Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fin aleracaps

Nalezeno:    10 produktů

Finclub Fin Aleracaps (24 kapslí)

(původně - Allermin kapsle) Když alergie zaútočí, buďte připraveni! Přípravky obsahují výtažek z byliny Perilla frutescens. Jsou vyrobeny na bázi 3000 let staré receptury čínských lékařů, kteří podávali Perillu ke zmírnění alergických příznaků. Tato bylina obsahuje složky (např. histamin, IgE, TNF), které omezují aktivitu některých proalergických látek. Přípravky nezpůsobují závislost, netlumí pozornost ani nevyvolávají ospalost. Výrobky jsou schváleny Antidopingovým výborem ČR. Řadu přípravků ...

Více informací
od 485 Kč
Koupit nejlevněji

fin Aleracaps 24 cps.

Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí.

Finclub Fin Aleracaps 24 kapslí

Doplněk stravy Fin Aleracaps obsahuje výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí.

Finclub Fin Aleracaps 24 kapslí

Fin Aleracaps obsahuje výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Aleracaps má podobu kapslí, je vhodný např. pro osoby, které mají problém s polykáním k...

Finclub fin Aleracaps 24 cps.

; Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové

Finclub Fin Aleracaps 24 kapslí

Doplněk stravy. Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produkuje cytokiny (cytokiny se významně účastní na imunitní odpovědi organismu) a specifické protilátky.

fin Aleracaps - výtažek z byliny perily křovité

pomocník při alergii - Antialergen kapsle.Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tyto bylinné produkty nesnižují pozornost, nevyvolávají ospalost a nevytvářejí návyk. Balení: 24 kapslí

fin Aleracaps - přírodní antihistamika na alergické projevy, bez vedlejších účinků

Má antialergenní a antiseptické účinky. Snižuje také produkci histaminu. Tlumí zahlenění a napomáhá při astmatu. Jedná se o čistě přírodní antihistaminikum.

fin Aleracaps - přírodní antihistamika (na alergické projevy, bez vedlejších účinků)

Má antialergenní a antiseptické účinky. Snižuje také produkci histaminu. Tlumí zahlenění a napomáhá při astmatu. Jedná se o čistě přírodní antihistaminikum.

Finclub Fin Aleramis 50 ml

Doplněk stravy. Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Podporuje normální funkce dýchacího systému.

Finclub Fin Aleramis 50 ml

Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Podporuje normální funkce dýchacího systému. Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny (cytokiny s...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: