Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fontana feng shui

Nalezeno:    3 produkty

Západní symboly Feng Shui - Bradler Christine M.

Využití moderního, našim potřebám přizpůsobeného Feng Shui vyžaduje optimální nasazení mnohotvárných pomocných prostředků, které již nevycházejí pouze z klasické čínské tradice, nýbrž které již zcela zdomácněly v našem kulturním prostředí. Každý symbol je nositelem síly, která mocně působí na své okolí, potřebuje však k tomu správné místo.

Západní symboly Feng Shui (80-7336-062-4)

Kniha – autor Christine M. Bradlerová; Alfred Scheiner, 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Využití moderního, našim potřebám přizpůsobeného Feng Shui vyžaduje optimální nasazení mnohotvárných pomocných prostředků, které již nevycházejí pouze z klasické čínské tradice, nýbrž které již zcela zdomácněly v našem kulturním prostředí. Každý symbol je nositelem síly, která mocně působí na své okolí, potřebuje však k tomu „správné“ místo....

Západní symboly Feng Shui - Christine M. Bradler, Joachim Alfred P. Scheider

Využití moderního, našim potřebám přizpůsobeného Feng Shui vyžaduje optimální nasazení mnohotvárných pomocných prostředků, které již nevycházejí pouze z klasické čínské tradice, nýbrž které již zcela zdomácněly v našem kulturním prostředí.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: