Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Grand marnier

Nalezeno:    12 produktů

Grand Marnier Rouge

PODROBNÝ POPIS K RUMU Originální likér poprvé vyrobený roku 1880. Má jasně topasovou barvu se zlatými a jantarovými záblesky. Vyznačuje se vůní pomerančových květů kombinovaných se stopou kandovaných bonbonů a karamel. Nezaměnitelná nahořklá chuť se stopou koňaku, pomerančové marmelády a lískových oříšků. Dlouhý, harmonický závěr.

Více informací
od 569 Kč
Koupit nejlevněji

Grand Marnier Raspberry Peach 0,75l 40%

Kvalitní Grand Marnier Raspberry Peach 0,75l 40%, Ovocný likér

Grand Marnier Louis Alexandre 0,7l 40%

Kvalitní Grand Marnier Louis Alexandre 0,7l 40%, Ovocný likér

Grand Marnier Cordon Rouge 40% 0,7l

Grand Marnier je výjimečný francouzský likér, který vzniká jedinečným spojením těch nejlepších koňaků a tropických pomerančů.

Grand Marnier Cordon Rouge 40% 1l

Grand Marnier je výjimečný francouzský likér, který vzniká jedinečným spojením těch nejlepších koňaků a tropických pomerančů.

Grand Marnier Cordon Rouge 0,7l 40%

Jedinečný likér s chutí a vůní pomerančů Grand Marnier je výjimečný francouzský likér, který vzniká jedinečným spojením těch nejlepších koňaků a tropických pomerančů. Chutná skvěle čistý, s ledem nebo v koktejlech. Své nezaměnitelné místo má i při vaření.

Grand Marnier Cuvée du Centenaire 0,7l 40%

Kvalitní Grand Marnier Cuvée du Centenaire 0,7l 40%, Ovocný likér

Grand Marnier Cordon Rouge 1l 40% GB + 1x Sklo

Grand Marnier Cordon Rouge je delikátní směs jemných koňaků a esence z tropických pomerančů. Tato směs pak pomalu zraje v dubových sudech, čímž se úžasně zjemní. Původní likér byl vytvořený již v roce 1880 mužem jménem Louis-Alexandre Marnier Lapostolle. Barva je jemně červeně topazová se zlatými a jantarovými odlesky. Komplexní vůně pomerančových květů s kandovanou kůrou citrusů a karamelu. Likér chutná po hořkých pomerančích, náznaky pomerančvé marmelády a lískových oříšků. Závěr je dlouhý a...