, luneta je osázena křišťály Swarovski, číselník růžovo-modrý (třpytky) je zdoben stříbrnými znaky G. Hodinky jsou vlhkotěsné 30 m a ukazují klasický čas. Tento model je výborným doplňkem zejména pro letní měsíce.

Guess W0579L3

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže v bílé barvě. Velikost pouzdra je 45 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou vlhkotěsné. Číselník i lunetu zdobí křišťály Swarovski. Tento model je dostupný ve více barevných variantách.

Guess Majestic W0579L7

Dámské quartzové hodinky Guess jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, řemínek z kůže. Velikost pouzdra je 45 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou 30 m vlhkotěsné. Číselník i lunetu zdobí křišťály Swarovski. Tento model je dostupný ve více barevných variantách.

Guess Nouveau W0127L1

Dámské elegantní hodinky Guess W0127L1 z kolekce Nouveau. Tento model má oblíbený proplétaný tah - náramek, pouzdro je zdobeno rakouským křišťálem. Hodinky ukazují klasický čas a mají vteřinovku. Zapínání náramku je na zacvaknutí, poslední dva dílečky lze jednoduše odepnout.

Guess Nouveau W0127L2

Dámské elegantní hodinky Guess W0127L2 z kolekce Nouveau. Tento model je v módní zlaté barvě zdoben rakouským křišťálem. Hodinky ukazují klasický čas a mají vteřinovku. Zapínání náramku je na zacvaknutí, poslední dva dílečky lze jednoduše odepnout.

Guess OVERDRIVE W0149L5

Hodinky Guess v unisex provedení zaujmou především kombinací modro-zlaté barvy. Model je vyrobený ve sportovním stylu a hodí se na běžné nošení, tak i slavnostní příležitosi.

Guess Sabrina W0133L2

Dámské hodinky GUESS Sabrina W0133L2 jsou velmi decentní módní hodinky. Zlacená varianta je velmi populární, hodinky jsou drobné, rozměru 20 mm, zdobeny křišťálem. Začátek náramku je proplétaný, ale konec je z klasických článků, které je možno zkracovat. Zapínání je u tohoto modelu špernovní na zacvaknutí. Tento model GUESS Sabrina se vyrábí také ve stříbrné barvě.

Guess W0181G3

Pánské hodinky Guess Breakthru z kolekce Herrenuhr jsou velké a výrazné. Tento model je velmi dobře čitelný, ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Netradiční kožený řemínek je protažen pod hodinkami a dozdoben cvočky. Zapínání je na klasickou sponu, která je také v černé barvě.

Guess Intrepid W0167G1

Pánské hodinky Guess Intrepid W0167G1 z kolekce Mens sport. Sportovně moderní hodinky jsou všestranně využitelné, jsou vodotěsné 100 m a mají gumový řemínek což umožnuje nošení ve vodě. Hodinky ukazují čas, datum, 24-hodinový čas a mají stopky - chronograf. Tento model je přehledný, ručičky mají luminiscenční vrstvu. Korunka hodinek je šroubovací, aby zaručila absolutní vodotěsnost.

Guess Prism I14503L1

Dámské hodinky americké módní značky Guess Prism I14503L1 - nejprodávanější model! Hodinky z ušlechtilé oceli, osázené krystaly s minerálním sklíčkem a 50 m vodotěsností. Hodinky jsou průměru pouzdra 40 mm, což je bráno jako pánská velikost, která je právě velmi populární u žen. Funkce: čas, multifunkce - den v týdnu, datum, 24.hodinový čas, luminiscenční ručky.

Guess Prism W16563L1

Dámské hodinky americké módní značky Guess Prism W16563L1 - nejprodávanější model! Hodinky z ušlechtilé oceli, osázené krystaly s minerálním sklíčkem a 50 m vodotěsností. Hodinky jsou průměru pouzdra 40 mm, což je bráno jako pánská velikost, která je právě velmi populární u žen. Funkce: čas, multifunkce - den v týdnu, datum, 24.hodinový čas, luminiscenční ručky, šroubovací korunka.

Guess Trendy collection W0185G1

Krásné módní hodinky Guess Trendy collection W0185G1 jsou černé matné barvy s kovovým tahem- řemínkem, který je pogumový s bezpečnostní překlapávací sponou. Ručičky mají luminiscenční vrstvu. Hodinky působí matným vzhledem. Hodinky ukazují čas, datum, chronograf - stopky. Číselník je černé barvy. Tento model je velmi zajímavý svým vzhledem.

Guess Trendy collection W90032G1

Atypické hodinky Guess Trendy collection W90032G1 mají černý, kožený pásek s klasickou sponou. Tvar pouzdra je hranatý se stříbrným, jednoduchým ciferníkem, který je dobře čitelný. Hodinky jsou většího rozměru a proto je tento model vhodný pro pánské, i pro dámské zápěstí. Hodinky jsou zajímavé a netradiční.

Guess Glitter W0156L1

AKCE -30% !!!! Dámské hodinky Guess Glitter W0156L1 jsou z kolekce Ladies Trend. Tento model je nepřehlédnutelný, zvláštně zdobený ciferník barevnými flitry v tónu růžového zlata. Na ciferníku je také vidět logo Guess a paprsky pro lepší orientaci. Hodinky nejsou jedny z nejčitelnějších, ale zajisté upoutají pozornost.

Guess Sabrina W0133L1

-30% - Akce!!!! Dámské hodinky GUESS Sabrina W0133L1 jsou velmi decentní módní hodinky. Jsou drobné, rozměru 20 mm, zdobeny křišťálem. Začátek náramku je proplétaný, ale konec je z klasických článků, které je možno zkracovat. Zapínání je u tohoto modelu špernovní na zacvaknutí. Tento model GUESS Sabrina se vyrábí také ve zlacené variantě s modelovým číslem W0133L2.

Guess Sabrina W0133L3

Dámské hodinky GUESS Sabrina W0133L1 jsou velmi decentní módní hodinky. Jsou drobné, rozměru 20 mm, zdobeny křišťály. Začátek náramku je proplétaný, ale konec je z klasických článků, které je možno zkracovat. Zapínání je u tohoto modelu špernovní na zacvaknutí. Tento model GUESS Sabrina se vyrábí také ve stříbrné variantě.

Guess Mini Prism W12638L1

Dámské módní hodinky Guess Mini Prism W12638L1 jsou velmi oblíbené. Jsou zdobeny křišťálem, ukazují datum a den v týdnu. Hodinky jsou velmi dobře čitelné, ručičky mají potaženy luminiscenční vrstvou. Tento model se vyrábí na kovovém tahu-náramku, ale také na kožených řemíncích.

Guess Mini Sparkle W13103L1

Dámské módní hodinky v dárkovém boxu s náhradními řemínk. Tento model GUESS Mini Sparkle W13103L1 je decentní s řemínky na výměnu - kožený se semišovou úpravou žíhanou a kožený s textilní zlatou úpravou. Hodinky jsou ideálního rozměru 28 mm v módní zlaté barvě. Jsou velmi dobře čitelné, mají vteřinovou ručičku a ručičky potaženy luminiscenční vrstvou.

Guess Phantom W0176G1

Pánské hodinky Guess Phantom z kolekce Sport jsou zpracovány do černé barvy v kombinaci se zlacenými prvky. Tento model je velmi zajímavý, netradiční. Rozměrem 44 mm je dostupný jak na dámské tak pánské zápěst. Hodinky ukazují čas, datum, chronograf - stopky a mají luminiscenční ručky a indexy.

Guess Little party girl W60006L1

Módní dámské hodinky Guess Trendy collection W60006L1 jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Luneta je posázena křišťály. Hodinky jsou na bílém koženém pásku s klasickou sponou. Tento model je většího rozměru s extravagantním zpracováním ciferníku- nápis Guess vyplněn kamínky, které zaplňují také spodní část ciferníku.

Guess Ladies Trend G TWIST W0627L1

Velice pěkné dámské hodinky světové značky Guess, jejich ocelový ciferník je osazen skleněnými kamínky. Model má denimový řemínek, díky kterému se na ruce příjemně nosí.

Guess Mens Dress HUDSON W0876G1

Hodinky z dílny značky Guess jsou dokonalým doplňkem pro každého moderního gentlemana. Jejich šedý ciferník s jemným vzorem zaujme třemi chronografy s funkcí stopek. Pouzdro z ušlechtilé oceli dokonale ladí se stříbrnými ručičkami, indexy a římskými číslicemi. Na zápěstí se hodinky připevňují klasickým tmavě hnědým koženým řemínkem s krokodýlím vzorem. Vsaďte na model, který vás nikdy nezklame.

Guess Mens Dress HUDSON W0876G2

Hodinky z dílny značky Guess jsou dokonalým doplňkem pro každého moderního gentlemana. Jejich stříbrný ciferník s jemným vzorem zaujme třemi chronografy s funkcí stopek. Pouzdro z ušlechtilé oceli je pozlacené růžovým zlatem, které mu dodává luxusní vzhled. Na zápěstí se hodinky připevňují klasickým černým koženým řemínkem s krokodýlím vzorem. Vsaďte na model, který vás nikdy nezklame.

Guess Mens Sport INTREPID W0167G1

Pánské hodinky světové značky Guess pro moderního muže. Tento model má černý silikonový řemínek a ocelové pouzdro. Pod minerálním sklíčkem na přehledném černém ciferníku najdete datumovku a chronografy se stopkami a 24 hodnový ciferník.

Guess Mens Dress WAFER W70016G1

Nadčasové elegantní hodinky zn. Guess s chronografy, kterými nešlápnete vedle. Dokonale ladí jak k business oblečení, tak i volnočasovému outfitu. Výrobce uvádí, že se jedná o pánský model, ale díky jemnosti, elegantnosti a univerzálnosti je prezentujeme jako unisexové.

Guess Breakthru W0181G2

Pánské hodinky Guess Breakthru z kolekce Trend jsou velké a výrazné. Tento model je velmi dobře čitelný, ručičky jsou potaženy luminiscenčí vrstvou. Netradiční kožený řemínek je protažen pod hodinkami a dozdoben cvočky. Zapínání je na klasickou sponu, která je také v černé barvě.

Guess Mens Trend VERTIGO W0658G1

Hodinky z dílny značky Guess jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v klasických hodinkách, které jsou zároveň moderní a nadčasové. Přesně takový je i model z kolekce Vertigo. Kombinace tmavě modrého ciferníku se stříbrným ocelovým pouzdrem vypadá velice stylově, stříbrné jsou také výrazné indexy s dvanáctkou v čele a ručičky s luminiscenčními špičkami. Jakmile si na zápěstí připnete modrý kožený řemínek s hadím vzorem, už nebudete chtít hodinky nikdy sundat....

Guess Mens Dress ELEVATION W0789G2

Hodinky značky Guess jsou proslulé svým neotřelým designem, který se vám jen tak neomrzí. Pánský model z kolekce Elevation není výjimkou. Na první pohled si zamilujete pouzdro z ušlechtilé oceli s modrou povrchovou úpravou, stejným barevným odstínem se pyšní i výrazné indexy a luminiscenční ručičky. Tmavě hnědý ciferník se třemi multifunkčními ciferníčky zdobí jemný reliéf. Na zápěstí se hodinky připínají ladícím koženým řemínkem s krokodýlím vzorem. Oživte svůj outfit ve velkém stylu....

Guess Mens Trend VERTIGO W0658G3

Hodinky z dílny značky Guess jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v klasických hodinkách, které jsou zároveň moderní a nadčasové. Přesně takový je i model z kolekce Vertigo. Kombinace tmavě hnědého ciferníku se stříbrným ocelovým pouzdrem vypadá velice stylově, stříbrné jsou také výrazné indexy s dvanáctkou v čele a ručičky s luminiscenčními špičkami. Jakmile si na zápěstí připnete hnědý kožený řemínek s decentním prošíváním, už nebudete chtít hodinky nikdy sundat....

Guess Ladies W0848L1 Sport Waverly

Guess Ladies W0848L1 SPORT WAVERLY jsou nádherné dámské hodinky s pouzdrem z vysoce kvalitního hodinářského kovu a ocelovým náramkem. Na pohledové straně jsou po obvodu osázeny blýskavými křišťály Swarovski. Tento model si zalíbí každá elegantní žena nejen při běžném nošení, ale také ve společnosti.

Guess Ladies W0579L7 Trend MAJESTIC

Hodinky Guess Ladies W0579L7 Trend MAJESTIC jsou navrženy v krásném provedení s pouzdrem z ušlechtilého hodinářského kovu a černým koženým páskem, který je na svrchní straně v lesklé úpravě. Pouzdro je po svém obvodu zdobeno třpytivými křišťály. Číselník je ve stříbrném provedení s líbivými ornamenty. Tento model je nádherným módním šperkem, který ozdobí zápěstí každé elegantní ženy.

Guess Ladies W0931L1 Dress Whitney

Guess Ladies W0931L1 DRESS WHITNEY jsou nádherné dámské hodinky vycházející z dílny nejlepších návrhářů. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a jsou doplněny ocelovým náramkem. Na pohledové straně jsou po obvodu osázeny blýskavými křišťály Swarovski, číselník je ve světlém provedení s malým číselníkem znázorňujícím plynutí času po vteřinách, jehož povrch je vykreslen jemnými kamínky. Tento model si zalíbí každá elegantní žena nejen při běžném nošení, ale také ve sp...

Guess Ladies W0895L6 Trend G Twist

Guess Ladies W0895L6 TREND G TWIST jsou stylové dámské hodinky vycházející kolekci pro rok 2018. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a  koženým řemínkem v lososové barvě. Tento model je vhodný pro každou moderní ženu či dívku.

Guess Ladies W0911L1 Trend G Twist

Guess Ladies W0911L3 TREND G TWIST jsou stylové dámské hodinky vycházející v jarní kolekci pro rok 2017. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a černým silikonovým řemínkem. Tento model je vhodný pro každou moderní ženu či dívku.

Guess Ladies W0911L3 Trend G Twist

Guess Ladies W0911L3 TREND G TWIST jsou stylové dámské hodinky vycházející v jarní kolekci pro rok 2017. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a černým silikonovým řemínkem. Tento model je vhodný pro každou moderní ženu či dívku.

Guess Ladies W0931L3 Dress Whitney

Guess Ladies W0931L3 DRESS WHITNEY jsou nádherné dámské hodinky vyrobené z vysoce kvalitního kovu, a jsou doplněny ocelovým náramkem. Na pohledové straně jsou po obvodu osázeny blýskavými křišťály Swarovski. Číselník je ve světlém provedení, jeho vnější část je stříbrná a středová část je vykreslena perletí. Ve spodní části je pak vsazen malý číselník znázorňující časový posun po vteřinách. Jeho povrch je vyobrazen jemnými kamínky. Tento model si zal...