Kde jsem:     >  Katalog

Gs mamavit 100 tablet

Nalezeno:    64 produktů

GS Mamavit 30 tablet

Přípravek určen pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení. Obsahuje  800 µg kyseliny listové v přirozené formě  s vyváženou kombinací 22  vitaminů a minerálů. Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze, na základě nejnovějších poznatku o výživě těhotných žen a kojících žen.  Výhody výrobku * Pro těhotné a kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnění. * Neobsahuje konzervační látky ani barviva. * Neobsahuje cukr a je vhodn...

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

GS Vitamin C 1000 + šípky Akut 10 tablet

Výhody produktu Vitamín C: * podporuje obranyschopnost, * je antioxidantem, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály, * přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení produktu Výživová složka v 1 tabletě: * Vitamin C - 1000 mg  1250  % RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých * Šípky  50 mg      Doporučené dávkování 1 tableta denně.  Další důležité informace Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah ...

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

GS Vápník Hořčík Zinek Premium 30 tablet

Vyvážený komplex minerálů a vitaminů, obohacen o vitamin D3 a biotin. Výhody produktu * Silná dávka 400 mg vápníku pro zdravé a silné kosti a zuby. * Vitamin D3 podporuje vstřebávání vápníku a jeho uložení do kostí. * Hořčík pro normální funkci svalů a činnost nervové soustavy. * Zinek, měď a vitamin B6 podporují dobrou imunitu a je důležitý pro udržení zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Výživová složka v 1 tabletě Vápník 400 mg, Hořčík 155 mg , Zinek 5 mg , Mangan 1 mg, Měď 0,5 mg, Vitamin ...

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

GREEN SWAN GS Vitamin C 1000 se šípky tbl.100+20

Užití Užívání GS Vitamínu C je vhodné při chřipce, nachlazení a celkovém oslabení organismu. Doporučuje se zejména v období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění. Dávkování 1-2 tablety denně Složení Kyselina askorbová, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), šípky, regulátor kyselosti (fosforečnan vápenatý), protispéková látka (kyselina stearová, stearan horečnatý), potahovací látka (šelak)

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

GREEN SWAN GS Vitamin C 1000 se šípky tbl.50+10

Užití Užívání GS Vitamínu C je vhodné při chřipce, nachlazení a celkovém oslabení organismu. Doporučuje se zejména v období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění. Dávkování Doporučené dávkování je 1 - 2 tablety denně. Složení Kyselina askorbová, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), šípky, regulátor kyselosti (fosforečnan vápenatý), protispéková látka (kyselina stearová, stearan horečnatý), potahovací látka (šelak)

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

GS Vitamin C 500 se šípky tbl.100+20

Silný vitamin C s přírodní silou šípků. Vitamin C podporuje obranyschopnost, je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Navíc v tabletě s postupným uvolňováním. Výhody výrobku * Extra vysoká dávka vitaminu C pro podporu imunity. * Navíc obohacen o 50 mg šípků. * Ve speciální tabletě Time-Release, která zajišťuje jeho postupné uvolňování. Složení výrobku Kyselina askorbová, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), š...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

GS Mamavit 30 tablet

Doplněk stravy obsahující v 1 tabletě kompletní a vyvážené množství vitamínů a minerálů pro ženy těhotné, kojící a plánující těhotenství.

GS Mamavit 90 tablet

Správná kombinace vitamínů pro maminky a miminka v období plánování těhotenství, těhotenství a kojení.

GS Mamavit 90 tablet

GS Mamavit tbl. 90 ČR/SK Přípravek určen pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení. Obsahuje 800 µg kyseliny listové v přirozené formě s vyváženou kombinací 22 vitaminů a minerálů.

GS Mamavit 30 tablet

GS Mamavit tbl.30 Kompletní a vyvážené složení vitaminů a minerálů pro těhotné a kojící ženy a ženy, které otěhotnění plánují. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Neobsahuje cukr a je vhodný pro diabetičky.

GreenSwan GS Mamavit 90 tablet

GS Mamavit pro těhotné a kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnění.

GS Mamavit Prefolin+DHA 30 tablet + 30 kapslí

GS Mamavit Prefolin+DHA+EPA tbl/cps 30+30 Vyvážená kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA pro ženy plánující těhotenství, těhotné a kojící.

Green-Swan GS Mamavit 90 tablet

GS Mamavit je jedinečný doplňkový zdroj vitaminů a minerálů, jejichž dostatečný přísun je velmi důležitý zejména v období těhotenství, kojení nebo před plánovaným otěhotněním. GS Mamavit byl vyvinut ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí podle nejnovějších poznatků o výživě těhotných a kojících žen v ČR. Pro těhotné a kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnění. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Neobsahuje cukr a je vhodný pro diabetičky....

GS Mamavit tbl.30

GS Mamavit je jedinečný doplňkový zdroj vitaminů a minerálů, jejichž dostatečný přísun je velmi důležitý zejména v období těhotenství, kojení nebo před plánovaným otěhotněním. V ideální vyvážené kombinaci zajišťuje přísun všech důležitých vitaminů spolu s vápníkem, jódem, železem a dalšími důležitými stopovými prvky. Vitamin B12, železo a hořčík pomáhají překonat pocit únavy a vyčerpání. Vitamin A je s ohledem na bezpečí plodu přítomen ve formě beta-karotenu, ze kterého si tělo matky tvoří vita...

GS Vitamin C500 + šípky 100+20 tablet

GS Vitamin C500 + šípky tbl.100+20 Silný vitamin C se šípky s postupným uvolňováním účinku. Podporuje obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

GS Vitamin C1000 + šípky 100+20 tablet

GS Vitamin C1000 + šípky tbl.100+20 Extra silný vitamin C se šípky pro imunitu a proti únavě. Podporuje obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

GS Vitamin C1000 + šípky 100+20 tablet

GS Vitamin C1000 + šípky tbl. 100+20 dárek 2021 ČR/SK Extra silný vitamin C se šípky pro imunitu a proti únavě. Podporuje obranyschopnost, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Green Swan Pharmaceuticals GS Mamavit Prefolin+DHA, 30 tablet + 30 kapslí

Co je GS Mamavit Prefolin®+ DHA? GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích: v období plánování mateřství – před otěhotněním, pro podporu imunity a srovnání organismu před velmi náročným obdobím pro každou ženu, v období těhotenství, kdy výrazně narůstá potřeba vitaminů a minerálů,

GS Vápník Hořčík Zinek Premium 100+30 tablet

GS Vápník Hořčík Zinek PREMIUM tbl. 100+30 Přípravek obsahuje vyvážený komplex minerálů a vitaminů, které jsou důležité pro lidské zdraví, zdravé kosti, vlasy a nehty.

GS Vápník Horčík Zinek Premium 100+30 tablet

GS Vápník hořčík zinek Premium tbl. 100+30 dárek 2021 ČR/SK Přípravek obsahuje vyvážený komplex minerálů a vitaminů, které jsou důležité pro lidské zdraví, zdravé kosti, vlasy a nehty.

GS Mamavit tbl.90 ČR/SK

GS Mamavit je doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnění. Obsahuje jedinečný doplňkový zdroj vitaminů a minerálů. Zajišťuje přísun všech důležitých vitaminů spolu s vápníkem, jódem, železem a dalšími důležitými stopovými prvky. Vitamin B12, železo a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin A je s ohledem na bezpečí plodu přítomen ve formě beta-karotenu, ze kterého si tělo matky tvoří vitamin A podle aktuální potřeby, takže nehrozí riziko předáv...

GS Vápník Hořčík Zinek PREMIUM 100+30 tablet

Přípravek obsahuje vyvážený komplex minerálů a vitaminů, které jsou důležité pro podporu imunity, zdravé kosti, vlasy a nehty.

GS Vitamín C 1000 se šípky 100+20 tablet

Silný vitamin C s přírodní silou šípků. Vitamín C je vhodný na normální funkci imunitního systému.

GS Vápník, hořčík, zinek premium 100 + 30 tablet DÁREK 2021

Vyvážený komplex minerálů a vitaminů pro podporu imunity a zdravých kostí.

GS Condro® Diamant 100+50 tablet

GS Condro DIAMANT tbl. 100+50 dárek 2021 ČR/SK Toto nové složení přípravku GS Condro® DIAMANT podporuje nejen správnou funkci kloubního, ale i pohybového aparátu. Vyznačuje se pohodlným užíváním – pouze 2 tablety denně.

GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tablet

GS Extra Strong Multivitamin tbl.60+60 Extra silný multivitamin obsahuje 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Navíc obsahuje Strong Komplex – extra dávku vitaminu C, lutein, activin, echinacea – pro maximální podporu organismu.

GS Extra Strong Multivitamin 30+10 tablet

GS Extra Strong Multivitamin tbl.30+10 Extra silný multivitamin obsahuje 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Navíc obsahuje Strong Komplex – extra dávku vitaminu C, lutein, activin, echinacea – pro maximální podporu organismu.

GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tablet

GS Extra Strong Multivitamin tbl. 60+60 dárek 2021 ČR/SK Extra silný multivitamin obsahuje 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Navíc obsahuje Strong Komplex – extra dávku vitaminu C, lutein, activin, echinacea – pro maximální podporu organismu.

GS Mamavit Prefolin+DHA+EPA tbl/cps.30+30 2016

Doplněk stravy GS Mamavit prefolin obsahuje optimální kombinaci vitaminů a minerálů, DHA, EPA vhodnou pro ženy těhotné, kojící a plánující těhotenství. Kompletní a vyvážená kombinace vitaminů, minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA.Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Niacin přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín E přispívá k ochranně buněk před oxidativním stresem.Kyselina pantothenová přispívá ke sní...

GS Extra Strong multivitamin 50+ 90 + 30 tablet ZDARMA

Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek speciálně přizpůsobené pro osoby starší padesáti let.

GS Extra strong multivitamin 50+ 90 + 30 tablet DÁREK 2021

100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek pro osoby starší padesáti let.

GS Vitamin C 500 se šípky tbl.100+20

Doplněk stravy s vysokým obsahem vitaminu C (500 mg) ve speciální tabletě TIME RELEASE, která zajišťuje postupné uvolňování.

Green-Swan GS Condro DIAMANT tbl. 100+50 tablet DÁREK 2021

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q. Základem všech kloubních přípravků GS Condro je glukosamin sulfát – základní stavební molekula tzv. proteoglykanu – látek přirozeně zajišťujících pružnost a zároveň výživu kloubní chrupavky. Je také základní součástí kloubního mazu, kte...

Green-Swan GS Vitamin C 1000 + šípky 100+20 tablet DÁREK 2021

Přípravek GS Vitamin C 1000 + šípky obsahuje vitamín C v mega dávce 1000 mg s postupným uvolňováním, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Green-Swan GS Vitamin C 1000 + šípky 100+20 tablet DÁREK 2021

\nPřípravek GS Vitamin C 1000 + šípky obsahuje vitamín C v mega dávce 1000 mg s postupným uvolňováním, který přispívá k normální funkci imunitního systému.\n

Green-Swan GS Vápník Hořčík Zinek Premium 100+30 tablet DÁREK 2021

Přípravek GS Vápník Hořčík Zinek Premium obsahuje zvýšenou dávku minerálů pro normální stav kostí, vlasů a nehtů. Je významným a vyváženým zdrojem minerálů pro normální funkci vašeho organismu a je navíc obohacen o vitamin D3 a biotin.

Green Swan Pharmaceuticals GS Imunostim Akut 10 tablet

GS Imunostim Akut obsahuje Bakteriální lyzáty. Získávají se z bakterií, které patří mezi nejčastější původce infekcí horních cest dýchacích. Jedná se o neškodné částečky, které samy nemohou nemoc vyvolat. Ale zachovávají si určité znaky, které jsou pro původní mikroorganismy specifické. Vitamin C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu...

Green Swan Pharmaceuticals GS Vápník, Hořčík, Zinek PREMIUM s vitaminem D, 100+30 tablet

Popis a parametry Prémiový přípravek s minerály a vitaminy pro podporu imunity, pro zdravé kosti, vlasy a nehty. Proč užívat přípravek GS Vápník, Hořčík, Zinek PREMIUM s vitaminem D? Extra silná dávka vitaminu D, B6, zinku a mědi...

Green Swan Pharmaceuticals GS Imunostim JUNIOR, 20 tablet

GS Imunostim Junior – Účinná a dlouhodobá podpora imunity Vašich dětí až na 3 měsíce Kdy užívat? Pro dlouhodobou podporu imunity Vašich dětí. Při užívání antibiotik. Proč GS Imunostim Junior? Oblíbená jahodová příchuť. Jednoduché dávkování s účinkem přetrvávajícím až 3 měsíce. Obsahuje vitamin C. Vhodný pro děti od 3 let. Bakteriální lyzáty Bakteriální lyzáty se zís...

Green-Swan GS Extra Strong Multivitamin 30+10 tablet

Přípravek GS Extra Strong Multivitamin představuje komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek.

Green-Swan GS Extra Strong Multivitamin 50+, 30 tablet

GS Extra Strong Multivitamin 50+ pro aktivní život po padesátce. Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek speciálně přizpůsobené pro osoby starší padesáti let.

GreenSwan GS Extra Strong Multivitamin 50+ - 90+30 tablet

GS Extra Strong Multivitamin 50+ pro aktivní život po padesátce. Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek speciálně přizpůsobené pro osoby starší padesáti let.

Green-Swan GS Extra Strong Multivitamin 50+ - 90+30 tablet

GS Extra Strong Multivitamin 50+ pro aktivní život po padesátce. Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek speciálně přizpůsobené pro osoby starší padesáti let.

Green Swan Pharmaceuticals GS Multivitamin Šumivý Forte Pomeranč 25 tablet

Popis a parametry Proč GS Multivitamin Šumivý Forte? Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů s minerály. Přírodní složení. Příjemná chuť. Doporučené dávkování 1 tabletu denně rozpustit ve sklenici vody. Upozornění Není určeno pro děti do 12 let. Skladujte mimo...

Green Swan Pharmaceuticals GS Echinacea FORTE 600, 70+20 tablet

Echinacea, neboli Třapatka nachová, je trvalá bylina, původem ze Severní Ameriky. Od pradávna ji používaly jako tradiční bylinu severoamerické indiánské kmeny. Získala si oblibu díky své schopnosti účinně podpořit imunitní systém při zvýšené zátěži organismu.   GS Echinacea FORTE GS Echinacea FORTE 600 je vhodná k rychlé a účinné podpoře imunity a zdraví dýchacích cest. Obsahuje 600 mg sušeného kořene, kde se nachází nejvíce účinn...

Green Swan Pharmaceuticals GS Vitamin D3 + Vitamin K2, 60 tablet

Optimální kombinace vitaminů D3 a K2 přispívá ke správnému využití vápníku v těle. Vitamin K2 napomáhá k udržení dobrého stavu kostí a zubů. Vitamin D3 také udržuje normální funkci imunitního systému, který nás chrání před negativními vlivy zvenčí. Pro silné kosti potřebujeme oba tyto vitaminy. Zatímco vitamin D je potřebný k tomu, aby se vápník správně vstřebal, úkolem vitaminu K2 je zajistit, aby vápník ke kostem doputoval.

Green Swan Pharmaceuticals GS Vitamin D3 + Vitamin K2, 30 tablet

Optimální kombinace vitaminů D3 a K2 přispívá ke správnému využití vápníku v těle. Vitamin K2 napomáhá k udržení dobrého stavu kostí a zubů. Vitamin D3 také udržuje normální funkci imunitního systému, který nás chrání před negativními vlivy zvenčí. Pro silné kosti potřebujeme oba tyto vitaminy. Zatímco vitamin D je potřebný k tomu, aby se vápník správně vstřebal, úkolem vitaminu K2 je zajistit, aby vápník ke kostem doputoval.

Green Swan Pharmaceuticals GS Extra Strong Multivitamin, 60+60 tablet

Extra silný, extra účinný Proč GS Extra Strong Multivitamin? Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu.Obsahuje unikátní STRONG KOMPLEX – extra dávka vitaminu C. Vitamin C Odhaduje se, že v celkové spotřebě vitaminů u člověka představuje vitamin C až 80 %. Člověk je odkázán na příjem vitaminu C z potravy, nedokáže ...

Green Swan Pharmaceuticals GS Extra Strong Multivitamin, 30+10 tablet

Extra silný, extra účinný Proč GS Extra Strong Multivitamin? Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu.Obsahuje unikátní STRONG KOMPLEX – extra dávka vitaminu C (150 % RVH), lutein, Activin®, echinacea. Vitamin C Odhaduje se, že v celkové spotřebě vitaminů u č...

GS Vitamin C1000 se šípky tbl.100+20

Doplněk stravy GS Vitamin C 1000 se šípky obsahuje vitamin C. Přípravek je ve speciální tabletě Time-Release, která zajišťuje jeho postupné uvolňování a je obohacen o šípky. Drcené šípky si zachovávají veškerou svoji sílu. Vitamin C přispívá k: normální funkci imunitního systému, ochraně buněk proti oxidačnímu stresu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální psychické činnosti, normální činnosti nervové soustavy, normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní. Výrobek je bez cukru, bez l...

