Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fructolax kocky 24 kusu

Nalezeno:    8 produktů

Ortis Fructolax Ovoce&Vláknina žvýkací kostky 24 kusů

Pravidelné a bezproblémové vyprazdňování je jedním z ukazatelů dobrého zdravotního stavu. V poslední době je ale častým jevem zácpa. Podílí se na tom zejména nepravidelný příjem potravy a její charakter, což má za následek vyšší výskyt zažívacích poruch způsobených nedostatečným zastoupením potřebné vlákniny (zelenina, ovoce). Z důvodu nízké konzumace mléčných výrobků také chybí užitečná střevní mikroflóra.

ProPlan Cat kaps. Delic. GIG O.Fisch 24x85g

Balení 24 kusů rybích kapsiček pro kočky. Kompletní krmivo.

ProPlan Cat kaps. Delic. krůta 24x85g

Balení 24 kusů kapsiček s krůtí příchutí pro kočky. Kompletní krmivo.

ProPlan Cat kaps. House losos 24x85g

Balení 24 kusů kapsiček s lososí příchutí pro kočky. Kompletní krmivo.

Mindok Kočka Karla

Variace na odvěký spor myšek a kočky, tentokrát jako skvělá postřehová hra pro děti od 4 let. Myšky hodují ana kusu sýra, padne-li ale na kostce obrázek kočky, myšky musí bleskurychle prchat. To hráči zařídí tak, že myšku odtáhnou ze sýra za ocásek. Kočka přiklopí sýr kalíškem a myška, která nestačila utéci, má smůlu. Hra skýtá několik dalších možností, jak ji hrát a jak ji použít i při procvičování např. sudých a lichých čísel. Obsah balení: 6 barevných myšek, dře...

Společenská hra Kočka Karla, MINDOK

Vaše myšky si užívají hostinu na kusu vynikajícího sýra. Ale pozor, blíží se mazaná kočka Karla! Pokud kočka myšky uvidí, budou muset co nejrychleji utíkat. Kdo bude rychlejší? Mlsné myšky nebo kočka Karla? Balení obsahuje: 6 dřevěných myšek, 1 dřevěný kalíšek v podobě kočky, 1 plstěný kus sýra, 1 kostka 24 myších karet.

Kočka Karla

Kočka Karla je dětská hra, ve které si Vaše myšky užívají hostinu na kusu vynikajícího sýra. Ale pozor, blíží se mazaná kočka Karla! Pokud kočka myšky uvidí, budou muset co nejrychleji utíkat. Kdo bude rychlejší? Mlsné myšky nebo kočka Karla? Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 6 dřevěných myšek 1 dřevěný kalíšek v podobě kočky 1 plstěný kus sýra 1 kostka 24 myších karet Odkazy pravidla (česky, pdf)Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: