Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gopro pov light

Nalezeno:    7 produktů

SP Gadgets 53045 POV Light

Bez ohledu na to, zda jste na vodě nebo pod vodou, v tmavém prostředí nebo úzkých prostorech a okolní světlo není dostatečné, SP POV Světlo rozjasní situaci. Toto vodotěsné LED světlo je kompatibliné s jakoukoli GoPro Hero kamerou.

SP Gadgets POV LIGHT 2.0 - 53046 Černá

Lehká přenosná a vodotěsná svítilna s max. výkonem 600 lumenů kompatibilní s GoPro kamerami a příslušenstvím.

SP GADGETS LIGHT 2.0 - světlo pro GoPro

Balení obsahuje: 1x POV Light 2x Baterie Hero3/3+ 1050 mAh 1x odepinaci prezka 1x uchycovaci sroub

SP GADGETS Držák GOPRO na kolo BIKE MOUNT, SP Gadgets

Super věc pro tvé kolo – SP Connect Bike Mount. Připevni svůj telefon (SP Phone mount), světlo (SP POV Light) nebo akční kameru na tvé kolo.

SP GADGETS Akumulátor 3,7 V pro SP GADGETS a HERO3 - SET 2 kusy

2×3,7 V baterie, kompatibilní s akčními kamerami GoPro 3 /3+, SP POV LIGHT

SP Clamp Mount - 53126

Jednoduchý pomocník na kolo – SP Connect CLAMP MOUNT. Připněte SP Connect CLAMP MOUNT na vaše řídítka, nebo jakýkoliv rám s šířkou od 23 do 43 mm., a využijte jej, např. jako držák, pro vaší brašnu (SP Diamond case), světlo (Sp POV Light) nebo akční kameru. Parametry 360° rotace Šířka objímky: 23-43 mm Kompatibilní s GoPro produkty Balení obsahuje Upínací nástavec Upínací destička Rezervní pásek

SP Connect Bike Bundle Samsung S7

Jedinečný balíček spojující Phone Case, Wheater Case, Stem Mount a Clamp Mount pro Váš telefon Samsung S7. Díky “SP Stem Mount” je možné velmi chytře, a elegantně upevňovat & propojovat různá SP CONNECT zařízení s vaším kolem! SP STEM MOUNT vám umožní bezpečné upevnění SP CONNECT produktů, ale i GoPro kompatibilních zařízení, a to přímo ve spoji mezi řídítky (představec). Vyměňte čepičku za STEM MOUNT a můžete vyrazit na cestu. “SP Stem Mount” (vlastnosti¶metry) nízké upevnění mezi řídítky...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: