Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Granule bez ovsa neenergicke

Nalezeno:    4 produkty

PAVO BasicPlus 20kg

Popis: PAVO BasicPlus 20kgPAVO BasicPlus 20kg 5mm granule bez ovsa obsahující základní vitamíny, minerály a stopové prvky pro koně a poníky v lehké zátěži.Podrobnosti: PAVO BasicPlus 20kgPAVO BasicPlus 20kg jsou základní 5mm granule s nízkým obsahem bílkovin. Obsahuje základní vitamíny, minerály a stopové prvky jako vitamíny A, E, biotin a zinek. Přidaný biotin podporuje zdravou a lesklou srst koní. Díky skvěle vyváženému složení váš kůň dostane všechny potřebné živiny bez toho, aby byl příliš ...

PAVO Condition 20kg

Popis: PAVO Condition 20kgPAVO Condition 20kg je doplňkové krmivo pro koně.Podrobnosti: PAVO Condition 20kgPAVO Condition 20kg jsou granule pro koně v lehké sportovní záteži, vhodné pro hobby koně a základní sport.Nízký obsah proteinů, bez ovsa, obsahuje pro koně důležité vitamíny a minerály s extra biotinem. Expandováno pro dobré trávení, redukuje riziko kolik a schvácení kopyt.

Nutri Horse Profi pro koně 20kg pellets NEW

Nutri Horse Profi pro koně 20kg pellets NEW, NutriHorse Profi Kategorie: sport, vysoká hladina energie, bez ovsa, svaly granule pro sportovní výkony určeno pro: sportovní a dostihové koně v zátěži extra přidaný hořčík vyšš&iacuPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: