Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gelove nehty

Nalezeno:    791 produktů

Nehtyprofi Pilník na nehty 100/180 - rovný zebra na modeláž nehtů

Rovný úzký pilník zebra šedé barvy, 2 hrubosti 100/180 (jemný, střední). Velmi kvalitní. Na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů

LED UV lampa na nehty

LED UV lampa na nehty představujeme profesionální LED UV lampu na nehty InnovaGoods Wellness Beauté! Praktická sušička na nehty, v níž usušíte nehty rychle a pohodlně, a to stejně dokonale jako v profesionálním studiu. Vyrobená z ABS Vypínač Čidlo na přítomnost Časovač (30-60 s) 15 duálních LED-UV Vlnová délka: 365 nm + 405 nm 4 krát rychlejší než fluorescenční lampy Vhodné na laky, gelové nehty a Shellac Příkon: 24 W Životnost: 50 000 h Přibližné rozměry: 21 x 7,5 x 12 cm Síťový adaptér: 100–2...

Nehtyprofi Vodolepky na nehty XL Mickey Times HOT-312

Vodolepky na nehty velikosti XL Mickey Times HOT-312 jsou vhodné jak na přírodní, tak i na gelové nehty. Vykouzlí Vám na nehtech během chvilky krásné vzory. Použití: Z plata vystřihněte vzor, vodolepku namočte do vlažné vody a sejměte ji pinzetou z papírku. Přiložte na nehet a lehce osušte. Poté aplikujte lesk nebo pokračujte v modeláži nehtů.

Nehtyprofi Vodolepky na nehty XL Mickey + Minnie HOT-310

Vodolepky na nehty velikosti XL Mickey + Minnie HOT-310 jsou vhodné jak na přírodní, tak i na gelové nehty. Vykouzlí Vám na nehtech během chvilky krásné vzory. Použití: Z plata vystřihněte vzor, vodolepku namočte do vlažné vody a sejměte ji pinzetou z papírku. Přiložte na nehet a lehce osušte. Poté aplikujte lesk nebo pokračujte v modeláži nehtů.

Nehtyprofi Vodolepky na nehty I Love you BLE2530

Vodolepky na nehty I Love you BLE2530 jsou vhodné jak na přírodní, tak i na gelové nehty. Vykouzlí Vám na nehtech během chvilky krásné vzory. Použití: Z plata vystřihněte vzor, vodolepku namočte do vlažné vody a sejměte ji pinzetou z papírku. Přiložte na nehet a lehce osušte. Poté aplikujte lesk nebo pokračujte v modeláži nehtů.

Nehtyprofi Vodolepky na nehty růže s motýlkem A035

Vodolepky na nehty růže s motýlkem A035 jsou vhodné jak na přírodní, tak i na gelové nehty. Vykouzlí Vám na nehtech během chvilky krásné vzory. Použití: Z plata vystřihněte vzor, vodolepku namočte do vlažné vody a sejměte ji pinzetou z papírku. Přiložte na nehet a lehce osušte. Poté aplikujte lesk nebo pokračujte v modeláži nehtů.

Nehtyprofi Sada zdobících štětců na nehty 10 ks - černá

Luxusní Sada zdobících štětců na nehty - Nail Art Japan 10 ks- černá s bílým koncem na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.Zaleno v průhledném pouzdře s ochranou štětin. Kvalitní provední a výborná práce s nanášením gelů Skvělé také jako začínající sada. . Akce 155,- Kč

Nehtyprofi Kovové šablony stříbrné na nehty 5 ks

Kovové (teflonové) nehtové šablony stříbrné pro bezchybnou modeláž na akrylové a gelové nehty perfektně se tvarují, pro několikanásobné použití. Šablony se používají k prodloužení nehtů bez tipů lze je použít opakovaně hodí se pro všechny nehty. Stříbrné barvy Balení box 5 ks.

Nehtyprofi Kovové šablony na nehty - zlaté 5 ks

Kovové (teflonové) nehtové šablony zlaté pro bezchybnou modeláž na akrylové a gelové nehty perfektně se tvarují, pro několikanásobné použití. Šablony se používají k prodloužení nehtů bez tipů lze je použít opakovaně hodí se pro všechny nehty. Zlaté barvy Balení box 5 ks.

Nehtyprofi Pásek na nehty Nail ART Party Silver Glitter

Party Silver Glitter Nail art pásek na zdobení nehtů. Samolepící pásky s šířkou 1mm. Lepící spodní část pásky lehce nalepíte na přírodní, akrylové nebo gelové nehty. Lepící páska nail art na nehty stačí jen nalakovat nebo naneste vrchní UV gel. Okraj pásky pro lepší pevnost kapněte lepidlem.

Nehtyprofi Pásek na nehty Nail ART Červený Glitter

Červený Glitter Nail art pásek na zdobení nehtů. Samolepící pásky s šířkou 1mm. Lepící spodní část pásky lehce nalepíte na přírodní, akrylové nebo gelové nehty. Lepící páska nail art na nehty stačí jen nalakovat nebo naneste vrchní UV gel. Okraj pásky pro lepší pevnost kapněte lepidlem.

Nehtyprofi Pásek na nehty Nail ART Fialový Glitter

Fialový Glitter Nail art pásek na zdobení nehtů. Samolepící pásky s šířkou 1mm. Lepící spodní část pásky lehce nalepíte na přírodní, akrylové nebo gelové nehty. Lepící páska nail art na nehty stačí jen nalakovat nebo naneste vrchní UV gel. Okraj pásky pro lepší pevnost kapněte lepidlem.

Nehtyprofi Pásek na nehty Nail ART Tmavě Růžový Glitter

Tmavě Růžový Glitter Nail art pásek na zdobení nehtů. Samolepící pásky s šířkou 1mm. Lepící spodní část pásky lehce nalepíte na přírodní, akrylové nebo gelové nehty. Lepící páska nail art na nehty stačí jen nalakovat nebo naneste vrchní UV gel. Okraj pásky pro lepší pevnost kapněte lepidlem.

Nehtyprofi Pásek na nehty Nail ART Tmavě Modrý Glitter

Tmavě Modrý Nail art pásek s glittery na zdobení nehtů. Samolepící pásky s šířkou 1mm. Lepící spodní část pásky lehce nalepíte na přírodní, akrylové nebo gelové nehty. Lepící páska nail art na nehty stačí jen nalakovat nebo naneste vrchní UV gel. Okraj pásky pro lepší pevnost kapněte lepidlem.

Nehtyprofi Pásek na nehty Nail ART Světle Modrý

Světle modrý Nail art pásek na zdobení nehtů. Samolepící pásky s šířkou 1mm. Lepící spodní část pásky lehce nalepíte na přírodní, akrylové nebo gelové nehty. Lepící páska nail art na nehty stačí jen nalakovat nebo naneste vrchní UV gel. Okraj pásky pro lepší pevnost kapněte lepidlem.

Nehtyprofi Pilník na nehty Delux šedý 180/240

Pilník na nehty Delux šedý 180/240 Pilník DeLux vydrží 3x déle, než normální pilník. Je určený na gelové a akrylové nehty

RIO PROFESSIONAL UV 36W LAMP

Splňte si svůj sen o stále krásných nehtech s UV lampou na gelové nehty. Gelové nehty si nyní vytvoříte v pohodlí Vašeho domova.

GEL CURING 36W UV lampa na nehty

Nemáte čas chodit do nehtového studia na úpravu nehtů a raději si gelové nehty děláte doma sami? Pak se Vám jistě bude hodit tato GEL CURING 36W lampa na nehty. Tato šikovná UV lampa Vám zajistí dokonalé vytvrzení všech klasických gelů. Nemusíte utrácet peníze za neustálou návštěvu nehtových studií, vše si nyní můžete zařídit doma. Lampa na nehty má fluorescenční zdroj světla se studenou katodou, který přeměňuje elektrickou energii na světlo. Snadno a rychle docílíte kvalitních gelových nehtů. ...

Nehtyprofi Brokát na zdobení nehtů- Lila B24

Brokát na nehty - Lila vhodný na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Brokát na zdobení nehtů- žlutý s šetihranky B26

Brokát na nehty - Žlutý s šestihranky vhodný na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Brokát na zdobení nehtů- Středně fialový B23

Brokát na nehty - Středně fialový vhodný na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi šestihranky na zdobení nehtů - Černé S18

Černé S18 šestihranky na nehty - vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Kosočtverce na zdobení nehtů - Zlaté

Kosočtverce zdobení na nehty kosočtverce- zlaté na akrylové i gelové nehty pro modeláž nehtů

Nehtyprofi Brokát na zdobení nehtů- fosforová žlutá B 21

Brokát na nehty - Fosforově žlutý B21vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Brokát na zdobení nehtů - Broskvová s šestihranky B 20

Brokát na nehty - Brosková s šestihranky vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Kaviár na zdobení nehtů - Tyrkys K19

Kaviár na nehty - tyrkys vhodný na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Kaviár na zdobení nehtů - Tmavě Šedý K12

Kaviár na nehty -Tmavě šedý vhodný na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Kaviár na zdobení nehtů - Skořicový K17

Kaviár na nehty -oranžovo-hnědý vhodný na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Kaviár na zdobení nehtů - Sytě Růžový K15

Kaviár na nehty -sytě růžový vhodný na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

ECG OP 201 White Elektrický pilník na nehty

Elektrický pilník ECG OP 201 v bílém odstínu se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o vaše nehty. Je vhodný i k použití na gelové nehty. Díky jeho ergonomickému tvaru a možnosti nastavení 2 rychlostí bude jeho používání velice pohodlné. Jistě také oceníte možnost leštění nehtů a jeho elegantní vzhled. Součástí balení je 5 vyměnitelných hlavic (1x pilník, 2x jemný pilník, 2x nástavec na leštění). Pilník má pojistku proti náhlému sepnutí. Napájení pomocí 2x AA 1,5 V baterií, které nejsou so...

ECG OP 201 Blue Elektrický pilník na nehty

Elektrický pilník ECG OP 201 v modrém odstínu se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o vaše nehty. Je vhodný i k použití na gelové nehty. Díky jeho ergonomickému tvaru a možnosti nastavení 2 rychlostí bude jeho používání velice pohodlné. Jistě také oceníte možnost leštění nehtů a jeho elegantní vzhled. Součástí balení je 5 vyměnitelných hlavic (1x pilník, 2x jemný pilník, 2x nástavec na leštění). Pilník má pojistku proti náhlému sepnutí. Napájení pomocí 2x AA 1,5 V baterií, které nejsou s...

ECG OP 201 Pink Elektrický pilník na nehty

Elektrický pilník ECG OP 201 v růžovém odstínu se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o vaše nehty. Je vhodný i k použití na gelové nehty. Díky jeho ergonomickému tvaru a možnosti nastavení 2 rychlostí bude jeho používání velice pohodlné. Jistě také oceníte možnost leštění nehtů a jeho elegantní vzhled. Součástí balení je 5 vyměnitelných hlavic (1x pilník, 2x jemný pilník, 2x nástavec na leštění). Pilník má pojistku proti náhlému sepnutí. Napájení pomocí 2x AA 1,5 V baterií, které nejsou ...

Konad zdobící destička vzor M6

Kovová destička M6 firmy KONAD. Vhodné na modeláž nehtů.Na akrylové a gelové nehty.

Nehtyprofi Štětec na gel Lineo č. 4 - Černý

Štětec na gelové nehty Lineo č. 4 černý je vhodný na nehtovou modeláž. Vyrobeno v Německu.

Nehtyprofi Štětec na gel Lineo č. 6 - Černý

Štětec na gelové nehty Lineo č. 6 černý je vhodný na nehtovou modeláž. Vyrobeno v Německu.

Nehtyprofi Štětec na gel Lineo č. 8 - Černý

Štětec na gelové nehty Lineo č. 8 černý je vhodný na nehtovou modeláž. Vyrobeno v Německu.

Nehtyprofi pilník 100/180 banán zebra

Pilník 100/180 tvaru banán, barva zebra. Pro akrylové i gelové nehty na modeláž nehtů.

Nehtyprofi Kaviár na zdobení nehtů - Modrý K22

Kaviár modrý na zdobení nehtů vhodný na akrylové i gelové nehty.

Nehtyprofi Kaviár na zdobení nehtů - Červený K24

Kaviár červený na zdobení nehtů vhodný na akrylové i gelové nehty.

Nehtyprofi Kaviár na zdobení nehtů - Fuchsiový K6

Kaviár fuchsiový na zdobení nehtů vhodný na akrylové i gelové nehty.

Nehtyprofi šestihranky na zdobení nehtů - Fialové s barevnými odlesky S16

Fialové šestihranky s barevnými odlesky S16 nanehty - vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Štětec na gel Lineo č. 2 - Černý

Štětec na gelové nehty Lineo č.2 černý je vhodný na nehtovou modeláž. Vyrobeno v Německu.

Nehtyprofi Štětec- přírodní vlas č. 4 plochý, rovný

Kvalitní štětec na gelové nehty č.4 s přírodním vlasem. Klasický design, baleno v tubě.

Nehtyprofi Frézka/bruska na nehty JSDA JD500 35W - White

Bruska na nehty JSDA JD500 bílá. Rychloupínací hlava. Regulace.5- 30 tis/min. Velice silná bruska-frézka. Tichý provoz , nezpůsobuje vibrace a únavu dlaně, s bruskou se výborně pracuje perfektně padne do ruky Ideální při modeláži nehtů na akrylové i gelové nehty.Podstatně urychlí vaši práci. Rychloupínací hlava. Regulace.5- 30 tis/min. Velice silná bruska(frézka) na nehty. Ideální při modeláži nehtů na akrylové i gelové nehty. Podstatně urychlí vaši práci. Regulace otáček obousměrná (levý a p...

Nehtyprofi Frézka/bruska na nehty JSDA JD500 35W - Růžová

Profesionální bruska na nehty JSDA JD 500 Pink .Rychloupínací hlava. Velice silná bruska. Ideální při modeláži nehtů na akrylové i gelové nehty.Podstatně urychlí vaši práci. Obsahuje 3-kolíkový konektor 500 až 30.000 ot, výkon : 35W Napájení 220V Bruska je lehká, dobře zapadá do ruky, tudíž se s ním bezvadně pracuje. Balení obsahuje: Rychloupínací hlava. Regulace.5- 30 tis/min. Velice silná bruska(frézka) na nehty. Ideální při modeláži nehtů na akrylové i gelové nehty. Podstatně urychlí vaši...

Bourjois 1 Seconde Gel Silicone Texture Nailpolish - Lak na nehty 9 ml Odstín 28 Red Dingue

1 Seconde Gel Silicone Texture Nailpolish - Lak na nehty - gelově-silikonová textura - ultra precizní štěteček zaručuje perfektní výsledek v rekordním čase - skvělé módní odstíny - elegantní fl

Nehtyprofi Drcené mušle na zdobení nehtů - přírodní béžová D16

Drcené mušle na nehty - Přírodní béžová vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů. Zdobení na nehty drcené mušle

ECG OP 201 Blue

Elektrický pilník na nehty ECG vhodný i na gelové nehty. Ergonomický tvar, leštič na nehty, 2 rychlosti, 5 vyměnitelných hlavic.

ECG OP 201 White

Elektrický pilník na nehty ECG vhodný i na gelové nehty. Ergonomický tvar, leštič na nehty, 2 rychlosti, 5 vyměnitelných hlavic.

ECG OP 201 Pink

Elektrický pilník na nehty ECG vhodný i na gelové nehty. Ergonomický tvar, leštič na nehty, 2 rychlosti, 5 vyměnitelných hlavic.

Nehtyprofi šestihranky na zdobení nehtů - Zelené s barevnými odlesky S21

Zelené šestihranky s barevnými odlesky S21 na nehty - vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Nitky na zdobení nehtů - Fosforová žlutá N17

Nitky na zdobení nehtů - Fosforová žlutá N17 Nitky na nehty - vhodná na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi Nitky na zdobení nehtů - Růžové N21

Nitky na zdobení nehtů- růžové N21 Nitky na nehty - vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi šestihranky na zdobení nehtů - Bronzové s barevnými odlesky S6

Bronzové šestihranky s barevnými odlesky S6 na nehty - vhodné na akrylové a gelové nehty pro modeláž nehtů.

Nehtyprofi pilník 100/180 rovný černý

pilník 100/180 rovný černý Rovný, úzký pilník na nehty, 2 hrubosti (jemná a střední). Barva černá. Pro akrylové i gelové nehty na modeláž nehtů.Na modeláž nehtů pro akrylové a gelové nehty.

Nehtyprofi nálepky na nehty HBJY142 - pírka bílé

Nálepky na nehty s motivem pírek - bílé HBJY142 Vhodné na gelové, akrylové či přírodní nehty.

Bourjois 1 Seconde Gel Silicone Texture Nailpolish - Lak na nehty 9 ml Odstín 52 Jamais Saumon Vernis

1 Seconde Gel Silicone Texture Nailpolish - Lak na nehty - gelově-silikonová textura - ultra precizní štěteček zaručuje perfektní výsledek v rekordním čase - skvělé módní odstíny - elegantní fl

Bourjois 1 Seconde Gel Silicone Texture Nailpolish - Lak na nehty 9 ml Odstín 53 Blue de Nime

1 Seconde Gel Silicone Texture Nailpolish - Lak na nehty - gelově-silikonová textura - ultra precizní štěteček zaručuje perfektní výsledek v rekordním čase - skvělé módní odstíny - elegantní fl

Nehtyprofi pilník 80/80 Delux šedý banán

Pilník DeLux ve tvaru banánu, jedné hrubosti 80/80 (hrubý). Barva šedá. Pro akrylové i gelové nehty na modeláž nehtů.

Nehtyprofi Štětec na gel č. 2 - Stříbrný s růžovým zdobením

Luxusní štětec na gelové nehty - stříbrný s růžovým zdobením č. 2 krásný rozkládací štětec na modeláž nehtů v ochranné tubě.

Nehtyprofi pilník 100/180 banán bílý

Pilník tvaru banán, 2 hrubosti 100/180 (jemný, středně hrubý). Barva bílá. Pro akrylové i gelové nehty na modeláž nehtů.

Nehtyprofi pilník 100/100 banán bílý

Pilník 100/100 tvaru banán, středně hrubý. Barva bílá. Pro akrylové i gelové nehty na modeláž nehtů.

Nehtyprofi pilník 100/100 Delux banán 1Ks

Pilník DeLux 100/100 ve tvaru banánu. Barva zebra. Pro akrylové i gelové nehty na modeláž nehtů.

Konad zdobící destička vzor M26

Kovová destička M26 na razítkovací zdobení nehtů Vhodné na modeláž nehtů.Na akrylové a gelové nehty. AKCE: 89 Kč

Gel lak Purple Color Series No.012

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu fialových barev. Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Purple Color Series No.002

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu fialových barev. Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Purple Color Series No.003

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu fialových barev. Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Purple Color Series No.007

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu fialových barev. Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Purple Color Series No.008

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu fialových barev. Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Purple Color Series No.009

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu fialových barev. Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.004

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.007

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.009

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.010

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.011

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.002

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.001

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.006

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Gel lak Pink Color Series No.012

Gel lak na přírodní i gelové nehty v odstínu růžové . Gel lak je vhodný do UV i LED lampy.

Nehtyprofi Štětec "kočičí jazýček" - přírodní vlas č. 6

Kvalitní štětec na gelové nehty, velikost 6, tzv. kočičí jazýček s přírodním vlasem. Klasický design, baleno v tubě.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: