Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gsi outdoors bugaboo backpacker nadobi

Nalezeno:    4 produkty

Backpacker

Backpacker cestovatelské triky a příběhy Parametry produktu Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk 1. vydání Pořadí vydání 120 x 215 x 20 mm formát

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

GSI Bugaboo Backpacker

Seda nádobí GSI Bugaboo Backpacker pro dva cestovatele, která obsahuje hrnec o objemu 2 l, pánev, 2 termo hrníčky, 2 misky, pokličku, skládací rukojeť a transportní obal.

Sada nádobí GSI Outdoors Bugaboo Backpacker

Větší sada nádobí pro 2 z řady Bugaboo předurčené pro turistiku, vodáctví. Do této sady lze umístit také plynový vyřič. Perforovaná poklička z BPA-free plastu umožnuje bezproblémový únik par z hrnce a zároveň slouží jako sítko například pro slití vody z těstovin. Jednotlivé nádoby jsou barevně odlišené pro snažší orientaci. Pohodlná skládací odnímatelná rukojeť zpříjemní vaše vaření. Hrnek s pítkem je opatřen neoprénovým termoizolačním obalem. Pánev může také sloužit jako poklička Obal celé sad...

GSI Pinnacle Backpacker

Sada nádobí pro 2 osoby GSI Pinnacle Backpacker. Sada do sebe kompaktně zapadá a celá má rozměry 208x208x137 mm a váhu 790 g. Sada obsahuje: hrnec o objemu 2 l, pokličku, pánev, 2 hrnek, 2 miska, skládací rukojeť, přepravní obal.

GSI Bugaboo Camper

Velká sada nádobí pro 4 osoby GSI Bugaboo Camper. Sada do sebe kompaktně zapadá a celá má rozměry 208x208x137 mm a váhu 1 580 g. Sada obsahuje vše, co potřebujete skoro pro klasické stolování a vaření: 2 x hrnec o objemu 3 a 2 l, 2 pokličky, pánev, 4 hrnek, 4 miska, pokličku, skládací rukojeť, přepravní obal.