GS Vitamin C500 se šípky tbl.100+20

Doplněk stravy GS Vitamin C 500 se šípky obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu a snižuje únavu a vyčerpání. Přípravek je ve speciální tabletě Time-Release, která zajišťuje jeho postupné uvolňování a je obohacen o šípky. Drcené šípky si zachovávají veškerou svoji sílu. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k no...

Green-Swan GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tablet DÁREK 2021

Přípravek GS Extra Strong Multivitamin představuje komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Přípravek má pozitivní vliv na krásnou a zdravou kůži, vlasy a nehty. Activin je výtažek ze semen vinné révy, který přispívá k udržování dobrého stavu cév. Vitaminy skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich. Na tomto procesu se podílejí i další látky, např. fosfor, hořčík, mangan a jód. Vyvážené množství těchto látek podporuje získávání ene...

GS Vápník Hořčík Zinek PREMIUM tbl.100+30

Doplněk stravy GS Vápník hořčík, zinek Premium obsahuje zvýšenou dávku minerálů obohacených o vitamín D3, B6, K a biotin. Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému. Vitamín K přispívá k udržení normálního stavu kostí. Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí.Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Mangan přispívá k normálnímu stavu kostí. Meď přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Hořčík přisp...

Green-Swan GS Extra Strong Multivitamin 50+ 90+30 tablet DÁREK 2021

Přípravek GS Extra Strong Multivitamin představuje komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek.

Green Swan Pharmaceuticals GS Extra Strong Multivitamin 50+, 90+30 tablet

Extra vitalita a paměť Proč GS Extra Strong Multivitamin 50+? Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek speciálně přizpůsobené pro osoby starší padesáti let. KOMPLEX 50+ : kombinace širokospektrého adaptogenu – sibiřského ženšenu (eleuterokoku) a extraktu ginkga. Obsahuje látky, které pomáhají při celkovém oslabení organismu a snižují únavu a vyčerpání. Sibi...

SET GS Vitamín C 1000 se šípky 100+20tbl + Colostrum Advance

Colostrum prémiové kvality 100% čisté bez přídavných látek 440 mg IgG 40 Z farmy v ČR   Špičková kvalita zpracování Mikrobiologická analýza Testován...

Set GS Vitamín C 1000 se šípky 100 + 20 tbl. + K2D3 Advance

4 aktivní látky K2D3 ADVANCE obsahuje unikátní kombinaci vitamínu K2 MK7, vitamínu D3, vápníku a rybího oleje s obsahem omega 3 pro maximální synergický efekt.    

Green Swan Pharmaceuticals GS Vitamin C 1000 + šípky 100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA

Přídatné látky mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl­methylcelulóza (plnidla), hydroxypropyl­methylcelulóza, mastek (potahovací látky), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo) Dávkování Užívejte 1-2 tablety denně. Balení 100 tablet + 20 table...

SET GS Vitamín C 1000 se šípky 100 + 20 tbl. + Ashwagandha ADVANCE

Ashwagandha prémiové kvality koncentrovaný extrakt z kořene ashwagandhy 10:1 vysoký obsah withanolidů špičková kvalita zpracování balení 90 kapslí  &nb...

Green Swan Pharmaceuticals Set GS Vitamín C 1000 se šípky 100 + 20 tbl. + GS Omega 3 Citrus 60 kapslí + 30 kapslí

Podrobné informace GS Vitamin C 1000 se šípky 100 + 20 tablet DávkováníDoporučené dávkování je 1 - 2 tablety denně. SloženíKyselina askorbová, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), šípky, regulátor kyselosti (fosforečnan vápenatý), protispéková látka (kyselina stearová, s...

Set GS Vitamín C 1000 se šípky 100 + 20 tbl. + Probio 24 Advance

Nejsilnější probiotika? Jsme přesvědčeni, že ANO. 11 živých probiotických kultur doplněných o prebiotika, 33 miliard probiotických bakterií v denní dávce, maximální kvalita a odolnost probiotik z USA. To je unikátní přípravek probio24.    

Green Swan Pharmaceuticals GS Vitamin C 500 + šípky 100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA

Přídatné látky mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl­methylcelulóza (plnidla), hydroxypropyl­methylcelulóza, mastek (potahovací látky), stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo) Dávkování Užívejte 1-2 tablety denně. Balení 100 tablet + 20 table...

GS Multivit.s miner.šumivý Forte pomer.tbl.20+5

GS Multivitamin s minerály Šumivý Forte je doplněk stravy se sladidly, který obsahuje komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů s minerály. S příjemnou pomerančovou chutí. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Balení obsahuje 25 tablet.

CorelDRAW GS 2020 CZ/PL - BOX

CorelDRAW GS 2020 CZ/PL - BOX Se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2020 můžete vytvářet návrhy, ať už jste kdekoli. Užijte si svobodu pracovat vlastním stylem v intuitivním prostředí vyvinutém specificky pro vaši preferovanou platformu – Windows nebo Mac. Ať už vás zajímá každý pixel, jste posedlí dokonalým výstupem, nebo milujete sazbu, získáte všechny profesionální nástroje pro grafické návrhy pro rychlejší, efektivnější a flexibilnější práci – a to i na cestách s aplikací CorelDRAW.app™. Pro k...

CorelDRAW GS 2020 CZ/PL - BOX, CDGS2020CZPLDP

CorelDRAW GS 2020 CZ/PL - BOX Se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2020 můžete vytvářet návrhy, ať už jste kdekoli. Užijte si svobodu pracovat vlastním stylem v intuitivním prostředí vyvinutém specificky pro vaši preferovanou platformu – Windows nebo Mac. Ať už vás zajímá každý pixel, jste posedlí dokonalým výstupem, nebo milujete sazbu, získáte všechny profesionální nástroje pro grafické návrhy pro rychlejší, efektivnější a flexibilnější práci – a to i na cestách s aplikací CorelDRAW.app™. Pro k...

GS Extra Strong Multivitamin 50+ tbl.90+30 2021

GS Extra Strong Multivitamin 50plus je doplněk stravy pro aktivní život po padesátce. Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek speciálně přizpůsobené pro osoby starší padesáti let. Obsahuje 50plus KOMPLEX - sibiřský ženšen a ginkgo biloba pro vitalitu a paměť, navíc s vysokou dávku vitaminu D3 pro podporu imunity a zdravé kosti a zuby. Sibiřský ženšen podporuje fyzické a duševní zdraví, krevní oběh, kognitivní a duševní výkonnost a obranyschopnost organismu...

GS Extra Strong Multivitamin 50+ tbl.30 2021 ČR/SK

GS Extra Strong Multivitamin 50plus je doplněk stravy pro aktivní život po padesátce. Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek speciálně přizpůsobené pro osoby starší padesáti let. Obsahuje 50plus KOMPLEX - sibiřský ženšen a ginkgo biloba pro vitalitu a paměť, navíc s vysokou dávku vitaminu D3 pro podporu imunity a zdravé kosti a zuby. Sibiřský ženšen podporuje fyzické a duševní zdraví, krevní oběh, kognitivní a duševní výkonnost a obranyschopnost organismu...

Vitamínový balíček pro posílení imunity s hroznovým cukrem

Vitamínový balíček sestavený na míru pro posílení tolik potřebné imunity.   Balíček obsahuje: Vitamin C s Echinaceou tablety Galmed Vitamín D3 EXTRA 2500IU 30 tablet Nutricius Imunita čaj sypaný od Serafin byliny GS Vitamín C 50+10 tablet s postupný uvolňováním Vitamín C 100% Zázvor kostky 100g Zdravýkoš.cz Bylinný sirup Posílení Imunity Maxi Vita Hroz...

Vitamínový balíček pro posílení imunity s Vitacitem citron

Vitamínový balíček sestavený na míru pro posílení tolik potřebné imunity.   Balíček obsahuje: Vitamin C s Echinaceou tablety Galmed Vitamín D3 EXTRA 2500IU 30 tablet Nutricius Imunita čaj sypaný od Serafin byliny GS Vitamín C 50+10 tablet s postupný uvolňováním Vitamín C 100% Zázvor kostky 100g Zdravýkoš.cz Bylinný sirup Posílení Imunity Maxi Vita Vitacit s c...

Vitamínový balíček Akut

Vitamin C 1000mg pomeranč 20 eff tbl je ve vodě rozpustná živná látka (živina) a vitamin nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamin C mnoho důležitých funkcí. Na celém světě se tak nedokážou přirozenou cestou zásobovat vitaminem C pouze člověk, některé druhy primátů. Vitamin C je potřebný pro metabolizmus aminokyselin, konkrétně pro vznik nekódovaných aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu. Tím se podílí na synté...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: