Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fotbalovy mic nike club team

Nalezeno:    5 produktů

Nike STRIKE TEAM - Fotbalový míč

Fotbalový míč Nike STRIKE TEAM nabízí odvážnou grafiku pro vynikající sledování míče na hřišti a lehké materiály, které udržují nízkou hmotnost balónu pro mladé fotbalisty.

Nike STRIKE PRO TEAM - Fotbalový míč

Fotbalový míč Nike STRIKE PRO TEAM má strukturovaný plášť, takže se skvěle vede a ovládá. Je odolný, počítačově sešitý hustým stehem a má zesílenou pryžovou duši, která vydrží skoro všechno.

Nike PRMR TEAM FIFA - Fotbalový míč

Fotbalový míč Nike PRMR TEAM FIFA je navržen tak, aby byl odolný i při použití velké razance při střele. Než se míč dostane k vám, je podroben přísnému testování zejména z hlediska driblování, zpracování míče a hlavičkování. Máte tak jistotu, že se k vám dostane míč, který splňuje pravidla hry. Míč je vhodný na trénink i samotný zápas.

Sportovní batoh Nike Academy Youth, černá

Fotbalový batoh Nike Academy Team Sportovní batoh Nike Academy Team je vhodný pro všechny sportovce. Má spoustu úložného prostoru uzavíratelných na zip a postranní praktické kapsy. Nastavitelné polstrované popruhy a přední kapsa ukrývá síťku na míč. Spodek batohu odolný proti vodě Přední kapsa ukrývá síťku na míč Vrchní odvětrávaná kapsa na obuv Praktické kapsy po obou stranách Duální zapínání pro snadnější přístup Nastavitelné ramenní polstrované popruhy Rozměry: 45 x 30 x 13 cm / 22 l Materiá...

Nike Academy Youth Backpack - Black 666003616473 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Fotbalový batoh Nike Academy Team Sportovní batoh Nike Academy Team je vhodný pro všechny sportovce. Má spoustu úložného prostoru uzavíratelných na zip a postranní praktické kapsy. Nastavitelné polstrované popruhy a přední kapsa ukrývá síťku na míč. Spodek batohu odolný proti vodě Přední kapsa ukrývá síťku na míč Vrchní odvětrávaná kapsa na obuv Praktické kapsy po obou stranách Duální zapínání pro snadnější přístup Nastavitelné ramenní p...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: